هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

دوستان ببخشید یه چند تا سوال داشتم
ps4 سفید از لحاظ کیفیت ساخت کنسول که فرقی با ps4 مشکی نداره که داره؟
بعد من میخوام کنسولم رو بخرم اول از همه باهاش چه بازی هایی رو بگیرم؟
و در آخر کدوم باندل ps4 از بقیشون بهتره؟

اقا یکی میشه این قضیه ظرفیت 1 2 3 رو توضیح بده ؟! بعد ریجن خود کنسولا چه تفاوتی داره ؟؟
ظرفیت یک جلوش گرفته شده. ولی مثلا ظرفیت یک ویچر رو میفروشن بیست تومن میتونی بخری. منتهی اگر انلاین بشی با کنسول بازی قفل میشه! ظرفیت دو و سه قانونی هستن. مثلا شما یه اکانت ساختی توش یه بازی خریدی. میتونی با اکتیو پرایمری و ریستور لایسنس تو اکانت اصلیت بازی رو انجام بدی که میشه ظرفیت دو.
اما یه نفر دیگه هم میتونه از بازی استفاده کنه منتهی باید تو همون اکانت ساخته شده بازی کنه و چند دقیقه هم واسه چک کردن لایسنس انلاین باشه. این میشه ظرفیت سه!
ریجن کنسول ها هم تفاوت نداره. فقط توی ریجن سه و ریجن دو ژاپن توی منو دکمه دایره به عنوان دکمه تایید هست که اونم فقط مرتبط با منو هست. هر بازی با هر ریجنی رو هم میشه روی هر کنسولی اجرا کرد.

نه هیچ تفاوتی ندارن. فقط رنگشونه.
بازی هم که ببین چی دوست داری!
باندل ها هم هیچ تفاوتی ندارن. باندل هر بازی یه نسخه فیزیکی از اون رو داره. حالا چه Gta باشه چه Tlou چه هر بازی دیگه ای.

بر خلاف برخی دوستان که میگن هیچ فرقی ندارن اتفاقا فرق هم دارن
کنسول های سفید تولیدشون قدیمی هست و کنسولهای جدید دارای تغییراتی در مادربورد هستند و مشکلات احتمالی کنسولهای قبلی رو ندارن
البته به شرطی که کنسول مشکی تاریخ ساختش جدید باشه
البته اینم بگم که در کنسولهای قدیمی هم خرابی کمتر بود ولی به هر حال با تغییرات جزیی که دادن این احتمال خرابی در کنسولهای جدید کمتر شده
منم قصد خرید کنسول سفید داشتم ولی بخاطر این موضوع کنسول مشکی خریدم

- - -ویرایش - - -

یه سوال هم در مورد هدست کنسول داشتم
دیشب تو بازی GTA بودم و هدست رو وصل کردم و یه صداهایی میومد
ولی احساس کردم صداها خیلی ضعیف هستند و اینکه صدای من فکر کنم نمیرفت چون پاسخی دریافت نمیکردم

به هر حال سوالم اینه که در بازی ایا هر کسی هدست داشته باشه صدای اون رو کل یوزرها میتونن بفهمن؟
یعنی اگر 100 نفر هدست داشته باشن صدای همه در محیط اصلی بازی میاد و یا اینکه فقط در مسابقات گروهی صدا میاد؟
کلا راهی برای محدود کردن صدا وجود داره که مثلا در کل محیط بازی نره یا به شخص خاصی ارسال بشه؟
با تشکر

بر خلاف برخی دوستان که میگن هیچ فرقی ندارن اتفاقا فرق هم دارن
کنسول های سفید تولیدشون قدیمی هست و کنسولهای جدید دارای تغییراتی در مادربورد هستند و مشکلات احتمالی کنسولهای قبلی رو ندارن
البته به شرطی که کنسول مشکی تاریخ ساختش جدید باشه
البته اینم بگم که در کنسولهای قدیمی هم خرابی کمتر بود ولی به هر حال با تغییرات جزیی که دادن این احتمال خرابی در کنسولهای جدید کمتر شده
منم قصد خرید کنسول سفید داشتم ولی بخاطر این موضوع کنسول مشکی خریدم

- - -ویرایش - - -

یه سوال هم در مورد هدست کنسول داشتم
دیشب تو بازی GTA بودم و هدست رو وصل کردم و یه صداهایی میومد
ولی احساس کردم صداها خیلی ضعیف هستند و اینکه صدای من فکر کنم نمیرفت چون پاسخی دریافت نمیکردم

به هر حال سوالم اینه که در بازی ایا هر کسی هدست داشته باشه صدای اون رو کل یوزرها میتونن بفهمن؟
یعنی اگر 100 نفر هدست داشته باشن صدای همه در محیط اصلی بازی میاد و یا اینکه فقط در مسابقات گروهی صدا میاد؟
کلا راهی برای محدود کردن صدا وجود داره که مثلا در کل محیط بازی نره یا به شخص خاصی ارسال بشه؟
با تشکر

کنسول سفید قدیمی هستش؟ باید بکم که رنگ سفید از شهریور پارسال معرفی شد و اومد تو بازار ...

سلام. ps4‌ یه بچه ها ریجن اروپاس الان میخواد واسه بار اول به psn‌ وصل شه ادرس و اینا و مشخصات باید چی بزنه ؟
اکانت هر کشوری که میخواد بسازه. به ریجن کنسول مربوط نیست دیگه:دی
آمریکا بسازه ترجیحا که گیفت هاش ارزون تر و فراوون ترن:دی
ایالتم هرچی زد برای پستال کدش تو گوگل سرچ کنه.

هیچ تفاوتی بین ریجن ها نیست. اصلا مگه امکان پذیره یه رنگ کنسول بهتر باشه و یه رنگ دیگه ش مشکل پیدا بشه توش؟

Last edited by a moderator:
آقا من وسط دانلود فایل ریکاوری که 700-800 مگه واسه تعویض هارد چندین بار سرعتم 0 شد و اینترنت قطع شد مشکلی که ایجاد نمیکنه؟
فایل پست 2 رو میگم http://forum.bazicenter.com/thread83437/

سلام . نه عزیز معمولا مشکلی نداره ولی سعی کن با IDM کامپیوتر دانلود کنی که فایل CORRUPTED نشه .

سلام . نه عزیز معمولا مشکلی نداره ولی سعی کن با IDM کامپیوتر دانلود کنی که فایل CORRUPTED نشه .

با همون IDM دانلود کردم که از طرف isp 3-4 بار اینترنت مشکل DNS پیدا کرد
من هنوز کنسول و روشن نکردم
نیازی نیست که بک آپ بگیرم از هارد قبلی؟
اون فایل 255 مگی که تو همون صفحه گذاشته که نیاز به دانلودش نیست؟ http://forum.bazicenter.com/thread83437/

سلام. ps4‌ یه بچه ها ریجن اروپاس الان میخواد واسه بار اول به psn‌ وصل شه ادرس و اینا و مشخصات باید چی بزنه ؟
به ریجن دستگاه ربطی نداره
ادرس رو بر حسب ریجن اکانت ( کشوری که انتخاب میکنی ) باید بدی ...
از توی google map هم میشه راحت سرچید !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or