هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

دوستا هارد پى اس4 چقدر حافظه داره و هر بازى چقدر از حافظشو اشغال مى کنه؟ اىن حافظه ى اشغال شده وقتى بازى رو پاک کنيم از بين ميره(ديسک بازيو عوض کنيم)؟
و اين که به نظرتون به عنوان اولين بازى چه بازى رو بخرم؟اونچنان گيمر نيستم و روى کنسول قبليم هم بيشتر اوقات فيفا بازى گى کردم که الان بايد قيدشو بزنم چون قيمت دست دومش نجوميه نسبت به بازى هاى ديگه دوماه ديگه هم بى ارزش ميشه :| بازى ويچر مثل جى تى اى اوپن ورده؟ ميتونى توش آدم بکشى و برى شکار جانوارن عجيبو... ؟ :D راستى دلست آو آس هم توى نسل قبل بازى نکردم بازيش چه سبکيه ؟به عنوان اولين بازى خوبه ؟ممنون

دوستان یه سوال
موقع خرید که فروشنده میگه کنسول رو اپ کنم و 50 60 تومن میگیره
این اپ لازمه ؟؟؟
اپ چی هست حالا؟
والا به ما گفتن 10 تومن
آپدیت داشبورد قدیمی به جدیده خودتم میتونی انجام بدی
+
یه سوال همه کنسول ها موقع خرید firmware1.70 ن؟

.
دوستا هارد پى اس4 چقدر حافظه داره و هر بازى چقدر از حافظشو اشغال مى کنه؟ اىن حافظه ى اشغال شده وقتى بازى رو پاک کنيم از بين ميره(ديسک بازيو عوض کنيم)؟
و اين که به نظرتون به عنوان اولين بازى چه بازى رو بخرم؟اونچنان گيمر نيستم و روى کنسول قبليم هم بيشتر اوقات فيفا بازى گى کردم که الان بايد قيدشو بزنم چون قيمت دست دومش نجوميه نسبت به بازى هاى ديگه دوماه ديگه هم بى ارزش ميشه :| بازى ويچر مثل جى تى اى اوپن ورده؟ ميتونى توش آدم بکشى و برى شکار جانوارن عجيبو... ؟ :D راستى دلست آو آس هم توى نسل قبل بازى نکردم بازيش چه سبکيه ؟به عنوان اولين بازى خوبه ؟ممنون
500 گیگ هست هارده خودش . قابل ارتقا هم هست.
بستگی داره . از 100 مگ بازی داریم تا 50 گیگ تازه ممکنه با نصب dlc ایناو اپدیتا خیلی بیشتر از این بشه.
خیر. بازی روی کنسول نصب میشه . زمانی که بازی رو دیگه نمیخوای میتونی پاک کنی . چون با پاک کردن بازی همه اپدیتها ایناش هم پاک میشه.
بله open world هست ولی این بازی rpg هست .
Tlou رو حتما بازی کن اگر نکردی . فوق القعاده هست.

سلام اگه من دیتای یه بازی دیجیتال رو بخرم و اکانتش رو هم داشته باشم چجوری میتونم نصبش کنم؟
http://forum.bazicenter.com/thread89356/
این راهش هست
منتهی باید بازی رو با اکانتت اول خریده باشی

به من که گفتن صد تومن
گفتم چرا گفت ما این آپدیتا رو با دلار میخریم
اپدیتهای کنسول از طرفه سونی به صورت مجانی در دسترس همه قرار میگره. خوده کنسول هم میتونه دانلود کنه و نصب کنه !!

آخرین ویرایش:
دوستان من کنسول رو عمودی گزاشتم بدون پایه ..پیخواستم ببینم چون بدون پایه عمودی گزاشتم مشکلی پیش میاد؟

یه سوال دیگه اینکه من مثلا تو هارد کنسول جی تی ای رو دارم ..بعد هارد پر میشه میخوام یه هارد 1 ترا بندازم..روش مثلا ویچر رو نصب میکنم...اگر بخوام چی تی ای بازی کنم میتونم هارد رو جا به جا کنم ؟اگر بکنم دوباره نمیگه فرمت کن؟:|

دوستان من میخواهم بازی ps4 دست دوم از یه نفر بخرم
میخوام بدونم ممکنه بازی ایراد خاصی داشته باشه مثلا سوخته باشه ! البته میدون یه کم مسخره است حرفم ولی راستش یکم ذهنمو مشغول کرد

دوستان من کنسول رو عمودی گزاشتم بدون پایه ..پیخواستم ببینم چون بدون پایه عمودی گزاشتم مشکلی پیش میاد؟

یه سوال دیگه اینکه من مثلا تو هارد کنسول جی تی ای رو دارم ..بعد هارد پر میشه میخوام یه هارد 1 ترا بندازم..روش مثلا ویچر رو نصب میکنم...اگر بخوام چی تی ای بازی کنم میتونم هارد رو جا به جا کنم ؟اگر بکنم دوباره نمیگه فرمت کن؟:|
بدون پایه بزاری جلوی vent رو میگیره ! نباید جلوی سیستم تهویه کنسول رو بگیری. ممکنه مشکلات گرمایی و خراب شدن کنسول رو پیدا کنی .

اون کار که واقعا صرف نداره D:
1 ترا بندازی تغریبا کافی هست دیگه ....
این قضیه رو یکی دیگه هم سوال کرده بود. شاید اگر اکانتها یکی باشن مشکلی پیش نیاد . باز نمیدونم ! چون کسی تست نکرده . احتمال داره ok باشه .

دوستان من میخواهم بازی ps4 دست دوم از یه نفر بخرم
میخوام بدونم ممکنه بازی ایراد خاصی داشته باشه مثلا سوخته باشه ! البته میدون یه کم مسخره است حرفم ولی راستش یکم ذهنمو مشغول کرد
ببین داداشی یه چیزایی تو زندگی تجربیه،باید یبار حسش کنی
حالا یا با ضرر مواجه میشیو و تجربه میشه برات
یا شانس میاریو میگذره
یه دیسک دسته 2 هیچ نام و نشونی نداره،هنوزم فیک بلوری سونی ساخته نشده
قاب و دیسک سالم باشه (یعنی با چشم معلومه)،حله.
موضوع قیمتشه که نره تو پاچت،حواست باشه

یعنی شده شما هم تجربه ی اشتباه داشته باشید ؟ بگو منم عبرت بگیرم !
راستش کاملا اطلاع دارم از قیمت ها میخوام killzone رو 70 بخرم دارم خوب میگیرمش
ولی یه کم خانواده فشار اوردن گفتن از اینجور خرید ها نکن گفتم با چند نفر با تجربه صحبت کنم خیالم راحت بشه وگرنه خودم اطلاعاتم خوبه ولی تجربه ام کمه !

برای این سوالم بخش خاصی رو پیدا نکردم وخواستم سوال رو اینجا بپرسم ؟
می خوام 2تا کنسول PS4 بخرم. می خواستم بدونم کسی اطلاع داره اگه به کسی سفارش بدم برام از اروپا یا دبی بیاره تفاوت قیمت چقدر می شه ؟
اصلا ارزش این کار رو داره یا خرید از تهران بهتره ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or