هر سوالی در مورد World of Warcraft دارید مطرح کنید

:welcome::toot:به علت اینکه تاپیک همه چیز درمورد world OF warcraft .... داشت به بی راه کشیده می شد این تاپیک به خواسته اعضا زده شد:welcome::toot:

هر سوالی در مورد world of warcraft دارید مطرح کنید:gathering:

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
سلام.
کسی از دوستان میتونه مختصر توصیح بده که من اگه بخوام تازه شروع کنم به آنلاین بازی کردن wow باید اول چیکار کنم و چه چیزهایی لازمه؟! یعنی فرض کنید من در حد صفر نمیدونم :d
اگه یه نفر راهنمایی کنه ممنون میشم.

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
سلام.
کسی از دوستان میتونه مختصر توصیح بده که من اگه بخوام تازه شروع کنم به آنلاین بازی کردن wow باید اول چیکار کنم و چه چیزهایی لازمه؟! یعنی فرض کنید من در حد صفر نمیدونم :d
اگه یه نفر راهنمایی کنه ممنون میشم.
شما اگه هیچی نمیدونی بهتره بری تو گیم نت ها بغل دست بچه ها بشینی خوب یاد بگیری و نگاه کنی و ازشون در مورده آیکون ها ی تو بازی سوال کنی دست آخر هم خواستی بگیری برو از صاحب گیم نت بخواه که wow رو برات هارد به هارد کنه بعد هم نِتت باید 128 باشه تموم. اگه هم میخوای دانلود کنی برو به این سایت دیگه کارات راستو ریست میشه!!! اما بازم میگم بهتره اول بری خوب بازی رو یاد بگیری بعد اقدام های نصب رو انجام بدی دوست عزیز !
خداحافظ

Peyman S

کاربر سایت
Feb 21, 2009
431
نام
Roronoa Zoro
من یه چنتا پچ برای ورزن 4 دان کردم که توش چنتا فایل با پسوند MPQ & mfill.....هست و با یه سری آموزش رفتم ولی موقع کلیک رو لانچر ارور launcher cannot obtain patchin info...میده.چی کار باید بکنم تا پچ بشه؟
اگه میشه یه آموزش بهتر برای پچای که به اینصورت نصب میشن بذارین.!

Saeed.fard

کاربر سایت
Feb 6, 2012
7
با سلام خدمت همه کاربرهای گرامی

یه توضیح مختصری در مورد wow از اونجایی که از Wow Classic تو Retail یا همون Blizzard بازی می کنم بهتون بدم . . .

در مورد نصب بازی رو سیستم خود چند تا راه دارین :

1- اگه اینترنت واقعا پرسرعت دارید مثلا با سرعت دانلود MB/s 1 ( نه سرعت 1 مگابیت >>> دقت کنید سرعت دانلود یک مگابایت بر ثانیه ) چون حجم بازی در حدود 22 گیگا بایت است .
2- اگه هارد اکسترنال دارین ببرید به گیم نت محل براتون کپی کنه ( توجه داشته باشید بازی نیازی به نصب ندارد و بازی نصب شده برای شما کپی می شود )
3- اگه هارد اکسترنال ندارید می تونید DvD ان را از گیم نت درخواست کنید چیزی حدوده 6 یا 7 DVD می شود .

در مورد شروع بازی برای بازی مطلوب به یک ADSL 512 یا حداقل 256 نیاز دارید ( بازی با 128 هم ممکن است ولی برای مطلوب بودن بازی به 512 یا 256 نیاز دارید ).
پس از نصب بازی نیاز به ساخت اکانت در سایت Battle.com خواهید داشت که به این منظور وارد سایت Http://Eu.battle.net شوید و ثبت نام کنید .
در هنگام ساخت اکانت کشور خود را United kindom (UK)s انتخاب کنید ( با توجه به محدودیت های که در مورد کشور ایران وجود دارد ) و همین طور سوال امنیتی Security Question رو چیزی بزارید که فراموش نکنید .
پس از ساخت اکانت با username که ایمیل شما و Password وارد بازی شوید ( توجه داشته باشید Version بازی باید آپدیت شده با شد که در حال حاضر Catalysm 4.3.2 Jan 17 2012 است ) .

در مورد CD key , Game card , و دیگر امور مالی :
اول این که می تونید تا Level 20 مجانی بازی کرده و نیاز به پرداخت هیچ گونه وجهی ندارید .
برای Level 20 تا Level 70 نیاز به CD key Battlechest +B Burning crusade دارید که قیمتش الان حدود 26 هزار تومان می باشد. ( به شما در اینجا 30 روز وقت برای بازی می دهند )
از Level 70 تا Level 80 نیاز به Cd key Wrath of the lichking دارید که قیمتش حدود 45 هزار تومان است.
از Level 80 تا Level 85 نیاز به Cd key Catalysm دارید که قیمتش تقریبا مثل Lichking با چند هزار تومان تفاوت است.
برای خرید Game card که وقت بازی یا تایم بازی است برای 60 روزه 45-50 هزار تومان باید هزینه کنید که من یه شما پیشنهاد میکنم از سروس RAF استفاده کنید که هزینه آن 60 روزی 20 هزار تومان می باشد.

اگه سوالی دارید در خدمت هستم.

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
تا اونجایی که من میدونم از wotlk به بعد چنین امکانی دیگه نیست! فکرم نکنم اگه بشه فایده ای داشته باشه برای بازی ای که به سرورای زیر 500نفرش میگن خلوت!

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
در مورد CD key , Game card , و دیگر امور مالی :
اول این که می تونید تا Level 20 مجانی بازی کرده و نیاز به پرداخت هیچ گونه وجهی ندارید .
برای Level 20 تا Level 70 نیاز به CD key Battlechest +B Burning crusade دارید که قیمتش الان حدود 26 هزار تومان می باشد. ( به شما در اینجا 30 روز وقت برای بازی می دهند )
از Level 70 تا Level 80 نیاز به Cd key Wrath of the lichking دارید که قیمتش حدود 45 هزار تومان است.
از Level 80 تا Level 85 نیاز به Cd key Catalysm دارید که قیمتش تقریبا مثل Lichking با چند هزار تومان تفاوت است.
برای خرید Game card که وقت بازی یا تایم بازی است برای 60 روزه 45-50 هزار تومان باید هزینه کنید که من یه شما پیشنهاد میکنم از سروس RAF استفاده کنید که هزینه آن 60 روزی 20 هزار تومان می باشد.

اگه سوالی دارید در خدمت هستم.
سلام
ببینم من میخوام تازه استارت بزنم بازی رو، یه سؤال واسم پیش اوومده
طبق گفته شما یعنی من باید یه CD Key بخرم، و یه Game Card هم جدا؟ یا نه، یکیشو داشته باشم کافیه؟ اگه اینجوریه واسه شروع کدوم بهتره؟
درباره این سرویس RAF هم یه توضیحی بدید ممنون میشم.
شما احیانا دنبال یه آماتور نمیگردید که باهاش بتونید بازی کنید و شاگرد خودتون کنید؟ نگاه به امضام نکنیا :D

Saeed.fard

کاربر سایت
Feb 6, 2012
7
سلام دوست گرامی

شما خواه ناخواه باید همه ی CD key ها رو بخرید تا Level 85 برسید. Game card به شما وقت بازی کردن می دهد برای مثال شما یه Game card دو ماه می خرید این به معنی که شما دو ماه می تونید با اکانت کار کنید و بعد از دو ماه اکانت شما Frozen (قفل) می شود.

اما Cd key فقط دسترسی شما رو به بازی باز می کند برای مثال شما وقتی Cd key Lichking رو می خرید به شما اجازه داده می شه از Level 80 تا Level 85 هیروی خود را ارتقا دهید..... این دو مولفه از هم جدا می باشد.
ولی همون طور که گفتم برای CD key battlechest که دسترسی شما را تا Level 70 باز می کند علاوه بر این که شما می تونید تا Level 70 برید بلکه یک ماه به شما Game time یا وقت بازی داده می شود.
یعنی : Cd key battlechest = Level 70 + 1 month Game time

اگه سوالی داشتید در خدمتم

موفق باشید

Saeed.fard

کاربر سایت
Feb 6, 2012
7
این که کدوم realm ایرانی بیشتره سوال سختیه ولی تو هر ریلمی ایرانی هست من خودم تو ریلم های Stormscale و Sunstrider بازی کردم بعضی ها ایرانی هم بودند ولی بیشتر افراد سویدی و انگلیسی و ... هستند

DAVOOD THE GREAT

کاربر سایت
Jan 22, 2008
201
خرید اکانت

سلام عیدتون مبارک
می خواهم یک اکانت بلیز بخرم ,در زمان خرید اکانت باید به چه چیزهایی توجه کنم ؟ چه کار کنم که دیگه فردی که به من اکانت می فروشه دیگر به اکانت دسترسی نداشته باشه؟ اصلا الان دیگه به صرفه هست که اکانت بگیرم؟ (من از زمان پچ sun well دیگه بازی نکردم) یک اکانت خیلی شاخ مثلا باید چند قیمت باشه؟در باره شارژ کردن اکانت با سیستم RAF بیشتر توضیح بدین اصلا خطر ban داره یا نه ؟ معذرت می خواهم اگر زیاد سوال کردم از شما متشکرم

Sarmadi

کاربر سایت
Dec 6, 2010
37
نام
سعید
سلام
من میخوام روی سرور مولتن بازی کنم تا حالا هم wow بازی نکردم.
من بازی wow:cataclysm 4.0.0 رو تهیه کردم و نصب کردم حالا بعد از نصب به چه چیز هایی نیاز دارم برای وصل شدن به سرور مولتن؟
چه پچی رو باید دانلود کنم اینو بگم که من نسخه enUS رو تهیه کردم.
اگه میشه لینک بزارید برای دانلود پچ ها.
ممنون میشم کمکم کنید.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
سلام
من میخوام روی سرور مولتن بازی کنم تا حالا هم wow بازی نکردم.
من بازی wow:cataclysm 4.0.0 رو تهیه کردم و نصب کردم حالا بعد از نصب به چه چیز هایی نیاز دارم برای وصل شدن به سرور مولتن؟
چه پچی رو باید دانلود کنم اینو بگم که من نسخه enUS رو تهیه کردم.
اگه میشه لینک بزارید برای دانلود پچ ها.
ممنون میشم کمکم کنید.
مولتن هم کاتاکلیسم داره هم لیچ کینگ ... شما باید در محل نصب بازی بری و یک فایل به نام Realm list رو با notepad ویندوز باز کنی و ادرس realm list مولتن رو وارد کنی .... این فایل درون یکی از پوشه های محل نصب بازی هست دقیق نمیدونم کجاست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر