هرسوالی درمورد Ps2

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
همین جوریش دیسک گذاشتن داخلش سخته چه برسه به ایستاده گذاشن.دوستان میشه لیسی چیزی از بازیاتون بزارید که با هم تبادل کنیم.چون اینجا بازیاش پیدا نمی شه.نه حوصله و نه وقتش رو دارم برم تهران
چرا تو قم پیدا نمی شه؟ من که هرچی می خواستم بود. برو پاساژ کویتی هرچی دلت بخواد هست. فقط بازی مورد نظر رو بپرس. یه جایی هم هست که بازی های غیر مجاز رو رایت می زنه یه مقدار گرونتر.

parol

کاربر سایت
Mar 30, 2008
175
از اسایتد یه سوالی دارم می شه پی اس 2 رو به ویدیو پروژکتور وصل کرد ؟؟؟
اون وقت می تونیم یه تصویر 100 اینچی داشته باشیم !!!

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
سلام بچه ها من یک سوالی داشتم جدیدا وقتی میخواستم فیفا 09 بازی کنم نمیتونستم،و صفحه روی تصویر ea میموند و لودینگی که بعدا میاد که به رنگ سیاه است نبود و من فکر میکردم اشکال از سی دی هست و 2 بار از رو سی دی رایت زدمولی درست نشد تا اینکه سیو بازی رو پاک کردم و دوباره اودم تو بازی و بازی خوب اجرا شد،ولی بازم سیو کردم همون میشکل 2 باره برام پیش اومد تا اینکه مموری رو برداشتم و بازی کردم و بازی اجرا شد.
پس معلوم میشه اشکال از مموریه!حالا چی کار کنم؟در ضمن این مشکل فقط تو بازی فیفا 09 برای من پیش اومده!!!

DANTE A

کاربر سایت
Jul 19, 2008
654
نام
رضا
منم پارسال باfifa08چنین مشکلی را داشتم.اول که سیو نمی کرد:-" وقتی هم سیو میکرد اجراش نمی کرد:confused: وقتی هم که اجراش می کرد صفحه یک دفعه سیاه میشد:laughing: اخر هم نفهمیدیم مشکل از کجاهست.:biggrin1:
اینم فکرکنم مال خودبازیش باشه

nader2

کاربر سایت
Aug 15, 2006
4
ps2 مدل 30009 دارم از اين قديميامدل pal ولي اكثر بازي هارو اجرا نميكنه!!!چرا؟
مي خواستم بدونم فقط بازيهاي pal رو اجرا ميكنه ياntsc هم اجرا ميكنه؟
سوال ديگه اينكه از كجا بفهمم به خاطره لنزشه؟يا mod chip روش نصب نشده؟

آخرین ویرایش:

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
منم پارسال باfifa08چنین مشکلی را داشتم.اول که سیو نمی کرد:-" وقتی هم سیو میکرد اجراش نمی کرد:confused: وقتی هم که اجراش می کرد صفحه یک دفعه سیاه میشد:laughing: اخر هم نفهمیدیم مشکل از کجاهست.:biggrin1:
اینم فکرکنم مال خودبازیش باشه
آخه قبلا اینطوری نبود.یهو شده!

nader2

کاربر سایت
Aug 15, 2006
4
ps2 مدل 30009 دارم از اين قديميامدل pal ولي اكثر بازي هارو اجرا نميكنه!!!چرا؟
مي خواستم بدونم فقط بازيهاي pal رو اجرا ميكنه ياntsc هم اجرا ميكنه؟
سوال ديگه اينكه از كجا بفهمم به خاطره لنزشه؟يا mod chip روش نصب نشده؟
كسي نبود؟؟

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
سلام دوستان!
بنده یک سوال داشتم!
من یک پلی 2 مشکی از اون قدیمی ها دارم با 2 دسته ی دوال شک و یک مموری کارت 8 مگابایت و یک با یک دوربین و حدودا 130 تا بازی!
به نظرتون این پلی 2 با این مشخصات چند بفروشم؟چند میرزه؟

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
سلام دوستان!
بنده یک سوال داشتم!
من یک پلی 2 مشکی از اون قدیمی ها دارم با 2 دسته ی دوال شک و یک مموری کارت 8 مگابایت و یک با یک دوربین و حدودا 130 تا بازی!
به نظرتون این پلی 2 با این مشخصات چند بفروشم؟چند میرزه؟
کسی نبود جواب بده؟

DANTE A

کاربر سایت
Jul 19, 2008
654
نام
رضا
چون PS2از اون سری های اولیه فکر کنم 40 50 بتونی بفروشی وبا تمامی وسایل که گفتی 100 بفروشی خوبه.حالا خودت می دونی
حالا چرا می خوای بفروشی؟نگهشدار بچهات باهاش بازی کنند:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر