هرسوالی درمورد Ps2

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوست عزیز من اسفند ماه یه ps2 slim گرفتم با 80 تا بازی های توپ 150 تموم شد
خیلی هم راضی هستم و الان هم می خوام یه psp 2000 بگیرم چون pes2009 pes2010
سیو هایه مشترکی دارن تو این دو کنسول
و چون 90% بازی هاش با psp مشترکه به غیر از عناوین اختصاصی حالا حالاها براش بازی میاد و تا حالا انقد براش بازی اومده که بی رقیبه
و این کنسول ps2 هنوز جزو پر فرروشترین کنسول هاست و فکر نکنم سونی از سود حاصل از
قطع ساخت بازی واسه این کنسول بگذره

اکثر بازی های 360 واسه پلت فورم pc هم میاد که با یه کامپیوتر نه چندان توپ قابل بازی کردنه
درسته که 360 خیلی کنسوله خوبی هست اما هیجانی که ps2 تو بازی هاش داره و اون روانی
بازی مخصوصا فوتبالش بی رقیب هست
منم خودم با شما موافقم ولی بازی هاش پبدا نمی شه.مثل آیکو یا دویل 1-2 و یا جک يا، رکت و کلانک و یا سایکونات.من عاشق این بازی ها هستم ولی توی قم پیدا نمی شه.شما جایی رو سراغ داری قیمت خوب و البته دیسکای خوب نه این لوح نقره ای ها برام پست کنه؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
منم خودم با شما موافقم ولی بازی هاش پبدا نمی شه.مثل آیکو یا دویل 1-2 و یا جک يا، رکت و کلانک و یا سایکونات.من عاشق این بازی ها هستم ولی توی قم پیدا نمی شه.شما جایی رو سراغ داری قیمت خوب و البته دیسکای خوب نه این لوح نقره ای ها برام پست کنه؟
گشتیم نبود, نگرد نیست.

خودمون باید دست به کار بشیم. من DMC 1 و ICO و PSychoNAuts رو پیدا کردم. روش رایت درستش رو بتونم یاد بگیرم, ردیف میکنم برات.

mreza1364

کاربر سایت
Aug 26, 2008
70
نام
محمدرضا
با سلام

دوست عزیز بعضی از اینارو پایتخت میرداماد تهران کپی هاشونو داره
من خودم یه pes2009 دست نخورده و gta san andreaz پیدا کردم
الان مثل قبل گیر نمی دن مثل این که فقط یادت باشه تابلو بازی در نیاری و سعی کن از زیر زبونشون بکشی بیرون که دارن
چون دارن و اگه اطمینان کنن میدن

DANTE A

کاربر سایت
Jul 19, 2008
654
نام
رضا

دوست عزیز یک سری به اینجا بزن کارت راه میوفته.(قیلا تو BC بازی میفروخت حالا محل کسب وکارا عوض کرده):biggrin1:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
گشتیم نبود, نگرد نیست.

خودمون باید دست به کار بشیم. من DMC 1 و ICO و PSychoNAuts رو پیدا کردم. روش رایت درستش رو بتونم یاد بگیرم, ردیف میکنم برات.
دستت درد نکنه آیدین جان.راه حل خوب رایت زدنش اینه که دی وی دی خام و دی وی دی رایتری گیر بیاری که با سرعت 1 بزنه که من خامش رو هیچ جا پیدا نکردم .البته به رایترت هم بستگی داره مثلا من روی سوزوکی یه دی وی دی خام 2 ایکس می زد ولی روی لایتون 4 پایین تر نمی زد.من که یادت هست چقدر زور زدم ایشا ا.. تو بتونی راهش رو پیدا کنی.
دوست عزیز بعضی از اینارو پایتخت میرداماد تهران کپی هاشونو داره
من خودم یه pes2009 دست نخورده و gta san andreaz پیدا کردم
الان مثل قبل گیر نمی دن مثل این که فقط یادت باشه تابلو بازی در نیاری و سعی کن از زیر زبونشون بکشی بیرون که دارن
چون دارن و اگه اطمینان کنن میدن
دوست عزیز من اصلا از GTA خوشم نمیاد.البته همه شماره هاش رو بازی کردم ولی نهایتا چند ساعت مثل همین شماره 4 که خیلیا خودشون رو براش می کشن.من از آیکو ،سایکونات،رچت و کلانک(اگه درست نوشته باشم اسمش رو) جک، ویوتیفول جو، سول ریور،کاتاماری و چندین چند بازی دیگه خوشم میاد که اینجا پیدا نمی شه.اینا هم تو تهران پیدا میشه؟
دوست عزیز یک سری به اینجا بزن کارت راه میوفته.(قیلا تو BC بازی میفروخت حالا محل کسب وکارا عوض کرده)
این لینکی که شما دادی کار نمی کنه.

koh

کاربر سایت
May 30, 2009
318
سلام
من یک PS2 Slim دارم که برخی از بازیها را جدیدا اجرا نمی کند ؟
آیا کسی می داند چطوری باید چشم آنرا تنظیم کنم؟
چون فکر کنم چشم آن تنظیم نمی باشد
ممنون

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
مال منم همین مشکل رو با این بازی های لوح زرین داره ولی تنظیم لنزش رو باید دوستان بگن.

ولی کار می کنه ها!!
سایت بازی رایانه مشکل داشت ولی من آقای دادگر رو می شناختم از قبل تنها مشکل ایشون قیمت بالایی هست که میدن چون من تعداد بالا می خوام برام گرون تموم میشه.

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
من یه برنامه میخوام مدیا پلیر خوبی برای PS2 باشه و بتونه USB رو هم ساپورت کنه.
از طیف گسترده ای از فایلهای صوتی و تصویری پشتیبانی کنه.

آخرین ویرایش:

aquaquest

کاربر سایت
Jul 3, 2007
13
من یه دسته دو دارم با دو تا دسته و کلی بازی 70 میفروشم

اسلیم هستش
سلام
يعني سه تا دسته داري ؟
تو تهران ساكني ؟
دسته ها و خود دستگاه سالمه ؟
اگه اينطوريه يه ليست از بازي هات بزار در مورد قيمت با هم كنار ميايم .

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
من یه برنامه میخوام مدیا پلیر خوبی برای PS2 باشه و بتونه USB رو هم ساپورت کنه.
از طیف گسترده ای از فایلهای صوتی و تصویری پشتیبانی کنه.
والا الان تنها برنامه پلیری که تو بازار بصورت عمده وجود داره BOOT MP3 ه.که فقط از فرمتهای MP3 برای صوتی و JPEG برای تصاویر پشتیبانی میکنه.

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
والا الان تنها برنامه پلیری که تو بازار بصورت عمده وجود داره BOOT MP3 ه.که فقط از فرمتهای MP3 برای صوتی و JPEG برای تصاویر پشتیبانی میکنه.
این SMSplayer چطوریه ؟
من فایل ELF رو براش پیدا کردم چطور توی PS2 اجراش کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر