هرسوالی درمورد Ps2

PREDATOR

کاربر سایت
Nov 3, 2008
62
سلام , چند سوال داشتم (ببخشید که زیاد شد خواهشاً به تک تک سوالات جواب دقیق دهید)

1_اگر ممکنه قیمت ps2 slim کپی خور شده را میخواستم

2_از آنجایی که من فقط میتونم از مانیتور استفاده کنم میخواستم بدونم آیا کابل تبدیلی componnet به dvi برای اتصال به مانیتور هست؟ کجا داره و چند؟ اگر کابلی نیست باید tv box یا همان تبدیل مانیتور به تلویزیون بگیرم در آنصورت صدا هم داره میتونم هدفون بهش وصل کنم لطفا راهنمایی کنید و قیمت را هم بگید

3_آیا برای لنز کنسول حتما باید از dvd اورجینال(پشت نقره ای) استفاده کنم؟ یا با dvd معمولی هم میشه بدون مشکل بازی کرد؟

4_آیا وقتی بازی اجرا شد میشه مطمئن بود که تا آخر بازی بدون مشکل اجرا میشه؟(از لحاظ درست رایت شدن)

5_قیمت memory card ps2 چند است و در چه ظرفیت هایی است؟

6_آیا دسته تقلبی هم برای ps2 هست؟ از کجا باید فهمید؟و دسته های نقره ای بهتر از دسته های مشکی هستند؟ قیمت دسته مشکی و نقره ای ؟

7_آیا مثل ایکس باکس360 رجیون کنسول ps2 تاثیری در خرید بازیهای آن دارد؟

8_در آخر اینکه آخرین مدل تولید شده ps2 چه ورژنی و مربوط به چه سالی است؟ آیا من الان بخرم آخرین ورژن است؟

آخرین ویرایش:

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
سلام
1-الان تو بازار دو مدل اسلیم تو بازار بصورت عمده وجود داره:77004 با قیمت 145 و 90004 با قیمت 128 تومن.
2-فکر نکنم همچین تبدیلی وجود داشته باشه چون کیفیت این دو کابل خیلی با هم تفاوت داره.همون tv box رو باید بگیری که قیمتش فکر میکنم حول و حوش 30-25 باشه.
3-نه.الان همه کنسولهای ps2 بازار کپی خور هست و نیازی نیست که حتما ارج باشه.
4-اینم نه.خصوصا الان که شرکتهای ایرانی کپی کننده غیر قانونی بازی زیاد شده و بازیها رو بصورت نصفه و نیمه رایت میکنن.(خودم شخصا با این مشکل برخورد کردم.)
5-در دو ظرفیت 8مگ و 16مگ موجود هست.(البته 32مگ هم شنیدم تو بازار موجوده
)من فقط قیمته 8مگ رو میدونم که حول وحوش 12-9 تومنه(بستگی به انصاف فروشنده).البته یه دستگاهی شبیه usb host هم اومده که میتونی همزمان تا دو مموری رو به کنسول وصل کنی.
6-بله اتفاقا خیلی هم زیاد هست و فروشنده ها توی کارتون بجای دسته اصلی دسته های high copy یا متفرقه میدن که باید خیلی مواظب بود.در مورد شناختشم باید خودت این کاره باشی و بشناسی ولی برای راهنمایی باید حالت دکمه ها رو نگاه کنی و اینکه پشت دسته حتما عبارت sony computer entertainment inc.حک شده باشه.(تو نمونه های تقلبی بعضی حروفها فرق میکنه.)در ضمن رنگ دسته هم هیچ فرقی نداره ولی نظرم اینه که مشکی بخر چون کبفیت رنگش بالاتر از نقره ایهاست.نقره ای ها به مرور زمان رنگش رو از دست میده.
7-اخرین مدل همون 90004 هست که از سال 2007 به بعد ریلیز شده.که من بشدت همین مدل رو پیشنهاد میکنم چون:هم برق مستقیمه و هم سرعت لود دستگاه(کلا سرعت کلاک Cpu و gpuش از مدلهای قبل بالاتره)هم بالاتره در ضمن زیباتر هم شده و ابعاد و حجمش هم از مدلهای قبلی کمتر شده.

DANTE A

کاربر سایت
Jul 19, 2008
654
نام
رضا
سلام , چند سوال داشتم (ببخشید که زیاد شد خواهشاً به تک تک سوالات جواب دقیق دهید)

1_اگر ممکنه قیمت ps2 slim را میخواستم

2_از آنجایی که من فقط میتونم از مانیتور استفاده کنم میخواستم بدونم آیا کابل تبدیلی componnet به dvi برای اتصال به مانیتور هست؟ کجا داره و چند؟ اگر کابلی نیست باید tv box یا همان تبدیل مانیتور به تلویزیون بگیرم در آنصورت صدا هم داره میتونم هدفون بهش وصل کنم لطفا راهنمایی کنید و قیمت را هم بگید

3_آیا برای لنز کنسول حتما باید از dvd اورجینال(پشت نقره ای) استفاده کنم؟ یا با dvd معمولی هم میشه بدون مشکل بازی کرد؟

4_آیا وقتی بازی اجرا شد میشه مطمئن بود که تا آخر بازی بدون مشکل اجرا میشه؟

5_قیمت memory card ps2 چند است و در چه ظرفیت هایی است؟

6_آیا دسته تقلبی هم برای ps2 هست؟ از کجا باید فهمید؟و دسته های نقره ای بهتر از دسته های مشکی هستند؟ قیمت دسته مشکی و نقره ای ؟

7_در آخر اینکه آخرین مدل تولید شده ps2 چه ورژنی و مربوط به چه سالی است؟ آیا من الان بخرم آخرین ورژن است؟

1.قیمتش 120 تا150 هست(بستگی به فروشندش داره)
2.توصیه میشه ازهمون VGA Box استفاده کن.
3.DVDبازی های معمولی را هم به راحتی اجرامیکنه.
4.اگه دیسک سالم باشه آره(مثل این بازی های GOW که توی بازار ریخته وهمه نصفه هستند نباشه)
5.فکرکنم 10 تومان باشه همه 8MB هستند.
6.من که تاحالا دسته تقلبی ندیدم شاید باشه قیمت دسته هم کمتر از12 هستش
7.الان مدل های توی بازار همه جدید هستند( فکر کنم 9000 به بالا باید باشه)

PREDATOR

کاربر سایت
Nov 3, 2008
62
دوستان از راهنمایی شما متشکرم راستی یادم رفت بگم فرقی بین PS2 SILVER ها و مشکی ها هست؟ و اینکه از هردو رنگ مدل اسلیم 90004 هست؟ نگفتید من میتونم با TV TUNNER مثل TV BOX یا تبدیلی مثل VGA BOX صدا را از هدفون بگیرم یا نه؟
لطفا جایی را معرفی کنید که PS2 SLIM 90004 را با مموری ارزون بده با تشکر

HAPPY HUNTING MY BROTHERS

آخرین ویرایش:

DANTE A

کاربر سایت
Jul 19, 2008
654
نام
رضا
دوستان از راهنمایی شما متشکرم راستی یادم رفت بگم فرقی بین PS2 SILVER ها و مشکی ها هست؟ و اینکه از هردو رنگ مدل اسلیم 90004 هست؟ نگفتید من میتونم با TV TUNNER مثل TV BOX یا تبدیلی مثل VGA BOX صدا را از هدفون بگیرم یا نه؟
لطفا جایی را معرفی کنید که PS2 SLIM 90004 را با مموری ارزون بده با تشکر

HAPPY HUNTING MY BROTHERS
تفاوتشون توی رنگشون هست.اره کابل قرمز وسفید ماله صدا هست به هرچی خواستی بزن وصدا بگیر.

A.Z.P.Z

کاربر سایت
Jun 23, 2009
143
حالا دوستان یه چیزی کسی که پی اس 2 داره میارزه الان بره وی بگیره در صورتی که وی قیمتش گرون شده
گرچه وی برای این نسل هست وگیم پلی فوق العاده ای داره .(کلی گفتم)

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اصلا اگه از بازی های PS2 خوشت میاد طرف وی نرو که فقط بدرد ننجون ها و بابا بزرگا و یه مشت بچه می خورده.کل سال 4 تا بازی هارد کور میدن اونم با کیفیت متوسط.شمایی که PS2 بازی کردی مطمئنم از وی متنفر خواهی شد چون PS مخصوص هارد کور هاست.البته بستگی داره چه بازی هایی رفتی و سلیقت چی بوده اگه ازاین بازی های بچه گونه خوشت میاد بگیر.

A.Z.P.Z

کاربر سایت
Jun 23, 2009
143
نه والا من الان دارم با GOD:2 , gta و pes و SCARFACE حال میکنم گرچه همچین جدید همنیستن و بازیشون کردم!!!
حالا منظورت از هارد کور چیه ؟:cheesygri(هاردکورش هم که در حد بقیه کنسول ها نیست اخه !!! برو مقایسه کن!!!)

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
نه والا من الان دارم با GOD:2 , gta و pes و SCARFACE حال میکنم گرچه همچین جدید همنیستن و بازیشون کردم!!!
حالا منظورت از هارد کور چیه ؟:cheesygri(هاردکورش هم که در حد بقیه کنسول ها نیست اخه !!! برو مقایسه کن!!!)
دوست من اگر واقعاً از اين بازيها خوشت مياد پيشنهاد ميکنم اصلاً از 2 کيلومتری وی هم رد نشی ..... چه برسه که بری وی بخری
از نظر بنده برو ايکس باکس يا پی اس 3 بگير ..... چون بهت نميخوره که بازی بچه گونه بکنی
پيروز باشی

A.Z.P.Z

کاربر سایت
Jun 23, 2009
143
ایکس باکس که اصلا اسمش رو نیار جلوم !!!
پی اس 3هم که بازی هاش رو یک خورده مشکل مالی پیش میاد البته ببینم چی میشه شایدم با همین پی اس2 حال کردیم نه؟
راستی وی با همین بازی های به قول شما بچه گانه پرفروش ترین کنسول جهان بوده در حال حاضر و بدون هیچ مشکل و شایعاتی داره در مقام اول حالشو میبره !!

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
پی اس 3هم که بازی هاش رو یک خورده مشکل مالی پیش میاد البته ببینم چی میشه شایدم با همین پی اس2 حال کردیم نه؟
راستی وی با همین بازی های به قول شما بچه گانه پرفروش ترین کنسول جهان بوده در حال حاضر و بدون هیچ مشکل و شایعاتی داره در مقام اول حالشو میبره !!
پروفروش بود.
چون الان دیگه psp و ps3 پرفروشند!بخاطر بازی های انحصاری و چیز های دیگه!
ببنین مغازه هایی که بازی ps3 میفروشن بازی هاش رو عوض میکنن؟که اگه عوض میکن ps3 بگیر اگر هم یک چیزی روشون سر بدی فدای سرت.
وی همش یا ماریو داره یا سونیک.
این همه لوازم جانبیش و گیم پلیش هم زود خسته کننده میشه!
چرا میگی اسم 360 نیار میگه چشه؟

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوست عزیز تنها دلیلی که ممکنه من سراغ 360 برم 2 Gears of War و بخش مولتیش هست.حالا بقیه بازی هایی که برای این کنسول منتشر شده و می خواد منتشر بشه به کنار چون خاطرات فراموش نشدنی با این بازی زیاد دارم.تازه خوبی این کنسول ارزونیه بازی هاش هست که اگه شما با قیمت بازی های 3 مشکلی نداری حتما 3 انتخاب اول و آخرت باشه چون سال 2009-2010 این کنسول سونیه که تاخت و تاز می کنه.

ر
استی وی با همین بازی های به قول شما بچه گانه پرفروش ترین کنسول جهان بوده در حال حاضر و بدون هیچ مشکل و شایعاتی داره در مقام اول حالشو میبره !!
چرا وی پر فروشه چونکه ننجون آقای کروبی هم یه دونه داره با یدونه خود آقای کروبی وی اسپرت می زنن:biggrin1:
الان هر بچه ای و هر ننجونی اسم خودش رو گیمر میزاره!این دلیلشه

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
ممنوم میشوم اگر کسی جایی میشناسه که ps2 slim 90004 کپی خور شده را حدود 120 یا کمتر بده معرفی کنه
من اگه یه 6-7 ماهی دیگه بیای که تمام بازی ها رو اون موقع تموم کردم شاید بفروشم:biggrin1:
خدا وکیلی بهترین کنسول تاریخه:love:
ولی این مدل که فکر می کنم همون آداپتور بیرونی ها باشه کمتر از140-50 پیدا نمی کنی.;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر