هرسوالی درمورد Ps2

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
آموزش تعویض فلت لنز پلی دو هست ؟ من نمی‌دونم چجوری دقیق جا بزارمش ..چسب های بجا مونده از فلت قبلی و با چی پاک کنم بره؟
با تینر خیلی خوب تمیز میشه/برای گذاشتن فلت جدید حتما باید چسب قبلی فلت پاک بشه وگرنه لنز گیر میکنه.برای زدن فلت جدید اول خوب تنظیم کن بعد روکش فلت که چسب زیرش هست رو بردار بزن سر جاش جاش مشخصه کار سختی نیست.موقع زدن فلت به لنز به فلت زیاد فشار نیار چون زود قطع میشند

آخرین ویرایش:

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
با تینر خیلی خوب تمیز میشه/برای گذاشتن فلت جدید حتما باید چسب قبلی فلت پاک بشه وگرنه لنز گیر میکنه.برای زدن فلت جدید اول خوب تنظیم کن بعد روکش فلت که چسب زیرش هست رو بردار بزن سر جاش جاش مشخصه کار سختی نیست.موقع زدن فلت به لنز به فلت زیاد فشار نیار چون زود قطع میشند
آهان ...خیلی ممنونم بابت توضیحات کامل

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
نه
ولی لنز دستگاهت اوکی باشه اجرا میکنه

من گاد آف وار 2 رو گرفتم ازش

گاد های شرکتیا ناقصه همه رو پل گیر میکنه این دو دیسکه بود کامل اورد بازی رو
اوکی. کاور و چاپ داره؟ قاب داره؟ آخه قیمت هاش بالاس.

• Like
Reactions: Sega_genesis

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
اوکی. کاور و چاپ داره؟ قاب داره؟ آخه قیمت هاش بالاس.
یه پیچ هست طرف خودش رایت میزنه و روی دی وی دی هم چاپ عکس اصلی رو میزنه و پک هاشم مثل اصلیه..فک کنم هر بازی 15 باشه ...اگ داخل جعبه دی وی دی مخصوص باشه 30 بگیره

• Like

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
یه پیچ هست طرف خودش رایت میزنه و روی دی وی دی هم چاپ عکس اصلی رو میزنه و پک هاشم مثل اصلیه..فک کنم هر بازی 15 باشه ...اگ داخل جعبه دی وی دی مخصوص باشه 30 بگیره
من بدون چاپ و کاور روی بهترین دی وی دی خام با پایین ترین سرعت رایت میزنم. قبل ارسال حتما تست هم میکنم که مشکلی نداشته باشه. میدم 9000 تومن

• Like

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
من بدون چاپ و کاور روی بهترین دی وی دی خام با پایین ترین سرعت رایت میزنم. قبل ارسال حتما تست هم میکنم که مشکلی نداشته باشه. میدم 9000 تومن
خوبه ولی اون شخص خاب چاپ میزنع...داخل باکس اصلی بازی میزاره...عملا انگار بازی اورجینال خریدی ...مو نمیزنه پکش با اوریجینال ..
فقط دی وی دی ابیه نقره ای نیست همین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر