هرسوالی درمورد Ps2

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
خواهش میکنم دوست گرامی.اتفاقا من ی هفته نبودم رفته بودم تهران ی دستگاه فت 5004 دارم پدش کلا خشک شده بود نو هم نبود رفتم از توپ خونه تعمیرکار از روی دستگاه ایراد دار باز کرد داد 10 هزار تمن خیلی شانس اوردم
پداشون گیر نمیاد من پد خوروندم بهش

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام دوستانی که روی دستگاهشون مودبو 5 نصب شده و از این 4 فایل زیر ناراضی هستند میتونند طبق اموزش از منو پلی استیشن استفاده کنند و هر چی که دوست دارند به اپشن اضافه کنند.دوستان عزیز از این 4 منو فقط به ULE نیاز داریم تا بتونیم از طریق فلش fmcb رو نصب کنیم.اول از همه fmcb1.93 رو از سایتی که گذاشتم دانلود کنید و از حالت فشرده خارج کنید .میشه ی فایل به نام fmcb1.93.این فایل رو داخل فلش کپی کنید.و به دستگاه بزنید .مموری کارتتونو هم باید بزنید.سپس وارد ULE بشید.بعد وارد mass بشید و وارد فایل fmcb1.93 .داخل fmcb1.93 روی fmcb installer.elf دکمه دایره بزنید ی صفحه ابی میاد روی format mc دکمه دایره بزنید تا مموری کارتتون کامل فرمت بشه.اگه سیو بازی داشته باشید کلا پاک خواهند شد مگه اینکه سیو بازی هاتونو به مموری کارت دیگه منتقل کنید بعد فرمت کنید.بعد از فرمت روی گزینه multi install دکمه دایره بزنید yes رو بزنید صبر کنید تا نصب کاملا تموم بشه.بعد از نصب ok بزنید و گزینه exit .حالا دستگاه رو خاموش و روشن کنید و دکمه مثلث و دایره رو نگه دارید تا وارد تنظیمات مودبو5 بشید روی گزینه boot mode شما باید AUTO رو انتخاب کنید .boot logo رو هم off کنید و برای سیو دکمه استارت رو بزنید و دستگاه رو رستارت کنید.میبینید که fmcb نصب شده حالا میخواهیم برنامه اضافه کنیم .قبل از اضافه کردن هر برنامه باید در فلش باشه برای مثال OPL ....وارد ulaunchelf بشید/گزینه mass /روی OPL دکمه R1 روی copy دکمه دایره و دکمه مثلث میزنید و وارد گزینه اول mc0 میشید بعد از وارد شدن روی گزینه boot دکمه R1 و paste چند ثانیه که کپی تموم شد دستگاه رو ریستارت کنید .و حالا وارد گزینه free mcboot configurator بشید دکمه X رو بزنید روی گزینه configure osd sys option بشید سپس configure item دکمه جهت راست بزنید یکی یکی تا به جای خالی برسید مثلا item 7 خالی هست شما وارد بشید اسم انتخاب کنید مثلا playstation 1&2 .حالا روی path1 دکمه X بزنید وارد mc0 بشید سپس وارد boot و گزینه opnps2ld.elf انتخاب کنید.حالا return رو بزنید باز return و در اخر روی گزینه save cnf to mc0 دکمه X تا سیو بشه و exit ..دستگاه رو رستارت کنید میبینید که opl اضافه شده .و در اخر اینکه شما هر برنامه که بخواید میتونید به این ترتیب اضافه کنید.برای کسانی هم که از مودبو استفاده نمیکنند به همین شکل هست ....سوالی بود در خدمتمFMCB - Wololo.net /Downloads - View Download download.jpg

Attachments

• OPNPS2LD.rar
    1.2 MB · مشاهده: 2
آخرین ویرایش:

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
ت
سلام دوستانی که روی دستگاهشون مودبو 5 نصب شده و از این 4 فایل زیر ناراضی هستند میتونند طبق اموزش از منو پلی استیشن استفاده کنند و هر چی که دوست دارند به اپشن اضافه کنند.دوستان عزیز از این 4 منو فقط به ULE نیاز داریم تا بتونیم از طریق فلش fmcb رو نصب کنیم.اول از همه fmcb1.93 رو از سایتی که گذاشتم دانلود کنید و از حالت فشرده خارج کنید .میشه ی فایل به نام fmcb1.93.این فایل رو داخل فلش کپی کنید.و به دستگاه بزنید .مموری کارتتونو هم باید بزنید.سپس وارد ULE بشید.بعد وارد mass بشید و وارد فایل fmcb1.93 .داخل fmcb1.93 روی fmcb installer.elf دکمه دایره بزنید ی صفحه ابی میاد روی format mc دکمه دایره بزنید تا مموری کارتتون کامل فرمت بشه.اگه سیو بازی داشته باشید کلا پاک خواهند شد مگه اینکه سیو بازی هاتونو به مموری کارت دیگه منتقل کنید بعد فرمت کنید.بعد از فرمت روی گزینه multi install دکمه دایره بزنید yes رو بزنید صبر کنید تا نصب کاملا تموم بشه.بعد از نصب ok بزنید و گزینه exit .حالا دستگاه رو خاموش و روشن کنید و دکمه مثلث و دایره رو نگه دارید تا وارد تنظیمات مودبو5 بشید روی گزینه boot mode شما باید AUTO رو انتخاب کنید .boot logo رو هم off کنید و برای سیو دکمه استارت رو بزنید و دستگاه رو رستارت کنید.میبینید که fmcb نصب شده حالا میخواهیم برنامه اضافه کنیم .قبل از اضافه کردن هر برنامه باید در فلش باشه برای مثال OPL ....وارد ulaunchelf بشید/گزینه mass /روی OPL دکمه R1 روی copy دکمه دایره و دکمه مثلث میزنید و وارد گزینه اول mc0 میشید بعد از وارد شدن روی گزینه boot دکمه R1 و paste چند ثانیه که کپی تموم شد دستگاه رو ریستارت کنید .و حالا وارد گزینه free mcboot configurator بشید دکمه X رو بزنید روی گزینه configure osd sys option بشید سپس configure item دکمه جهت راست بزنید یکی یکی تا به جای خالی برسید مثلا item 7 خالی هست شما وارد بشید اسم انتخاب کنید مثلا playstation 1&2 .حالا روی path1 دکمه X بزنید وارد mc0 بشید سپس وارد boot و گزینه opnps2ld.elf انتخاب کنید.حالا return رو بزنید باز return و در اخر روی گزینه save cnf to mc0 دکمه X تا سیو بشه و exit ..دستگاه رو رستارت کنید میبینید که opl اضافه شده .و در اخر اینکه شما هر برنامه که بخواید میتونید به این ترتیب اضافه کنید.برای کسانی هم که از مودبو استفاده نمیکنند به همین شکل هست ....سوالی بود در خدمتمFMCB - Wololo.net /Downloads - View DownloadView attachment 237045
تشکر استاد .. اینجوری عملا بازی هارو با همون مموری کارت اجرا میکنیم دیگ ؟ عین گذشته ؟ و این ینی مودبو دیگ تاثیری نداره؟من این مراحل و روی مموری کارت قبلا انجام داده بودم ..الان ک مودبو هم دارم یه مموری کارت رو دقیقا ب این روش فلش خور کردم و گذاشتمش کنار و داخل برنامه هم اضافه کردم...چون دسنگاهم اداپتوریه، بنظرم تنظیمات بوت رو روی auto نزاریم و روی mass بزاریم بهتره...اینجوری با یبار فشار دادن دکمه روشن کردن دستگاه ، دستگاه وارد صفحه اجرای بازی مودبو میشه و اگ با یه ثانیه نگه داشتن دکمه پاور یا روشن کردن دستگاه ، دستگاه وارد اجرای بازی از طریق مموری کارت یا سی دی میشه

• Like
Reactions: mqg1387

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
دوستان وصل کردن هارد اکسترنال فشار میاره رودستگاه ؟ بعصیا می گن به خاطر تامین برق هارد
سلام دوست عزیز خیر به هیچ وجه.تازه دستگاه شما مدلش فت میتونید ی کپچر بخرید و ی هارد اینترنال استاندارد 3/5 اینچی IDE با سرعت بالا و بدون لگ بازی کنید.اگه از هارد دسکتاپی استفاده کنید دستگاه هارد رو همون فلش معمولی میشناسه

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
سلام دوست عزیز خیر به هیچ وجه.تازه دستگاه شما مدلش فت میتونید ی کپچر بخرید و ی هارد اینترنال استاندارد 3/5 اینچی IDE با سرعت بالا و بدون لگ بازی کنید.اگه از هارد دسکتاپی استفاده کنید دستگاه هارد رو همون فلش معمولی میشناسه
اسمش کپچر نیست ها. اسمش نتورک آداپتوره

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
ت

تشکر استاد .. اینجوری عملا بازی هارو با همون مموری کارت اجرا میکنیم دیگ ؟ عین گذشته ؟ و این ینی مودبو دیگ تاثیری نداره؟من این مراحل و روی مموری کارت قبلا انجام داده بودم ..الان ک مودبو هم دارم یه مموری کارت رو دقیقا ب این روش فلش خور کردم و گذاشتمش کنار و داخل برنامه هم اضافه کردم...چون دسنگاهم اداپتوریه، بنظرم تنظیمات بوت رو روی auto نزاریم و روی mass بزاریم بهتره...اینجوری با یبار فشار دادن دکمه روشن کردن دستگاه ، دستگاه وارد صفحه اجرای بازی مودبو میشه و اگ با یه ثانیه نگه داشتن دکمه پاور یا روشن کردن دستگاه ، دستگاه وارد اجرای بازی از طریق مموری کارت یا سی دی میشه
خواهش میکنم.فقط ی چیزی هیچ وفت نگو مودبو هیچ تاثیری روی دستگاه نداره/بعدش خودت متوجه خواهی شد مودبو اصلا چه کاربردی داره.خصوصا مودبو 5

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر