هرسوالی درمورد Ps2

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
سلام پلی استیشن 2 اسلیم هم هاردخور میشه:-??

سلام
میشه فقط یه برد مخصوص لازم هست hdd combo ps2 slim ..کمی هم لحیم کاری داره..به برد کنسول نصب میشه..و قسمت
Hdloader باز میکن میتونی با سرعت خیلی زیاد بازیها رو اجرا کنی.همانند ps2 فت
قبلأ خودم دو مورد داشتم اسلیم هارد خور سالیان دور فروختم..
ولی درکل ps2 فت بهتر دردسرش کمتر نهایت یه نتورکم آدابتور میندازی روش با یه هارد ..
IMG_۲۰۲۱۰۴۰۶_۱۲۴۴۳۷.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Sega_genesis

sina-ranger

کاربر سایت
Mar 2, 2021
68
نام
sina-ranger
سلام
میشه فقط یه برد مخصوص لازم هست hdd combo ps2 slim ..کمی هم لحیم کاری داره..
قبلأ خودم دو مورد داشتم اسلیم هارد خور سالیان دور فروختم..
ولی درکل ps2 فت بهتر دردسرش کمتر نهایت یه نتورکم آدابتور میندازی روش با یه هارد ..
View attachment 200884
از کجا میتونم تهیه اش کنم منظورم اینه کدوم فروشگاه اینترنی اینو داره

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام پلی استیشن 2 اسلیم هم هاردخور میشه:-??
میشه ولی باید از هاردهای بزرگ 3.5 اینچی IDE استفاده کنی نه از هاردهای SATA /و ی تبدیل IDE /USB تهیه کنی این تبدیل برق هاردتو هم جدا ساپورت میکنه و بازی بدون مشکل اجرا میشه /فقط قبل از استفاده از هارد مثلا 160 گیگ باید فرمت 32 بشه بعد کابل USB رو به دستگات بزن اماده ریختن بازی هست عکس تبدیل در زیر هست 2101442.jpg

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام
قیمت لنز و فلت و موتور و حق نصب لنز و اینایی که گفتم با هم چقدر میشه
کلا با نصبش که لنز اصلی هم باشه حدودا 450 هزار تومان /ولی بخدا نیازی نیست با این گرونی همون بازیهارو از روی فلش اجرا کن دوست عزیز با ارزوی موفقیت

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
کلا با نصبش که لنز اصلی هم باشه حدودا 450 هزار تومان /ولی بخدا نیازی نیست با این گرونی همون بازیهارو از روی فلش اجرا کن دوست عزیز با ارزوی موفقیت
اره خیلی بهتره...من یه فلش ۶۴ گیگ دارم ک ۱۸ تا بازی داخلشه ک بدون افت فریم میشه بازی کرد... البته با رم میکرو گوشی هم میشه بازی کرد ک کافیه رم ریدر گرفت وصل کرد ب کنسول ... یه فلش آدم بخره یا رم میتونه انواع بازی هارو باهاش اجرا کرد و باز بازی هارو حذف کرد و جدید ریخت اما دی وی دی الان حداقل ۱۵ تومنه ک عمرش هم کمه ... بهترین راه همین اجرای بازی از طریق فلش یا رم گوشیه

Attachments

• IMG_20210302_124403~2.jpg
    IMG_20210302_124403~2.jpg
    1.6 MB · مشاهده: 13
  • Like
Reactions: mqg1387

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457

الان واسه من سوال شد که شما لنز اصل رو از کجا میاری؟ اولا که لنز اصل نو کلا تولید نمیشه. پس یعنی دست دومه. با توجه به این که خود دستگاه هم چندین سال پیش خط تولیدش متوقف شده پس همین لنز دست دو اصلی هم عمر خودشو کرده پس تعمیری هم هست. لنز تعمیری در بهترین حالت 1 ماه بیشتر کار نمیکنه. الان شما چجوری حساب کردی شد 450؟ شما مغازه دارا رسما دارین جیب ملت رو تیغ میزنین. اسم خودتون رو هم گذاشتین مسلمون. واقعا شرم اوره.

• Like
Reactions: mqg1387

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
اره خیلی بهتره...من یه فلش ۶۴ گیگ دارم ک ۱۸ تا بازی داخلشه ک بدون افت فریم میشه بازی کرد... البته با رم میکرو گوشی هم میشه بازی کرد ک کافیه رم ریدر گرفت وصل کرد ب کنسول ... یه فلش آدم بخره یا رم میتونه انواع بازی هارو باهاش اجرا کرد و باز بازی هارو حذف کرد و جدید ریخت اما دی وی دی الان حداقل ۱۵ تومنه ک عمرش هم کمه ... بهترین راه همین اجرای بازی از طریق فلش یا رم گوشیه
اسم تم چیه؟
خیلی قشنگه و جالب
اگه لینک داری بفرست

sina-ranger

کاربر سایت
Mar 2, 2021
68
نام
sina-ranger
الان واسه من سوال شد که شما لنز اصل رو از کجا میاری؟ اولا که لنز اصل نو کلا تولید نمیشه. پس یعنی دست دومه. با توجه به این که خود دستگاه هم چندین سال پیش خط تولیدش متوقف شده پس همین لنز دست دو اصلی هم عمر خودشو کرده پس تعمیری هم هست. لنز تعمیری در بهترین حالت 1 ماه بیشتر کار نمیکنه. الان شما چجوری حساب کردی شد 450؟ شما مغازه دارا رسما دارین جیب ملت رو تیغ میزنین. اسم خودتون رو هم گذاشتین مسلمون. واقعا شرم اوره.
دوست عزیز الان شرکت های چینی لنز نو و سالم رو تولید میکنند که بدون مشکل بازی رو اجرا میکنم
در ضمن قیمتش من نگا کردم 200 تومان بود اندازه همون هارد یا همون فلش 64 گیگ این دوستمون تازه بدون نتورک اداپتور
ناگفته نماند که از روی فلش گاد اف وار و چند بازی پر حجم دیگه کات سیناش باگ داره و اصلا رد نمیشه

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
دوست عزیز الان شرکت های چینی لنز نو و سالم رو تولید میکنند که بدون مشکل بازی رو اجرا میکنم
در ضمن قیمتش من نگا کردم 200 تومان بود اندازه همون هارد یا همون فلش 64 گیگ این دوستمون تازه بدون نتورک اداپتور
ناگفته نماند که از روی فلش گاد اف وار و چند بازی پر حجم دیگه کات سیناش باگ داره و اصلا رد نمیشه
افرین به شما دوست عزیز سینا جان هنوز هم شرکتهای چینی لنز خوب تولید میکنند و هست این دوست عزیزمون فکر میکنند دیگه قهطی اومده/میگه این لنزهای تو بازار تعمیری هستند و گیر نمیاد/واقعا سر در نمیارم از این طرز صحبتش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر