هرسوالی درمورد Ps2

Saalvaador

کاربر سایت
Sep 30, 2019
11
دستگاه من، بازی رو داشت اجرا میکرد که یه دفعه، صفحه نمایش تلویزیون، سیاه شد و به اصطلاح هنگ کرد
ریست که کردم، دیگه DVD بازی رو بالا نیاورد
نوشته Disk Read Error

• Like
Reactions: Sega_genesis

Saalvaador

کاربر سایت
Sep 30, 2019
11
دستگاه من، بازی رو داشت اجرا میکرد که یه دفعه، صفحه نمایش تلویزیون، سیاه شد و به اصطلاح هنگ کرد
نوشته Disk Read Error
ممکنه بخاطر تنظیم نبودن پیچ تنظیم لنز باشه؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
نوشته Disk Read Error
پس دوست عزیز اینکه میگی بازی اجرا میکرد نشون دهنده اینه که مود چیپ یا همون کپی خوره داره وگرنه غیر ممکن بود باهاش بازی انجام بدی/اینکه نوشتی ی دفعه صفحه سیاه شد /اینجا دیگه به لنز ربطی نداره/احتمالات/1 یا ی سیم از مود چیپت جدا شده چون حداقل 20 سیم از مود چیپ به مادربرد باید وصل باشه/2 یا مشکل از چیپ DVD controller البته من نمیدونم مدل دستگات چیه ولی این چیپ تو همه دستگاهها هست که اگه این باشه به دلیل اینکه این چیپ مدلش BGA هست قابل تعویض نیست /ولی من زیاد به شل بودن و قطع شدن ی سیم از مود چیپت شک دارم چون اینارو خوب لحیم کاری نکردند و با گذشت زمان یکی از سیمها قطع شده//بهترین کار اینه که به تعمیرکار نشونش بدی/اگه هم خدای نکرده از چیپ DVD controller بود جای نگرانی نیست میتونی به روش فلش بازیتو اجرا کنی و بی خیال لنز دستگات بشی از این گذشته بازی رو از فلش اجرا کنی هم بصرفست هم بدون ایراد/سوالی بود در خدمتم 199852

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
ممکنه بخاطر تنظیم نبودن پیچ تنظیم لنز باشه؟
اونی که تو میگی پتانسیومتره و با تنظیم کردن اون هیچ نتیجه ای نمیگیری/از این گذشته تنظیم اون به این سادگی نیست اون باید با مولتی متر تنظیم بشه/هرچند ربطی به اون نداره با ارزوی موفقیت دوست عزیز

Saalvaador

کاربر سایت
Sep 30, 2019
11
اونی که تو میگی پتانسیومتره و با تنظیم کردن اون هیچ نتیجه ای نمیگیری/از این گذشته تنظیم اون به این سادگی نیست اون باید با مولتی متر تنظیم بشه/هرچند ربطی به اون نداره با ارزوی موفقیت دوست عزیز
بسیار سپاسگزارم از توجه و راهنمایی شما دوست من
من چون فکر میکردم که ممکنه اشکال از تنظیم پیچ لنز باشه، اون پیچ رو که با آچار 6 گوش میگرده، رو شل و سفتش کردم
الان باید چکارش کنم؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
بسیار سپاسگزارم از توجه و راهنمایی شما دوست من
من چون فکر میکردم که ممکنه اشکال از تنظیم پیچ لنز باشه، اون پیچ رو که با آچار 6 گوش میگرده، رو شل و سفتش کردم
الان باید چکارش کنم؟
خواهش میکنم ایا منظورت اون 2 پیچ پشت لنز؟؟کوچکترین تنظیمی اگه انجام داده باشی دیگه اون لنز قابل استفاده نیست چون اون 2 تا پیچو کارخونه بوسیله لیزر و ربات تنظیم میکنند/اگه من اشتباه میکنم عکس بفرست 199878

Saalvaador

کاربر سایت
Sep 30, 2019
11
خواهش میکنم ایا منظورت اون 2 پیچ پشت لنز؟؟کوچکترین تنظیمی اگه انجام داده باشی دیگه اون لنز قابل استفاده نیست چون اون 2 تا پیچو کارخونه بوسیله لیزر و ربات تنظیم میکنند/اگه من اشتباه میکنم عکس بفرستView attachment 199878
نه داداش
اون یه دونه پیچی که کناره سمت راست لنز هست
روی میله بالا و پایین کننده لنز
اونو میگم
فاصله لنز رو با سطح DVD میزان میکنه

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
نه داداش
اون یه دونه پیچی که کناره سمت راست لنز هست
روی میله بالا و پایین کننده لنز
اونو میگم
فاصله لنز رو با سطح DVD میزان میکنه
فهمیدم کدوم پیچو میگی/لنزو تا اخر بیار پایین اروم با دست. بعد لنزو با سی دی گردون ی دست کن /دستگاهو بگیر ی سمت که ببینی چقدر لازم تنظیم کنی 199884

Saalvaador

کاربر سایت
Sep 30, 2019
11
فهمیدم کدوم پیچو میگی/لنزو تا اخر بیار پایین اروم با دست. بعد لنزو با سی دی گردون ی دست کن /دستگاهو بگیر ی سمت که ببینی چقدر لازم تنظیم کنیView attachment 199884
یه دنیا سپاس از لطف و راهنمایی و محبت شما دوست عزیز

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام
چطوری میشه بازی های eyetoy را از روی فلش اجرا کرد تا دوربین رو بشناسه؟ :-??
سلام دوست عزیز اگه بازیهاتو از فلش اجرا میکنی این کار شدنی نیست دلیلش هم اینه که این دوربین هم از درگاه یو اس بی استفاده میکنه /و تداخل ایجاد میکنه با بازیهایی که از فلش اجرا میشه/بیشتر برای دستگاهای کار میکنه که هارد داخلی داشته باشند/شما میتونید از سی دی بازی استفاده کنید البته اگه لنز دستگاتون درست کار میکنه با ارزوی موفقیت دوست عزیز

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
سلام دوست عزیز اگه بازیهاتو از فلش اجرا میکنی این کار شدنی نیست دلیلش هم اینه که این دوربین هم از درگاه یو اس بی استفاده میکنه /و تداخل ایجاد میکنه با بازیهایی که از فلش اجرا میشه/بیشتر برای دستگاهای کار میکنه که هارد داخلی داشته باشند/شما میتونید از سی دی بازی استفاده کنید البته اگه لنز دستگاتون درست کار میکنه با ارزوی موفقیت دوست عزیز
ممنون
ولی مال من لنز نداره
یعنی هیچ راهی نداره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر