هرسوالی درمورد Ps2

A.Lopez

کاربر سایت
Oct 28, 2009
79
واقعا نمیدونم چی بگم. من خودم اجرا میکنم مشکلی ندارم. در ضمن شما میتونی بازی های PS 1 رو با تاپ ترین گرافیک روی PC اجرا کنی. اگه خواستی بگو واست امیولیتور رو آپلود کنم و تنظیماتشم بهت بگم.
مرسي از لطفت ولي من با PC خيلي مشكل دارم.
نميتونم ...

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
سلام
من می خواستم به جای dvdplayer یک ps2 بخرم این پورت یو اس بیش چه جوریه چه فرمت هایی رو پخش میکنه؟ میشه بهش فلش یا هار هم وصل کرد؟
یه جا خوندم روش لینوکس هم نصب میشه
راستی از کجا بخرم با گارانتی بانیان پرتو یا بدون گارانتی اسلیم آداپتوری یا بدون آداپتور؟؟؟

خداحافظ
یا علی

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
سلام
من می خواستم به جای dvdplayer یک ps2 بخرم این پورت یو اس بیش چه جوریه چه فرمت هایی رو پخش میکنه؟ میشه بهش فلش یا هار هم وصل کرد؟
راستی از کجا بخرم با گارانتی بانیان پرتو یا بدون گارانتی اسلیم آداپتوری یا بدون آداپتور؟؟؟

خداحافظ
یا علی

کسی نبود؟:(

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
سلام
یو اس بیش که 1 هست و فکر هم نمی کنم هیچی پخش کنه.هارد و فلش هم میشه بهش زد ولی کلی دنگ و فنگ داره.
لینوکس؟!:D
در کل اگه میخوای یه چیزی بگیری که خانواده استفاده کنن و یا باهاش فیلم ببینی اصلا مناسب نیست و بیشتر بدرد بازی می خوره

newman

کاربر سایت
Aug 23, 2009
92
سلام
من می خوام یه پی اس 2 بگیرم ولی تلویزیونم از این سونی 46 اینچ هاست . کیفیت تصویر بد نمی شه روی این تی وی ؟
بعد پی اس 2 برای بچه های کوچیک هم بازی داره ؟
ممنون

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
سلام
من می خوام یه پی اس 2 بگیرم ولی تلویزیونم از این سونی 46 اینچ هاست . کیفیت تصویر بد نمی شه روی این تی وی ؟
بعد پی اس 2 برای بچه های کوچیک هم بازی داره ؟
ممنون

-با کابل کامپوننت تصویر بهتری میده اما بهرحال hd نیست
-تا دلت بخواد!!

newman

کاربر سایت
Aug 23, 2009
92
-با کابل کامپوننت تصویر بهتری میده اما بهرحال hd نیست
-تا دلت بخواد!!
ممنونم
پس یه کابل کامپوننت جدا هم می گیرم . اچ دی بودنش مهم نیست تصویر خوب و قابل تحمله دیگه ؟
مموری کارت هم باید بگیرم یا دستگاه حافظه برای سیو کردن گیم ها داره؟
کپی خور کردنش چقدر طول می کشه ؟ یعنی دو بار که لازم نیست برم ؟ :D

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
سلام
اگه اجرا نمیکنه پس این نرم افزار sms چیه ؟؟ آخه این دی وی دی پلیر ها هم تعریفی نداره:(
باز اگه اینو بگیرم یه چیزی؟درضمن لینوکسم میشه روش نصب کردم اما فکر کنم قطعه خاصی رو میخواست و البته نسخه ای خاص از لینوکس.
بعد ببخشید میشه بازی رو از روی هارد یا فلش اجرا کرد(به صورت ایمیج با ...؟)
با توجه به این (پاسخ دوم ببخشید بلد نبودم لینک همون پاسخ رو بذارم)
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=2974&page=49
در ادامه ps2 های چاق و لاغر از نظر سخت افزار باهم فرق دارن؟
یعنی می ارزه یه فت بگیری و بعد بهش هارد وصل کنی؟(البته اگر اون بالایی که با هارد usb بود عملی نیست)
خداحافظ
یاعلی

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام.
میخواستم بدونم USB های PS2 چه کاربردی دارن؟
میشه دسته های کامپیوتر یا PS1 رو به PS2 وصل کرد؟
در مورد دوربین PS2 هم اگه میشه توضیح بدین یکم.
مرسی.

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
چجوری می شه سیو های یه بازی رو که دانلود کردم بریزم روی مموری کارت 8 مگی ؟
اگه اشتباه نکنم باید سیو ها رو دانلود کنین و بریزین روی فلش مموری ، فلش رو به وسیله USB به PS2 وصل میکنین و سیوها رو به مموری انتقال میدین.

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
سلام
اگه اجرا نمیکنه پس این نرم افزار sms چیه ؟؟ آخه این دی وی دی پلیر ها هم تعریفی نداره:(
باز اگه اینو بگیرم یه چیزی؟درضمن لینوکسم میشه روش نصب کردم اما فکر کنم قطعه خاصی رو میخواست و البته نسخه ای خاص از لینوکس.
بعد ببخشید میشه بازی رو از روی هارد یا فلش اجرا کرد(به صورت ایمیج با ...؟)
با توجه به این (پاسخ دوم ببخشید بلد نبودم لینک همون پاسخ رو بذارم)
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=2974&page=49
در ادامه ps2 های چاق و لاغر از نظر سخت افزار باهم فرق دارن؟
یعنی می ارزه یه فت بگیری و بعد بهش هارد وصل کنی؟(البته اگر اون بالایی که با هارد usb بود عملی نیست)
خداحافظ
یاعلی
سلام

نبود؟؟

خداحافظ
یاعلی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر