هرسوالی درمورد Ps2

POPO X

کاربر سایت
Aug 20, 2011
276
نام
پوریا
دوستان کسی میدونه پورت USB که جلوی کنسول هستش به چه درد میخوره ؟:-/
برادرم اون ها برای خیلی کار ها هست
یکی از ان ها دوربین نه چندان معروف eyetoy است که از نظر شکل ساختار شبیه به دوربین ps move میباشد و از نظر کارایی شبیه به Kinect هست
یادش بخیر برادرم برای تولد م خریده بودش

مجی.

کاربر سایت
Nov 19, 2011
17
سلام.من هر موقع میخوام مموری دستگاهم رو پاک کنم دستگاه قفل میکنه...ولی روش میشه ذخیره کرد..مشکل از کجاست؟؟؟تو رو خدا کمک کنید...

---------- نوشته در 11:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:14 PM ارسال شده بود ----------

این سایت مگه صاحب نداره بابا کمک کنید....

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
سلام.آره داداش ولی نشد...میتونم با کامپوترم فرمتش کنم.؟؟؟؟؟؟؟
گفتم که من خودم اینو نمیدونستم فقط یه نظر کوچولو دادم :d
در مورد اون که گفتی فکر کنم باید مبدل بخری... اگه وجود داشته باشه باید تو اون فروشگاه های معتبر کنسول باشه...

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
گفتم که من خودم اینو نمیدونستم فقط یه نظر کوچولو دادم :d
در مورد اون که گفتی فکر کنم باید مبدل بخری... اگه وجود داشته باشه باید تو اون فروشگاه های معتبر کنسول باشه...
واقعا ببخشید نمیخواستم وقتتونو تلف کنم:)

مجی.

کاربر سایت
Nov 19, 2011
17
سلام.در مرحله ی 5 بازی DEVIL MAY CRY 3(پلی2) گیر افتادم..اونجا که چرخدنده ها به دیوارند و اون پایین یه چیزی هست میری روش پرتت میکنه بالا...نمیدونم چیکار کنم...کمکم کنید داره اعصابم خورد میشه؟؟؟؟

---------- نوشته در 11:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:22 PM ارسال شده بود ----------

کمک...

---------- نوشته در 11:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:32 PM ارسال شده بود ----------

کمک...

---------- نوشته در 11:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:42 PM ارسال شده بود ----------

کمک...

---------- نوشته در 11:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:47 PM ارسال شده بود ----------

کمک...

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
سلام اون قسمت LINE که براش گذاشتن چیه؟؟؟؟؟
فقط برای بازیه؟؟؟یا میشه کارای دیگه هم کرد؟؟:-/
یعنی مودم داره؟:-o

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
درود
تو سوال بالایی که جوابمو ندادید
حالا به این سوالم جواب بدید:استفاده بیش از حد بازی کپی لنز رو خراب می کنه دیگه ؟؟؟؟؟؟؟اره؟؟؟؟؟ اون بازی های قاب دار هم که فکر نکنم اریجینال باشه چون کپی اند و فقط یه برچسب دارن؟؟؟؟؟:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر