هرسوالی درمورد Ps2

30 big boss

کاربر سایت
Apr 12, 2020
90
سلام امیر جان هیچ اشکالی نداره این سرعت فن بخاطر فرسودگی خود فن هم هست//نیازی به تعویض نیست/و جای هیچ نگرانی نیست
سلام استاد مال منم داغ میکرد بازش کردم باد گیری کردم بد حرارتی عوض کردم درست شد.

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام استاد مال منم داغ میکرد بازش کردم باد گیری کردم بد حرارتی عوض کردم درست شد.
سلام دوست عزیز/خوبه بادگیری بهتر به داخل فن نفوذ میکنه و بهتر گردگیری میکنه//با ارزوی موفیت

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
سلام امیر جان اول اینکه تعویض لنز ارزش داره چون دستگات بدون لنز کارایی نداره/دوم اینکه تعویض لنز چه معایبی داره جز اینکه دستگات باز شروع به کارکردن میکنه/خب اگه بنزین نزنی به ماشین اون ماشین حرکت میکنه؟/اینکه تو بازار لنز خراب میدن اینو من نمیدونم چرا باید همچین کاری بشه/قیمت لنز اصلی حدودا 300 هزار تومان//معمولی حدودا 150 تا 180 هزار تومان//به هرحال سونی 2 هم گرون شده مخصوصا مدل 90000SCPHشما که لنز سالم میدن حدود 900 هزار تومان //مگر اینکه ی هارد اکسترنال160 گیگ خریداری کنی و بازیهارو بریزی توی هارد و از هارد بازی رو اجرا کنی که دیگه به لنز احتیاج نداشته باشی/با فلش هم میشه ولی بستگی داره چندتا بازی بریزی داخلش هر بازی حداقل 3 تا 4 گیگ//البته باید ی کامپیوتر داشته باشی که بتونی با نرم افزار مخصوص سی دی بازیهاتو تبدیل کنی بریزی توی هارد/هم میتونی بازی مورد نظرو دانلود کنی تبدیل کنی/البته اگه کامپیوتر داشته باشی///نداشته باشی باید کسی باشه که این کارو برات انجام بده/روشش خیلی سادست/سوالی بود در خدمتم دوست عزیز
مرسی بابت توضیحاتت..خیلی مفید و کامل بود فقط یه چیزی ... راجب فلش خور شدن این کنسول سری ۹۰۰۰۰ تحقیق کردم...میگن اگ نرم افزاری بشه حتما باید اولش سی دی یا دی وی دی بوت اجرا شه ک بعدش از روی فلش بشه بازی کرد ک اینجوری لنز دستگاه بشدت ضعیف میشه و ب مرور دیگ همون دی وی دی بوت هم ممکنه اجرا نکنه...از طرفی توی یه سایتی مود چیپ مودبو ۵ رو هم میفروشن ک با وصل کردنش ب لنز آسیب نمی‌رسونه و دستگاه دو کاره میشه ..ینی هم از لنز میشه استفاده کرد هم از فلش ...دوتا سوال برام ایجاد شد بعد این چیزایی ک شنیدم ..یکی اینکه مود چیپ بهتره واقعا یا این نرم افزاری فلش خور کردن؟ بعد اینک ب برد دستگاه بعد ی مدت آسیب نمیرسه؟ممنون میشم جواب بدین

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
سلام امیر جان هیچ اشکالی نداره این سرعت فن بخاطر فرسودگی خود فن هم هست//نیازی به تعویض نیست/و جای هیچ نگرانی نیست
ممنون بابت جواب .. یه مشکل دیگ هم دارم اینه ک دستگام بازی هارو ب صورت دایره خش میندازه و موقعی ک روشن میکنم لنز یکم درگیر میشه و گاهی اوقات هم مجبور میشم ریست کنم تا بتونه دی وی دی و بخونه و دستگاه بعضی اوقات صدای خرخر هم داره و لرزش هم داره...مشکلش دقیقا چیه

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
مرسی بابت توضیحاتت..خیلی مفید و کامل بود فقط یه چیزی ... راجب فلش خور شدن این کنسول سری ۹۰۰۰۰ تحقیق کردم...میگن اگ نرم افزاری بشه حتما باید اولش سی دی یا دی وی دی بوت اجرا شه ک بعدش از روی فلش بشه بازی کرد ک اینجوری لنز دستگاه بشدت ضعیف میشه و ب مرور دیگ همون دی وی دی بوت هم ممکنه اجرا نکنه...از طرفی توی یه سایتی مود چیپ مودبو ۵ رو هم میفروشن ک با وصل کردنش ب لنز آسیب نمی‌رسونه و دستگاه دو کاره میشه ..ینی هم از لنز میشه استفاده کرد هم از فلش ...دوتا سوال برام ایجاد شد بعد این چیزایی ک شنیدم ..یکی اینکه مود چیپ بهتره واقعا یا این نرم افزاری فلش خور کردن؟ بعد اینک ب برد دستگاه بعد ی مدت آسیب نمیرسه؟ممنون میشم جواب بدین

در روش قدیمی فلش خور کردن کنسول سری ۹۰۰۰۰ احتیاج به دیسک بود بود ولی در روش جدید فقط بار اول برای فلش خور کردن دیسک بوت لازمه و بعدش دیگه احتیاجی به دیسک بوت نیست. مود چیپ مودبو ۵ هم میشه استفاده کرد ولی به نظر من هزینه اضافی هستش. چون برای فلش خور کردن بودن یا نبودن مود چیپ مودبو ۵ فرقی نداره.

• Like
Reactions: silent ops

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام امیر جان دوست عزیز/در مورد سوال اول مود چیپ بهتر یا نرم افزار /بدون مود چیپ خیلیا اذیت شدن و ما مجبور شدیم که مود چیپ قدیمی رو تعویض و مودبو5 رو قرار بدیم/این بستگی به خودت داره/و اینکه قیمت مودبو 5 /35 هزار تومان و هزینه نصبش حدودا شاید 50/تا 100 تمن باشه//من خودم 50 توی شهرمون میگیرم و نصب میکنم/اینم بگم این فقط برای سری 90000 در صورت نیاز مشتری باید نصب بشه/برای دستگاهای زیر 90000 نیازی نیست/هر چند برای زیر سری 90000 هم در موردهای خاص لازم که من در اینجا بهش نمیپردازم/در مورد سوال دومت اینکه به دستگات صدمه میزنه همچین چیزی وجود نداره/حالا ی پیشنهاد امیر جان در حال حاضر شما 2 راه دارید 1 هزینه2 نرم افزاری/خوب من خودمو میزارم جای تو اول از نرم افزاری استفاده میکنم چون در دسترس هست//برای شروع کار شما باید نرم افزار All PS2 Slims دانلود و روی ی دی وی دی خام رایتش کنید بوصیله نرم افزار ImgBurn با سرعت 6x/اینو رایت کنی میتونم بگم 80 درصد کار انجام شده/و در اخر به نرم افزار اصلی نیاز داری بنام FunTuna-FreeMcBoot/این نرم افزارو باید کپی کنی توی فلش/یادت باشه که فلشتو به fat 32 فرمت کنی///همه نرم افزارها در زیر اماده هستند.همشونو از حالت فشرده خارج کن/امیرجان بعد از رایت دی وی دی من در خدمت برای 20 درصد باقی مانده هستم //با ارزوی موفقیت

Attachments

• All PS2 Slims - English language.rar
    452.9 KB · مشاهده: 4
  • SetupImgBurn_2.5.8.0.rar
    2.9 MB · مشاهده: 6
  • FunTuna-FreeMcBoot-for-Fortuna.rar
    2.8 MB · مشاهده: 9

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
ممنون بابت جواب .. یه مشکل دیگ هم دارم اینه ک دستگام بازی هارو ب صورت دایره خش میندازه و موقعی ک روشن میکنم لنز یکم درگیر میشه و گاهی اوقات هم مجبور میشم ریست کنم تا بتونه دی وی دی و بخونه و دستگاه بعضی اوقات صدای خرخر هم داره و لرزش هم داره...مشکلش دقیقا چیه
امیر جان خر خر کردن بیشتر در موتور مارپیچ مشاهده شده که امکان داره بسیار گردو غبار و کثیف شده و مانع از کار کردن روان موتور مارپیچ میشه/اگه تونستی تمیزش کن ولی به چشمی یا همون اپتیک لنزت دست نزن ممکنه لنزتو کاملا از دست بدی 187692

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
در روش قدیمی فلش خور کردن کنسول سری ۹۰۰۰۰ احتیاج به دیسک بود بود ولی در روش جدید فقط بار اول برای فلش خور کردن دیسک بوت لازمه و بعدش دیگه احتیاجی به دیسک بوت نیست. مود چیپ مودبو ۵ هم میشه استفاده کرد ولی به نظر من هزینه اضافی هستش. چون برای فلش خور کردن بودن یا نبودن مود چیپ مودبو ۵ فرقی نداره.
خب این چه روشی هست ک فقط بار اول نیاز ب دیسک بوت داره؟شما بلدین؟ بعد میشه از لنز دستگاه هم استفاده کرد توی این روش؟

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
امیر جان خر خر کردن بیشتر در موتور مارپیچ مشاهده شده که امکان داره بسیار گردو غبار و کثیف شده و مانع از کار کردن روان موتور مارپیچ میشه/اگه تونستی تمیزش کن ولی به چشمی یا همون اپتیک لنزت دست نزن ممکنه لنزتو کاملا از دست بدیView attachment 187692
آها مرسی بابت جوابت...

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
سلام امیر جان دوست عزیز/در مورد سوال اول مود چیپ بهتر یا نرم افزار /بدون مود چیپ خیلیا اذیت شدن و ما مجبور شدیم که مود چیپ قدیمی رو تعویض و مودبو5 رو قرار بدیم/این بستگی به خودت داره/و اینکه قیمت مودبو 5 /35 هزار تومان و هزینه نصبش حدودا شاید 50/تا 100 تمن باشه//من خودم 50 توی شهرمون میگیرم و نصب میکنم/اینم بگم این فقط برای سری 90000 در صورت نیاز مشتری باید نصب بشه/برای دستگاهای زیر 90000 نیازی نیست/هر چند برای زیر سری 90000 هم در موردهای خاص لازم که من در اینجا بهش نمیپردازم/در مورد سوال دومت اینکه به دستگات صدمه میزنه همچین چیزی وجود نداره/حالا ی پیشنهاد امیر جان در حال حاضر شما 2 راه دارید 1 هزینه2 نرم افزاری/خوب من خودمو میزارم جای تو اول از نرم افزاری استفاده میکنم چون در دسترس هست//برای شروع کار شما باید نرم افزار All PS2 Slims دانلود و روی ی دی وی دی خام رایتش کنید بوصیله نرم افزار ImgBurn با سرعت 6x/اینو رایت کنی میتونم بگم 80 درصد کار انجام شده/و در اخر به نرم افزار اصلی نیاز داری بنام FunTuna-FreeMcBoot/این نرم افزارو باید کپی کنی توی فلش/یادت باشه که فلشتو به fat 32 فرمت کنی///همه نرم افزارها در زیر اماده هستند.همشونو از حالت فشرده خارج کن/امیرجان بعد از رایت دی وی دی من در خدمت برای 20 درصد باقی مانده هستم //با ارزوی موفقیت
توی این روش هم باید همیشه ابتدای کار از دی وی دی بوت واسه اجرای بازی از روی فلش استفاده کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر