هرسوالی درمورد Ps2

RohamKh

عضو جدید
Apr 16, 2020
2
با سلام خدمت دوست عزیز.در مورد سونی 2 سری 90000.اینکه بازی درست اجرا نمیشه و اون تصویر قرمز میاد و مینویسهplease insert a playstation or playstation2 format disk.یعنی لطفا بازی خود دستگاه رو بزارین.و منظورش بازی اوریجیتاله.خوب دستگاه شما کپی خور شده.این علامت نباید بیاد مگر اینکه لنزت ضعیف شده.یا اوپتیکش که همون چشمیشه گردو خاک گرفته ویا موتور اسپین به قول خودت سی دی چرخانت در اثر کار کرد زیاد اون چرخش معمولی خودشو دیگه از دست داده که باید تعویض بشه.ی راه حل فقط میمونه که توی خونه انجام بدی اینکه اگر لنز دستگات همون چشمی کثیف شده رو با کمی محلول الکل سفید یا ابی با یک عدد گوش پاک کن تمیزش کنی شاید کمی کمکتون کنه.از الکلهای بی کیفیت که رنگ زرد دارند استفاده نکنید چرا که بعد از خشک شدن ی لایه زرد رنگ روی چشمی میمونه و بدترش میکنه.اگه الکل خوب نداشتی میتونی از کمی شیشه پاک کن و اب استفاده کنی.در هنگام تمیز کردن به هیچ وجه به چشمی فشار وارد نکنید .اروم بمالید اگه لنز دستگاتون قوی باشه نتیجه خوبی را مشاهده خواهید کرد.اگه نشد.مشکل در اون صحبتهای قبلیه و باید تعویض شوند.ی احتمال هم میدم که موتور مار پیچ هم کثیف شده باشه راح نمیتونه لنزو بالا و پایین ببره و همینطور فلت زیر لنز که در اثر کار کردن زیاد دچار قعطی شده .در کل به همه چیر ربط داره.با توجه به اینکه سری 90000 برای فری ام سی بوت نیاز به گذاشتن مداوم سیدی بوت هست و این کار شمارو عزیت میکنه .میتونید با نصب چیپ modbo4 به راحتی از روی فلش بازیتونو اجرا کنید گفتنی هست که این کار تعمیرکاره.و انجام اینکار برای شما توصیه نمیشه.و دیگه احتیاجی به لنز هم ندارید.در مورد سری 70000 اگه لیزرش روشن میشه ولی سی دی نمیچرخه اون هم احتمالا موتور اسپین یا به قول خدت سی دی چرخانش به درستی نمیچرخه.که باید تعویض بشه.ولی این View attachment 137483مدل راحت بدونه سیدی فری ام سی بوت با فلش کار میکنه.فقط کافیه یک بار فری ام سی بوتو روش نصب کنید موفق باشی دوست عزیز.سوالی بود در خدمتم.تعمیرات دارم جواب خواهم داد
ممنون از راهنماییتون
ایشالله بعد کرونا یه تعمیر درست و حسابی میدمشون

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
ممنون از راهنماییتون
ایشالله بعد کرونا یه تعمیر درست و حسابی میدمشون
خواهش میکنم دوست عزیز.امیدوارم هرچه زودتر مشکلات دستگاتون برطرف بشه.سوالی بود بنده در خدمت شما هستم

Keiyle

کاربر سایت
May 14, 2020
7
سلام دوستان
مموری کارد من یک مدت زمانی هست که چیزی رو سیو نمیکنه و اون هایی که سیوشدن رو نمیتونم ازشون استفاده کنم.ولی تو حافظه اش هنوز هست میخواستم بدونم مشکل از سوکت دستگاه هست یا مموری؟
اگه مشکل از مموری باشه چطور میتونم این سیوهام رو به مموری جدید انتقال بدم چون برام مهم هستند.
و اینکه مدل دستگاهم فت 75004 هست میشه کپی خورش کرد؟

Keiyle

کاربر سایت
May 14, 2020
7
سلام دوستان
مموری کارد من یک مدت زمانی هست که چیزی رو سیو نمیکنه و اون هایی که سیوشدن رو نمیتونم ازشون استفاده کنم.ولی تو حافظه اش هنوز هست میخواستم بدونم مشکل از سوکت دستگاه هست یا مموری؟
اگه مشکل از مموری باشه چطور میتونم این سیوهام رو به مموری جدید انتقال بدم چون برام مهم هستند.
البته اشتباه شد اینو بگم که همه چی رو سیو میکنه اما وقتی میرم تو بخش Load Game نمیتونه ادامه ی بازی رو بیاره و ارور میده میگه مموری یافت نشد یا....ولی همه چی رو میتونم سیو میکنم اما ادامه اش رو نمیتونم برم

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام دوستان
سلام دوست عزیز اگه مشکل از سوکت دستگاتون باشه .نمیتونید محتویات سیو رو مشاهده کنید.البته میتونید از اون یکی سوکت هم امتحان کنید.شاید هم کثیف شده سوکت خود مموری کارت.برای کپی سیو بازی در داخل مموری کارتتون بازدن دکمه میتونید سیو بازیه مورد نظرو به ی مموری کارت دیگه کپی کنید.در مورد کپی خور شدن دستگاتون باید بگم که دستگاتون کپی خور شده که میتونید بازی اجرا کنید.البته شاید منظورتون از کپی خور شدن اجرای بازی از فلش باشه که خیلی سادست.اگه سوالی بود در خدمتم

Keiyle

کاربر سایت
May 14, 2020
7
سلام دوست عزیز اگه مشکل از سوکت دستگاتون باشه .نمیتونید محتویات سیو رو مشاهده کنید.البته میتونید از اون یکی سوکت هم امتحان کنید.شاید هم کثیف شده سوکت خود مموری کارت.برای کپی سیو بازی در داخل مموری کارتتون بازدن دکمه میتونید سیو بازیه مورد نظرو به ی مموری کارت دیگه کپی کنید.در مورد کپی خور شدن دستگاتون باید بگم که دستگاتون کپی خور شده که میتونید بازی اجرا کنید.البته شاید منظورتون از کپی خور شدن اجرای بازی از فلش باشه که خیلی سادست.اگه سوالی بود در خدمتم
بسیار ممنونم ازتون
به نظر خودمم مشکل از سوکت نیست
کجا میتونم سیو بازیم رو به اون یکی مموری کارت انتقال بدم؟تو همون قسمت brows?که دستگاه رو بی اونکه سیدی درونش بذاریم روشن میکنیم؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
بسیار ممنونم ازتون
به نظر خودمم مشکل از سوکت نیست
کجا میتونم سیو بازیم رو به اون یکی مموری کارت انتقال بدم؟تو همون قسمت brows?که دستگاه رو بی اونکه سیدی درونش بذاریم روشن میکنیم؟
سلام عزیزم بله در قسمت بروزر.داخل مموری کارت اول شو و عمل انتقال یا همون کپی رو انجام بده.موفق باشی دوست عزیز.سوالی داشتی بپرس

Keiyle

کاربر سایت
May 14, 2020
7
سلام عزیزم بله در قسمت بروزر.داخل مموری کارت اول شو و عمل انتقال یا همون کپی رو انجام بده.موفق باشی دوست عزیز.سوالی داشتی بپرس
ممنونم
من همین بازی pes 2012 رو گذاشتم (میخوام ادامه ی become a legend رو برم چون باهاش خاطره دارم) مموری کارد هم گذاشتم این بار تو سوکت دوم...اما همون اولش میگه memory card not found
Option file not found
شما میدونید این اپشن فایل چی هست؟فک میکنم مشکل سر این اپشن فایل هست

• Like
Reactions: nimaazmayesh

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
ممنونم
من همین بازی pes 2012 رو گذاشتم (میخوام ادامه ی become a legend رو برم چون باهاش خاطره دارم) مموری کارد هم گذاشتم این بار تو سوکت دوم...اما همون اولش میگه memory card not found
Option file not found
شما میدونید این اپشن فایل چی هست؟فک میکنم مشکل سر این اپشن فایل هست
ببین عزیزم شما باید در بروزر عکس 2 عدد مموری رو داشته باشید ایا اینطوره یا نه؟؟؟

Keiyle

کاربر سایت
May 14, 2020
7
ببین عزیزم شما باید در بروزر عکس 2 عدد مموری رو داشته باشید ایا اینطوره یا نه؟؟؟
من در حال حاضر یک مموری بیشتر ندارم تنها میخواستم بدونم میشه انتقال داد که یک مموری دیگه بگیرم
شما نظر خاصی ندارید که چرا نمیتونم ادامه ی بازی رو برم؟
من الان تو بروزر هستم و فایل های سیو شده رو دارم میبینم اما نمیدونم چرا میرم داخل بازی ادامه اش رو نمیاره

• Like

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
من در حال حاضر یک مموری بیشتر ندارم تنها میخواستم بدونم میشه انتقال داد که یک مموری دیگه بگیرم
شما نظر خاصی ندارید که چرا نمیتونم ادامه ی بازی رو برم؟
من الان تو بروزر هستم و فایل های سیو شده رو دارم میبینم اما نمیدونم چرا میرم داخل بازی ادامه اش رو نمیاره
بله دوست عزیز با خرید ی مموری دیگه شما میتونید کپی کنید روی هر مموری کارت دیگه.اما در سوال دوم که چرا ادامه بازی سیو نمیاد ببینید در بازی توی لود سیو چه اروری میده به حر حال در اونجا میتونید ببینید که عمل لود اتفاق میفته یا نه.اگه نه ی بازی برای امتحان سیو کنید بعد از بازی خارج بشید باز برید داخل بازی ببینید ایا در بازی جدید هم لود صورت میگیره یانه.منتظرم جواب بدید

Keiyle

کاربر سایت
May 14, 2020
7
بله دوست عزیز با خرید ی مموری دیگه شما میتونید کپی کنید روی هر مموری کارت دیگه.اما در سوال دوم که چرا ادامه بازی سیو نمیاد ببینید در بازی توی لود سیو چه اروری میده به حر حال در اونجا میتونید ببینید که عمل لود اتفاق میفته یا نه.اگه نه ی بازی برای امتحان سیو کنید بعد از بازی خارج بشید باز برید داخل بازی ببینید ایا در بازی جدید هم لود صورت میگیره یانه.منتظرم جواب بدید
1-اخطار Save data is corrupted.میده میگه فایل خرابه.ولی نمیدونم چرا
2-من بازی Gun رو الان تست کردم دفعه ی اول ارور داد اما الان میتونم ادامه اش رو برم

• Like

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
1-اخطار Save data is corrupted.میده میگه فایل خرابه.ولی نمیدونم چرا
2-من بازی Gun رو الان تست کردم دفعه ی اول ارور داد اما الان میتونم ادامه اش رو برم
ی لحظه لطفا

Torreno

کاربر سایت
Feb 13, 2020
43
نام
اشکان
سلام یه سوال داشتم درباره wwe و فوتبال برا ps2

میخاستم بدونم عامه پسند ترین نسخه بازی کشتی کج و فوتبال که اکثرا تو گیمنت های شهر
بازی میشدن کدوم نسخه ها هستن؟
منظورم نسخه ای که اکثر اوقات انتخاب میشد و اعتقاد داشتن رو دست این نسخه تا حالا نیومده.

مثال :جایی شنیدم میگفتن بهترین نسخهpes نسخه ۲۰۱۳Pesه و نسخه های بعدی افتضاح شدن و باگ ها و مشکلات داشتن.

خودم فعلا FIFA 14 و WWE 11 دارم

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر