هرسوالی درمورد Ps2

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
داداش الان برای مدل 50004 برق مستقیم ریجن pal کدوم لنز باید گرفت؟
سلام دوست گرامی//لنز اصلی اگه باشه کلا جنسش المینیومی هست..خودتون در سایت اهورا تماس بگیرید به پال بودن دستگاه ربطی نداره..در ضمن باید بعداز خرید بتونید تایمش کنید..چون با اسلیمها کلا فرق دارند..اگه نتونید تایمش کنید اذیت میشید و بازی درست اجرا نمیشه

• Like
Reactions: Clarence b

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
  • Like

Mohamadmoeinhhh@gm

کاربر سایت
Aug 7, 2022
29
سلام خسته نباشید دوستان
دوستان من یه پلی ۲ فت مدل 10000 دارم کیت پاورش شکسته،هر چی‌سرچ کردم نتونستم کیت پاورشو پیدا کنم
شما سایتی میشناسید که داشته باشه ؟ و اینکه کیت های مدل های دیگه بهش میخوره؟

• Like

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام خسته نباشید دوستان
دوستان من یه پلی ۲ فت مدل 10000 دارم کیت پاورش شکسته،هر چی‌سرچ کردم نتونستم کیت پاورشو پیدا کنم
شما سایتی میشناسید که داشته باشه ؟ و اینکه کیت های مدل های دیگه بهش میخوره؟
سلام دوست گرامی .فقط تعمیرکارا دارن...اگه هم پیدا نکنید از مدلهای دیگه میتونید استفاده کنید .فقط باید سر همش کنید /همشون 12 ولت دیگه .4 عدد پایه دارن .که 2 تاش منفی .2 تاش مثبت...
hygjhjh.jpg

30 big boss

کاربر سایت
Apr 12, 2020
90
سلام چرا ابعاد تصویر 16:9 نمیشه توی تنظیمات بازی ابعاد از ۴ و۳ به ۱۶ و۹ تغییر میدم همون ۴و۳ میمونه از چیت واید اسکرین و پتچ هم استفاده کردم
سلام
اگر تنظیمات بعد روشن کردن به حالت اولیه
بر میگرده
یا دستگاه از برق میکشید
یا باطری بایوس تمام شده

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام منظورم داخل بازی بود
سلام دوست گرامی ..این فیلمو دیدم..اونجا نوشته که شما به 2 روش میتونید بازی رو 16:9 بازی کنید/1 باید بازی مورد نظر در اون نرم افزار پچ باشه که نوشته تا 90 درصد هست...و اینکه بعد از پچ در opl هم باید بازی رو با فرمت usa ntsc اعمال کنید..2/ روش اخر اینکه بازی موردنظر رو که به شکل iso هست رو با دومین نرم افزار کلا به ntsc تبدیل کنید بعد تنظیمات داخل opl و بازی رو با تصویر 16:9 اجرا کنید...همچنین اونجا نوشته شده که تلوزیون شما هم باید به 16:9 تغیر بدید..این فیلم خیلی خوب توضیح داده .پس بهتره که فیلم رو دانلود کنید تماشا کنید تا بهتر این کارو انجام بدید.بخدا این چیزا کاری نداره .فقط دقت کن .با ارزوی موفقیت دوست گرامی

• Like
Reactions: amin200200

aidin_bandicot

کاربر سایت
Jul 17, 2021
33
درود من به مشکلی خوردم من ps2 fat 37000دارم اورجینال خور بود دادم پشت شهرداری برام ایسی مودبو زدند اما به چند روز اومدم روشن کنم دستگاه فقط صفحه سیاه میده در ضمن قبلش یکی دو با اتفاق افتاده بود ولی با ریستارت تصویر میداد قبل ایسی اینجوری نمیشد الان کسی هست راهنمایی کنه چیکار کنم اومدیم از طریق فلش یا هارد بازی کنیم اینجوری شده لطفاً کمک کنین دارم دیونه میشم دستگاه 15ساله روشن زیاد نشده بود الان تصویر نمیده

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
درود من به مشکلی خوردم من ps2 fat 37000دارم اورجینال خور بود دادم پشت شهرداری برام ایسی مودبو زدند اما به چند روز اومدم روشن کنم دستگاه فقط صفحه سیاه میده در ضمن قبلش یکی دو با اتفاق افتاده بود ولی با ریستارت تصویر میداد قبل ایسی اینجوری نمیشد الان کسی هست راهنمایی کنه چیکار کنم اومدیم از طریق فلش یا هارد بازی کنیم اینجوری شده لطفاً کمک کنین دارم دیونه میشم دستگاه 15ساله روشن زیاد نشده بود الان تصویر نمیده
سلام دوست گرامی ای سی مودبو حدودا 25 تا سیم به مادربرد سونی 2 فت باید وصل باشه..که میگی تصویر میداد بعد از چند روز تصویر نمیده .احتمالا یکی از سیمها از داخل کنده شده .البته اگه 10 تاش هم کنده بشه باید تصویر بده مگه اینکه یکی از سیمها کنده شده و به جایی اتصالی کرده که تصویر نمیاد.....درضمن شما برای اجرای بازی از فلش یا هارد به ای سی مودبو نیازی نداشتید..میتونستید دستگاتونو با ی فلش و مموری کارت ببرید و با 20 هزار تمن دستگاتونو با ی دستگاه فلشخورشده فلشخورش میکردند.الان هم بهترین کار اینه که ببریدش همون جایی که براتون مودبو زدند .خیلیا هستند این سیمهارو خوب لحیمکاری نمیکنند و اینطور مشکل بوجود میارند...البته پیش از این کارا از سیم رابط دستگاتم مطمعن باش چون این سیها هم میتونند قطعی داشته باشند از ی سیم رابط جدید استفاده کن.موفق باشی

• Like
Reactions: amin200200

aidin_bandicot

کاربر سایت
Jul 17, 2021
33
سلام دوست گرامی ای سی مودبو حدودا 25 تا سیم به مادربرد سونی 2 فت باید وصل باشه..که میگی تصویر میداد بعد از چند روز تصویر نمیده .احتمالا یکی از سیمها از داخل کنده شده .البته اگه 10 تاش هم کنده بشه باید تصویر بده مگه اینکه یکی از سیمها کنده شده و به جایی اتصالی کرده که تصویر نمیاد.....درضمن شما برای اجرای بازی از فلش یا هارد به ای سی مودبو نیازی نداشتید..میتونستید دستگاتونو با ی فلش و مموری کارت ببرید و با 20 هزار تمن دستگاتونو با ی دستگاه فلشخورشده فلشخورش میکردند.الان هم بهترین کار اینه که ببریدش همون جایی که براتون مودبو زدند .خیلیا هستند این سیمهارو خوب لحیمکاری نمیکنند و اینطور مشکل بوجود میارند...البته پیش از این کارا از سیم رابط دستگاتم مطمعن باش چون این سیها هم میتونند قطعی داشته باشند از ی سیم رابط جدید استفاده کن.موفق باشی
درود دوست عزیز آقای سپهر پور من پشت شهرداری بردم پیش همون اشناتون که گفتید الان آقای طاهری الان شهرستانم دارم میبرم بیرون ببینم چی میشه ببینم سیم قطع شده یا icpsسوخته

aidin_bandicot

کاربر سایت
Jul 17, 2021
33
درود آقا من دستگاه بردم بیرون پیش تعمیر کار زد برق اونجا تصویر میاد اما من میارم خونه به سه تا تلویزیون نصب میکنم چند کابل هم دارم از کامپوننت و سه فیش بعضی موقع ها تصویر میده خاموش میکنم دوباره روشن تصویر نمیده نمیدانم چشه

• Like
Reactions: deadkin

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
درود آقا من دستگاه بردم بیرون پیش تعمیر کار زد برق اونجا تصویر میاد اما من میارم خونه به سه تا تلویزیون نصب میکنم چند کابل هم دارم از کامپوننت و سه فیش بعضی موقع ها تصویر میده خاموش میکنم دوباره روشن تصویر نمیده نمیدانم چشه
Screenshot_۲۰۲۳۰۱۰۶-۲۰۴۱۳۸_Samsung Internet.jpg

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
درود اینو امتحان کردم اما بازم همون جور هست نمی‌دونم چرا یه موقع تصویر میده یه موقع نه احتمال داره ایسی خراب باشه
اگه می گی رو تلویزیون تعمیر کار درست بوده احتمالا مال تلویزیون خودت یا کابل هست روی یه تلویزیون دیگه با یه کابل دیگه امتحان کن

• Like
Reactions: Sega_genesis

aidin_bandicot

کاربر سایت
Jul 17, 2021
33
اگه می گی رو تلویزیون تعمیر کار درست بوده احتمالا مال تلویزیون خودت یا کابل هست روی یه تلویزیون دیگه با یه کابل دیگه امتحان کن
درود تلویزیون و کابل با چند تا پلی استیشن امتحان کردم سالمن اما پلی استیشن از روزی که ایسی مودبو زدم اینجوری شد البته هفته اول اینجوری نبود دو سه روزه اینجوری شده باید 30بار ریست کنم تا یبار تصویر بده یه نکته دستگاه تازمانی که تو برق وصل درسته تا از پریز میکشم فردا یا چند ساعت بعد میزنم برق نمیاد باز نمی‌دونم چشه فردا میبرم توپخانه همون جایی که ایسی نصب کرد احتمال داره ایسی خرابه وگرنه تا زمانی که دستگاه اورجینال خور بود تمام بازی های اورج میآورد و هیچ ایرادی نداشت

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر