هرسوالی درمورد Ps2

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
درود تلویزیون و کابل با چند تا پلی استیشن امتحان کردم سالمن اما پلی استیشن از روزی که ایسی مودبو زدم اینجوری شد البته هفته اول اینجوری نبود دو سه روزه اینجوری شده باید 30بلزچر ریست کنم تا یبار تصویر بده
خب پس احتمالا مال همون ایسی هست

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
درود تلویزیون و کابل با چند تا پلی استیشن امتحان کردم سالمن اما پلی استیشن از روزی که ایسی مودبو زدم اینجوری شد البته هفته اول اینجوری نبود دو سه روزه اینجوری شده باید 30بار ریست کنم تا یبار تصویر بده یه نکته دستگاه تازمانی که تو برق وصل درسته تا از پریز میکشم فردا یا چند ساعت بعد میزنم برق نمیاد باز نمی‌دونم چشه فردا میبرم توپخانه همون جایی که ایسی نصب کرد احتمال داره ایسی خرابه وگرنه تا زمانی که دستگاه اورجینال خور بود تمام بازی های اورج میآورد و هیچ ایرادی نداشت
این باگ بیشتر در مودبو 4 دیده شده احتمالا به جای مودبو 5 که بدون مشکل هست از مودبو 4 استفاده شده که سازگاری خوبی به هر دستگاه نداره و ارزونتره..در کل شما برای فلشخور کردن دستگاتون به مود بو و مود چیپ نیازی ندارید دوست عزیز.کافیه همون مموری کارتتونو به همراه دستگاه بدید تا با ی دستگاه فلش خور شده برنامه رو به مموری کارت شما انتقال بده و نیازی به هیچ مود چیپ و مودبو نیست

aidin_bandicot

کاربر سایت
Jul 17, 2021
33
این باگ بیشتر در مودبو 4 دیده شده احتمالا به جای مودبو 5 که بدون مشکل هست از مودبو 4 استفاده شده که سازگاری خوبی به هر دستگاه نداره و ارزونتره..در کل شما برای فلشخور کردن دستگاتون به مود بو و مود چیپ نیازی ندارید دوست عزیز.کافیه همون مموری کارتتونو به همراه دستگاه بدید تا با ی دستگاه فلش خور شده برنامه رو به مموری کارت شما انتقال بده و نیازی به هیچ مود چیپ و مودبو نیست
درود دوست عزیز آقای سپهرپور من از برنامه در مموری راضی نبودم فری ام سی بوت برای همین ایسی نصب کردم خیلی بهتر تو اجرا بازی از هارد مخصوصا هم بازی dvdپلی بشه هم فلش و هم هارد دیروز بردم جایی که نصب کرده بود مشکل کثیفی سوکت دستگاه بوده الان درست شده من هم نمی‌دونستم ایسی هم مودبو 5زده گفتم به آقای طاهری بهش گفت مشکل سوکت بوده خراب هم نبوده کثیف بوده مشکل فعلا رفع شده

aidin_bandicot

کاربر سایت
Jul 17, 2021
33
سلام یه دستگاه ps2 دارم چیپ G9روش نصب شده ولی فلش رو نمیخونه احتمالش هست خراب شده باشه؟
درود دوست گرامی ایسی G9 برای بازی های کپی و رایتی شرکتی هست ولی فلش خور مستقیم نمیشه اگه لنز دستگاهت سالم باشه میشه از طریق fortuna دستگاه فلش خور کرد یا از دستگاه سالم استفاده کنی و رو مموری بریزی بعد به دستگاهت بزنی بعدش مدل ps2 چیه fatیا slimاگه اسلیم هست آداپتور دار یا برق مستقیم چون نحوه فلش خور کردن فرق داره

• Like
Reactions: Amir rad

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام یه دستگاه ps2 دارم چیپ G9روش نصب شده ولی فلش رو نمیخونه احتمالش هست خراب شده باشه؟
سلام دوست عزیز چیپ G9 چیپی هست که فقط روی دستگاهای 90004 به بالا نصب میشه و اینطور که معلوم دستگاه شما از این مدل برق مستقیم ها است که روش فلش خور کردنش با مدلهای قبلی فرق میکنه..برای فلشخور کردن تمامی دستگاهای سونی 2 نیازی به چیپ نیست فقط این مدل باید به روش free mc boot funtuna فلشخور بشه که در تاپیک خودم قرار دادم مراجعه کنید و دستگاتون رو فلش خور کنی موفق باشی
روش نصب free mcboot funtuna ps2
errtt.jpg

• Like
Reactions: Amir rad

nazanin5555

عضو جدید
Apr 6, 2023
1
سلام وقتتون بخیر من یه پلی استیشن دست دوم گرفتم اول که هرچس‌بازی میطاشتم نمیخوند و کلا یکی دوتا خوند بعدش الان دستگاه روشن میشه ولی هیچ تصویری نمیاد سیم پشتشو هم که به تلویزیون وصل میشد عوض کردم ولی همچنان تصویر‌نیست میسه بگیو مشکل چیه

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
رفقا مموری پلی استیشن ۱ رو پلی۲ میزنم بازیا سیو می شه روش ولی تو مموری می رم که سیو بازیا رو ببینم چیزی نیست مشکل چیه دستگاه بنده پلی استیشن ۲فت هست ولی بازیا پلی۱ سیو می شن ولی نمایش داده نمی شن تو مموری

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
رفقا مموری پلی استیشن ۱ رو پلی۲ میزنم بازیا سیو می شه روش ولی تو مموری می رم که سیو بازیا رو ببینم چیزی نیست مشکل چیه دستگاه بنده پلی استیشن ۲فت هست ولی بازیا پلی۱ سیو می شن ولی نمایش داده نمی شن تو مموری
بازی پلی استیشن 2 رو روی مموری پلی استیشن 1 سیو میکنی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر