هرسوالی درمورد Ps2

NinjaT

کاربر سایت
Aug 17, 2021
11
سلام دوست عزیز.معمولا اگه بتونی ی کم روغن چرخ خیاطی به اندازه نصف قطره روغن با سرنگ بزنی زیرش احتمال داره که تا حددودی یا کلا درست بشه..ولی به نظر من انالوگ با این صدا نشان میده که دیگه اون خاصیتشو از دست میده و باید اماده گیر کردنش هم باشید..بهترین کار اگه بعد از رغن کاری نشد تعویض کامل انالوگ که این کار شما نیست باید کل لحیهای پایه های انالوگ خوب خالی بشه تا بشه برداشت نگه داشتن زیاد هویه میتونه به برد صدمه بزنه.در ضمن مواظب باش موقع باز کردن دسته سیمهاش قطع نشند ..با ارزوی موفقیت
سلام ممنوم از راهنمایی، روغن زدم گیرش برطرف شد ولی بازم اون صدارو داره کمتر، ترسیدم یخورده بیشتر روغن بزنم روغن به بردش بخوره آسیب بزنه.
میبرمش پشت شهرداری جفت آنالوگ شو یجا تعویض کنن،
اگه هزینش بصرفه باشه میدم تعویض کنن وگرنه یه دسته دیگه میگیرم.
بازم ممنون، لطف کردین وقت گذاشتین :Rose:

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام ممنوم از راهنمایی، روغن زدم گیرش برطرف شد ولی بازم اون صدارو داره کمتر، ترسیدم یخورده بیشتر روغن بزنم روغن به بردش بخوره آسیب بزنه.
میبرمش پشت شهرداری جفت آنالوگ شو یجا تعویض کنن،
اگه هزینش بصرفه باشه میدم تعویض کنن وگرنه یه دسته دیگه میگیرم.
بازم ممنون، لطف کردین وقت گذاشتین :Rose:
خواهش میکنم دوست عزیز و گرامی....انالوگ سونی 2 جفتش 15 تمن..حالا طرف چقدر برای تعویضش بگیره نمیدونم.اگه سیم دسته ابریشمی هست ارزش داره تعویضش کنی..چون فقط سیم ابریشمی 45 هزار تمن فقط سیمش...گرونی قطعات بیچاره کرده مردم رو..############

NinjaT

کاربر سایت
Aug 17, 2021
11
خواهش میکنم دوست عزیز و گرامی....انالوگ سونی 2 جفتش 15 تمن..حالا طرف چقدر برای تعویضش بگیره نمیدونم.اگه سیم دسته ابریشمی هست ارزش داره تعویضش کنی..چون فقط سیم ابریشمی 45 هزار تمن فقط سیمش...گرونی قطعات بیچاره کرده مردم رو..############
آره سیمش ابریشمیه، لیات هم داره، آیسی داره، از این دسته های متفرقه نیست
میرم طبقه سوم لباف ببینم چی میشه

• Like
Reactions: mqg1387

Alireza00j5

عضو جدید
May 11, 2022
1
سلام منم یک پلی استیشن دو اداپتوری دارم چند وقت پیش هواسم نبود سیم رو زدم روی لیات کیت پاور همون دکمه خاموش روشن دسگتاه چراغش قرمز شد و بعدش خاموش شد دیگه روشن نشد علت چیه کدوم فیوز سوخته تعمیر میشه اداپتورم نو سالمه جواب بدیددد خواهشا جواب بدید التملسسس

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام منم یک پلی استیشن دو اداپتوری دارم چند وقت پیش هواسم نبود سیم رو زدم روی لیات کیت پاور همون دکمه خاموش روشن دسگتاه چراغش قرمز شد و بعدش خاموش شد دیگه روشن نشد علت چیه کدوم فیوز سوخته تعمیر میشه اداپتورم نو سالمه جواب بدیددد خواهشا جواب بدید التملسسس
سلام دوست گرامی...در پایین عکسی قرار دادم که دور تمام فیوزها خط قرمز کشیدم..اون فیوز بزرگ اصلی..بقیش که به اسم ps هستند باید چک شوند .برای چک کردن تمامی فیوزها از اهمتر استفاده کن اگه یکی از این فیوزها بوق نزد اون فیوز باید تعویض بشه .البته میشه با ی تیکه سیم هم اینکارو کرد ولی بهتره خود فیوزش باشه......سعی کن اول از ی اداپتور دیگه امتحان کن .اگه نشد فیوزهارو چک کن...موقع چک کردن فیوزها مراقب باش سیمهای کپیخور دستگات قطع نشند اگه فقط ی سیم هم قطع بشه و ندونی جاش کجاست دیگه با دیسک نمیتونی بازی کنی و باید بری تعمیرگاه تا با نقشه وصلش کنه...سوالی بود در خدمتم
20220511_150615.jpg

• Like
Reactions: mqg1387

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
دوستان چنتا سوال داشتم

۱ ، یکی اینکه هک با روش مموری کارت که رم میخورد
کامل شده ؟ کار می‌کنه ؟ اجرا بازی بهبود پیدا کرده ؟ ساپورت بهتری داره ؟

۲ ، یکی می‌گفت میشه وقتی تو opl هستی دسته pc سیم دار وصل کنی استفاده کنی پورت usb و بازی کنی
درسته ؟
چه تو بازیا و چه تو شبیه سازا تو opl میشه با دسته کامپیوتر بازی کرد ؟

۳ ، اجرای بازی ها با فلش روی کنسول همه بازی ها رو میتونه امروز اجرا کنه یا نه مثل قدیم با فلش تعداد کمی از بازی ها اجرا میشه؟

۴ ، میشه iso بازیا اجرا کرد با هک فلشی ؟ چون کامپیوتر ندارم فعلا که کانورت کنم
یا بازیا کانورت شده دانلود کرد ؟
1- تست نکردم فعلا ولی میگن بعضی بازی ها ساپورت میشه بعضی ها نه ولی اونایی که ساپورت میشه لودینگ هاش خیلی کوتاه میشه
2-تو ردیت یه چیزایی گفتن ولی شاید نشه
3- بله،دیگه مثه قدیم نیست
قدیما خیلی باز ها اجرا نمی‌شد ولی الان بیشتر بازی ها اجرا میشه،بعضی ها هم کافیه مود ها رو روشن کنی بعد حله،مثه Jak 3
4- بازی های کمتر از 4 گیگ رو میشه تو پوشه dvd کپی کرد ولی بالای 4 گیگ باید از oplutil استفاده کرد که رایگان تو سایت ps2homeه

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
1- تست نکردم فعلا ولی میگن بعضی بازی ها ساپورت میشه بعضی ها نه ولی اونایی که ساپورت میشه لودینگ هاش خیلی کوتاه میشه
2-تو ردیت یه چیزایی گفتن ولی شاید نشه
3- بله،دیگه مثه قدیم نیست
قدیما خیلی باز ها اجرا نمی‌شد ولی الان بیشتر بازی ها اجرا میشه،بعضی ها هم کافیه مود ها رو روشن کنی بعد حله،مثه Jak 3
4- بازی های کمتر از 4 گیگ رو میشه تو پوشه dvd کپی کرد ولی بالای 4 گیگ باید از oplutil استفاده کرد که رایگان تو سایت ps2homeه
Oplutil مال اندرویده
Mode ها مثه همون تنظیمات USB loader وی میمونه
مثلاً جک 3 مود 2,3,6 رو فعال می‌کنی بازی اجرا میشه اگه فعال نکنی اجرا نمیشه

• Like
Reactions: Sega_genesis

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
ممنون
آها ، البته من با USB loader زیاد کار نکردم
چون wii من دیسک خور بود راحت با دیسک با نئوگاما اجرا می‌کردم
هیچ فرقی نداره
نئوگاما هم باز تنظیمات داشت
روش غیر رسمی همیشه دستکاری داره

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام
بالاترین حجم هارد داخلی IDE که میشه به PS2 FAT وصل کرد چیه؟ لطفا مدل هارد رو بفرمایید.
سلام دوست گرامی شما میتونید تا 250 گیگ استفاده کنید...از هاردهای وسترن ..سیگیت ..مگستر هم میتونید استفاده کنید..اگه بردی که داخل کپچر شما هست و در حال حاضر IDE رو بتونید با ی برد ساتا جایگزینت گنید تا 2 ترابایت هم میتونید استفاده کنید ..اما فکر نمیکنم این بردی که داخل کپچر هست رو گیر بیارید..البته من تهران دیدم کامل یعنی کپچر با مدل ساتا..که اونم فقط برای فروش بود ..چرا که سرعت ساتا از ای دی ای بالاتره....اگه این برد ساتا رو گیر اوردی میتونی کپچرو باز کنی و جایگذین ای دی ای کنی و از هارد 2 ترا استفاده کنی ...موفق باشی دوست گرامی
images.jpg

behzadop

کاربر سایت
Sep 1, 2016
8
سلام وقت بخیر
بهترین مدل ps2 برای خرید الان چه مدلی هست؟
و اینکه اگه کنسول اصطلاحا کپی خور شده باشه دیگه دیسک ارجینال رو اصلا نمیخونه؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام وقت بخیر
بهترین مدل ps2 برای خرید الان چه مدلی هست؟
و اینکه اگه کنسول اصطلاحا کپی خور شده باشه دیگه دیسک ارجینال رو اصلا نمیخونه؟
سلام دوست گرامی بهترین مدل سونی 2 اسلیم اداپتوری...مدل scph 70004 و اگه هم کپیخور شده باشه دیسک اوریجینال هم میشه اجرا کرد..درضمن این مدل با فلش سازگاری خوبی داره و میتونید بازی رو بدون لگ اجرا کنید..توصیه از خریدن دستگاهای مدل اسلیم غیر اداپتوری بپرهیزید.این نوع دستگاها اصلا طول عمر کوتاهی دارند .منظورم مدلهای scph 90004/scph90006با ارزوی موفقیت

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,568
درود من یه ps2 دارم که لنزش مشکل پیدا کرده میخوام دوباره راهش بندازم خیلی هوس کردم بازی های ps2 رو بازی کنم. به نظرتون بهترین راه چیه؟ اگه جایی میشناسید که لنز رو تعمیر کنه معرفی کنید اگه فکر میکنید فلش خورش کنم این کارو بکنم. ممنون میشم کمک کنید

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
درود من یه ps2 دارم که لنزش مشکل پیدا کرده میخوام دوباره راهش بندازم خیلی هوس کردم بازی های ps2 رو بازی کنم. به نظرتون بهترین راه چیه؟ اگه جایی میشناسید که لنز رو تعمیر کنه معرفی کنید اگه فکر میکنید فلش خورش کنم این کارو بکنم. ممنون میشم کمک کنید
با سلام دوست گرامی...تعمیر لنز پلی 2 هزینه بره و شاید هم به نتیجه بهتری دست پیدا نکنی....کمترین هزینه تعویض کامل اپتیک لنز و سرویس قطعات دیگه درایوره..که چیزی حدودا 400 هزار تمن البته اگه تعمیر کار لنز نو و اصلی استفاده کنه....بهترین کار فلش خور کردن با اخرین ورژن opl شما میتونید بازی رو بدون لگ و مشکل و با کیفیت بهتر از دیسک استفاده کنید..هر بازی رو هم که دوست دارید دانلود کنید و بعد از تبدیل در کامپیوتر از فلش اجراش کنید.با سپاس فراوان به کابران سایت قوی و فعال بازی سنتر و مدیریت این سایت
maxresdefault.jpg

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,568
با سلام دوست گرامی...تعمیر لنز پلی 2 هزینه بره و شاید هم به نتیجه بهتری دست پیدا نکنی....کمترین هزینه تعویض کامل اپتیک لنز و سرویس قطعات دیگه درایوره..که چیزی حدودا 400 هزار تمن البته اگه تعمیر کار لنز نو و اصلی استفاده کنه....بهترین کار فلش خور کردن با اخرین ورژن opl شما میتونید بازی رو بدون لگ و مشکل و با کیفیت بهتر از دیسک استفاده کنید..هر بازی رو هم که دوست دارید دانلود کنید و بعد از تبدیل در کامپیوتر از فلش اجراش کنید.با سپاس فراوان به کابران سایت قوی و فعال بازی سنتر و مدیریت این سایت
View attachment 275488
ممنون ازت میشه به من بگی آیا خودم میتونم این کار رو بکنم یا نیاز به شخص دیگه ای هست که این کار رو برام بکنه؟ من خودم تا حالا همچین کاری نکردم

• Like
Reactions: Sega_genesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر