هرسوالی درمورد Ps2

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
داداش به هر حال این لطف و بزرگواری شما رو میرسونه و صمیمانه ازتون سپاسگزارم و در خصوص کیفیت تصویر دقیقا با شما موافق هستم و این سایز هستش که تاثیرگذاره و به عنوان مثال یه تصویر با رزولیشن 480 در یک صفحه نمایش 16:9 در سایز های مثلا 40 اینچ و 5 یا 6 ( گوشی ها ) متفاوت دیده میشه و به نظر میاد که سایزهای پایین تر، تصویر رو با کیفیت بالاتری نشون میده در صورتی که کیفیت تصویر همان 480 هستش البته که نظر شما تخصصی و حرفه ای تر هستش و این جسارت بنده فقط نظر شخصیه و بس . راستی در خصوص بازی های PS1 و PS2 بروی کنسول PS4 نظر شما چی هستش ؟؟ شما تست داشتید مثلا بازی PS1 رو ؟؟
دوست گرامی راستش من بازیهای سونی 1 رو در ایکس باکس 360 انجام دادم ولی سونی 2 رو نه.برای اجرای بازیهای سونی ی1 و 2 پلی 4 شما باید جیلبریک شده باشه البته من اصلا اینکارو در پی اس 4 خودم انجام ندادم ولی تصویری در یوتیوب هست میتونی ی نگاه بندازی.در کل من بازیهای سونی 1 رو با دیسک در پلی 2 اجرا میکنم و بازیهای پلی 2 رو هم با خود پلی 2 از فلش من بازیهای سونی 1 رو که با فلش در سونی 2 انجام میدند انجام دادم ولی فقط 50 درصد بازیها رو درست انجام میده .همچنین ایکس باکس 360 این دو دستگاه در اجرای بازیهای سونی یک مشکلات مخصوص به خودشونو دارند منم استقبال نکردم و با همون پلی 2 از دیسک اجرا میکنم بدون مشکل.این سایت اموزش اجرای بازیهای سونی 1 و2 برای پلی 4 هست که میگه بعضی بازیها رو با مشکل اجرا میکنه باز وقت کردی ی نگاه بنداز انجام دادنش بسیار سادست ولی من برای خودم نیازی نمیبینم دوست گرامی

• Like
Reactions: amin200200

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
من اینجوری فلا درستش کردم ..مقاومت هم چند روز دیگ بدستم میرسه .. این درسته ؟
بدون مقاومت نمیشه تستش کرد ؟ درحدی ک بفهمیم بازی و نشون میده داخل opl یا نه

Attachments

• IMG_20220113_133325.jpg
    IMG_20220113_133325.jpg
    629.1 KB · مشاهده: 11
  • IMG_20220113_134027.jpg
    IMG_20220113_134027.jpg
    622.9 KB · مشاهده: 10
  • Like
Reactions: NinjaT

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
من اینجوری فلا درستش کردم ..مقاومت هم چند روز دیگ بدستم میرسه .. این درسته ؟
بدون مقاومت نمیشه تستش کرد ؟ درحدی ک بفهمیم بازی و نشون میده داخل opl یا نه
سلام امیر علی دوست عزیز و گرامی خیلی خوب شده عالی فقط بین سیم سیاه و قرمز ی اتصال وحود داره مواظب باش.... بدون مقاومت نمیشه بجای مقاومت از سیم مستقیم استفاده نشه!!!!!!!!!!!!!! وگرنه رمت میسوزه هرگز بدون مقاومت اینکارو نکن سوالی بود بپرس راهنماییت میکنم

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
سلام امیر علی دوست عزیز و گرامی خیلی خوب شده عالی فقط بین سیم سیاه و قرمز ی اتصال وحود داره مواظب باش.... بدون مقاومت نمیشه بجای مقاومت از سیم مستقیم استفاده نشه!!!!!!!!!!!!!! وگرنه رمت میسوزه هرگز بدون مقاومت اینکارو نکن سوالی بود بپرس راهنماییت میکنم
آها پس تست نمیکنم بدون مقاومت...مرسی ک گفتین ...وقتی مقاومت برسه حتما وصل میکنم و تستش میکنم...

• Like
Reactions: mqg1387

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
با سلام به دوستان عزیز و گرامی .لطفا قبل از فروش هارد/فلش/و رم نصبت به پاک کردن اطلاعات شخصی خود اقدام کنید تا خدای نکرده دچار مشکل نشوید.این به این معنی نیست که شما فقط با فرمت کردن میتونید فکر کنید که اطلاعات شخصی خودتون مثل عکس فیلم و غیره از هارد/فلش/و رمتون برای همیشه پاک شدند خیر اگر شما صدبار هم اقدام به فرمت کنید این اطلاعات هرگز پاک نخواهند شما میتونی برای پاک کردن اطلاعات کامل خود که دیگه هرگز ریکاوری نشوند از برنامه Hard Disk Low Level Format Tool استفاده کنید سوالی بود درخدمتم

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
من اینجوری درستش کردم و با امپرسنج هم چک کردم و اتصالی نداشت ... داخل رم هم یه بازی با برنامه usbutill نصب کردم ، تنظیمات BDMS هم اوکی کردم ولی چیزی بالا نمیاره اصلا

Attachments

• IMG_20220115_192920.jpg
    IMG_20220115_192920.jpg
    745.2 KB · مشاهده: 5
  • Like

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
تستش کردم با چند تا opl , وقتی ک فلش نباشه بازی نشون داده میشه ولی وقتی روی بازی میزنم opl هنگ میکنه
سلام امیر علی دوست گرامی دارم برسی میکنم جواب میدم.شما هم ی بار خوب پستی که گذاشتم در این رابطه رو با دقت بخون ببین مشکل کجاست

• Like

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
سلام امیر علی دوست گرامی دارم برسی میکنم جواب میدم.شما هم ی بار خوب پستی که گذاشتم در این رابطه رو با دقت بخون ببین مشکل کجاست
باشه حتما ... البته من چیپ مودبو هم داره دستگام ک فلش همیشه باید وصل باشه ولی با FMB هم تست کردم ولی حس میکنم با هر opl نمیشه

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر