هرسوالی درمورد Ps2

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
چجوری اوکی کردی مگ؟ من داخل پوشه سیستم فلش ریختم بعد وارد اون چهار تا منوی مودبو کردم..ولی لیست بازی هارو نمیاره...من فقط برای باز کردن بعضی مپ ها مثل بازی موتور اینا یا باز کردن شخصیت ورجیل از دویل می کرای استفاده میکنم و ... برا مرحله ای بازی کردن معمولا کد نمیزنم ..فقط مپ اینا بیشتر بکارم میاد
من خیلی وقت پیش تو یه کانال یوتیوب یه پوشه system گرفتم که درست بود
الان اسمش یادم نیست 😕
ولی شاید برات پیداش کردم

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
یه مشکلی ک با مودبو دارم اینه که برنامه cheat device رو داخل چهارتا منو‌اضافه کردم و فایل هاشو داخل پوشه سیستم هم ریختم..ولی از منو وارد برنامه میشم هیچ یک از تقلب های بازی هارو نشون نمی‌ده و جستجو نمیکنه فقط برنامه باز میشه ولی از طریق مموری کارت فلش خور چنین مشکلی نیست
خب از مموری استفاده کن منظورم freemcboot است.و میتونی هر برنامه که دلت میخوادرو در منو freemcboot اضافه کنی.از این گذشته از منو system که فایلش داخل فلش هست هم زیباتره

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
آها خب من نمیخاسم وقتی مودبو هست مموری کارت رو فلش خور کنم و داخلش فری مک بوت نصب کنم و استفاده کنم .
.هرچند یکی از مموری کارت هامو فری مک بوت نصب کردم و گذاشتم کنار و داخلش اون برنامه هم ریختم ولی بیشتر از همون برنامه های مودبو استفاده میکنم

• Like
Reactions: mqg1387

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
آها خب من نمیخاسم وقتی مودبو هست مموری کارت رو فلش خور کنم و داخلش فری مک بوت نصب کنم و استفاده کنم .
.هرچند یکی از مموری کارت هامو فری مک بوت نصب کردم و گذاشتم کنار و داخلش اون برنامه هم ریختم ولی بیشتر از همون برنامه های مودبو استفاده میکنم
هیچ اشکالی نداره دوست گرامی هر طور که راحتی و دوست داری میتونی استفاده کنی با ارزوی موفقیت

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
مرسی بابت راهنمایی

چجوری باید بازی های پلی استیشن 1 رو روی سی دی رایت زد ؟
همون طور که میدانید وقتی ی بازی سونی 1 رو دانلود میکنیم بغیر از فایل bin که شاید بعضی از بازی ها چندتا فایل bin داشته باشند ی فایل معرف دارند به نام cue این فایل بسیار مهم هست چرا که بدون این فایل شما قادر به رایت بازی نخواهید شد.خب بریم سر اموزش .اموزش در اینجا به زبان خارجی هست که من خلاسش میکنم.بعد از دانلود بازی مورد نظر ما برای رایت فقط به cue مخصوص اون بازی نیاز داریم و با برنامه IMGBURN اقدام به رایت بازی میکنیم.فقط نکته مهم اینکه از سی دی های خوب استفاده بشه مثلا FINAL یا EPOCH...سرعت رایت در IMGBURN باید به این شکل باشه AWS---MAX که در اموزش هست و تیک VERIFY رو زده باشید و رایترتونو هم انتخاب کنید و تموم رایت رو میزنیم..دقت کنید در موقع رایت به چیزی دست نزنید بعد از رایت درب رایتر باز میشه و بسته میشه تا چک بشه در برنامه IMGBURN بعد از چک کردن اگر مشکلی نبود ی گزینه میاد که شما با موفقیت بازی رو رایت کردید .میتونید در سونی یک و سونی 2 اجراش کنید...من خودم شخصا بازی های سونی یک رو از سونی 2 از روی فلش اجرا نمیکنم چون اون برنامه pop starter زیاد تعریفی نداره و ایرادات زیادی داره و از سی دی در سونی 2 استفاده میکنم بدون کوچکترین اشکال..دانلود برنامه IMGBURN در اموزش هست .سوالی بو در خدمتم

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
مرسی بابت این آموزش کامل ... خیلی مفید و کامل بود
همون طور که میدانید وقتی ی بازی سونی 1 رو دانلود میکنیم بغیر از فایل bin که شاید بعضی از بازی ها چندتا فایل bin داشته باشند ی فایل معرف دارند به نام cue این فایل بسیار مهم هست چرا که بدون این فایل شما قادر به رایت بازی نخواهید شد.خب بریم سر اموزش .اموزش در اینجا به زبان خارجی هست که من خلاسش میکنم.بعد از دانلود بازی مورد نظر ما برای رایت فقط به cue مخصوص اون بازی نیاز داریم و با برنامه IMGBURN اقدام به رایت بازی میکنیم.فقط نکته مهم اینکه از سی دی های خوب استفاده بشه مثلا FINAL یا EPOCH...سرعت رایت در IMGBURN باید به این شکل باشه AWS---MAX که در اموزش هست و تیک VERIFY رو زده باشید و رایترتونو هم انتخاب کنید و تموم رایت رو میزنیم..دقت کنید در موقع رایت به چیزی دست نزنید بعد از رایت درب رایتر باز میشه و بسته میشه تا چک بشه در برنامه IMGBURN بعد از چک کردن اگر مشکلی نبود ی گزینه میاد که شما با موفقیت بازی رو رایت کردید .میتونید در سونی یک و سونی 2 اجراش کنید...من خودم شخصا بازی های سونی یک رو از سونی 2 از روی فلش اجرا نمیکنم چون اون برنامه pop starter زیاد تعریفی نداره و ایرادات زیادی داره و از سی دی در سونی 2 استفاده میکنم بدون کوچکترین اشکال..دانلود برنامه IMGBURN در اموزش هست .سوالی بو در خدمتم

• Like

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
من دوتا سی دی اقدام ب رایت کردم و وقتی تموم شد درایو باز شد و بستم (چون لب تاپ دارم) و این ارور بعدش اومد وقتی ک اوکی رو زدم
Layouts do not match
سلام دوست گرامی .همچین چیزی من تا به حال برای رایت بازی سونی 1 ندیدم.خودم شخصا از همین متد استفاده میکنم.من همه چیزی که برای اموزش بود حتی با تصویر نشون دادم. حالا اون ارور رو که میده میتونه اشکال از رایترت باشه یا از سی دی.در کل اگه توی رایت ارور نداشته باشی این ارور Layouts do not match زیاد هم مهم نیست.اگه در رایت ارور نداشته باشی باید داخل سی دی بازی رایت شده باشه سی دی رو داخل لب تاپ بزار ببین چیزی رایت شده یا نه

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
و سی دی رایت نشد و خالی نشون میده ولی مجدد هم رایت نمیشه
بله چون سی دی رایت شده و سی دی خام نیست دیگه.لطفا برای رایت بازی حالا چه سونی 1 چه سونی 2 دقت کافی رو داشته باشید و به خودتون ضرر مالی نزنید.البته شما میتونید از سایتهای ایرانی برای رایت بازی هم استفاده بکنید .من شخصا از سایت های خارجی استفاده میکنم

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
با یه سی دی مارک دیگ هم تست کردم صد در صد پر شد ولی آخرش همون ارور و داد...شاید مشکل از دی وی دی رایترم باشه..قبلا باهاش بازی سونی دو هم رایت میزدم میشد ولی بگیر نگیر داشت

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر