هرسوالی درمورد Ps2

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام امیر علی دوست گرامی دارم برسی میکنم جواب میدم.شما هم ی بار خوب پستی که گذاشتم در این رابطه رو با دقت بخون ببین مشکل کجاست
من بیشترین احتمال رو در فلش میبینم چون شما از سیستم فلش freemcboot استفاده میکنی و این موجب ی نوع سردرگم شدن بین MX4SIO و فلشت میشه.بهتره freemcboot رو از مموری کارت استفاده کنی و هیچ فلشی در دستگات نباشه

• Like
Reactions: mqg1387

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
من بیشترین احتمال رو در فلش میبینم چون شما از سیستم فلش freemcboot استفاده میکنی و این موجب ی نوع سردرگم شدن بین MX4SIO و فلشت میشه.بهتره freemcboot رو از مموری کارت استفاده کنی و هیچ فلشی در دستگات نباشه
مشکل اینجاست ک تنظیمات حتما در فلش ذخیره میشه

• Like

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
الان شما با چه opl و روشی تست کردی؟
دوست گرامی تقریبا این کار داره به زبان انگلیسی هم امجام میدند منظورم کشورهای دیگست.شما میتونید از روش این اقا هم استفاده کنید ورژن opl رو هم میگه به BDM زیاد توجه نکنید

• Like

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
این رو دیدم اتفاقا ولی نشد ، منتهی با آخرین ورژن opl تست کردم و بازی اجرا شد ولی به هیچ عنوان بازی مموری کارت یک رو نمی‌شناسه و نمیشه بازی رو ذخیره کرد ...

• Like

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
این رو دیدم اتفاقا ولی نشد ، منتهی با آخرین ورژن opl تست کردم و بازی اجرا شد ولی به هیچ عنوان بازی مموری کارت یک رو نمی‌شناسه و نمیشه بازی رو ذخیره کرد ...
ی سر بزن بروزر مموری کارت با دوتا مموری کارتات با مموری که ساختی و مموری سیو بازی وارد مموری کارت 1 شو ببین سیو بازیها که قبلا داشتی در چه وضعیتی هستند مثلا بزن کپی ببین کار میکنه البته کار کپی رو انجام ندی فقط میخوام بدونم که هنگ نمیکنه؟

• Like

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
ی سر بزن بروزر مموری کارت با دوتا مموری کارتات با مموری که ساختی و مموری سیو بازی وارد مموری کارت 1 شو ببین سیو بازیها که قبلا داشتی در چه وضعیتی هستند مثلا بزن کپی ببین کار میکنه البته کار کپی رو انجام ندی فقط میخوام بدونم که هنگ نمیکنه؟
راسش سیو هارو ریخته بودم داخل فلش و بجاش داخل مموری کارت یک فری مک بوت نصب کردم چند نسخه مختلف رو تا یجوری بتونم با مموری ک ساختم بازی و اجرا کنم ، فردا تست میکنم ولی یادمه فقط یکی مموری و نشون میداد چون اسلات مموری دوم خب مموری کارت دیگ نیس عملا مموری ساخته شده برا رم و بازیه و نشون نمی‌ده اصلا

• Like

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
داخل اون فیلمی ک گذاشته بودی چند ساعت پیش ، خوده طرف opl ورژن ۱.۱ رو پیشنهاد کرده ک بازی ها سیو میشن و این مشکل حل شده ولی برا من بازی اجرا ک میخاد بشه صفحه مشکی میمونه و دسته بازی کامل خاموش میشه و عملا فریز میشه قبل لودینگ بازی ...

• Like

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
داخل اون فیلمی ک گذاشته بودی چند ساعت پیش ، خوده طرف opl ورژن ۱.۱ رو پیشنهاد کرده ک بازی ها سیو میشن و این مشکل حل شده ولی برا من بازی اجرا ک میخاد بشه صفحه مشکی میمونه و دسته بازی کامل خاموش میشه و عملا فریز میشه قبل لودینگ بازی ...
امیر علی دوست عزیز شما گفتید که بازی اجرا میشه فقط سیو نمیشه .

• Like

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
امیر علی دوست عزیز شما گفتید که بازی اجرا میشه فقط سیو نمیشه .
اره من بازی رو با opl ورژن ۱.۲ اجرا میکنم و سیو نمیشه ...منظورم اون فیلم داخل YouTube بود ک گفته بود با ورژن ۱.۱ مشکل سیو حل میشه ولی برا من اصن نمیتونه با ورژن ۱.۱ بازی و اجرا کنه و فریز میشه ... برا همین فقط میتونم با ورژن ۱.۲ بدون سیو کردن بعضی گیم هارو بازی کنم

• Like

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
اره من بازی رو با opl ورژن ۱.۲ اجرا میکنم و سیو نمیشه ...منظورم اون فیلم داخل YouTube بود ک گفته بود با ورژن ۱.۱ مشکل سیو حل میشه ولی برا من اصن نمیتونه با ورژن ۱.۱ بازی و اجرا کنه و فریز میشه ... برا همین فقط میتونم با ورژن ۱.۲ بدون سیو کردن بعضی گیم هارو بازی کنم
پس فقط مشکل سیو رو داری درسته؟؟بازی اجرا میشه

• Like

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
پس فقط مشکل سیو رو داری درسته؟؟بازی اجرا میشه
اره اجرا میشه ...هرچند ب این راحتی نیس...مثلا با مودبو میخام اجرا کنم ، با فلش وارد محیط opl گ شد باید رم و داخل مموری ک ساختم بزارم و قبلش فلش و بردارم تا بازی داخل رم نشون بده و بازی کنم، برای عوض کردن بازی هم باید همین مراحل و دوباره طی کنم ...با فری مک بوت دردسر داشت
ولی فلا اینجوری میتونم اجرا کنم و مشکل فقط سیو بازی هاست

• Like

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
اره اجرا میشه ...هرچند ب این راحتی نیس...مثلا با مودبو میخام اجرا کنم ، با فلش وارد محیط opl گ شد باید رم و داخل مموری ک ساختم بزارم و قبلش فلش و بردارم تا بازی داخل رم نشون بده و بازی کنم، برای عوض کردن بازی هم باید همین مراحل و دوباره طی کنم ...با فری مک بوت دردسر داشت
ولی فلا اینجوری میتونم اجرا کنم و مشکل فقط سیو بازی هاست
اگه دقت کنی همه این اشخاص از فری مک بوت ورژن 1.966 استفاده میکنند مشکلی هم ندارند برای مثال این فیلم رو نگاه کن.البته باید opl جدید رو قرار بدی. منم از این روش استفاده میکنم مشکلی ندارم 22 دقیقه این فیلم دقت کن

• Like

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
اگه دقت کنی همه این اشخاص از فری مک بوت ورژن 1.966 استفاده میکنند مشکلی هم ندارند برای مثال این فیلم رو نگاه کن.البته باید opl جدید رو قرار بدی. منم از این روش استفاده میکنم مشکلی ندارم 22 دقیقه این فیلم دقت کن
درسته ولی اینا تنظیمات رو ذخیره نمیکنن و هردفعه باید opl رو تنظیم کرد ...ولی هنوز مشکل اصلی ینی شناسایی نشدن مموری کارت و حل نکردن

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر