نظر سنجي بهترين گرافيك كنسولي سال 2011

بهترين گرافيك كنسولي سال 2011

• RAGE

رای‌ها: 59 13.1%
  • Crysis 2

رای‌ها: 41 9.1%
  • Uncharted 3 : Drake's Decption

رای‌ها: 192 42.8%
  • Gears Of War 3

رای‌ها: 85 18.9%
  • Forza Motorsport 4

رای‌ها: 20 4.5%
  • The Witcher 2

رای‌ها: 2 0.4%
  • The Elder Scroll 5 : Skyrim

رای‌ها: 4 0.9%
  • Battlefield 3

رای‌ها: 46 10.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    449
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
این گفته خود کارمکه :
we do adaptive resolution scaling, so it does shrink down under heavy load, but it holds 720p almost all the time
گفته بازی تو بعضی صحنه های سنگین resolution scaling داره ولی تقریبا در همه زمانها تو 720p اجرا میشه .
خلاصه بعضی از دوستان ببخشند که ممکنه یه چند دقیقه تو بازی کمبود رزولیشن داشته باشند ! و به تجربه گیمریشون ضربه بخوره ! اونم فقط به خاطر اینه که فریم بازی در 60 قفل شده .
حالا باز خوبه عینه بعضی بازی ها تو همه زمان با کمبود رزولیشن و فریم زیر 30 اجرا نمیشه ! یا مثل خیلی از بازیها دیگه تو صحنه سنگین جزئیات کار را نیاورده پایین یا افت فریم های مکرر نداره و تو هر صحنه سنگین یه screen tearing چند تکه ای جلو چشات سبز نشه!
هرچند همین c2 خودمون با این همه کمبود رزولیشن و افت فریم موقع عرضه بهترین گرافیک لقب گرفت . بالاخره این حرفها همشون طبیعیه :lol:

آخرین ویرایش:

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
دوست من بازیها رو برای ما میسازن و نظر ما گیمرها ارزشش بیشتر از منتقدها نباشه کمتر هم نیست یه جایی هست که میگن شما ته پیازی یا سر پیاز که جواب روشنه توی دنیای بازیهای رایانه ای اصل ماجرا ما هستیم نه منتقدها پس بدونید این نظر سنجی نتیجش خیلی هم مهمه و محترم !
گیمرها!؟؟؟؟
خودت الان بهتر از هرکسی میدونی که 90% گیمرها تو دنیا یه مشت بچه هستن (از نظر عقلی) که دنبال این میگردن که بگن اسباب بازیشون از اسباب بازی یکی دیگه بهتره پس اصلا دلتو به نظر سنجی گیمرها خوش نکن مخصوصا الان که به جز C2 هیچکدوم از بازیای این لیست هنوز نیومده من حاضرم باهات شرط ببندم که بالای 85% کسایی که تو این رای گیری شرکت کردن از نصف بازیای این لیست هنوز یه ویدئو هم ندیدن.:))

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
کارمک خودش گفته برای دیدن بالاترین گرافیک Rage یه PC ـه خوب جور کنید :D معلومه خو بعضی وقت ها از دستش در میره sub hd میشه دیگه :D

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
اوه اوه پس Rage م شد sub hd با AA temporal!!!!!!!!!!!!!!!!!

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
بحث باحالی شد من میگم بهترین گرافیک Rage داره تو این شکی نیست ولی به Gears Of War 3 رای داده چون حقش بود به تنها دلیل اینکه نسبت به نسخه پیشین پیشرفت خیلی بالایی داشته و به نوعی گفتم رای بدیم که از این کارا بیشتر کنند :d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اوه اوه پس Rage م شد sub hd با AA temporal!!!!!!!!!!!!!!!!!

we do adaptive resolution scaling, so it does shrink down under heavy load, but it holds 720p almost all the time

داره میگه فقط تو بعضی جاهای سنگین . اخرش هم گفته تقریبا تو همه زمان ها بازی تو 720p اجرا میشه . در حقیقت dynamic resolation استفاده میکنه که فقط تو جاهای خیلی سنگین یکم افت روزلیشن میکنه اونم به خاطر اینه که بازی تو 60 قفل شده و بجای اینکه فریم بیاد پایین رزولیشن میاد پایین . ولی باز خوبه که میگه که ما تقریبا کل بازی را همون 720p داریم !

آخرین ویرایش:

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
کارمک خودش گفته برای دیدن بالاترین گرافیک Rage یه PC ـه خوب جور کنید :D معلومه خو بعضی وقت ها از دستش در میره sub hd میشه دیگه :D

اتفاقاً من فک میکنم یکی از برتری های بی بدیل ریج همین optimize بودنشه و قول میدم خیلی راحت رو اکثر سیستم های امروزی اجرا بشه :d

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
بجای اینکارا بیاین دو تا تصویر از نسخه PS3 بتلفید بذارین.
Rageخیلی وقتی واسه بهترین گرافیک سال انتخاب شده...:d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
اتفاقاً من فک میکنم یکی از برتری های بی بدیل ریج همین optimize بودنشه و قول میدم خیلی راحت رو اکثر سیستم های امروزی اجرا بشه :d
من نگفتم توپ :D گفتم خوب :D بعدشم گفته Optimize هست اما انگار کیفیت تکسچر ها و بافت ها و کیفیت نوع AA بازی رو PC خیلی بهتره :D همینا کمر هر سیستمی رو خم میکنه :D

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
من نگفتم توپ :D گفتم خوب :D بعدشم گفته Optimize هست اما انگار کیفیت تکسچر ها و بافت ها و کیفیت نوع AA بازی رو PC خیلی بهتره :D همینا کمر هر سیستمی رو خم میکنه :D

اتفاقا منم میخواستم اینو بگم این تریلرهای اخیر که اتفاقا روی PC اجرا میشد فریم بازی چیزی حدود 30 فریم بود. حالا دیگه نمیدونم رو چه سیستمی اجراش میکردند ؟:D
ولی تو اخرین مصاحبه کارمک که دیدم گفته بود RAGE نسخه PC دو برابر نسخه کنسولی تکسچر داره .

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
ولی تو اخرین مصاحبه کارمک که دیدم گفته بود RAGE نسخه PC دو برابر نسخه کنسولی تکسچر داره .
گیم پلی 7 - 8 دقیقه ای بازی توی E3 که از پلتفرم PC بود رو با کیفیت 720 دیدیم, یعنی کیفیت تکسچر های کنسولی نصف این هست ؟ اینجوری که اصلاً جالب در نمیاد !

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
خب این چیزا بعد از عرضه بازی معلوم میشه که کل بازی HD ـه یا Sub HD ! اون کسایی که پیکسل پیکسلِ رزولِیشنها رو برای مشخص کردن رزولِیشن اصلی بازی میشمارن نتیجه زو مشخص میکنند!
البته ادعای ایشون مبنی بر داینامیک بودن رزولِیشن رو فعلا قبول داریم.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
گیم پلی 7 - 8 دقیقه ای بازی توی E3 که از پلتفرم PC بود رو با کیفیت 720 دیدیم, یعنی کیفیت تکسچر های کنسولی نصف این هست ؟ اینجوری که اصلاً جالب در نمیاد !

نمایش e3 ماله کنسول بود همونی که تو gamespot هم نشون دادند نسخه 360 . کلا تو e3 نسخه pc نشون ندادند .
البته بازی هنوز هم در مرحله ساخته باید منتظر بود دید اخر سر چی میشه .

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
پس تا اینجا بهترین گرافیک کنسولی Rage هست البته با توجه به بحث نظر سنجی اصلا از دور نگاش میکنه با اسم فن پلمب شده.حالا رتبه دوم:
Crysis Vs. Batelefield
خیلی سخته...:d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
پس تا اینجا بهترین گرافیک کنسولی Rage هست البته با توجه به بحث نظر سنجی اصلا از دور نگاش میکنه با اسم فن پلمب شده.حالا رتبه دوم:
Crysis Vs. Batelefield
خیلی سخته...:d

رتبه ي دوم هم يه جوراي چرت راي اورده !!!
فك كن كرايسيس يكي بيشتر از بتلفيلد داره :d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر