نظر سنجي بهترين گرافيك كنسولي سال 2011

بهترين گرافيك كنسولي سال 2011

• RAGE

رای‌ها: 59 13.1%
  • Crysis 2

رای‌ها: 41 9.1%
  • Uncharted 3 : Drake's Decption

رای‌ها: 192 42.8%
  • Gears Of War 3

رای‌ها: 85 18.9%
  • Forza Motorsport 4

رای‌ها: 20 4.5%
  • The Witcher 2

رای‌ها: 2 0.4%
  • The Elder Scroll 5 : Skyrim

رای‌ها: 4 0.9%
  • Battlefield 3

رای‌ها: 46 10.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    449
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
:|باز تو نظر دادی.crysis 2 نسخه ی کنسولیش افتضاحی بیش نبود حالا هر چقدر بگی برات دلیل میارم.
دلیل ؟! آخه برادر من شما یه نفر از سازنده های بازیای فوق رو بیار که جرات کرده باشه بگه گرافیک بازیه ما در حد کرایسیسه ! فقط میتونن بگن بازیه ما گرافیکی داره که نزدیک به کرایسیسه ! :d
منبع هم نیازی نیست برای اثبات چون هرکس میتونه صحنه ی اول بازی رو ببینه که صورتا چقدر قشنگ طراحی شدن یا درختا تو مرحله ی دوم تا بفهمه کرایسیس چقدر جلوتر از بقیه ی بازیاس ...
حرفی از نور پردازی یا افکتای آب نمیزنم چون شب خوابم نمیبره اینقدر وحشتناک طراحی شدن ...

bahramffx

دو حلقه
کاربر سایت
Nov 11, 2006
540
نام
bahram
سلام به همه
من نمیدونم بین RAGE و Uncharted 3 کدوم رو انتخاب کنم برای همین شانسی انتخاب کردم و Uncharted 3 افتاد
وووووو Uncharted 3 را انتخاب بهترین گرافیک میکنم تمام :d
دیگه انتخاب شد و تموم شد راه برگشتی نیست:))

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
دلیل ؟! آخه برادر من شما یه نفر از سازنده های بازیای فوق رو بیار که جرات کرده باشه بگه گرافیک بازیه ما در حد کرایسیسه ! فقط میتونن بگن بازیه ما گرافیکی داره که نزدیک به کرایسیسه ! :d
منبع هم نیازی نیست برای اثبات چون هرکس میتونه صحنه ی اول بازی رو ببینه که صورتا چقدر قشنگ طراحی شدن یا درختا تو مرحله ی دوم تا بفهمه کرایسیس چقدر جلوتر از بقیه ی بازیاس ...
حرفی از نور پردازی یا افکتای آب نمیزنم چون شب خوابم نمیبره اینقدر وحشتناک طراحی شدن ...
باز فراموش کردید ما داریم میگیم بهترین گرافیک کنسولی یعنی رو کنسول شخصا هم crysis 2 رو روی ps3 بازی کردم هم xbox و نتیجه این بود که روی کنسولها خیلی نقصها داشت گرافیک بازی روی pc اون هم با directx11 واقعا غوغا هست ولی باز میگم روی کنسول حرف زیادی برای گفتن نداشت بد نبود ولی بهترین گرافیک کنسولی نبود !:)

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
اسم تاپیک میشد دومین گرافیک کنسولی برتر 2011 بهتر نبود !!؟ :-/ از همون ابتدا مشخص بود چه بازیی میشه مقام اول !! :D

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
ولی گذشته از شوخی بتای U3 بدجوری ضد حال زد بهم اصلا انتظار یه همچین کیفیتی رو نداشتم ازش , بتا داریم تا بتا اینکه بعضی از دوستان بتا رو معیار نمی دونن خو ندونن ! الآن خیلی ها از رو بتای Gears بهش رای دادن ! کیفیت تکسچر و سایه زنیش پسرفته عجیبی داشت چه تو تجربه ی شخصی چه از رو تریلر ها کاملا مشهوده !

منتظره Gamescom می مونیم...!

Last edited by a moderator:

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
فنای سونی یه انتخاب بیشتر ندارن... از اون ور 360 بازا 4 تایی اند !! هو هو !!:d

واقعا کی فکرشو می کرد ؟:-/
----------
ولی گذشته از شوخی بتای U3 بدجوری ضد حال زد بهم اصلا انتظار یه همچین کیفیتی رو نداشتم ازش , بتا داریم تا بتا اینکه بعضی از دوستان بتا رو معیار نمی دونن خو ندونن ! الآن خیلی ها از رو بتای Gears بهش رای دادن ! کیفیت تکسچر و سایه زنیش پسرفته عجیبی داشت چه تو تجربه ی شخصی چه از رو تریلر ها کاملا مشهوده !

منتظره Gamescom می مونیم...!
همانطور که خودتون گفتید باید صبر کنیم چون مطمئنم ناتی داگ بی برنامه شروع به ساختن شماره 3 این بازی بزرگ نکرده حتما به همه جاش فکر کرده هنوز هم 4 ماه تا انتشار بازی مونده صبر کنید من که خیلی به u3 امیدوارم !:)

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
هر کدوم از این بازیا میتونن گرافیک خوبی داشته باشن اما اونی که بیشتر از همشون منتظرم ببینم گرافیکش چه شکلی میشه FM4 بود چون تو نمایشایی که تو E3 داشت واقعا چشمو گرفت یعنی چند قدم از دیگر بازیای ریسینگ جلوتر بود رنگ بندیش شفافیتش جزئیات ماشین ها و پیست هاو... واقعا عجیب و فوقالعاده بود

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
من فعلا رای نمیدم هنوز زوده ولی تا الان تو این لیست از نظر من RAGE بهترینه.
بعدش فورزا-بتلفید3-گیرز3-انچارتد3...

Last edited by a moderator:

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
من هم rage رو انتخاب میکنم
دلیل هم که زیاده ولی همجین محیطی با همجین گرافیک و جزئیاتی اون هم ۶۰ فریم در ثانیه واقعا عالی و فوق العاده است
البته تمام بازی ها گرافیک فوق العاده ای دارن

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
من هم rage رو انتخاب میکنم
دلیل هم که زیاده ولی همجین محیطی با همجین گرافیک و جزئیاتی اون هم ۶۰ فریم در ثانیه واقعا عالی و فوق العاده است
البته تمام بازی ها گرافیک فوق العاده ای دارن
باز دوستان فراموش کردن خواهشا توجه کنید عنوان تاپیک رو ننوشته بهترین گرافیک نوشته بهترین گرافیک کنسولی !!!!
تکرار میکنم بهترین گرافیک کنسولی !!!!
rage خیلی گرافیک بالایی داره crysis 2 هم همینطور bf3 هم همینطور اما روی کنسولها مطمئنا این چیزهایی نیستند که شما توقع دارید نمونش bf3 رو ps3 که واقعا گرافیک پایینی داره و توی برنامه جیمی فالون نشون دادن و همین crysis 2 روی کنسولها نسبت به pc هیچی نبود و یا همین rage با توجه به اون وسعت محیطی که من دیدم مطمئنا گرافیکش روی کنسولها چیز جالبی از آب در نمیاد !
بهترین گرافیک کنسولی رو انتخاب کنید نه با گرافیک ترین بازی رو ممنون !:)

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
باز دوستان فراموش کردن خواهشا توجه کنید عنوان تاپیک رو ننوشته بهترین گرافیک نوشته بهترین گرافیک کنسولی !!!!
تکرار میکنم بهترین گرافیک کنسولی !!!!
rage خیلی گرافیک بالایی داره crysis 2 هم همینطور bf3 هم همینطور اما روی کنسولها مطمئنا این چیزهایی نیستند که شما توقع دارید نمونش bf3 رو ps3 که واقعا گرافیک پایینی داره و توی برنامه جیمی فالون نشون دادن و همین crysis 2 روی کنسولها نسبت به pc هیچی نبود و یا همین rage با توجه به اون وسعت محیطی که من دیدم مطمئنا گرافیکش روی کنسولها چیز جالبی از آب در نمیاد !
بهترین گرافیک کنسولی رو انتخاب کنید نه با گرافیک ترین بازی رو ممنون !:)

پسر خوب الان تمام مانوری که رو Rage میدن بخاطر این هست که همچین گرافیکی رو تونستن رو کنسول اجرا کنن !!! بعد شما میگی رو کنسول خوب نیست !!!!!

از طرفی همین الانشم Crysis 2 بهترین گرافیک کنسولی ـه بعد شما میگی مطمئنا رو کنسول اون چیزی که فکر میکنید نیستن..!!!!! حرف هایی میزنید آدم شاخ در میاره !!!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
وقتی هنوز 75% این بازیا ریلیز نشدن،هیچ کدوم از این نظرا چیزی به جز فن بوی بازی نیست!

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
پسر خوب الان تمام مانوری که رو Rage میدن بخاطر این هست که همچین گرافیکی رو تونستن رو کنسول اجرا کنن !!! بعد شما میگی رو کنسول خوب نیست !!!!!

از طرفی همین الانشم Crysis 2 بهترین گرافیک کنسولی ـه بعد شما میگی مطمئنا رو کنسول اون چیزی که فکر میکنید نیستن..!!!!! حرف هایی میزنید آدم شاخ در میاره !!!
اگر این گرافیک و وسعت توی rage بدون کم شدن و همینی باشه که من دیدم و کنسول دقیقا همین رو اجرا کنه باید یک مرحبا بهشون گفت ولی من این رو قبول ندارم با وسعت محیطی که rage داره صد در صد گرافیکش اینی که توی دموها و ویدئوها دیدم توی کنسول نخواهد بود اگر سازندگان گفتن هست مطمئنا تبلیغ هست ممکنه خوب باشه ولی دقیقا اینی که من توی ویدئوها دیدم نخواهد بود !
در مورد crysis 2 هم گرافیکش خوبه روی کنسول ولی بهترین گرافیک کنسولی نیست حالا میخواهید قبول کنید میخواهید قبول نکنید !:)

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
ا
در مورد crysis 2 هم گرافیکش خوبه روی کنسول ولی بهترین گرافیک کنسولی نیست حالا میخواهید قبول کنید میخواهید قبول نکنید !:)
نیازی به قبول کردن من و تو نیست چون تو واقعیت تغییری ایجاد نمی کنه ، سایت ها نظرشون رو دادن و تا به امروز best graphic کراسیس 2 انتخاب شده.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر