نحوه خرید از Xbox live ( مخصوص Xbox one )

realx

کاربر سایت
Oct 19, 2010
92

ssooorooosh

کاربر سایت
Jul 11, 2015
21
https://account.xbox.com/en-US/Subscriptions/Index?title=Gold&purchaseIndex=-1

خب از این لینک بعد از ورود به اکانت در صورت داشتن اعتبار دلاری میتونید پلن مورد نظرتونو با قند بشکن بخرید یا در بخش زیرین کد خریداری شده گلد گیفت رو وارد کنید تا اعمال بشه

بازم نمیشه وقتی صفحه ی پرداخت باز میشه میگه کردیت کارت رو انتخاب کن و پولی که تو اکانتمه بصورت کم رنگ در میاد و نمیشه انتخابش کرد ( واسه خرید بازی میتونم از پولم استفاده کنم ولی واس خرید اشتراک گلد میگه باید با کردیت کارت پرداخت کنی)

realx

کاربر سایت
Oct 19, 2010
92
بازم نمیشه وقتی صفحه ی پرداخت باز میشه میگه کردیت کارت رو انتخاب کن و پولی که تو اکانتمه بصورت کم رنگ در میاد و نمیشه انتخابش کرد ( واسه خرید بازی میتونم از پولم استفاده کنم ولی واس خرید اشتراک گلد میگه باید با کردیت کارت پرداخت کنی)
خب ببینید گلد هم مثل بازیهایدارکید فقط با کردیت کارت خرید میشه که شما میتونید کردیت اعتباری بخرید و ست کنید تو حساب یا اینکه از سایتهای ایرانی گلد متناسب با نیازتون بخرید و کدش رو تو صفحه ای که دادم وارد کنید تا ست بشه

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
دوستان میدونم اینجا جاش نیست ولی کسی تو بخش 360 نیست اینجا میپرسم، اگه راه حلی به نظرتون میرسه راهنمایی کنید.
دوستان من میخوام یه بازی از XBl بخرم، 50$ تو حسابم هست، چیز پی ان مربوط به اکانتم رو هم با 360 شیر کردم ولی موقع خرید بازم ارور مربوط به تحریم رو میده
مشکل کجاست به نظرتون ؟

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
مشکل اینه که شما اصلا چیزی شیر نکردید.
لازم به این همه درد سر هم نیست. یه شیکتر شکن رایگان مثل - - -(اگه خواستید خصوصی پیام بدید) دانلود کنید، وارد سایت Xbox | Official Site بشید. برید و بازی مورد نظرتون رو انتخاب و خرید کنید. بسیار هم راحت هست

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
سلام دوستان . من یه باندل هیلو مستر چیف کالکشن گرفتم . آیا کد خرید دیجیتالی این نسخه رو هم باید در حالی که وی پی اون رو شیر کردم بزنم ؟ ساده ترین راهش چیه ؟ میشه این کدو از طریق سایتش بزنم در حالی که وی پی روی کامپیوترم روشنه تا به اکانتم اضافه بشه بعد برم کنسولو روشن کنم و اونجا دانلودش کنم ؟

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
سلام من ميخوام با گلد بازي هاي مجاني اين ماه يعني مترو و متر ٢٠٢٣ بخرم.با اينكه گلد ذارم و چيز بي ان هم دارم نميتوونم از سايت ايكس باكس بخرمشون و ميگه نحوه پرداخت و عوض كن.درحاليكه قبلا اينطوري نبود و با چي بي .. ميخريدم

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
در ضمن با همين شرايط متال گير سلد رو راحت خريدم مجاني.ولي با اينكه مترو مجاني زده با گلذ نزاشت بخرم

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

ehsan af

کاربر سایت
Aug 23, 2011
34
سلام دوستان
تو توضیحات نوشته کارت شبکه باید تهیه کنیم واسه وی * ان شیرینگ
چیزی که من سرچ کردم همه اینترنال بود ،من پی سی ندارم از لپ تاپ استفاده می کنم
می شه یه راهنمایی کنید اکسترنال چی بگیرم و لینکی ازش بزارید

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
سلام دوستان

با لپ تاپ طبق این آموزشی که دادم عملی نیست.شما می بایست یه چیزی تو این مدل کارت شبکه برای کامپیوتر خود تهیه کنید و طبق آموزشی که گذاشتم عمل کنید

D-LINK Ethernet PCI Card for PC DFE-520TX

موفق باشید

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,591
نام
حسین
سلام دوستان

داداش لازم نیست بری پول بدی کارت شبکه بگیری اموزشش تو سایت دیگه هست خیلی خیلی هم راحته فرقی هم نمیکنه لپ تاپ باشه یا pc میتونی تو گوگل سرچ کنی اگه هم خواستی بگو برات پخ کنم

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
سلام دوستان
dlc ها رو مگه نمیشه از طریق سایت استور رو پی سی یا اسمارت گلس خرید؟
بعد من هر چی زور زدم store رو تو اسمارت گلس باز نکرد حتی با چیز شکن

آخرین ویرایش:

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
سلام دوستان
dlc ها رو مگه نمیشه از طریق سایت استور رو پی سی یا اسمارت گلس خرید؟
بعد من هر چی زور زدم store رو تو اسمارت گلس باز نکرد حتی با چیز شکن

جدیدا بعضی DLC ها رو هم میشه از طریق سایت خرید .پست اول رو دقت کنید در آبدیت شماره 2 نوشتم.

haji13

کاربر سایت
Mar 7, 2015
16
یه سوال دارم ممنون میشم جواب بدین...
من تقریبا 20 دلار تو حساب ایکس باکسم دارم و میخوام آنلاین بازی بخرم که قیمتش 60دلاره ، اگه برا خرید بازی بهش شماره کارت (ویزا یا مستر) بدم ، 60 دلار از کارتم کم میکنه؟ یا 20 دلار که تو حساب دارم رو برمیداره و 40 دلار دیگه رو از کارت کم میکنه؟
ممنون

M.o.H

کاربر سایت
Oct 24, 2008
147
نام
M.o.H
یه سوال دارم ممنون میشم جواب بدین...
من تقریبا 20 دلار تو حساب ایکس باکسم دارم و میخوام آنلاین بازی بخرم که قیمتش 60دلاره ، اگه برا خرید بازی بهش شماره کارت (ویزا یا مستر) بدم ، 60 دلار از کارتم کم میکنه؟ یا 20 دلار که تو حساب دارم رو برمیداره و 40 دلار دیگه رو از کارت کم میکنه؟
ممنون
با سلام...
موقعی که خریدو تایید کنه میپرسه چجوری می خوای پرداخت کنی ، گزینه ها میاد ، ولی میکس نداره ینی یا از اعتبار کم میکنه یا از کارت...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر