نحوه خرید از Xbox live ( مخصوص Xbox one )

Castaway

کاربر سایت
Feb 20, 2015
197
نام
AM3BOOTER
سلام.
اساتید یه سوال؟
آقا من هر بازی ای که میخرم (مثالا battlefield hardline خریدم )به جای این که 59.99 $ کم کنه از حسابم ، 65 $ کم میکنه tax هم کم میکنه(مالیات ) کلا این مدلی هست خرید یا فقط مال من این طوری میشه؟ یه بازی دیگه هم خریدم این طوری بود!!!
البته من با psiphon وصل می شم و از کامپیوتر می خرم!

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
سلام دوستان
دوستان زمانیکه گلد لایو فعال میشه، ایا مثل ps پلاس که نشانه + کنار اکانت میاد، کنار اکانت گلد هم علامتی ظاهر میشه که بدونیم فعال شده؟؟؟؟؟
چون امروز من از گلد داخل جعبه کنسول استفاده کردم بعد امروز هم گلد 1 ساله گرفتم و کدشو زدم اما چون علامتی نیومد ،شک دارم که فعال شده باشه یا اگرم شده باشه چون از قبل داشتم مشخص نمیشه
اگر ممکنه راهنماییم کنید
ممنون

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey
سلام دوستان
دوستان زمانیکه گلد لایو فعال میشه، ایا مثل ps پلاس که نشانه + کنار اکانت میاد، کنار اکانت گلد هم علامتی ظاهر میشه که بدونیم فعال شده؟؟؟؟؟
چون امروز من از گلد داخل جعبه کنسول استفاده کردم بعد امروز هم گلد 1 ساله گرفتم و کدشو زدم اما چون علامتی نیومد ،شک دارم که فعال شده باشه یا اگرم شده باشه چون از قبل داشتم مشخص نمیشه
اگر ممکنه راهنماییم کنید
ممنون
نه علامت خاصی نمیاد...خیالت راحت وقتی کد مینویسی خودش میگه که ok شده یا نه اگه خودش گفته ok پس حله ;)

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
سلام دوستان
اگر ممکنه راهنماییم کنید
ممنون
سلام
مگه ایمیل مایکروسافت برات نیومده؟

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
دوستان یه مدت هست با چیز پی ان هم نمیشه از سایت xbox.com خرید کرد .آیا مشکل خاصی هست؟لطفا حتما اینجا اعلام کنید.
من billing adress دارم.ماه پیش هم خرید کرده بودم.
میخوام 50 دلاری redeem کنم .اول این پیغام رو میزنه

USE PREPAID CODE
$50.00 for your Microsoft account
Prepaid code
When you redeem the code, we'll fund your Microsoft account. Subject to the Xbox Live terms of use and xbox.com/usagerules. There are no refunds.

بعد که میخوام confirm کنم این پیغام رو میزنه:
Something went wrong
Give it another try. If this happens again, let us know by entering the code below at xbox.com/errorhelp so we can investigate.
خواهش میکنم یکی که میدونه بگه مشکل از کجاست؟

آخرین ویرایش:

realx

کاربر سایت
Oct 19, 2010
92
سلام بچه ها من كارت گيفت 50$گرفتم ولي ميشه منو راهنمايي كنيد .چجوري بايد بازي بگيرم إز كامپيوتر بايد بگيرم ؟:-/:-/
سلام
شما وارد xbox.com بشید بعد از منوی بالای بصورت سربرگ xbox live gold>redeem code برید و اونجا با کلید روی redeem کد خریداری شده رو وارد کنید
بعدش تو سرچ بالا هر بازی رو میخواید میتونید جستجو کنید و روی خرید کلیک کنید و در نهایت پیام کسر از اعتبار به شما میده که بعد از تایید خرید به صف دانلود در ایکیس باکس میره بازی جهت دانلود

فقط توجه داشته باشید که با *****شکن این عملیات رو انجام بدید

Poorya2002

کاربر سایت
Mar 24, 2015
39
نام
Poorya
بچه ها يه سوْال ديگه من vpnآمريكا رو إز كجا بگيرم وچجوري همگام سازي كنم كه وي پي ان باaccount من يكي شه
توضيح كامل لطفا مرسي:-/

realx

کاربر سایت
Oct 19, 2010
92
بچه ها يه سوْال ديگه من vpnآمريكا رو إز كجا بگيرم وچجوري همگام سازي كنم كه وي پي ان باaccount من يكي شه
توضيح كامل لطفا مرسي:-/
از داغ اسپات نسخه مجانی استفاده کن مشکی نداره و تنظیم هم نمیخواد
بطور کل شخصا با ایپی کشورهای مختلف روی ریجن امریکا و ادرس امریکایی خرید کردم و مشکلی هم نداشتم و وجود بشکن به این خاطر هست که ایپی ایران هنگام تراکنش مالی مورد قبول واقع نمیشه

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
دوستان نمیدونم چرا بازی هایی مثل ریمن و چایلد آفا لایت ( rayman legends & Child of light ) و بازی های فری دیگه که از طریق اکانت گلد دانلود کردم رو وقتی میخوام آفلاین یعنی بدون اینترنت بازی کنم ارور میده که حتما باید به نت وصل باشم، و وقتی هم که به نت وصل میکنم چون اکانت گلدم 1 ماهه بوده و تموم شده میگه که حتما باید اکانت گلد داشته باشی تا بتونی بازی کنی !!!!!!!!!!!!!!!!
برای شما هم همینطوره ؟ یا نه؟ یکی اط دوستام بهم گفت که باید اکانت Home باشه تا این ارور ها رو نده ، بهم یاد رفتم توی سیتینگ --> مای ایکس باکس --> اونجا اکنتم رو گذاشتم روی home ولی بازم همینطوره خداییش ستمه که نشه این بازی ها رو بدون اکانت گلد و بدون ایترنت بازی کرد.
خواهشا کمکم کنید

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
دوستان نمیدونم چرا بازی هایی مثل ریمن و چایلد آفا لایت ( rayman legends & Child of light ) و بازی های فری دیگه که از طریق اکانت گلد دانلود کردم رو وقتی میخوام آفلاین یعنی بدون اینترنت بازی کنم ارور میده که حتما باید به نت وصل باشم، و وقتی هم که به نت وصل میکنم چون اکانت گلدم 1 ماهه بوده و تموم شده میگه که حتما باید اکانت گلد داشته باشی تا بتونی بازی کنی !!!!!!!!!!!!!!!!
برای شما هم همینطوره ؟ یا نه؟ یکی اط دوستام بهم گفت که باید اکانت Home باشه تا این ارور ها رو نده ، بهم یاد رفتم توی سیتینگ --> مای ایکس باکس --> اونجا اکنتم رو گذاشتم روی home ولی بازم همینطوره خداییش ستمه که نشه این بازی ها رو بدون اکانت گلد و بدون ایترنت بازی کرد.
خواهشا کمکم کنید
خوب بازی فری اینجوریه دایمی که نخریدی هر وقت اکانت گلد خریدی دوباره وصل میشن داداش.

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
پس یعنی همیشه باید هم به اینترنت وصل باشی و هم اینکه اکانت گلد داشته باشی درسته ؟ :(
حیف شد........
ولی باز دمت گرم که جواب سوالمو سریع دادی همش فک میکردم برا همه درسته فقط برای من اینطوریه :)
بازی assassin creed برای ایکس باکس وان فری شده، دوستان برید دانلود کنید حال کنید.
میخوام واسه بازی Tetris Ultimate که 500 مگابایت بیشتر نیست 10 دلار پول بدم به نظرتون خریت نیست ؟ آخه تتریس خیلی دوست دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر