نحوه خرید از Xbox live ( مخصوص Xbox one )

soheil.nilavari2

کاربر سایت
Mar 25, 2017
97
نام
سهیل نیل اوری
سلام دوستان من میخوام برای اکانتم ۱ ماه گیم پس ....بخرم همونی که تو فروشگاه زده ۱ دلار حالا اگه من یک گیف کارت ۱ دلاری بخرم میتونم تو قسمت خرید بخرنم استعاده گیفت کارت و این جوری بخرم یا حتما باید تو حسابم پول باشه اونجوری بخرم .بعد این v pn چجوری برای xbox one s باید بخرم یا جوری دیگه ای هسته .ممنون میشم جواب بدین
گیفت ۱ دلاری باید حتما مستر کارت یا ویزا کارت باشه و ۱ دلار هم باید تو حساب ماکروسافتت باشه

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Mp007

کاربر سایت
Nov 28, 2019
85
میشه بگین برای اینکه گیم پس ...همونی که تخیفیف خورده ۱ ماه ۱ دلار چجوری بخرم ؟؟؟
تو حساب مایکروسافتم هیچی نیست.
قبلا تو یکی حسابم چند دلار بود میخواستم بخرم نمیشد میزند کریدیت کارت. پیپل .گیفت کارت .
اگه الان تو این حسابم چند دلار بریزم بازم اون جوری میشه نمیشه خرید .

Mp007

کاربر سایت
Nov 28, 2019
85
دوستان من یه کد ۱۴ روزه گلد تریال دارم وقتی xbox خریدم توش بود با یه گیم پس یک ماهه .
گیم پس همون موقع ها زدم قبول کرد ولی
گلد قبول نمیکنه با چندتا اکانت امتتحان کردم هیچکدومشون قبول نمیکنه
اولش قبول میکنه میزنه گلد ۱۴ روز تریال ولی بعدش که قبول میکنی فعال بشه میزنه کد پیدا نشد.چکار کنم واسه چی اینجوری میشه؟

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
میشه بگین برای اینکه گیم پس ...همونی که تخیفیف خورده ۱ ماه ۱ دلار چجوری بخرم ؟؟؟
تو حساب مایکروسافتم هیچی نیست.
قبلا تو یکی حسابم چند دلار بود میخواستم بخرم نمیشد میزند کریدیت کارت. پیپل .گیفت کارت .
اگه الان تو این حسابم چند دلار بریزم بازم اون جوری میشه نمیشه خرید .
سلام
برای خرید گیم‌پس با استفاده از اعتبار اکانت، باید چندتا کار بکنی.
اول اینکه یه ادرس و کد پستی فیک مربوط به ایالت مریلند امریکا گیر بیارید و بزنید تو حسابت. دو جا باید بزنی این ادرسو فک کنم. یه بار تو اطلاعات عمومی حسابت و یه بارم تو بخش billing .
دوم اینکه مطمئن باشی به اندازه گیم‌پسی که میخوای بخری اعتبار هست تو اکانت.
سوم اینکه یه وی پی ان امریکا ردیف کنی.
چهارم اینکه بری با ساپورت مایکرو حرف بزنی تا فعال کنه برات.

راه های دیگه گیم‌پس خریدن یا استفاده از کد ردیمه که میفروشن بعضی جاها(برای اونم باید ادرس و ... ات درست باشه فک کنم)

و یا اینکه یه اکانت حاوی گیم‌پس بخری. حالا یا اکانت کامل یا ظرفیت عادی یا هوم.
اینم خیلی کانال های تلگرامی میفروشن با مدت زمان های مختلف.

موفق باشی.

• Like
Reactions: dark souls

Mp007

کاربر سایت
Nov 28, 2019
85
سلام دوستان میگیم الان این EA هم مثل GAME PASSهسته افلاین میشه بازی کرد؟؟مثلا قبل اینکه EAمون تموم بشه دستگاه افلاین و فول شات دان کنم میتونم بازی هاشو افلاین بازی کنم یانه؟؟؟ممنون میشم جواب بدین و یکم هم اطلاعات در باره EA اگه میدونین
یعنی EAمثل همون GAME PASSفقط بازی هاش فرق میکنه؟؟؟؟؟

Mp007

کاربر سایت
Nov 28, 2019
85
سلام ی سئوال داشتم اگه کسی میدونه جواب بده دمو بازی فورزا ۴ دانلود کردم مشکل اینجا هسته که سیو نمیکنه بازی هر وقت میرم توش از اول میاره چرا سیو نمیکنه؟؟؟چکار کنم اگه کسی میدونه بگه
دمو بازی مافیا ۳ هم دانلود کردم کیفیت خیلی بده کلا اینجوری هسته بازیش یا بخاطر دمو هسته؟اینم سیو نمیکنه

Mp007

کاربر سایت
Nov 28, 2019
85
دوستان XBOX LIVE GOLD 14 DAY TRIAL چیه ؟ من میزنم قبول نمیکنه میگه برو ساپورت اونجا هم رفتم جواب منو نمیدن
چکار کنم اصلا کار میکنه داستانش چیه ؟

Mp007

کاربر سایت
Nov 28, 2019
85
ی سئوال دیگه خواهشا جواب بدین
الان زده گیم پس التیموم یا هرچی که هسته سه ماهه یک دلار اگه من گیفت کارت بخرم موقع خرید گیم پس برای پرداخت با گیفت کارت میشه گرفتش؟بعد گیفت کارت ی دلاری بخرم یا دو دلاری میشه سریع جوب بدین

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
دوستان XBOX LIVE GOLD 14 DAY TRIAL چیه ؟ من میزنم قبول نمیکنه میگه برو ساپورت اونجا هم رفتم جواب منو نمیدن
چکار کنم اصلا کار میکنه داستانش چیه ؟
اشتراک 14 روزه ایکس باکس لایو هست و قاعدتا باید کار کنه ، من زیاد استفاده کردم قبلا و مشکلی نداشتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر