نحوه خرید از Xbox live ( مخصوص Xbox one )

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
یعنی بخرمشون میتونم رو وان دان کنم؟
با اینکه تو قسمت 360 هستن؟
اره دیگه اینا قابلیت اجرا روی وان رو دارن حتی شماره 3 پچ 4k هم براش امده واسه کنسول وان ایکس ولی برای خریدشون باید کریدیت کارت حقیقی روی اکانت ست شده باشه

• Like
Reactions: AMIN-1399F

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
سلام دوستان یه سوال داشتم
ببخشید من اگر برای اکانتم گلد ۴۸ ساعته بخرم میتونم از off بازیها استفاده کنم.؟؟ مثلاً کراش ریسینگ شده ۲۹ دلار که اگر گلد داشته باشی ۱۶ دلارش می‌افته و off میخوره و تقریبا میشه ۸ دلار حالا میخواستم ببینم اول میتونم بازی off خورده رو با گلد 48 ساعتها بخرم یا نه.؟؟ اصلا این off تقریبا 16 دلاری برای بازی که خودش هم از 39 دلار شده 29 دلار off خورده تاثیر داره.؟؟ میشه خرید.؟؟ ممنونم

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,461
نام
امین
دوستان من قصد خرید بازی های بکواد رو دارم و میخوام رو وان دانلود کنم.
با چیزشکن حساب و شارژ کردم ولی میرم واسه خرید یه صفحه میاد و ازم مشخصات کردیت کارت میخواد!

راه حلش چیه؟
ممنون.

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
دوستان من قصد خرید بازی های بکواد رو دارم و میخوام رو وان دانلود کنم.
با چیزشکن حساب و شارژ کردم ولی میرم واسه خرید یه صفحه میاد و ازم مشخصات کردیت کارت میخواد!

راه حلش چیه؟
ممنون.
سلام عزیز از پشتیبانی کمک بگیر، اونا برات انجامش میدن

kevindriver

کاربر سایت
Mar 30, 2020
6
سلام دوستان من تازه با سایت خوبتون آشنا شدم دوستان من خیلی راحت از اپ xbox خرید میکنم ولی الان یه مشکل دارم اونم اینه که من نمیخوام carpass رو برای بازی fh4 بخرم بلکه میخوام کلا ۵ تا از ماشیناشو بخرم ولی تو اپ نمیتونی جدا ماشینا رو بخری در حالی که تو خود استور که از خود بازی بری میشه تک تک ماشین خرید میخواستم بدونم چیکار کنم تا مشکلم حل شه ممنونم

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
اقا من اکانتو شارژ کردم الان می خوام بازی کال اف ۶ رو بگیرم چجور باید به پشتیبان مایکروسافت بگم برام بگیرتش ؟
برای 360 هست؟اگه اره نمیشه حتی اگه به پشتیبان بگی فقط باید ویزا کارت یا پی پل داشته باشی روی اکانت یا با خود کنسول 360 بخری

• Like
Reactions: Reza0017

UnchartedIV

کاربر سایت
Apr 28, 2016
106
برای 360 هست؟اگه اره نمیشه حتی اگه به پشتیبان بگی فقط باید ویزا کارت یا پی پل داشته باشی روی اکانت یا با خود کنسول 360 بخری
اها حیف شد
بازیای این نسل چی میشه اونو خودم بگیرم یا باید از پشتیبان بخام برام بگیره ؟

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
سلام دوستان من یه خرید از ماکرو سافت کردم Dead by Daylight: AURIC CELLS PACK (500) ولی بعد خرید رفتم تو بازی ۵۰۰ تا رو نداد بعد به ساپورت گفتم اونم لینک ساپورت سازنده بازی رو داد که اونم گفت بزار ۲۴ ساعت بگذرد ولی من تو همون ۳ ساعت اول Request refund کردم چون با pc خریده بودم گفتم شاید به مشکل خرده حالا از دیروز پول رو پس ندادن و هنوز تو حالت بررسی هستش . کسی تا حالا مبلغ پس گرفته چه مدت طول میکشه بازپرداخت بشه ؟ می خوام این ایتم رو مستقیم از xbox بخرم .
یه سوال تمام ایتم ها بعد خرید نیاز به ۲۴ ساعت صبر کردن دارن ؟

من اینو خریدم :
Buy Dead by Daylight: AURIC CELLS PACK (500) - Microsoft Store

یه سوال دیگه چطوری میشه Request refund رو کنسل کرد . کلا هم نمیشه در این مورد با ساپورت تماس یا چت کرد تو گزینه ها نوشته .

Attachments

• Screenshot (90).png
    Screenshot (90).png
    123.4 KB · مشاهده: 10
  • EW9EpTbX0Akc8Ga.jpg
    EW9EpTbX0Akc8Ga.jpg
    46.2 KB · مشاهده: 9

Mp007

کاربر سایت
Nov 28, 2019
85
سلام دوستان من میخوام برای اکانتم ۱ ماه گیم پس ....بخرم همونی که تو فروشگاه زده ۱ دلار حالا اگه من یک گیف کارت ۱ دلاری بخرم میتونم تو قسمت خرید بخرنم استعاده گیفت کارت و این جوری بخرم یا حتما باید تو حسابم پول باشه اونجوری بخرم .بعد این v pn چجوری برای xbox one s باید بخرم یا جوری دیگه ای هسته .ممنون میشم جواب بدین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر