نحوه خرید از Xbox live ( مخصوص Xbox one )

navidmetal

کاربر سایت
Nov 24, 2010
11
یعنی شما به مایکروسافت میگین من میخوام شما رو دور بزنم اون هم اینکارو واسه شما میکنه!!!!؟
مایکروسافت به این بهانه به شما این طرح و میده که شما درواقع ماه های بعد هم تمدید کنید ولی خوب حالا این امکان رو هم گذاشته تا به هر دلیلی اگه نخواستم تمدید و قطع کنید. ولی اینکه با ۱دلار طرح ۳ ماهه گیم پس و به شما بده خیلی غیر منطقی هستش.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
یعنی شما به مایکروسافت میگین من میخوام شما رو دور بزنم اون هم اینکارو واسه شما میکنه!!!!؟
مایکروسافت به این بهانه به شما این طرح و میده که شما درواقع ماه های بعد هم تمدید کنید ولی خوب حالا این امکان رو هم گذاشته تا به هر دلیلی اگه نخواستم تمدید و قطع کنید. ولی اینکه با ۱دلار طرح ۳ ماهه گیم پس و به شما بده خیلی غیر منطقی هستش.
اقا خب دروغ نمیگم که!!!
دارم میگیرم هی گیم پس ۱ دلاری.
دوستم ۱.۵ ساله گیم پس استفاده میکنه.
ینی ۱۸ ماه
مجموع دلاری که برا گیم پسش خرج کرده ۱۸ دلار نبوده.
نه نمیگم میخوام دور بزنم بهش.
اکانت جدید و مشخصات جدید میسازم و میگم کاربر جدیدم و برام فعال میکنه.
تهش هم یکی دوبار خودش پرسیده که تمدید رو غیرفعال کنم؟ منم گفتم اره. اگه خواستم خودم میگیرم مجددا.
غیر منطقی یا منقطی...
به هرحال اتفاقیه که داره میفته این نسل...

navidmetal

کاربر سایت
Nov 24, 2010
11
لطفا یکی جواب این سوال و بده:
میخواستم ببینم خرید بازی ها با طرح ایکس باکس لایو گلد که دارای تخفیف های ویژه برای بازی ها است نیاز دائم به طرح ایکس باکس لایو گلد داره یا نه, یعنی بعد از اتمام طرح گلد اگه بازی خریده باشید بازی قابل اجرا هست یا باید طرح گلد را دوباره فعال کنیم؟؟؟

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
لطفا یکی جواب این سوال و بده:
میخواستم ببینم خرید بازی ها با طرح ایکس باکس لایو گلد که دارای تخفیف های ویژه برای بازی ها است نیاز دائم به طرح ایکس باکس لایو گلد داره یا نه, یعنی بعد از اتمام طرح گلد اگه بازی خریده باشید بازی قابل اجرا هست یا باید طرح گلد را دوباره فعال کنیم؟؟؟
باید فعال کنید. کلا بازی های گلد البته یک سالی میشه خیلی ضعیف شدن. چیز خاصی نیست توشون. قبل از اوج گیری گیم پس قوی تر بودن

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
تمدید اتوماتیک یه گزینه اجباری نیست بلکه یه گزینه پیش فرض هست، یعنی خودتون خیلی راحت میتونید برید تو تنظیمات و غیر فعالش کنید.

navidmetal

کاربر سایت
Nov 24, 2010
11
باید فعال کنید. کلا بازی های گلد البته یک سالی میشه خیلی ضعیف شدن. چیز خاصی نیست توشون. قبل از اوج گیری گیم پس قوی تر بودن
من الان طرح گیم پس آلتیمیت دارم وقتی میخوام بازی خرید کنم اکثرا بازی های خوب با تخفیف جزیی قیمت گذاری شده . منظورم این تخفیف هاس که زیرش هم نوشته تخفیف با گلد؟؟؟؟؟؟

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
من الان طرح گیم پس آلتیمیت دارم وقتی میخوام بازی خرید کنم اکثرا بازی های خوب با تخفیف جزیی قیمت گذاری شده . منظورم این تخفیف هاس که زیرش هم نوشته تخفیف با گلد؟؟؟؟؟؟
نه اونا ربطی نداره. یه سری بازی ها اگر مشترک گیم پس یا گلد باشید، در طول دوران اشتراک میتونید با تخفیف بخرید بازی هارو. ولی وقتی خریدید، فرقی بین شما و کسی که اشتراک نداشته و 60 دلار رو کامل پرداخت کرده وجود نداره. بعد از مدت زمان اشتراک هم میتونید بازی هارو انجام بدید بدون مشکل.

• Like
Reactions: navidmetal

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
اقا چرا کسی سوال منو جواب نمیده؟
پرسیدم چجوری اکانتمونو شارژ کنیم لطفا راهنمایی کنین.
رفییق خط موبایلت رو چه جوری شارژ میکنی؟میزنی به برق ؟یا کارت شارژ میگیری ؟اینم همینه فقط به برق نمیتونی بزنی پس باید کارت شارژ بگیری! تومیتو توماتو

Joseph Seed

کاربر سایت
Dec 16, 2019
6
رفییق خط موبایلت رو چه جوری شارژ میکنی؟میزنی به برق ؟یا کارت شارژ میگیری ؟اینم همینه فقط به برق نمیتونی بزنی پس باید کارت شارژ بگیری! تومیتو توماتو
درود بر شما.اینو میدونم.کارت شارژو چجوری باید تهیه و وارد کنیم؟وبسایت خاصی هست که کارت شارژ بفروشه یا جور دیگه ای باید اقدام کنیم؟و اینکه من تازه ایکس باکس گرفتم یه سری بازی روی خود دستگاه اینستال شده.اگر به اینترنت وصل بشم دستگاهم بن میشه؟ یا نه؟ممنون.

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
درود بر شما.اینو میدونم.کارت شارژو چجوری باید تهیه و وارد کنیم؟وبسایت خاصی هست که کارت شارژ بفروشه یا جور دیگه ای باید اقدام کنیم؟و اینکه من تازه ایکس باکس گرفتم یه سری بازی روی خود دستگاه اینستال شده.اگر به اینترنت وصل بشم دستگاهم بن میشه؟ یا نه؟ممنون.
باید بخری دیگه از سایتای ایرانی تو همین سایت هم تبلیغش هست بگردی گوشه و کنار صفحه اصلی رو پیدا میکنی همه جور قیمتم میبینی.
تو خود کنسول میشه وقتی کد رو گرفتی وارد کنی تو سایت xbox.com هم میشه فرقی نداره جفتش باید قبلش تو اکانتت لاگین کنی
اگه افلاین هست کنسولت اره انلاین بشی قفل میشه بازی ها

Joseph Seed

کاربر سایت
Dec 16, 2019
6
باید بخری دیگه از سایتای ایرانی تو همین سایت هم تبلیغش هست بگردی گوشه و کنار صفحه اصلی رو پیدا میکنی همه جور قیمتم میبینی.
تو خود کنسول میشه وقتی کد رو گرفتی وارد کنی تو سایت xbox.com هم میشه فرقی نداره جفتش باید قبلش تو اکانتت لاگین کنی
اگه افلاین هست کنسولت اره انلاین بشی قفل میشه بازی ها
دمت گرم خدا خیرت بده.باید بازیامو پاک کنم و اکانت جدید بسازم تا بتونم بازیای قانونی بریزم؟

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
دمت گرم خدا خیرت بده.باید بازیامو پاک کنم و اکانت جدید بسازم تا بتونم بازیای قانونی بریزم؟
اگه همون بازی رو کع داری میخای بازی کنی نمیخواد پاکش کنی انلاین که بشی خودش اپدیتش میکنه
اکانت اره باید بری خود سایت مایکروسافت بسازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر