نحوه خرید از Xbox live ( مخصوص Xbox one )

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
یه سوال:
اگر کشوری که زندگی میکنیم X باشه و بخوایم کلا ریجن استور رو عوض کنیم و از کشور Y همیشه خرید کنیم در حالتی که استور کشور X گرونتر از Y هست، آیا امکان بن و اینا وجود داره ؟

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
سلام دوستان ببخشید شاید سوالم تکراری باشه ولی چون گیفت کارت قیمت بالایی داره میترسم سوتی بدم :D من از طریق سایت ماکروسافت میخواستم یه dlc بخرم به قیمت 20$ رفتم کشور رو تنظیم کردم آمریکا فلوریدا با یه آدرس قلابی و مشخصات کامل آیا ایالت رو درست انتخاب کردم که مجبور نباشم مالیات بدم.؟؟ بهم گیر نامیده زمان تسویه حساب.؟؟؟
اگر کسی با گیفت کارت dlc خریده بدون مشکل لطفاً من و راهنمایی کنه ممنونم دوستان

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
سلام دوستان ببخشید شاید سوالم تکراری باشه ولی چون گیفت کارت قیمت بالایی داره میترسم سوتی بدم :D من از طریق سایت ماکروسافت میخواستم یه dlc بخرم به قیمت 20$ رفتم کشور رو تنظیم کردم آمریکا فلوریدا با یه آدرس قلابی و مشخصات کامل آیا ایالت رو درست انتخاب کردم که مجبور نباشم مالیات بدم.؟؟ بهم گیر نامیده زمان تسویه حساب.؟؟؟
اگر کسی با گیفت کارت dlc خریده بدون مشکل لطفاً من و راهنمایی کنه ممنونم دوستان
اگر مالیات بخوره رو قیمت خود بازی میخوره. قیمت اصلی اون چیزی رو که داری واسش پول میدی رو با قیمت اصلیش که تبلیغش رو تو سایت ها میکنن مقایسه کن ببین داری زیادی پول میدی یا نه
اما اگر سوالت اینه که موقع Checkout بخوان مبلغ اضافه کنن که اونم یه تستی خودت بکن ببین موقع Checkout چیزی اضافه میشه یا نه. :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: CAP\MortezA63

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
اگر مالیات بخوره رو قیمت خود بازی میخوره. قیمت اصلی اون چیزی رو که داری واسش پول میدی رو با قیمت اصلیش که تبلیغش رو تو سایت ها میکنن مقایسه کن ببین داری زیادی پول میدی یا نه
اما اگر سوالت اینه که موقع Checkout بخوان مبلغ اضافه کنن که اونم یه تستی خودت بکن ببین موقع Checkout چیزی اضافه میشه یا نه. :D
مرسی
خوده check out مرحله ی آخره پرداخته درسته.؟؟ یعنی اگر مالیاتی بخواد روی بازی بیاد باید قبل از check out اعمال بشه درسته.؟؟

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
مرسی
خوده check out مرحله ی آخره پرداخته درسته.؟؟ یعنی اگر مالیاتی بخواد روی بازی بیاد باید قبل از check out اعمال بشه درسته.؟؟
یه سرچ کوچیک زدم تو illinois و Oregon و Florida و چند جای دیگه Tax نمیخوره
به نظر میاد تو آمریکا مالیات رو به صورت جداگانه موقع Checkout نشون میدن (اگر نشون بدن).

Does Buying Digital Charge Tax - Xbox One Message Board for Xbox One - Page 2 - GameFAQs

2Noi2V8.png

• Like

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
آره من هم پرسیدم از چند ن
به نظر میاد تو آمریکا مالیات رو به صورت جداگانه موقع Checkout نشون میدن (اگر نشون بدن).
آره منم یه سوالی کردم از چند نفر گفتن وقتی می‌خریم بازی یا dlc رو از سایت xbox.com همون لحظه تسویه بهت میگه چند درصد مالیات میاد رو بازی یا dlc فعلا که اوکی هست
فقط یه سوال به صلاح هست وقتی دارم با گیفت کارت خرید میکنم v....pn روشن باشه با سرور آمریکا یا نه .؟؟ چون از طریق موبایل و تبلت خرید میکنم نه PC .

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
آره منم یه سوالی کردم از چند نفر گفتن وقتی می‌خریم بازی یا dlc رو از سایت xbox.com همون لحظه تسویه بهت میگه چند درصد مالیات میاد رو بازی یا dlc فعلا که اوکی هست
فقط یه سوال به صلاح هست وقتی دارم با گیفت کارت خرید میکنم v....pn روشن باشه با سرور آمریکا یا نه .؟؟ چون از طریق موبایل و تبلت خرید میکنم نه PC .
ماکروسافت همیشه در حال چک کردن کاربرهاشه. قطعا روشن باشه بهتره.
اما یه سوال، شما که در هر حال باید از یه کشور خارجی خرید کنی، چرا استور هند و برزیل رو استفاده نمیکنی ؟ خیلی ارزون ترن

آخرین ویرایش:
  • Like

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
ماکروسافت همیشه در حال چک کردن کاربرهاشه. قطعا روشن باشه بهتره.
اما یه سوال، شما که در هر حال باید از یه کشور خارجی خرید کنی، چرا استور هند و برزیل رو استفاده نمیکنی ؟ خیلی ارزون ترن
والا نمی‌دونم باید چطور خرید کنم
بعدش کسی خرید کرده از این استور ها.؟؟ تضمین شده که خرید کنم مشکلی پیش نیاید.؟

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
شما وقتی از بخش تنظیمات ریجن دستگاه رو عوض کنی ریجن استور هم عوض میشه. شما وقتی تو کشوری نیستی که استور خودشو داره دیگه چه فرقی میکنه از کدوم استور استفاده میکنی.
استور ترکیه هم خیلی ارزونه

• Like

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
شما وقتی از بخش تنظیمات ریجن دستگاه رو عوض کنی ریجن استور هم عوض میشه. شما وقتی تو کشوری نیستی که استور خودشو داره دیگه چه فرقی میکنه از کدوم استور استفاده میکنی.
استور ترکیه هم خیلی ارزونه
منظورت از تغییر رجین همون address bar که از توی سایت xbox.com تغییر دادم به فلوریدا.؟؟ درسته.؟
پس میتونم گیفت بگیرم اکانت رو شارژ کنم و برم از استور ترکیه خرید کنم بدون مشکل.؟؟آخه من داخل استور ترکیه رفتم کلا واحد پولی متفاوت بود(لیر ترکیه)این قمت بود 71,25 ₺
وارد استور برزیل هم شدم قیمت این dlc بود R$60,00 تقربا 315 هزار تومن میشه یه سایت هم پیدا کردم که گیفت کارت برزیل میفروشه به ریال تغیر دادم دیدم برای استور آمریکا خیل به صرفه تر هست چون این dlc تو استور آمریکا 20$ هست که میشه 280 هزار تومن.

آخرین ویرایش:

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
منظورت از تغییر رجین همون address bar که از توی سایت xbox.com تغییر دادم به فلوریدا.؟؟ درسته.؟
پس میتونم گیفت بگیرم اکانت رو شارژ کنم و برم از استور ترکیه خرید کنم بدون مشکل.؟؟آخه من داخل استور ترکیه رفتم کلا واحد پولی متفاوت بود(لیر ترکیه)این قمت بود 71,25 ₺
وارد استور برزیل هم شدم قیمت این dlc بود R$60,00 تقربا 315 هزار تومن میشه یه سایت هم پیدا کردم که گیفت کارت برزیل میفروشه به ریال تغیر دادم دیدم برای استور آمریکا خیل به صرفه تر هست چون این dlc تو استور آمریکا 20$ هست که میشه 280 هزار تومن.
چی هست دقیق اینی که میخوای بخری که 20 دلاره؟
ایکس باکس اینجوری نیست ریجن عوض کنیا یهو میزنه بن میکنه حواست باشه

• Like

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
چی هست دقیق اینی که میخوای بخری که 20 دلاره؟
ایکس باکس اینجوری نیست ریجن عوض کنیا یهو میزنه بن میکنه حواست باشه
والا از اول که ای دی ساختم آمریکا بود فقط آدرس نداده بودم که گذاشتم فلوریدا.تا الان کلا رجین عوض نکردم.
dlc های assassin`s creed origins
والا فعلا اولین dlc که حدود 10 $ هست و دومیش 20$ این دومی رو میخوام فعلا

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
خیر.

https://beta.support.xbox.com/help/...count/update-microsoft-account-country-region

نحوه عوض کردن ریجن رو توضیح داده.
مخصوصا اگه از ایران داری بازی میکنی نباید مشکلی باشه که یه ریجنی که نزدیک به ایران باشه و ارزون باشه انتخاب کنی
You’ll need to change your region if

You’ve moved to a different country
You’re already in a region different from the one set for your account and/or console. (If you’re temporarily elsewhere, such as on military assignment, you don’t need to change your region.)

حالا صرفا گفتم یه سرچی بکن ببین واست شاید به صرفه تر باشه. همون 72 لیر میشه حدود 12 دلار امریکا.
اگه اینا هم سود نداشت از همون ریجن امریکا خرید کن

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,457
نام
امین
سلام دوستان.

من میخوام شماره های 2 و 3 گرز و واسه one بخرم.
ولی اشتراگ گلد و گیم پس نمیخوام.
به صورت عادی بخوام بخرم راهش چیه؟

تو استور فقط شماره 1 و 4 و 5 و میاره واسه one.

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
سلام دوستان.

من میخوام شماره های 2 و 3 گرز و واسه one بخرم.
ولی اشتراگ گلد و گیم پس نمیخوام.
به صورت عادی بخوام بخرم راهش چیه؟

تو استور فقط شماره 1 و 4 و 5 و میاره واسه one.
خب اونا تو استور 360 هست باید ویزا کارت روی اکانتت داشته باشی بخوای اونجا خرید کنی

• Like
Reactions: AMIN-1399F

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر