نحوه خرید از Xbox live ( مخصوص Xbox one )

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
یه سوال دوستان. :d
من الان یه مستر کارت دارم مال اماراته, اکانت خودم US هست. چجوری میتونم واردش کنم تو اکانتم باهاش خرید کنم!؟ چون اکانتم مال US هست میرم تو Add credit card فقط ایالتای آمریکا رو میزنه و باید کردیت کارت آمریکا زد حتما :(

Everesistant

کاربر سایت
Jun 23, 2015
3
نام
M.A
من الان صفحه دی ال سی های Forza Horizon 2 رو دارم نگاه میکنم، اینا هم مثل خود بازی گزینه Buy Now for Xbox One داره و روش که کلیک میکنم همون عملیات خرید بازی انجام میشه. اگه عملیات خریدو ادامه بدم چه اتفاقی میفته؟

realx

کاربر سایت
Oct 19, 2010
92
من الان صفحه دی ال سی های Forza Horizon 2 رو دارم نگاه میکنم، اینا هم مثل خود بازی گزینه Buy Now for Xbox One داره و روش که کلیک میکنم همون عملیات خرید بازی انجام میشه. اگه عملیات خریدو ادامه بدم چه اتفاقی میفته؟
خب همینطوریه سیستمش
اگر مجانی باشه میزنه فری اگرم شارژت کنه که بعد از تایید تراکنشت انجام میشه

Everesistant

کاربر سایت
Jun 23, 2015
3
نام
M.A
خب همینطوریه سیستمش
اگر مجانی باشه میزنه فری اگرم شارژت کنه که بعد از تایید تراکنشت انجام میشه
منظورم اینه که تو پست اول توضیح داده شده که فقط خود بازی رو میشه با این روش خرید ولی خرید دی ال سی رو نباید به این شکل انجام داد و باید از طریق شیر کردن وپن صورت بگیره. اما الان میبینم گزینه خرید دل ال سی مثل خرید خود بازیه و نوشته: Buy Now for Xbox One

آخرین ویرایش:

realx

کاربر سایت
Oct 19, 2010
92
منظورم اینه که تو پست اول توضیح داده شده که فقط خود بازی رو میشه با این روش خرید ولی خرید دی ال سی رو نباید به این شکل انجام داد و باید از طریق شیر کردن وپن صورت بگیره. اما الان میبینم گزینه خرید دل ال سی مثل خرید خود بازیه و نوشته: Buy Now for Xbox One
راستش من خودم مشکلی نمیبینم و بدون شیر کردن از تو خود کنسول میزنم واسه تایید و نصب یا از طریق وب سایت اکس باکس یا اسمارت گلس و هیچ مشکلی هم ندارم

ssooorooosh

کاربر سایت
Jul 11, 2015
21
یه سوال دوستان. :d
من الان یه مستر کارت دارم مال اماراته, اکانت خودم US هست. چجوری میتونم واردش کنم تو اکانتم باهاش خرید کنم!؟ چون اکانتم مال US هست میرم تو Add credit card فقط ایالتای آمریکا رو میزنه و باید کردیت کارت آمریکا زد حتما :(

منم مشکل شمارو دارم راهی پیدا کردید؟

ssooorooosh

کاربر سایت
Jul 11, 2015
21
سلام ببخشید من تو اکانتم پول دارم ولی باهاش نمیتونم اکانت لایو بگیرم چی کار باید بکنم؟؟ :(

ویرایش : منظورم خریدن اکانت گلد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر