ناامید کننده ترین عناوین نسل هشتم از دید کاربران بازی سنتر (فینال)

ناامید کننده ترین عناوین نسل هشتم از دید کاربران بازی سنتر (فینال)

• مجموع رای دهنده‌ها
    253
  • نظرسنجی بسته شده است .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
باورش سخت است اما یک دهه دیگر هم گذشت و ما به عنوان شیفتگان صنعت بازی همچنان در پی بازی کردن عناوین درجه یک جدید هستیم. در نسل هشتم شاهد عرضه ی موفق تعدادی از عناوین دنباله‌دار ، نیو ip ها و عناوین مستقل بودیم و در این راه نیز به تجربه ی عناوینی که مرزهای نبوغ و جذابیت را درنوردیده و ما را روزها و ماه ها با خود درگیر میکرد برخوردیم
اما در کنار این تجارب عناوینی نیز طرفداران خود را ناامید کرده و اینبار قصد داریم با سنت شکنی و به جای معرفی بهترین ها به سراغ ناامیدکننده ترین های نسل از دید کاربران bc برویم

160789

در آخر اضافه کنم که اینجا قانون خاصی نداریم، به غیر از اینکه جنگ راه نندازید و به هم توهین نفرمایید:D
و اینکه سعی کنید تجارب شخصی خودتون رو با ما به اشتراک بگذارین(نه از روی دیدن متا و ویدئوهای یوتیوب....آره:D[-x)
و درآخر ، کاربران می توانند لیستی شامل ۵ عنوان مدنظرشون (به ترتیب از 1الی5 به عنوان نا امیدکننده ترین..) رو با سایرین به اشتراک بگذارند

➰➰➰➰➰➰➰➰➰
➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰
با رای 253 کاربر به 10 بازیِ منتخب در نهایت رتبه بندی ها به شکل زیر در اومد:

CYMERA_20200823_162140-355x183.jpg
۱- Mass Effect: Andromeda با 105 رای
۲- Mafia III با 92 رای
۳- Anthem با 75 رای
۴- Metal Gear Solid V با 72 رای
۵- Death Stranding با 56 رای
۶- Gears 5 با 43 رای
۷- Halo 5 با 36 رای
۸- Gears of War 4 با 25 رای
۹- Devil May Cry V با 22 رای
۱۰- Dragon Age: Inquisition با 15 رای

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
اینقد اسم Rise of the Tomb Raider میاد چطور Shadow of The Tomb raider متا 75 ـی نمیاد؟ :D
من با دوتا اول به یک اندازه تقریبا حال کردم اما سومی نه تنها هیچ پیشرفتی نداشت چه تو گیم پلی/گان پلی و انیمیشن، همون لول دیزاینشم در حد قبلیا نبود، مخصوصا اوایلش.
دیگه اون همچین شتی بود که سراغ ادامه اش نرفتم دیگه که بخوام حسابش کنم :D

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,778
نام
مراد حلیمی
کلا نسل 8 نسلی بود که درسته بازیای خیلی خوب و عالی کم نداشت ولی نسبت به نسل قبل بازی های بزرگ(ادامه یا شماره جدید) که خراب کردن خیلی پر تعداد بودن بنظرم
بخواهم همه بازیا رو لیست کنم خیلی طولانی میشه ولی از بین بازیایی که انجام دادم و یا خیلی پیگیرشون بودم ولی ناامید کننده بودن اینارو میتونم نام ببرم:

1- Gears4/5
این سری در نسل 7 بازی بود که بیشترین پلی تایم من رو به خودش اختصاص داده بود ولی شماره 4 و 5 قشنگ ناامید کننده بودن (مخصوصا بخش کمپین در هر دو نسخه و مخصوصا 5)

2- The order 1886
همه چیز بازی عالی بود فقط ای کاش از شدت کات سین ها می کاستن و به گیم پلی اضافه میکردن.....حیف اینهمه پتانسیل که به فنا رفت

3- Halo5
کمپین بازی خوب نبود....کهنه میزد....کلا مغز متفکر میخواد 343 که ندارن(امیدوارم برای شماره جدید یه نابغه ای داشته باشن که جهتی نو بده به بازی)

4- Mass effect Andromeda
خیلی بازیش نکردم از بس داغون بود :Dولی همونقدرم کافی بود تا متوجه بشم با چه پدیده ای طرفم

5- Quantom Break
اینم مثه order پر از پتانسیل بود که از دست رفت....میشه گفت نسخه کم ایراد و بهینش بازی control بود

6- Ryse
بشدت این بازی رو دوس داشتم، بنظرم تو زمینه گرافیک هنوزم یکی بخواد قدرت x one رو نشون بده این بازی میدرخشه....فقط حیف که بازی دچار بی برنامگی مایکرو تو اون مقطع و نبود ذهن های خلاق تو کرایتک شد

7- Devil May Cry 5
کامبت و گرافیک بازی عالی بود ولی بقیه موارد از جمله لول دیزاین و داستان بشدت کهنه و تکراری بودن...

8- killzone shadow fall
اینم که تو جریانات اول نسلی کلا یادشون رفته بود رو مسایلی به جز گرافیک هم کار کنن و حیفش کردن

برخی بازیا هم که کلا داغون بودن و ازشون انتظاری نمیرفت که ناامید هم بکنن ادمو ( مثه knack و crackdown3 و اساسین های جدید و cod های جدید و دو تا tomb raider اخری و Wolfenstein: Youngblood و Mafia3 و .....)

.

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
اقا من فالوت ۴ یادم رفت بگم و نمیدونم چرا کسی بهش اشاره نکرد. :D
جدا همه موارد ناامیدکننده بودن رو تیک میزد بازی.
من نیو وگاس رو دیر تر بازی کردم البته ولی خب بعد نیو وگاس و حتی ۳،
یهو بازی بعدی سری بشه فالوت ۴ دیگه بدترین ضدحال ممکنه.
جهان به شدددت سطحی
کوئست ها کاملا استریت فوروارد
مشکلات عدیده فنی(اصلا بحثم گرافیک فنی نیست. ولی حداقل بازی روون اجرا شه که اینجور گند نزنه به تجربه مون)
شخصیت های مقوایی
روایت بد و داستان معمولی
فکشن های احمقانه و کلیشه ای
سیستم دیالوگی کل میتونه مقام اول بدترین سیستم دیالوگ تاریخ بازی های نقش افرینی رو کسب کنه
نقش افرینی سطحی

نکات مثبت هم داشت مثل گان‌پلی و کامبت خیلی خوب، جهان وسیع(هرچند سطحی بود ولی به هرحال وسیع بود)، ارت استایل فوق العاده و شخصی سازی عالی.

ولی خب بازی واقعا ناامیدکننده بود و نکته بد ماجرا اینه فوق العاده بود فروشش(هرچند خودمون هم خریدیمش دیگه) و امیدی نیست به جناب تاد هاوارد که یه اصلاحیه ای بزنه.

حالا که لیست باید بدیم، من این لیست رو میدم:
1-Fallout 4
2-Gears 5
3-AC syndicate
4-DMC V
5-LIS before the storm این برا این بود که بازی اصلی جدا سورپرایز خوبی بود ولی این پیش درامدش از شدت سانتی مانتال بازی ابکی و فن سرویسی محض اعصابمو خورد کرده بود وگرنه کلا چیزی نبود که خیلی مهم باشه برام.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
دیگه اون همچین شتی بود که سراغ ادامه اش نرفتم دیگه که بخوام حسابش کنم :D
چرا احسان؟؟ :D
اقا جدا خوب بودن تومب ریدر ها.
حالا اخری رو من درک میکنم تو ذوق خیلیا بزنه و پایین ترم بود از بقیه با اختلاف ولی دیگه دومی خیلی خوب بود.

جوناه رو تو هر۳ تا کلا بزارید کنار.
ینی خیلی دوست دارم تیم نویسندگی اینارو ببینم و ازشون بپرسم هدف خلقت جوناه چی بود؟ بار احساسی بده به بازی یا چیز دیگه؟
اگه میخواستن بار احساسی بودن خب باید رابطه احساسی عادی میزاشتن برا لارا. جوناه به هیچ جای هیچ گیمری نبود تو هیچکدوم از بازی ها.

آخرین ویرایش:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
ندیدم کسی از rage 2 گفته باشه
ماموریتهای بشدت تکرای و بی هدف، و اینکه مجبورت میکنه برای رسیدن به ماموریت های اصلی این ماموریت های جانبیو هی تکرار کنی مشخص هم نیست برای چی داری اون کارارو میکنی درکل بعد چند ساعت بازی کردن پاکش کردم توضیح بیشتری نمیتونم ازش بدم
با پیش زمینه نسخه اول رفتم سمتش حسابی تو ذوقم خورد

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
555
Rise of the Tomb Raider بازی به یاد ماندنی نبود قبول ولی دیگه تحت هیچ شرایطی نمیشه بهش گفت یه بازی نا امید کننده. بازی اتمسفر خفنی داشت و حس سرمای سیبری رو بخوبی درآورده بود. گیمپلی جز در حالت مخفی کاری که واقعا فاجعه بود در موارد دیگه قابل قبول بود. کلا بازی گرافیک و داستان و حس و حال و گیمپلی خیلی خوبی داشت و من مثلا با امتیاز 87 باهاش موافقم:D
و همچنین Batman Arkham Knight. واقعا دارید شوخی میکنید؟ رسما یکی از بهترین بازیای نسل بود از همه نظر.

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
این تاپیک خیلی خوبه ، و خیلی بهتر میشه از این تاپیک ها زیادتر بشه ، قدیم یادمه علیرضا @FUTURE میزد ، بهترین بازی سال و در نهایت همه رای میدادیم و بهترین رو انتخاب میکردیم و تو BIG winner هم ثبت میشدیم حتی :D
به نظرم با شروع نسل جدید ، بازار انتخاب بهترین بازی نسل هشتم داغ خواهد بود و همه میرن برای انتخابش و اینجا هم یک تاپیک داشته باشه خیلی خوب میشه و در کنار بهترین بازی سال و مورد انتظارترین بازی سال ۲۰۲۱ :D بهترین بازی نسل هشتم از نظر کاربران BC

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
علی اگه میتونی ریز بشو بکمک یکی از بچه ها 10 تا بازی پرتکرار رو در بیار یه نظرسنجی انجام بده بینشون، قطعا متال 5 جز گزینه هاست و DMC 5 هم همینجور و چندتا از بازی‌های ea و یوبی @voldmort

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
علی اگه میتونی ریز بشو بکمک یکی از بچه ها 10 تا بازی پرتکرار رو در بیار یه نظرسنجی انجام بده بینشون، قطعا متال 5 جز گزینه هاست و DMC 5 هم همینجور و چندتا از بازی‌های ea و یوبی @voldmort
قبل تر یه سری به مبین گمانم توضیح دادم:D
فعلا چون مشارکت بالاس و کاربرها دائم دارن لیست میدن ویا ادیت میکنن لیست نهایشون رو، رای گیری نهایی رو قرار ندادیم
در کل توی پست اول به همین دلیل ذکر شده بین ۱تا۵ لیست بدن چون توی نظرسنجی نهایی تاثیر مستقیم داره
امروز فردا شمارش میشه و نظرسنجی قرار میگیره

161149

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
برای‌ من‌ نا‌ امید‌ کننده‌ ترین‌ بازی‌ ها‌ در‌ وهله‌ اول‌ rage 2 بود. نسخه‌ ۱‌ ضعف‌ هایی‌ داشت‌ ولی‌ در‌ مجموع‌ گیم‌ پلی‌ و‌ اتمسفر‌ و‌ آرت‌ دیزاین‌ فوق‌ العاده‌ ای‌ داشت‌ و‌ برگ‌ برندش‌ هم‌ هوش‌ مصنوعیش‌ بود. فوق‌ العاده‌ فان‌ و‌ لذت‌ بخش‌ مخصوصا‌ شوتینگ‌ جادویی. ولی‌ نسخه‌ ۲‌ واقعا‌ شاید‌ یکی‌ از‌ بدترین‌ های‌ تاریخ‌ گیمریم‌ بود‌ که‌ خب‌ با‌ افتضاحی‌ که‌ به‌ بار‌ آوردن‌ دیگه‌ خیلی‌ بعیده‌ بشه‌ جمعش‌ کرد‌ و‌ نسخه‌ ۳‌ رو‌ دید‌ ادامه‌ دلچسبی‌ براش‌ متصور‌ بود.
بعدی‌ mafia3 بود‌ که‌ به‌ قول‌ یکی‌ از‌ دوستان‌ اصلا‌ جنایت‌ علیه‌ بشریت‌ محسوب‌ میشد‌ این‌ بازی:D. واقعا‌ نمیدونم‌ چجوری‌ میشه‌ یک‌ بازی‌ بزرگ‌ با‌ اونهمه‌ جای‌ کار‌ روی‌ کویست‌ ها‌ و‌ شاکله‌ بازی ،‌ همچین‌ افتضاحی‌ رو‌ از‌ داخلش‌ درآورد‌. اینم‌ دیگه‌ بعیده‌ بتونه‌ نسخه‌ خوب‌ و‌ درخوری‌ ازش‌ بیرون‌ بیاد،‌ من‌ ترجیح‌ میدم‌ که‌ نیاد‌ دیگه‌ اصلا.
آخریش‌ death stranding بود،‌ البته‌ من‌ این‌ بازی‌ رو‌ بطور‌ کامل‌ تجربه‌ نکردم‌ ولی‌ در‌ نهایت‌ بازم‌ تفاوتی‌ نمیکرد‌ چون‌ بازی‌ از‌ دید‌ من‌ یک‌ اتلاف‌ وقت‌ بی‌ اندازه‌ بود. حتی‌ بهتر‌ بگم‌ اصلا‌ در‌ شاخه‌ گیم‌ دسته‌ بندیش‌ نمیتونم‌ بکنم. این‌ نظر‌ منه‌ البته‌ و‌ ممکنه‌ خیلیا‌ هم‌ خوششون‌ اومده‌ باشه‌ ولی‌ من‌ نمیتونم‌ نا امیدی‌ بیان‌ کنم‌ اندازشو‌ راجب‌ این‌ بازی. قبل‌ از‌ انتشارش‌ من‌ یکی‌ از‌ طرفدار های پروپاقرصش‌ بودم‌ ولی‌ قشنگ ۱۸۰‌ درجه‌ متفاوت‌ بود‌ و‌ متاسفانه‌ به‌ نظرم‌ پتانسیل‌ هاش‌ کاملا‌ از‌ دست‌ رفت....

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
Final Fantasy XV رو من یه نسل منتظرش بودم و خیلی خیلی امیدم بالا بود ولی وقتی بازی اومد قشنگ اون گیف گادفادر بودم که میگفت ببین چجوری پسر من سلاخی کردن:( بعید میدونم بازی دیگه ای بتونه اینجوری ناامیدم کنه.

ولی در رابطه با MGSV باید بگم خودم خیلی زمان عرضه ناامید شدم به خاطر پایانش یعنی این که میگید ضعف شخصیت پردازی و پلات داشت کاملا میتونم قبول کنم ولی درکل بازی 70 درصدش کامل بود. یعنی جدا از مراحل حذف شده که خوب خیلی از شخصیت های بازی آرکشون ناقص موند مثل میلر و ایلای یه سری از شخصیت کلا حذف شده بودن از جمله چیکو که قرار بود نقش نینجای این قسمت بازی کنه و کانسپت آرتش بعدا تو کتاب آرت بازی نشون داده شد.

tumblr_ompyt1RGtm1skjsqyo1_r1_500.jpg

abe1d0a56dcf9151dcf1ebe3c452eccf.jpg

یا مثلا مراحلی مثل آتیش گرفتن اون روستا که فقط تو تریلر های بازی نشون داده شد. به نظرم بازی میتونست خیلی بهتر از این چیزی باشه که هست ولی خوب پلات کلی داستان که مربوط به اسکال فیس میشد یه پرداخت خیلی عالی از استعمار بود و ایده های داستانی پشم ریزونی داشت که فکر نمیکنم 90 درصد این دوستانی که اینجا از داستان ایراد میگیرن اصلا درک کرده باشن این قسمت.
اما گیم پلی بازی کامل ترین و عمیق ترین گیم پلی این نسل بود و اتفاقا از معدود بازی های OW بود که مفهوم این ژانر درک کرده بود و بازی های OW رو از شکل سنتی خطی که داشتن مثل بازی های راکستار عملا به مرحله جلو برد. من تا حالا هیچ منتقد درست و حسابی ندیدم از گیم پلی این بازی اشکال بگیره و همین الانم میتونم از همه منتقد هایی که مورد تأیید همتون هست ویدیو نقد بذارم که چقدر این گیم پلی عمیق بود زمان خودش و چقدر رو بازی های بعد از خودش از جمله TLOU2 یا dishonored2 و... تأثیر گذاشت. به هر حال همین که هنوزم لقب بهترین بازی مخفی کاری تاریخ رو داره و هنوزم تو نقد ها TLOU2 رو باهاش مقایسه میکنن به این معنی که بازی رسالت خودش انجام داده.
به نظرم این بازی خیلی بیشتر لیاقت داره راجع به المنت های انقلابی گیم پلیش صحبت بشه. اگه دوستانی هستن که با حرف من مخالف هستن خیلی خوشحال میشم تو تاپیک mg community راجع بهش صحبت کنیم.

آخرین ویرایش:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
این لیست من :

DMC 5 = بازی شده اکشن خالی ؛ هیچ رگه ای از ادونچر توش نداره. نه پازلی خاصی نه معمایی هیچی. فقط بزن برو جلو. یاد قسمت اول و سوم بخیر. حتی به نظرم dmc نینجا تئوری هم یه رگه هایی از ادونچر داست.
Fallout 4 = این همه برادر تاد گفت بازی خفن شده ؛ شوتینگش بهتر شده که خالی میبیست. گرافیک که واقعا بد بود البته فاجعه نبود اما واقعا بد بود. هوش مصنوعی ها تو دیوار. نسل هشتم شده هنوز بازی لودینگ داره میخوای تو ساختمون بری :Punish: داستان بد. شوتینگ هم که خیلی فاجعه بود.
MGS V : درسته کونامی باعث شد بازی نیمه کاره باشه ولی تو رو خدا یکی به کوجیما بگه نیاز نبود بازی اوپن ورلد باشه. ماموریت ها مثل هم ، اندنیگ فاجعه. گرافیک و گیم پلیش (کار با دیزاین دنیا و مراحل ندارم) ولی واقعا خوب بود اما در مقایسه با همین قسمت چهار خیلی ضعیف بود.
Mirrors Edge : این ناامید کننده نبود ؛ رسما بد بود.
Halo 5 : نا امید کننده ترین بازی نسل. داستان فاجعه. کات سین ها یهو تموم میشدند بدون اینکه توضیح بدند چه اتفاقی داره می افته. این داستان یاغی شدن مستر چیف هم خیلی مسخره بود. ماجرای کورتانا که هیچی رسما گند زدن به داستان سری. یه شخصیت جانبی به شدت نچسب. اصلا چرا باید با وجود چیف جای یه شخصیت دیگه باشیم ؟ اندینگ فاجعه. هوش مصنوعی له. یادمه سر اون لولی که با بلو تیم می رفتی ، هی باک (ناتان فلیون) می اومد زیر ماشین. زشت نیست واقعا برای هیلو همچین هوش مصنوعی داغونی ؟
Quantom Break = بدترین بازی تاریخ رمدی.
mafia 3 = دوستان هنگر 13 ممنون میشم کلا مافیا نسازید :D واقعا با چه امیدی بلکمن رو بعد استاروارز فورس انلیشد گذاشتن بالا سر مافیا رو نمیدونم
Killzone shadowfall = خیلی بد بود. خیلی. فقط گرافیکش خفن بود. مابقی موارد بد
Gears 4 = کلیف کجایی بچت رو کشتند [-(

این سیستم گان‌پلی فالوت ۴ برای من هم عجیب بود، من خودم که بازی کردم گان‌پلیش واقعا اذیتم می‌کرد ولی دیدم یه سری خیلی دوسش داشتن و حال می‌کردن. وقتی گفتن که از Doom اومدن دارن گان‌پلی اینو درست می‌کنن خیلی امیدوار شدم ولی واقعا جالب نبود :D
استاد فرموده بودند از دستنی الهام گرفته بودیم :-j

آخرین ویرایش:

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,167
نام
Amir
این سیستم گان‌پلی فالوت ۴ برای من هم عجیب بود، من خودم که بازی کردم گان‌پلیش واقعا اذیتم می‌کرد ولی دیدم یه سری خیلی دوسش داشتن و حال می‌کردن. وقتی گفتن که از Doom اومدن دارن گان‌پلی اینو درست می‌کنن خیلی امیدوار شدم ولی واقعا جالب نبود :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر