موبايل!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
جناب console میشه یه راهی بگین من صدای این P990 رو زیاد کنم؟
همینطور کیفیت عکاسی رو بالا ببرم:D
ممنون

من بررسی می کنم و به محض این که راحش رو پیدا کردم در اختیارتون می گذارم. :love:

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
همینطور کیفیت عکاسی رو بالا ببرم
ممنون
آخه راه نداره عزيزم.يدونه CorePlayer بنداز توش من تنظيماتش رو ميگم اينقدر صدا بالاست که اسپيکرت بترکه باجاش:D
کيفيت دوربين بالاترين دو مگاپيکسلی موجود در جهان خلقته.نکنه ميخوای درايو 5 مگا پيکسلی بندازی روش:D؟؟؟

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
البته ذکر میکنم اگه این گوشی تو جیبت باشه و بد بشینی میشکنه !!!!!!!

البته ذکر کنم که شما داری چرت میگی !;) قبل از اینکه من این گوشی رو بخرم همه میگفتن نخر . رود خراب میشه و.... کلا از این جور حرفا ! ولی تا الان بیشتر از 10 بار از دستم افتاده روی زمین و تنها اتفاقی که براش افتاده فقط ی خش روش هست ... من گوشی رو گزاشتم جیب عقب و روی سنگ هم نشستم ولی گوشی نشکست ! لطفا حرف الکی نزنید !!

در مورد رنگ گوشی هم درسته ولی رنگ قاب جولوی گوشی نمیره فقط رنگ قسمت بالا گوشی میره که دکمه ی خاموش روشنش هست . رنگ بقیه قسمت های گوشی نمیره ...

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
راستش نمی دونم تو چیکارش کردی که نصف شد؟! :confused:
هر کاری کردی به این یارو تو این کلیپ بگو... بدبخت پیر شد ، نتونست خش رو صفحش بندازه... :biggrin1:

راستشو بخوای داشتم گوشی رو مینداختم بالا میگرفتمش یه دفعه از دستم لیز خورد افتاد رو سنگ بعدشم جابه جا تموم کرد:biggrin1:

میگم بین W880 و W850 کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

یه پیشنهاد
دوستانی که هک سونی اریکسون رو بلدن یه تاپیک بزنن اونجا کلی توضیح بدن که چیکار باید کرد

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
همینطور کیفیت عکاسی رو بالا ببرم:D
ممنون
محمد رضا جان(........):biggrin1: اگه فکر کردی میتونی گوشیت رو هم مثل کلمپیوتر بدبختت اورکلاک کنی سخت در اشتباهی:biggrin1::arrowd:

P990 و کلا گوشی هایی که از سونی اریکسون دارای سیستم عامل سیمبین هستند تا حالا کسی نتونسته هکشون کنه و مثل گوشی های جاوا صدا و کیفیت دوربینشون رو زیاد کنه

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
راستشو بخوای داشتم گوشی رو مینداختم بالا میگرفتمش یه دفعه از دستم لیز خورد افتاد رو سنگ بعدشم جابه جا تموم کرد:biggrin1:

یه پیشنهاد
دوستانی که هک سونی اریکسون رو بلدن یه تاپیک بزنن اونجا کلی توضیح بدن که چیکار باید کرد
به نظر من این دو گوشی تو یک سطح است ولی از نظر ظاهر خب فرق میکنن با هم ولی من خودم 850 داشتم مشکلی نداشته اگه من بودم 850 انتخاب میکردم چون گوشی کشویی دوست دارم کلا به نظر من گوشی نباید ساده باشه البته 880 هم دوستم داره راضی ازش کلا سلیقه ای انتخاب بین این دو گوشی چون از نظر امکانات خیلی فرقی نداران با هم هر دو هم خوشگل هستن
به نظر من 850
ولی اگه 910 میتونستی بخری خیلی عالی بود

ناب console میشه یه راهی بگین من صدای این P990 رو زیاد کنم؟
همینطور کیفیت عکاسی رو بالا ببرم
ممنون
هیچ راهی نیست این سری گوشیها رو نمیشه کاری کرد

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آخه راه نداره عزيزم.يدونه CorePlayer بنداز توش من تنظيماتش رو ميگم اينقدر صدا بالاست که اسپيکرت بترکه باجاش:D
کيفيت دوربين بالاترين دو مگاپيکسلی موجود در جهان خلقته.نکنه ميخوای درايو 5 مگا پيکسلی بندازی روش:D؟؟؟

منظورش ریختن اکوستیک روی گوشی هست.شما می تونی با ریختن اکوستیک تمام صداهایی که از گوشیت خارج میشه رو با بلندترین صدا بشنوی.اما دوربین رو نمیشه کاری کرد.شاید بشه یه مقدار از نظر شفافیت تغییر داد توش با درایور دوربین.اما بهتر شدن کیفیت فیلم برداری احتمالش بیشتره.

البته ذکر کنم که شما داری چرت میگی !;) قبل از اینکه من این گوشی رو بخرم همه میگفتن نخر . رود خراب میشه و.... کلا از این جور حرفا ! ولی تا الان بیشتر از 10 بار از دستم افتاده روی زمین و تنها اتفاقی که براش افتاده فقط ی خش روش هست ... من گوشی رو گزاشتم جیب عقب و روی سنگ هم نشستم ولی گوشی نشکست ! لطفا حرف الکی نزنید !!

در مورد رنگ گوشی هم درسته ولی رنگ قاب جولوی گوشی نمیره فقط رنگ قسمت بالا گوشی میره که دکمه ی خاموش روشنش هست . رنگ بقیه قسمت های گوشی نمیره ...

جناب مهندس منظور ایشون از این حرف باریکی گوشی بود.

اتفاقا اونی که پدر من خرید رنگ قابش از گوشه سمت چپ LCD رفت.وقتی خوب باهاش کلنجار رفتم فهمیدم اینقدر رنگش مسخره هست که به عرق دست(عرق های اسیدی) خیلی حساس هست.اگر بابام گوشی رو رد نکرده بود یه عکس می گرفتم تا ببینید.

یه پیشنهاد

از نظر من W880 بگیر.خدایی خیلی چیز باحالیه.من برای داداشم خریدم.این از اونایی هست که میزاری توی جیب پشت روی 6 تا سنگ میشینی چیزیش نمیشه :biggrin1:
اگر از گوشی کشویی خوشت میاد که W850 بگیر.اما W880 اصلا زمانی که توی جیبت هست اذیت نمی کنه.باریکیش هم 10.3 میلی متر هست.

این رو بخون :

سوني اريکسون مدل W880 يک گوشي مدرن و باريک است. نکته جالب توجه در رابطه با اين گوشي که باعث تمايز آن از ديگر گوشي هاي واکمن مي شود اين است که طراحي آن کاملا جديد بوده و ظاهر خاص و متمايزي دارد. اين واکمن باريک با ساخت خوبي که دارد مناسب افرادي است که به اندازه گوشي بيشتر از برنامه هاي عالي و کاربردي آن اهميت مي دهند و در عين حال، مايلند از مزاياي موسيقي سري واکمن نيز بهره مند شوند. سازگاري با شبکه هاي نسل سوم، دوربين 2 مگاپيکسلي، شيار کارت حافظه M2 و بلوتوث از ويژگي هاي عالي اين گوشي است. مدل W880 در دو رنگ نقره اي و مشکي براق عرضه مي شود.
W880 به يک دوربين VGA براي مکالمه تصويري در شبکه UMTS مجهز است که در قسمت جلوي دوربين در بالاي صفحه نمايش قرار دارد. صفحه نمايش 1.8 اينچي اين گوشي 262.000 رنگي (TFT) بوده و رزولوشن آن QVGA است. اين صفحه نمايش مي تواند حداکثر تا 8 سطر متني و 3 سطر سرويس مخابراتي را نشان مي دهد. کيفيت نمايش تصاوير آن نيز قابل تحسين است.
W880 سوني اريکسون طراحي شيک و مدرني دارد که در نگاه اول توجه هر بيننده اي را به خود جلب مي کند. قاب جلويي آن از آلومينيوم براقي ساخته شده که علاوه بر افزايش جلوه و زيبايي گوشي، سبب مي شود اين گوشي در عين سبک وزني، ساختار مستحکم و مقاومي داشته باشد. ابعاد اين گوشي 9.4×47×103 ميلي متر است و تنها 71 گرم وزن دارد. برخلاف ديگر گوشي هاي باريک موجود در بازار، باريک بودن بدنه W880 سبب نشده که عرض يا طول آن بزرگتر شود.
در سمت چپ گوشي دکمه ميانبري براي روشن کردن پخش کننده موسيقي واکمن قرار دارد. Fast port نيز که براي شارژ کردن و اتصال هدست و کابل USB به کار مي رود در اين قسمت قرار گرفته است. در بالاي اين پورت شيار کارت حافظه Stick Micro M2 ديده مي شود. در سمت راست گوشي نيز دکمه ميانبر/ شاتر دوربين قرار دارد.
باتري W880 از نوع پليمرـ ليتيوم BST-33 و با ظرفيت mAh950 است. عمر باتري برابر با 425 ساعت در مود استندباي و 6.5 ساعت در حالت مکالمه در شبکه GSM مي باشد. طبق گفته شرکت سازنده، با اين باتري مي توان تا 18 ساعت مداوم از پخش کننده موسيقي استفاده کرد.
شکل و طراحي صفحه کليد W880 عالي است و کاربري نسبتا راحتي نيز دارد. دکمه هاي اين صفحه کليد نارنجي رنگ هستند. لمس کردن آنها نيز خوب و راحت است. برخلاف ديگر گوشي ها محفظه سيم کارت در قسمت پائين باتري قرار دارد و به راحتي مي توانيد آن را جا گذاري کنيد يا آنکه خارج نماييد.
به همراه گوشي يک کارت حافظه 1 گيگابايتي Stick Micro M2، کابل USB و هدست استريو در جعبه فروخته مي شود. ساختار گوشي سوني اريکسون مدل W880 بسيار رضايت بخش است. مدتي بود که گوشي موبايلي با چنين طراحي جديدي نديده بوديم.

مشخصه هاي اصلي:

• طراحي فوق العاده باريک
• دوربين 2 مگاپيکسلي
• شيار کارت حافظه با قابليت ارتقا
• سازگاري با امکانات نسل سوم به همراه مکالمه تصويري
• پخش کننده موسيقي واکمن نوع 2
• بلوتوث 2 به همراه پروفايل صوتي استريو A2DP
• چند کاربرده
• سرويس موسيقي TrackID
• کارت حافظه 1 گيگابايتي Stick Micro M2
• هدست همراه مجهز به آدابتور صوتي 3.5 ميلي متري
• صفحه نمايش 1.8 اينچي TFT با قابليت نمايش 262000 رنگ و رزولوشن آن QVGA
• باتري مصرفي نوع پليمرـ ليتيوم BST-33 و با ظرفيت mAh950
• ابعاد: 9.4×47×103 ميلي متر
• وزن: 71 گرم
• مدت زمان مکالمه: 6.5 ساعت
• زمان استندباي گوشي: 425 ساعت

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
محمد رضا جان(........):biggrin1: اگه فکر کردی میتونی گوشیت رو هم مثل کلمپیوتر بدبختت اورکلاک کنی سخت در اشتباهی:biggrin1::arrowd:

P990 و کلا گوشی هایی که از سونی اریکسون دارای سیستم عامل سیمبین هستند تا حالا کسی نتونسته هکشون کنه و مثل گوشی های جاوا صدا و کیفیت دوربینشون رو زیاد کنه

داداشی UIQ 3 چند ماهی میشه که هک شده.مثل این که خیلی عقبی برادر.

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
من این جوری که خبر داشتم تا حالا هک نشده (منابعم کاملا موثقه)
شاید درست میگی من عقبم:biggrin1:
کیفیت اسپیکر 880 بیشتره یا 850 این خیلی برام مهمه؟ تو هندسفری چی ؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
اریا باز خوبه تو علیرضا رو داری:biggrin1: اخرش یه کمکی هم فکری چیزی میکنه:biggrin1:
همون N95 رو بگیر گور بابای خز و اینا:biggrin1:
نه بابا ! علیرضا کمک میکنه ؟!! فقط به غریبه ها کمک میکنه نامرد !! :biggrin1: /:)

آريا اين K850 Hام فعلاً خيلی گرون همچنان که W960 گرون هستش.ولی بد نيست دوستان نيم نگاهی هم به N82 داشته باشند امروز رفتم از نزديک ديدمش قيافش بدک نيستش ولی امکانات خوبی داره ها
میلاد من رفتم خیلی تحقیق کردم راجع به این K850 و N82 . مثل اینکه دوربین 82 یه ذره بهتره ( حالا فرقی هم نمیکنه ما به دوربین 2 مگاپیکسل با اتو فوکوس و فلش هم راضی هستیم ! ) ولی مشکلی که دوتاشون دارن دکمه هاشون هست که یه ذره انگار سخته. از اون طرف 82 صدای پخش آهنگش کمتر از 850 هست. از یه طرف دیگه بعد از داشتن دو تا Sony Ericsson این دفعه میخوام یه تنوعی بدم و Nokia بخرم با اینکه از منو و ... خوشم نمیاد !:biggrin1: ولی میخوام تجربه Symbian رو هم داشته باشم و البته بازیهای نسل جدید N-Gage که نسبت به موبایل گرافیکشون خیلی بهتره. از اون طرف N95 علاوه براینکه خزه (!) گویا عمر باتریشم فوق ضعیفه ! 82 دو گیگ هم مموری روش داره ولی850 مموریش 512 هست.

راستی پدرام جان (Console) این K850 از نزدیک چطوریه ؟! من خودم از طراحیش خوشم میاد ولی بعضیا میگن از نزدیک شبیه اسباب بازیه ! :confused:

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
منظورش ریختن اکوستیک روی گوشی هست.
برای UIQ 3 همچين چيزی نداريم يعنی هنوز کاری براش انجام نشده

داداشی UIQ 3 چند ماهی میشه که هک شده.مثل این که خیلی عقبی برادر.

هک شده ولی خيلی کارای خاصی (منظورم تغييراتی مثل درايو دوربين و اکوستيک و ايناست
) نميشه کرد فقط اگه يادم باش و اشتباه نکنم تغيير فريم ور و CDA و پيد اکردن LOcK گوشی

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
این هم یک راه برای R.I.P-UNKNOWN عزیز.امیدوارم کارت رو راه بندازه در غیر این صورت باید برات آموزش دستکاری سری P پیدا کنم.

صدای گوشیت اینطوری احتمال بیشتر میشه.

با حالت درب بسته از روي سمت راست - * - دو مرتبه دکمه سمت چپ - * - دکمه سمت چپ - * را بزنيد و وارد service menu ميشويد.به قسمت

service test برويد و در آنجا speakers را انتخاب کنيد و در منوي speaker test با jog dial که در کنار گوشي هست درصد صدا را روي %100 تنظيم

کنيد و با دکمه برگشت به عقب از کليه منوها بيرون بياييد و يک تماس برقرار کنيد و در کمال شگفتي صداي واضح و بلندي را تجربه کنيد.در ضمن

اگر باز به همان speaker test برگرديد صدا باز به روي %50 اوليه برگشته ولي نگران نباشيد صداي گوشي همچنان زياد شده است

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

880 صداش تیز تر هست نسبت به 850 توی هندزفری هر 2 عالی هستن.

برای UIQ 3 همچين چيزی نداريم يعنی هنوز کاری براش انجام نشده

هک شده ولی خيلی کارای خاصی (منظورم تغييراتی مثل درايو دوربين و اکوستيک و ايناست
) نميشه کرد فقط اگه يادم باش و اشتباه نکنم تغيير فريم ور و CDA و پيد اکردن LOcK گوشی

بله درسته هنوز کاری نشده براش.اما یه چیزایی توی سایت TopSony واسشون پیدا میشه.

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
میلاد من رفتم خیلی تحقیق کردم راجع به این K850 و N82 . مثل اینکه دوربین 82 یه ذره بهتره ( حالا فرقی هم نمیکنه ما به دوربین 2 مگاپیکسل با اتو فوکوس و فلش هم راضی هستیم ! ) ولی مشکلی که دوتاشون دارن دکمه هاشون هست که یه ذره انگار سخته. از اون طرف 82 صدای پخش آهنگش کمتر از 850 هست. از یه طرف دیگه بعد از داشتن دو تا Sony Ericsson این دفعه میخوام یه تنوعی بدم و Nokia بخرم با اینکه از منو و ... خوشم نمیاد ! ولی میخوام تجربه Symbian رو هم داشته باشم و البته بازیهای نسل جدید N-Gage که نسبت به موبایل گرافیکشون خیلی بهتره. از اون طرف N95 علاوه براینکه خزه (!) گویا عمر باتریشم فوق ضعیفه ! 82 دو گیگ هم مموری روش داره ولی850 مموریش 512 هست.
آريا اگه پولش مشکلی نداره برات يه دونه N95 8 gig بخر.رو دست نداره با اينکه من از قيافاش خوشم نميآد ولی واقعاً خوفه.8 گيگم بريزی توش سرعتش آخ نميگه.کلی هم برنامه براش ريخته تو اينترنت.کلاً کيفيت همه چيشم که خوبه.برای اسم ام اس هم من مشکلی نداشتم باهاش.هر گوشی اي بگيری بعد يه مدت بهش عادت ميکنی تو اس ام اس دادن.نهايت يه 30 40 تا اس ام اس اول مشکل داری

این هم یک راه برای R.I.P-UNKNOWN عزیز.امیدوارم کارت رو راه بندازه در غیر این صورت باید برات آموزش دستکاری سری P پیدا کنم.

صدای گوشیت اینطوری احتمال بیشتر میشه.

اين راه رو برخی گوشی ها صدای مکالمه رو افزايش گاهی محسوس ميده ولی متاسفانه صدای اسپيکر گوشی رو کاری نميکنه

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
کیفیت هندسفری هر دو عالی هست
اسپیکر 850 یکم بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر