موبايل!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
w950 هم قیافش عالیه. با دوربین نداشتش هم بالاخره میشه کنار اومد. قیمتش هم خوبه. تنها مشکل خز شدنه که می‌ترسم یهو ملت خز پرور بزنن تو خطش :biggrin1:
درجه خز شدن W950 بیشتر از هر گوشی دیگه ای هست فعلآ ! هم قیمتش خیلی خوبه. هم طراحی و این جور چیزهاش خوبه. هم از سری واکمنه. مهمترین دلیل خز شدنش هم لمسی بودنش هست که توی ایران این جور گوشی ها زود میزنن توی خط خزیت ! اونم با این قیمت.

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
درجه خز شدن W950 بیشتر از هر گوشی دیگه ای هست فعلآ ! هم قیمتش خیلی خوبه. هم طراحی و این جور چیزهاش خوبه. هم از سری واکمنه. مهمترین دلیل خز شدنش هم لمسی بودنش هست که توی ایران این جور گوشی ها زود میزنن توی خط خزیت ! اونم با این قیمت.

آخه دوربین نداره. کمکی به خز نشدن نمیکنه؟ :biggrin1:
خیلی وقتم هست که اومده. اینم کمکی نمیکنه؟ :biggrin1:

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
اتفاقا بهزاد جان چون دوربین نداره زیاد کسی نمیره دنبالش. در مورده مشکلاتش بگم که زمانی که من با هاش کار کردم هنگ کرد.{تازه خریده شده بود.} از لحاظ طراحی که خوبه. به خصوص با کیف همراهش خیلی قشنگ میشه. اما اگه میخوای ریز گوشی رو در بیاری از لحاظ همه مسائل من سایت WWW.Gsmarena.com رو پیشنهاد میکنم. می خواستیم S500i اریکسون رو بگیریم که متوجه شدیک صفحه کلیدش زود خراب میشه و...

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
w950 هم قیافش عالیه. با دوربین نداشتش هم بالاخره میشه کنار اومد. قیمتش هم خوبه. تنها مشکل خز
شدنه که می‌ترسم یهو ملت خز پرور بزنن تو خطش

کسی باهاش کار کرده؟ Keypadش مثه اینکه زیاد جالب نیست. کلا مشکلاتش چیان؟

وضعیت خز شدنش دقیقا چجوریه؟
شده؟ در حال شدنه؟ خواهد شد؟ هیچکدام؟

يه 3 4 ماهی ميشه که قيمتش به زيره 400 رسيده .از نظره من امکان خز شدنش خيلی کهيلی خيلی کم هستش.حتی من خودم وقتی ميخواستم بخوارم، برام سفارشی آوردن اونم فقط يه مغازه حاضر به اين کار شد.
بعدش اينکه يه خورده داره کمياب ميشه.اگه ميخوای بخواری سريع تر اين کار رو بکن.

همه چيش بسيار بسيار خوبه.سرعتش و صداش تو آخرين آپديتاش حتی از w810 هم بلند تر هستش. استفاده از کيبوردشم هيچ مشکلی نداره و خيلی راحت هستش.
مشکل خاصی نداره به جز اينکه واقعاً زيره نوره مستقيم آفتاب سخت ميشه گوشی رو ديد.
و البته cpu زياد بالايی هم نداره.
باقی چيزاش تقريباً همسان p990 هستش.
و همين که ديگه احتياج به خريد مموری نيست خودش يه رحمته.واقعاً آدم از دست اين مموری های تقلنی تو بازار کلافه ميشه

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
سلام

ممنون بابت راهنمایی‌ها و پیشنهادات

از قیافه‌ی a1200 که اصلا خوشم نیومد :biggrin1:

قیافه‌ی E6‌ خوب بود خیلی. ولی 400 تومن اصلا نمی‌ارزه. قیمتش همینه حالا یا ارزون‌تر شده؟

w950 هم قیافش عالیه. با دوربین نداشتش هم بالاخره میشه کنار اومد. قیمتش هم خوبه. تنها مشکل خز شدنه که می‌ترسم یهو ملت خز پرور بزنن تو خطش :biggrin1:

کسی باهاش کار کرده؟ Keypadش مثه اینکه زیاد جالب نیست. کلا مشکلاتش چیان؟

وضعیت خز شدنش دقیقا چجوریه؟
شده؟ در حال شدنه؟ خواهد شد؟ هیچکدام؟ :biggrin1:

سلام

با توجه به ارزون شدن W950 (که الان از M600 هم ارزون تره) خطر هجوم ملت و در نتیجه خز شدن فراوونه
دقیقاً ممکنه همون بلایی که سر P990 اومد سر اینم بیاد (چون P990 از همون موقعی که یهو قیمتش کم شد خز شد، که الان دست هر کسی می بینیش)

نوکیا هم کلاً در خز شدن ید طولایی داره

اگر می خوای چیزی بگیری که مطمئن باشی تا ابد خز نمی شه، برو سراغ i mate و O2
اینا چون ملت ازشون سر در نمی یارن و علاوه بر اون کار باهاشون سخت تره، دوربینشون هیچ وقت مالی نیست، خیلی حساسن و در نهایت قیمتشون خیلی آروم کم میشه (یعنی تا مدت ها ثابته) و همیشه هم گرون هستن خز پذیریشون در حد صفره

البته گفتی خوشت نمی یاد
ولی یه فکری بکنی بد نیست
چون انصافاً همشون حداقل از نظر ظاهری خیلی زیبا هستن
از نظر رابط کاربری هم که همشون Windows Mobile دارن و انگار که داری با دسکتاپت کار می کنی

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
اینم حرفیه ! :biggrin1: راست میگی دوربینشو ولی من بهم الهام شده خز میشه :biggrin1: ! البته به خاطر اومدن W960 شایدم خز نشه !!

3dclub

کاربر سایت
Mar 29, 2007
92
تعرفه مطرح نيست.
ولی تا وقتی که به صورت عمده وارد نشه ... تا وقتی که همه جا به صورت خيلی زياد پخش نشه(منظورم جاهايی هست که ايرانی ها گوشی رو از اونجا وارد ميکنند) و تا وقتی که قيمت دلاريش پايين نياد گوشی قيمت بالّايی خواهد داااشت.

ولی اگه دوست داری دليل هات رو بگو
حالام گیریم وقتی قیمت دلاریش خوب افت کرد
بازم من مطمعنم قیمتش فضاییه نسبت به N95
در ضمن من که این همه در روز گوشی وارد میکنم قیمت تایین نمیکنم در ضمن قیمت w960 و کلا امکاناتش از K850 بهتر خواهد بود و قیمت k850 در بدو ورود بیشتر از 600 تومان نخواهد بود 25 روز دیگه نسخه آزمایشی رو برام میفرستن n95 چیز خاصی نداره و نهایتا 500 قیمت میخوره اما k850 از آخرین تکنیک شات لنز سونی Cyber Shot 2 بهره میبره و از فروش بیشتری بر خودار هست اما متاسفانه به خاطر اسم نوکیا برای رقابت با n95 نهایت به قیمت 600 توامن حتی کمتر عرضه میشه
اقا رضا خیلی مطمعن حرف میزنی
این SE اگه لنز سونی Cyber Shot 2 نداشت دیگه شما چه چیزی داشتین . تنها چیزی که من قبول دارم SE بهتره همینه
n95 چیز خاصی نداره
لطف میکنین به من بگین k850 چه چیزه خاصی داره که n95 نداره ؟
مشخصه های اصلی: n95
ساختار کشویی دو طرفه

کلید های مخصوص پخش موسیقی

مود افقی صفحه نمایش

بلندگوی استریو

شیار کارت حافظه microSD

پشتیبانی از UMTS، Wi-Fi، USB

بلوتوث استریو و مادون قرمز رادیو FM

دوربین 5 مگاپیکسلی مجهز به فوکوس اتوماتیک

قابلیت ضبط فیلم با رزولوشن VGA

سیستم GPS

مبتنی بر سیستم عامل سیمبین سری 60

پایه صوتی 3.5 میلی متری استاندارد

صفحه نمایش بزرگ و....
اگه K850 کمتر از n95 نداشته باشه بیشترم نداره . فکر میکنم نداشتن سیستم عامل **دمانی دیگر برایه شرکته SE باشه

من که میدونم قیمت K850 نسخه آزمایشیش چنده.....حالا شما بگو بینم نسخه ی آزمایشی رو چند خریدی ؟
در ضمن شما مغازت کجایه ؟ چون من مشهد زندگی میکنم بیام یه احوالی بپرسم

سلام
چرا اين همه اسم اين n95 رو مي ياريد؟
اين گوشه از لحاظ قيافه كه مونتاژ كامله درپوش باتري رو نگاه كنيد درپوش باتري n80 رو هم نگاه كنيد لنز ها هم كه شبيه هم هستند
تازه جولوش هم كه شبيه يكي ديگه از گوشي هاي نوكياست
اين نظر من بود اما شايد از نظر نرم افزاري و سخت افزاري از بقيه ي گوشي هاي هم رده ي خودش(البته شايد) سرتر باشه
شما همیشه ظاهر قضیه رو نیگا میکنین
اصلا مشکله ما ایرانیا همینه که عقلمون به چشمونه
:laughing:

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
عمرا خز بشه !!! 95 % کسايی که تو ايران گوشی ميگيرند به 2 دسته تقسيم ميشند.
1.اونايی که ميخوان گوشيشون دوربين داشته باشه که حالا بسته به جيبشون گوشی رو انتخاب ميکنند.استدلالشونم اينه که يه جاهايی بدرد ميخوره و گوشی بايد کمه کم يه vga روش باشه
2.کسايی که برشون دوربين مهم نيست بنابرين ترجيح ميداند که گوشی ارزون بخوارند.چون به قول خودشون گوشی فقط برای مکالمه هستش

البته در اين بين کسايی هم هستند که گوشی رو فقط برای کلاس اون ميخرند و اهميتی به امکاناتش نميدادند مثل کسايی که 8800 دارند

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
اینم حرفیه ! :biggrin1: راست میگی دوربینشو ولی من بهم الهام شده خز میشه :biggrin1: ! البته به خاطر اومدن W960 شایدم خز نشه !!

P1 هم داره ارزون میشه اونم میتونه به خز نشدن این کمک کنه :biggrin1:

-----

احمد جان i mate و نمی‌تونم تحمل کنم. چراشو نمیدونم :biggrin1:
O2 خوبه من اصلا تو فکرش نبودم. قیمتاش چجوریه؟
بودجه محدوده میخوام 8800 بگیرم :biggrin1:

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
k3.jpg

k7.jpg

k13.jpg

k16.jpg

اينم چند تا عکس از k850 ...
خيلی زيباست

البته k850 و n95 قابل قياس با هم نيستند به جز دوربين در اکثر موارد ديگه n95 سر هستش.
اونم چون که اصلاً k850 گوشی ملتی مديا نيستش

فکر نکنم زیره 500 هیچ مدلش گیر یاد.

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
نوشته شده توسط Behzad:

یکم از i mate کمیاب تره
قیمتش هم مثل i mate ـه، ولی یکم بالاتره
در کل از 450 شروع میشه به بالا

احمد جان i mate و نمی‌تونم تحمل کنم. چراشو نمیدونم :biggrin1:

یه جوابی برای این چرا پیدا کن خودت ;)

بودجه محدوده میخوام 8800 بگیرم

آخـــــی
چقدر در منگنه ای الان از نظر بودجه ای ... :biggrin1:

در هر حال این PPC ها به هیچ وجه مستعد پدیده ی خزشدگی نیستن (که فکر می کنم از نون شب هم واجب تر باشه رعایت این نکته)

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
shine ال جی هم خيلی طرفدار داره.ولی با اينکه حتی تو ايران نمايندگی داره چند ماه بعد از توزيع جهانی وارد ايران شد

ولي برند نوكيا و se يه برنده جا افتاده هست ;)

آقا چند روز پیش رفتم و 5700 رو خریدم . 293 تومن برام آب خورد . میلاد 270 تومن رو از کجا آوردی من علاالدین رو زیر رو کردم زیر 290 تومن نتونستم پیدا کنم (از 310 تومن بود تا 290 ) البته فکر کنم قیمت شما بدون گارانتی رو گفتی چون توی پاساژ همه با گارانتیشو می فروختن . گوشی خیلی عالیه هستش و نسبت به قیمتش کارایی فوق تصور داره و بیشتر قابلیتهای N95 رو هم داره که فکر کنم دیگه همه بدونن . کیفیت پخش اسپیکرش خیلی عالیه و حتی می تونی به وسیله اکولایزر هم صدای اسپیکرهارو به صورت شخصی تغییر بدی .یه سیستم Tone 3D هم داره که برای پخش موسیقی از اسپیکر به شکلهای مختلفه . از لحاظ بلندی صدا من با یه W550 که برای پسر عمم بود کل انداختم خداییش اصلا صداش کم نبود و تقریبا در حد W550 بود (شرایط کاملا مساوی بود صدای W550 کمی بیشتر بود و کیفیت پخش 5700 اینقدر بالا بود که اصلا بلندی صدای W550 اصلا به چشم نمی اومد (W550 وقتی تا آخر زیاد می کنی هیچی از موزیک نمی فهمی ولی 5700 واقعا یه چیزه دیگش و حتی با اینکه دوتا اسپیکر کوچیک داره بیس خوبی رو داره اسپیکراش . در مورد Mp3 پلیرش باید بگم با هدست خودش یکم توی بیس کم می یاره ولی وقتی یه هدست سونی اریکسون سری W رو انداختم روش بیسش خیلی بهتر شد و کلا از این لحاظ با این هدست خیلی ازش راضی شدم . سرعت گوشی هم خیلی خوبه و جون آدم رو نمی گیره وقتی می خواد یه گالری باز کنه . کیفیت فیلمبرداریش فوق العاده هستش و با پسوند Mp4 ذخیره می شه و میشه حتی Full Screen روی کامپیوتر نگاه کرد مخصوصا صداهارو خیلی با کیفیت ضبط می کنه . تنها مشکلش جوی استیکش هست که اولش خیلی اذیت می کنه و بعد از چند دقیقه کار کردن دست آدم خیلی عرق می کنه ولی چون پست دستگاه یه روکش پلاستیکی داره گوشی از دست آدم لیز نمی خوره ولی بعدن بهش عادت می کنین و بازم اذیترو داره . در مورد کیفیت LCD هم دیگه صحبت نمی کنم چون یکی از بهترین هاست و با N95 یکی هست . از لحاظ ظاهری هم زیبا هستش و گوشی نسبتا سبکی هستش (از 3250 خیلی سبکتره ) . کیفیت عکسش تقریبا همون کیفیت 3250 رو داره با این تفاوت که توی شب به دلیل داشتن فلاش عکسهای بهتری میندازه که البته بازم قابل قبول نیست . قسمت چرخشیش هم خیلی نرم تر از 3250 حرکت می کنه . این بود تجربه بنده با این گوشی . راستی یادم بگم تمهای خود گوشی اینقدر زیبا هستن که فکر نمی کنم حالا حالا ها به فکر عوض کردن دانلود تم بیوفتین .
+نقل قول كردم همشو كه اگه كسي ميخواد اين گوشي رو بگيره اينا رو هم خونده باشه+
خوب اول مباركت باشه دوم هم يه رويو گذاشتي كه خيلي خوبه....
راستش من خودم همون اوايل گرفتم 280ت ..اما به دليل اينكه به شدت داره خز ميشه فروختمش با يه رم 2 گيگ 260ت...
گوشيه خوبه! تقريبا اين چيزهايي هم كه گفتي درسته به جز اينكه از لحاظ بلندي صدا اونقدرها هم بلند نيست از 3250 كمتره..و يه چيز ديگه هم اينكه عمر باتريش هم كم نسبت به بقيه!
بعد يه چيز ديگه سري اول كه تو ايران وارد شد زيون فارسي نداشت و همچنين دكمه 3 هم يكمي برامده بود تو سري دوم اينها برطرف شد! ماله شما كدومه؟
فقط يه چيز هر وقت خواستي بپيچوني (بپيچون موزيك گوش كن!) 180 درجه يهو نچرخون اول 90 بعدش 90تاي ديگه كه يكم ظريفتر و حساسترن نسبت به 32خز..
الان هم از بي گوشي اي ! يه K810 گرفتم..!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر