موبايل!

حالام گیریم وقتی قیمت دلاریش خوب افت کرد
بازم من مطمعنم قیمتش فضاییه نسبت به N95

اقا رضا خیلی مطمعن حرف میزنی
این SE اگه لنز سونی Cyber Shot 2 نداشت دیگه شما چه چیزی داشتین . تنها چیزی که من قبول دارم SE بهتره همینه

لطف میکنین به من بگین k850 چه چیزه خاصی داره که n95 نداره ؟
مشخصه های اصلی: n95
ساختار کشویی دو طرفه

کلید های مخصوص پخش موسیقی

مود افقی صفحه نمایش

بلندگوی استریو

شیار کارت حافظه microSD

پشتیبانی از UMTS، Wi-Fi، USB

بلوتوث استریو و مادون قرمز رادیو FM

دوربین 5 مگاپیکسلی مجهز به فوکوس اتوماتیک

قابلیت ضبط فیلم با رزولوشن VGA

سیستم GPS

مبتنی بر سیستم عامل سیمبین سری 60

پایه صوتی 3.5 میلی متری استاندارد

صفحه نمایش بزرگ و....
اگه K850 کمتر از n95 نداشته باشه بیشترم نداره . فکر میکنم نداشتن سیستم عامل **دمانی دیگر برایه شرکته SE باشه

من که میدونم قیمت K850 نسخه آزمایشیش چنده.....حالا شما بگو بینم نسخه ی آزمایشی رو چند خریدی ؟
در ضمن شما مغازت کجایه ؟ چون من مشهد زندگی میکنم بیام یه احوالی بپرسم

:laughing:

سیستم عمل حرف الان من کار اصلیم تعمیرات تخصصی موبایل نیاز به مدارک داشتید به آدرس های زیر مراجعه کنید و با توجه به پروفایلم نوع تخصصم رو از نقاط زیرجویا بشید در ضمن فکر نمیکنم از این مورد های پایین بزرگتر داشته باشیم البته در مشهد!

گاجره - آونگ - حیدری - مرکاتو شیخی - و....

سیستم سیمبین الان حرف شما N95 میخری و میتونی S60 V3 رو روش عملی کنی اما چه فایده شما از عکس تماس گیرنده تمام صفحه بهره میبری؟ Full Scaler !
نه فکر نمیکنم ضبط مکالمات برای اکثرمهمه که با تایین کلید های تابعی مثلا سمت راست و تایین اون به عنوان Re در گوشی های SE میتونید با جاوا هم از این امکان بهره ببرید!
نسخه آزمایشی ین گوشی از دبی قبل از ریلیز شدن برای فروشندگان کلی نه مغازه دار به صورت تست همراه با اتیکت تست و تایین رضایت برای خریداران کلی ارسال میشه و برای K850 هنوز 2 ماه مونده!

در مورد توضیحاتی که دادی اینش در GSM ARENA برای تمامی گوشی ها موجوده پس نیازی به تکرار من نیست!

برای احوال پرسی در پی ام من در خدمت شما هستم;)

سیستم عمل حرف الان من کار اصلیم تعمیرات تخصصی موبایل نیاز به مدارک داشتید به آدرس های زیر مراجعه کنید و با توجه به پروفایلم نوع تخصصم رو از نقاط زیرجویا بشید در ضمن فکر نمیکنم از این مورد های پایین بزرگتر داشته باشیم البته در مشهد!

گاجره - آونگ - حیدری - مرکاتو شیخی - و....

سیستم سیمبین الان حرف شما N95 میخری و میتونی S60 V3 رو روش عملی کنی اما چه فایده شما از عکس تماس گیرنده تمام صفحه بهره میبری؟ Full Scaler !
نه فکر نمیکنم ضبط مکالمات برای اکثرمهمه که با تایین کلید های تابعی مثلا سمت راست و تایین اون به عنوان Re در گوشی های SE میتونید با جاوا هم از این امکان بهره ببرید!
نسخه آزمایشی ین گوشی از دبی قبل از ریلیز شدن برای فروشندگان کلی نه مغازه دار به صورت تست همراه با اتیکت تست و تایین رضایت برای خریداران کلی ارسال میشه و برای K850 هنوز 2 ماه مونده!

در مورد توضیحاتی که دادی اینش در GSM ARENA برای تمامی گوشی ها موجوده پس نیازی به تکرار من نیست!

برای احوال پرسی در پی ام من در خدمت شما هستم;)
آفا رضای عزیز !
شما کاربر فعال اخبار BC هستین و احترام من به شما واجبه !!!
ولی شما چرا از جواب دادن طفره میرین ؟
برایه اینکه بدونین SE k850 شما 4 ماهه پیش معرفی شده !! و حتما هم میدونین که همون 4 ماهه پیش نسخه آزمایشیش برای فروشندگان کلی و متقاضیان ارسال شده !! شما مثه اینکه خواب تشریف دارین !
امیدوارم ناراحت نشین ولی ضبط کردن صدا ربطی به بحث ما نداره ... (شما مثه اینکه خبر ندارین در n95 هم توسط یک نرم افزار ساده میشه این کارو کرد )
شما که نسخه آزمایشیه گوشیارو میگیرین نسخه آزمایشی n95 چند بود ؟

من امروز دارم میرم w950 بخرم. تشکر از راهنمایی همه. فقط واقعا نگران اپدیت گوشی هستم. چی کار کنم با این dial-up مزخرف:cheesygri؟
پ.ن: میشه با یه گوشی دیگه با ایرانسل وصل شم اگه سرعت دانلودش 17 تا 20 بود اپدیت کنم؟
اگه وسط اپدیت قطع شه چی میشه؟ منظورم اینه که منظور از فلش کردن گوشی چیه؟
خلاصه بهترین راه واسه فیلم دیدن برنامه ی smartmovie هست؟ کسی تا حالا امتحان کرده؟
divx player چطوره؟
------------
پ.ن 2 : چرا انقدر سر اینکه کدوم گوشی بهتره با هم بحث میکنین و از هر قسمت گوشی نقاط قوت یا ضعفشو به رخ میکشین؟ گوشی تا حدودی سلیقه ایه. هر کی هر چی گرفت با نظر خودش و نیاز خودش خرید ان شالله 100 سال استفاده کنه

آفا رضای عزیز !
شما کاربر فعال اخبار BC هستین و احترام من به شما واجبه !!!
ولی شما چرا از جواب دادن طفره میرین ؟
برایه اینکه بدونین SE k850 شما 4 ماهه پیش معرفی شده !! و حتما هم میدونین که همون 4 ماهه پیش نسخه آزمایشیش برای فروشندگان کلی و متقاضیان ارسال شده !! شما مثه اینکه خواب تشریف دارین !
امیدوارم ناراحت نشین ولی ضبط کردن صدا ربطی به بحث ما نداره ... (شما مثه اینکه خبر ندارین در n95 هم توسط یک نرم افزار ساده میشه این کارو کرد )
شما که نسخه آزمایشیه گوشیارو میگیرین نسخه آزمایشی n95 چند بود ؟

من کاربر ساده هستم ;) تو این تاپیک

توضیح دادم طفره نیست!

ما نسخه آزمایشی نداشتیم از N95 چون خرید نداشتیم

درضمن اگه من خوابم زحمت بکش تو کل ایران یکی رو نشون بده الان K850 آزمایش دستش باشه من 2 میلیون نقد میخرم فقط نشون بده یا عکس گوشی رو تو ایران برام تو همین تاپیک بزار 500 هزار توامن کاسب شو بحث پول نیست ها بحث خواب بودن منه در ضمن در حال حاضر فارسی و جدیدترین فریمور K850 رو برای فلش دارم پس خواب نیستم اما از گوشی تو ایران خبری نیست چه ناقص چه آزمایشی چه اورجینال!

راستی یکی منو بیشتر بشناس بعد وارد بحث شو چون نمیخوام بی خودی با کسی بحث کنم ممنون از لطفت!

من امروز دارم میرم w950 بخرم. تشکر از راهنمایی همه. فقط واقعا نگران اپدیت گوشی هستم. چی کار کنم با این dial-up مزخرف:cheesygri؟
پ.ن: میشه با یه گوشی دیگه با ایرانسل وصل شم اگه سرعت دانلودش 17 تا 20 بود اپدیت کنم؟
اگه وسط اپدیت قطع شه چی میشه؟ منظورم اینه که منظور از فلش کردن گوشی چیه؟
خلاصه بهترین راه واسه فیلم دیدن برنامه ی smartmovie هست؟ کسی تا حالا امتحان کرده؟
divx player چطوره؟
------------
پ.ن 2 : چرا انقدر سر اینکه کدوم گوشی بهتره با هم بحث میکنین و از هر قسمت گوشی نقاط قوت یا ضعفشو به رخ میکشین؟ گوشی تا حدودی سلیقه ایه. هر کی هر چی گرفت با نظر خودش و نیاز خودش خرید ان شالله 100 سال استفاده کنه

نگران آپديت نباش .احتمال زياد چيزی که شما ميخريد آخرين فريم ور يا يکی مونده به آخری هستش.
برای آپديتم اگه خيلی اصرار داری برو يه کافينت خيلی راحت و سريع آپديت کن.
اگه در حال ريختن فلش گوشی نباشه اينترنت قطع بشی هيچ اتفاقی نميافته ولی اگر در اون حالات باشه گوشی بايد فلش بشه
من خودم با divx player کار کردم .مهمترين کار تبديل فيلم با يه کدک خوب هستش

پ.ن: با اينکه خريد گوشی سليقه اي هستش ولی خوب هر گوشی نقاط ضعف و قوتی داره کا کسی که ميخواد بخره به اينا توجه ميکنه

آقا یه سوال تخصصی دارم :دی

من حدود 400 تومان پول دارم / گوشیم هم در حال حاضر N72 هست / میخوام یه گوشی بخرم ( ترجیها سونی اریکسون )

چی پیشنهاد میکنین

قیمت N95 چنده ؟ :دی ( 800 ؟ )

پ.ن : تا 470 عیبی نداره

پ.ن 2 : گارانتی مهم !

پ.ن 3 : Lan هم مهم !

ممنون میشم اگه کمکم کنین :دی

n95.......................550

اگه گارانتی رو بيخيال شی يه خورده بگردی ميتونی p1 به اين قيمت بيابی.
وگرنه من پيشنهادم اينه که يه خورده صبر کنی تا قيمت اين گوشی پايين تر بياد

ببینم مگه N95 تو خارج 600 $ نیست ؟

اينو ديگه رضا جان بايد جواب بده.خدامم خيلی دلم ميخواد بدونم کامل قضيه چيه!!البته يه چيزايی ميدونم

ببینید گوشی که وارد ایران میشه بستگی داره از کجا میاد مثلا n95 که از دبی میاد خرید ما 530000 هست در صورتی که وقتی از هرات میاد در حدود 510 هست این جدا حالا گوشی که در اروپا با مارک T-MOBILE عرضه میشه یا Orange دارای امکانات مخابراتی از جمله قابلیت پشتیبانی رایگان از سیستم 3G هست برای همین با پک گوشی این امکانات نیز در اختیار خریدار قرار میگیره جهت بعد که مهمترین هست گوشی ها هم درجه بندی تولید دارن به عنوان نمونه گوشی های ورد ایران کلاس B , C هست یعنی درجه 2 و 3 برای همین برخی قطعات از جمله شارزر و قاب گوشی زیاد کیفیت نداره یا به عنوان نمونه کارتن های گوشی در ایران چاپ میشه و زیاد رنگ و لعاب نداره ( پشت پرده زیاد داره! ) این ها دلایل عمده اختلاف قیمت هست ;)

ببینید گوشی که وارد ایران میشه بستگی داره از کجا میاد مثلا n95 که از دبی میاد خرید ما 530000 هست در صورتی که وقتی از هرات میاد در حدود 510 هست این جدا حالا گوشی که در اروپا با مارک T-MOBILE عرضه میشه یا Orange دارای امکانات مخابراتی از جمله قابلیت پشتیبانی رایگان از سیستم 3G هست برای همین با پک گوشی این امکانات نیز در اختیار خریدار قرار میگیره جهت بعد که مهمترین هست گوشی ها هم درجه بندی تولید دارن به عنوان نمونه گوشی های ورد ایران کلاس B , C هست یعنی درجه 2 و 3 برای همین برخی قطعات از جمله شارزر و قاب گوشی زیاد کیفیت نداره یا به عنوان نمونه کارتن های گوشی در ایران چاپ میشه و زیاد رنگ و لعاب نداره ( پشت پرده زیاد داره! ) این ها دلایل عمده اختلاف قیمت هست

ممنون از جوابت :love:

سوال :
یعنی ما هر گوشیی که تو ایران میخریم درجه ی B و C هست ؟

ممنون از جوابت :love:

سوال :
یعنی ما هر گوشیی که تو ایران میخریم درجه ی B و C هست ؟

نه! به عنوان نمونه گارانتی مهم نیست ها ولی کیفیت گوشی های گارانتی اتصالات A هست و قیمت هم بالا مثلا N95 قیمت 680000 اما فرقی چنانی با B نداره!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or