موبايل!

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
بچه ها یه سوال.
دوستم یه بار گوشیم که سیستم عاملش جاواست SE برداشت و شورتکاتهاش رو دستکاری کرد رفت توی یه منوی تست.انواع تست ها رو مثل تست صفحه نمایش و ویبره و صفحه کلید و... داشت.
چجوری اونتو برم؟
در ضمن اونجا یه چیزی داشت که میزان مکالماتی رو که از اول تا الان این گوشی انجام داده نشون میداد(با Clear کردن و فلش کردن حذف نمیشد) راهی هست که بتونم اینو به دلایلی صفرش کنم؟
باتشکر....

3dclub

کاربر سایت
Mar 29, 2007
92
من کاربر ساده هستم تو این تاپیک

توضیح دادم طفره نیست!

ما نسخه آزمایشی نداشتیم از N95 چون خرید نداشتیم

درضمن اگه من خوابم زحمت بکش تو کل ایران یکی رو نشون بده الان K850 آزمایش دستش باشه من 2 میلیون نقد میخرم فقط نشون بده یا عکس گوشی رو تو ایران برام تو همین تاپیک بزار 500 هزار توامن کاسب شو بحث پول نیست ها بحث خواب بودن منه در ضمن در حال حاضر فارسی و جدیدترین فریمور K850 رو برای فلش دارم پس خواب نیستم اما از گوشی تو ایران خبری نیست چه ناقص چه آزمایشی چه اورجینال!

راستی یکی منو بیشتر بشناس بعد وارد بحث شو چون نمیخوام بی خودی با کسی بحث کنم ممنون از لطفت!
سلام
رضا عزیز من که نگفتم تو ایران کسی داره یا نه . ولی مطمعنم الان تو اروپا k850 هست ... از بازار عجق وجق ایرانم خبر ندارم نمیدونم شاید به ایران دیرتر میاد و اینکه چرا دیر تر میاد چون تا دو سه ماه آینده نسخه کامل k850 میاد حال نسخه آزمایش چه سود ;)

راستی یکی منو بیشتر بشناس بعد وارد بحث شو چون نمیخوام بی خودی با کسی بحث کنم ممنون از لطفت
من کسی نیستم ! ;) فکر نکن با آدم حرفه ای در ضمینه موبایل طرفی نه من فقط هر چی که ازش خبر داشتم گفتم عاشق کل کل با کسی هم نیستم و بعضی موقع ها تازه بعد از اینکه 1 ماه موبایلی به بازار اومده تازه متوجه شدم (در ضمن این شما بودی که بحثو شروع کردی ;) نه من )
ببینید گوشی که وارد ایران میشه بستگی داره از کجا میاد مثلا n95 که از دبی میاد خرید ما 530000 هست در صورتی که وقتی از هرات میاد در حدود 510 هست این جدا حالا گوشی که در اروپا با مارک T-MOBILE عرضه میشه یا Orange دارای امکانات مخابراتی از جمله قابلیت پشتیبانی رایگان از سیستم 3G هست برای همین با پک گوشی این امکانات نیز در اختیار خریدار قرار میگیره جهت بعد که مهمترین هست گوشی ها هم درجه بندی تولید دارن به عنوان نمونه گوشی های ورد ایران کلاس B , C هست یعنی درجه 2 و 3 برای همین برخی قطعات از جمله شارزر و قاب گوشی زیاد کیفیت نداره یا به عنوان نمونه کارتن های گوشی در ایران چاپ میشه و زیاد رنگ و لعاب نداره ( پشت پرده زیاد داره! ) این ها دلایل عمده اختلاف قیمت هست
این هم حرفیه
ولی من به شخصه پسر عموم که تو هلند زندگی میکنه و n95 خریده در قیاس با گوشیه خودم پکش مثله هم بود و همه لوازم جانبی made in chin بود . و هیچ فرق خاصی نداشت .
پس اگه بخاد درجه b یا C ای باشه تو اروپا هم هست ;)
پ.ن : فکر نمیکنی خوده نوکیا تو ایران قیمتارو پایین بالا میکنه (یه چیزی مثه دامپینگ ) چون الان داره به شدت با سونی اریکسون تو ایران رقابت میکنه
پ.ن : من خودم به چشمم دیدم و شنیدم که تا حالا جنسی تو کشور مثلا A به قیمت متفاوتی در کشور B با همون مارک هست (برایه در دست گرفتن یا مستحکم کردن بازاری که همون شرکت تو اون کشور داره) پس فقط ایران استثنا نیست

آخرین ویرایش:

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
یه انتی ویروس واسه 3230 میخوام!
لطفا! ضروریه

Symbian OS v7.0s, Series 60 SE UI

اینو بگیر ببین کار میکنه.اگه نه بگو تا برم از تو سی دی های که گذشته رايت کردم برات پيدا کنم.اين تنها چيزی بود که تو هاردم بود

Attachments

• SHAPE.Services.IMPlus.v5.64.S60v2.SymbianOS7.Cracked-illusion.zip
    396.3 KB · مشاهده: 8

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
سلام
همین الان w950 خریدم
چقدر باید رو شارژ باشه اولین بار؟
ورژن fw رو از کجا میتونم بفهمم چنده؟
این از اول pdf میخونه یا باید برنامه بریزم؟
تشکر...

آخرین ویرایش:

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
سلام
همین الان w950 خریدم
چقدر باید رو شارژ باشه اولین بار؟
ورژن fw رو از کجا میتونم بفهمم چنده؟
این از اول pdf میخونه یا باید برنامه بریزم؟
تشکر...
مبارک باشه:cool:
يه 7 8 ساعت هر چند من خودم تا فول شارژ بشه از شارژ ميکشمش در.
fw رو هم از اين آدرس ببين:
main menu >>> more >>> system information

راجع به pdf رو هم تا به حال امتحان نکردم که خوده گوشی ميخونه يا نه.ولی ميدونم برنامه درست و حسابی براش نيومده

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
مبارک باشه:cool:
يه 7 8 ساعت هر چند من خودم تا فول شارژ بشه از شارژ ميکشمش در.
fw رو هم از اين آدرس ببين:
main menu >>> more >>> system information

راجع به pdf رو هم تا به حال امتحان نکردم که خوده گوشی ميخونه يا نه.ولی ميدونم برنامه درست و حسابی براش نيومده

:biggrin1: مرسی میلاد جان
PHONE
CXC162037 R9F011
ORGANIZER
CXC 162088 R6A16
خوبه؟
---------
قرار بود واسه فیلم تو w950 برنامه چک کنی ؟ چی شد؟
من با smart movie converter کانورت میکنم. تصویر خوبه. ولی صدا خیلی عقبه
تازه کد فعال سازی smartmovie player رو هم تو موبایلم ندارم

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
میخوام یه K550 بگیرم،
گوشی خوبيه.
دوربين 2 که اگه اشتباه نکنم سايبر شات. مموری داخلی 64 که M2 هم ميخوره.
بلوتوس ورژن 2 .فقط صفحه نمايشش يه خورده کوچيکه 1.9 اينچ
چنده؟؟

PHONE
CXC162037 R9F011
ORGANIZER
CXC 162088 R6A16
خوبه؟

CDA رو هم بده ببينم.ولی فکر کنم يه 2 تا ورژن جديدترم اومده

والا يه چند تا برنامه واسه تبديل گير آوردم ولی زياد جالب تبديل نميکردند.يعنی تصوير تيک ميزد.
ولی انگاری برنامه coreplayer کرک شده که هر جور فرمتی رو ميخونه ولی فعلاً کرکش عمومی نشده.هر وقت اومد ميزارم تو سايت

تازه کد فعال سازی smartmovie player رو هم تو موبایلم ندارم

فکر کنم احتياج به ساين کردن داره.:D

آخرین ویرایش:

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid

عزیزان نرم افزار Total Video Convertor موجوده که به قوله میلاد به هیچ فرمتی نه نمیگه :D البته برای تبدیل !
خیلی راحت فیلمی که میخواید رو با سایز و فریم ریت و بیت ریت دلخواه تبدیل کنید و بریزید رو گوشی!

( حالا ممکنه مثلا گوشی شما فرمت رایج dvd یعنی vob رو هم بخونه ! ولی وقتی صفحه نمایشتون 320*240 پیکسل بیشتر ساپورت نمیکنه و توانایی نمایش بیشتر از 15 فریم در ثانیه رو نداره ، عملا کیفیت بالای فیلم بدردتون نمیخوره و فقط الکی باعث شده حجم زیادی از مموری کاردتون بخاطره کیفیت بالا پر بشه. کیفیتی که توانایی دیدنش رو با صفحه نمایش گوشی ندارید . )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر