موبايل!

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
هیچی جایه اصلشو نمیگیره . شما اصلا 2 تا مدله فرانسه و چینشو با هم مقایسه کردی ؟
اين رو مطمين نيستم ولي فكر كنم هم فرانسه و هم چيني كه الان هستن اصل هستن...
بعد شما كه مقايسه كرديد تفاوتها رو شرح بديد لطفا.

منظورم زیباییش بود
ولي نوشته بودين خوشدستي ...بعد شكل ظاهري هم يه چيزه سليقه اي هست

آخرین ویرایش:

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
خوب بهزاد جان (منم بهزادم) من به شخصه به شما E6 ساخت شرکت Motorola رو توصیه می کنم.تا حد فضا با کلاس هست و تا الان دست هیچ کی ندیدم....
چند وقت پیش هم که جمهوری بودم به سختی پیدا می شد.ولی قیمتش حدودا 400 تا 450 بود شاید الان ارزون هم شده باشه.
تاچ اسکرین هست.دوربین 2.وزنش هم زیاد نیست 120 گرم.سیستم عاملش هم لینوکس هست.
من خودم می خواستم این گوشی رو بگیرم که متاسفانه Parents=مخالفت(مشکل همیشگی :laughing: )

E6 و a1200 مشخصات سخت افزاری و نرم افزاریشون یکیه.
ارزش نداره (البته از نظر من ) که آدم 400-450 بده برای گوشی 250 تومنی + قیافه خوشحالE6 .

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
میلاد قیمتش رو مطمعنی؟
yessssssssss

کسی از قیمت I phone ها خبری نداره؟(قیمت هر دو ظرفیت رو میخوام)
فکر کنم دور و بر 1 ميليون باشه البته آنلاک شدش.راسی اين گوشی اينقدر عيب داره.فقط تنها چيزی که داره زيبايی هستش
بدون شرح...

اگه اون W950 270 باشه واسه ی من خیلی خوب میشه

اگه دوربين برات مهم نيست در خريدش شک نکن من تنظیم میکنم.رابط کاربریش به نظر من بهتر از P990 هستش هر چند تفاوت اندکه

در مورد قیمت n95 باید بگم آیا این اسمارت فون ارزش 550 نداره واقعا ؟ شما خودت میدونی قیمت k850 وقتی بیاد چنده ؟
اگر کسی به خاطر دوربين نخره بی هيچ وجه ارزش اين قيمت رو نداره.مخصوصاً تو ايران.

k850 هنوز نيومده داری ميگی قيمتش بالاست؟؟؟؟؟
متاسفانه اين n95 1 ساله اومده ولی هنوز قيمته بالايی داره
فقط زیبایی و خوشدستی n95 گوشیایه k850 و p1 و.... رو میخره

اين که کدوم زيبا تره يه چيزه شخصی هستش.از نظره منم سری n نوکيا فقط گوش کوب هستند.ولی شما اصلاً با m600 و يا w950 کار کرديد.؟؟؟؟بسيار خوش دست هستند
ولی واقعا از نظرت K850 از N95 زشت تره
:D
اين از اون گوشيهايي كه طرفدار هم زياد داره هم زياد پيدا خواهد كرد پس خيلي زود به صورت عمده وارد مي كنند.
shine ال جی هم خيلی طرفدار داره.ولی با اينکه حتی تو ايران نمايندگی داره چند ماه بعد از توزيع جهانی وارد ايران شد

ولی قیمت p1 هم گرونه و اون مدله ارزونی که شما میگین Made in chin هست

اکثر گوشی های سونی اريکسون ساخت چين هستند

چرا؟
چون واقعاً ارزش بيشتر از اين ها رو نداره با توجه به امکاناتش حالا ميشه 450 هم روش قيمت گذاشت
;)
هیچی جایه اصلشو نمیگیره . شما اصلا 2 تا مدله فرانسه و چینشو با هم مقایسه کردی ؟
اگر فرق داشته باشند هم خيلی جزئی هستند.اونم فقط يه خورده از نظره کيفيت ساخت.ولی خوشحال ميشام يه مقايسه بکني :D

آخرین ویرایش:

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
آقا چند روز پیش رفتم و 5700 رو خریدم . :) 293 تومن برام آب خورد . میلاد 270 تومن رو از کجا آوردی من علاالدین رو زیر رو کردم زیر 290 تومن نتونستم پیدا کنم (از 310 تومن بود تا 290 ) البته فکر کنم قیمت شما بدون گارانتی رو گفتی چون توی پاساژ همه با گارانتیشو می فروختن . گوشی خیلی عالیه هستش و نسبت به قیمتش کارایی فوق تصور داره و بیشتر قابلیتهای N95 رو هم داره که فکر کنم دیگه همه بدونن . کیفیت پخش اسپیکرش خیلی عالیه و حتی می تونی به وسیله اکولایزر هم صدای اسپیکرهارو به صورت شخصی تغییر بدی .یه سیستم Tone 3D هم داره که برای پخش موسیقی از اسپیکر به شکلهای مختلفه . از لحاظ بلندی صدا من با یه W550 که برای پسر عمم بود کل انداختم خداییش اصلا صداش کم نبود و تقریبا در حد W550 بود (شرایط کاملا مساوی بود صدای W550 کمی بیشتر بود و کیفیت پخش 5700 اینقدر بالا بود که اصلا بلندی صدای W550 اصلا به چشم نمی اومد (W550 وقتی تا آخر زیاد می کنی هیچی از موزیک نمی فهمی ولی 5700 واقعا یه چیزه دیگش و حتی با اینکه دوتا اسپیکر کوچیک داره بیس خوبی رو داره اسپیکراش . در مورد Mp3 پلیرش باید بگم با هدست خودش یکم توی بیس کم می یاره ولی وقتی یه هدست سونی اریکسون سری W رو انداختم روش بیسش خیلی بهتر شد و کلا از این لحاظ با این هدست خیلی ازش راضی شدم :) . سرعت گوشی هم خیلی خوبه و جون آدم رو نمی گیره وقتی می خواد یه گالری باز کنه . کیفیت فیلمبرداریش فوق العاده هستش و با پسوند Mp4 ذخیره می شه و میشه حتی Full Screen روی کامپیوتر نگاه کرد مخصوصا صداهارو خیلی با کیفیت ضبط می کنه . تنها مشکلش جوی استیکش هست که اولش خیلی اذیت می کنه و بعد از چند دقیقه کار کردن دست آدم خیلی عرق می کنه ولی چون پست دستگاه یه روکش پلاستیکی داره گوشی از دست آدم لیز نمی خوره ولی بعدن بهش عادت می کنین و بازم اذیترو داره . در مورد کیفیت LCD هم دیگه صحبت نمی کنم چون یکی از بهترین هاست و با N95 یکی هست . از لحاظ ظاهری هم زیبا هستش و گوشی نسبتا سبکی هستش (از 3250 خیلی سبکتره ) . کیفیت عکسش تقریبا همون کیفیت 3250 رو داره با این تفاوت که توی شب به دلیل داشتن فلاش عکسهای بهتری میندازه که البته بازم قابل قبول نیست . قسمت چرخشیش هم خیلی نرم تر از 3250 حرکت می کنه . این بود تجربه بنده با این گوشی . :cheesygri راستی یادم بگم تمهای خود گوشی اینقدر زیبا هستن که فکر نمی کنم حالا حالا ها به فکر عوض کردن دانلود تم بیوفتین . ;)

3dclub

کاربر سایت
Mar 29, 2007
92
اين رو مطمين نيستم ولي فكر كنم هم فرانسه و هم چيني كه الان هستن اصل هستن...
بعد شما كه مقايسه كرديد تفاوتها رو شرح بديد لطفا
در مورد اصل بودن شک نکن . مطمعن باش
نمیدونم شما با se p990i مدل چینی و فرانسش کار کردین یا نه ؟ من به شخصه که به طور مدام کار کردم دیدم نوع چینی بیشتر قفل میکنه البته چون من گوشیمو به شیش 7 ماه نرسیده میفروشم از لحاظ عمر و دوام هم فکر میکنم مدل فرانسه بسیار بهتر هستش (بیخود که گرونتر نیست)
این مثله این میمونه که بگین مدل مجارستان نوکیا با فنلاند هیچ فرقی نمیکنه (در صورتی که هر دو اصل هستند) ....
k850 هنوز نيومده داری ميگی قيمتش بالاست؟؟؟؟؟
متاسفانه اين n95 1 ساله اومده ولی هنوز قيمته بالايی داره
عزیز جان
شما اگه تو سایتایه معتبر نیگا کنی متوجه میشی قیمت K850 بسیار زیاد خواهد بود . میگی نه ؟ قول میدم مدله چینی تونم از 800 هزار تومن ارزونتر نباشه حالا خواهیم دید...
در مورد n95 هم باید بگم گوشی ای که از یک میلیون و هفتصد هزار تومن اومده به 550 تومن هنوزم گرونه ؟ نه دیگه پر رو می شی....
اين که کدوم زيبا تره يه چيزه شخصی هستش.از نظره منم سری n نوکيا فقط گوش کوب هستند.ولی شما اصلاً با m600 و يا w950 کار کرديد.؟؟؟؟بسيار خوش دست هستند
ولی واقعا از نظرت K850 از N95 زشت تره
این که صلیغه ایه رو قبول دارم (شما از من چه انتظاری دارین ؟ که همه ی مدلایه SE رو با همه مدلایه نوکیا مقایسه کرده باشم ؟
ولی خدا نکنه من n95 رو با این 2 مقایسه کنم ... همین کارارو میکنین که گوشیایه نوکیارو جوات میکنین.
این 2 تا گوشی با n95 اصلا تو یک کلاس که هیچ یک سطح نیستن که بخایم مقایسه کنیم . حالا من این سوالو از شما دارم که آیا خوش دستی این 2 رو با n95 مقایسه کردی که میگی خوشدست ترند
جواب معلومه نه
اگر فرق داشته باشند هم خيلی جزئی هستند.اونم فقط يه خورده از نظره کيفيت ساخت.ولی خوشحال ميشام يه مقايسه بکني
اشتباه اشتباهه
شما همیشه ظاهر قضیه رو نیگا میکنین
اصلا مشکله ما ایرانیا همینه که عقلمون به چشمونه در مورد مقایسه هم فکر کنم به اندازه کافی توضیح دادم اون بالا
البته من منکر اصل و با کیفیت بودن مدل چینی SE نیستم ولی مطمعنم از لحاظ کیفیت و عمر بالا فرانسش بهتر هست
من خودم می خواستم این گوشی رو بگیرم که متاسفانه Parents=مخالفت(مشکل همیشگی
خوب بهزاد
به نظر میاد اگه نوکیا رو به parent معرفی کنی راضی میشن:biggrin1: امتحانش مجانیه :biggrin1:

M_J_666

کاربر سایت
Aug 28, 2007
88
سلام
چرا اين همه اسم اين n95 رو مي ياريد؟
اين گوشه از لحاظ قيافه كه مونتاژ كامله درپوش باتري رو نگاه كنيد درپوش باتري n80 رو هم نگاه كنيد لنز ها هم كه شبيه هم هستند
تازه جولوش هم كه شبيه يكي ديگه از گوشي هاي نوكياست
اين نظر من بود اما شايد از نظر نرم افزاري و سخت افزاري از بقيه ي گوشي هاي هم رده ي خودش(البته شايد) سرتر باشه
اگه تونستم عكس هاشون رو هم مي زارم

آخرین ویرایش:

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
To Mil@D-777

خوب مبارک باشه ميلاد جان .
اون قيمتی که من گفتم حدودی بود.قيمت ها دام تغيير ميکنه
5700 گوشی خيلی توپيه .من خيلی با اون cpu ش حال ميکنم

نمیدونم شما با se p990i مدل چینی و فرانسش کار کردین یا نه ؟
من با جفتش کار کردم .مشکل خاصی ندارند.فقط کيفيت ساخت p990 فرانسه يه خورده بهتره.ولی از نظره نرم افزاری يکيه.چون موقع آپديت کردند فرقی بين 2 تا گوشی نيستش

شما اگه تو سایتایه معتبر نیگا کنی متوجه میشی قیمت K850 بسیار زیاد خواهد بود . میگی نه ؟ قول میدم مدله چینی تونم از 800 هزار تومن ارزونتر نباشه حالا خواهیم دید...
در مورد n95 هم باید بگم گوشی ای که از یک میلیون و هفتصد هزار تومن اومده به 550 تومن هنوزم گرونه ؟ نه دیگه پر رو می شی....
بله در ابتدا بالا خواهد بود ولی در عرض شايد کمتر از يک ماه به شدت افت ميکنه.همينطور که اين اتفاق برای p1 افتاد
قيمت بالای n95 هم بخاطر اين بود که اون موقع تعرفه بالا بود و همينطور بحث رجيستر کردن گوشی ها در مياون بود.
اون موقع ها قيمت دلاری هم همين بود؟!!!!!!!!

ین 2 تا گوشی با n95 اصلا تو یک کلاس که هیچ یک سطح نیستن که بخایم مقایسه کنیم . حالا من این سوالو از شما دارم که آیا خوش دستی این 2 رو با n95 مقایسه کردی که میگی خوشدست ترن
منم فقط اين 2 تا رو از نظره خوش دستی مقايسه کردم.
;)
البته من منکر اصل و با کیفیت بودن مدل چینی SE نیستم ولی مطمعنم از لحاظ کیفیت و عمر بالا فرانسش بهتر هست
خوب منم گفتم که از نظره کيفيت ساخت البته يه خورده تفاوت دارند

شما همیشه ظاهر قضیه رو نیگا میکنین
اصلا مشکله ما ایرانیا همینه که عقلمون به چشمونه در مورد مقایسه هم فکر کنم به اندازه کافی توضیح دادم اون بالا
دقيقاً مشکل ايرانی هاا همينه . کما اينکه خيلی ها nokia رو انتخاب ميکند چون فقط نوکياست چون شنيدند آنتن دهيش کهيلی کهيلی خوبه.چون به جای اينکه خودشون برن تحقيق ميکنند حرف های چند تا فروشنده و چند نفر که فقط از اين و اون شنيدند و گول تبليغات رو خوردند رو ملاک قرار ميداند.

3dclub

کاربر سایت
Mar 29, 2007
92
اون موقع تعرفه بالا بود و همينطور بحث رجيستر کردن گوشی ها در مياون بود.
شما یک لحظه جوابه خودتو دادی...
خوب الان که حتما قبول داری تعرفه ای در کار نیست ؟ قیمت 800 هزار تومن فکر میکنی قیمت خوبی باشه ؟
مطمعن باش تا 12 ماه پس از عرضه ی k850 قیمتش به 550 نخواهد رسید به دلایلی که اگه بازم بهم گیر دادی بهت میگم

موفق باشی

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
خوب الان که حتما قبول داری تعرفه ای در کار نیست ؟ قیمت 800 هزار تومن فکر میکنی قیمت خوبی باشه ؟
مطمعن باش تا 12 ماه پس از عرضه ی k850 قیمتش به 550 نخواهد رسید به دلایلی که اگه بازم بهم گیر دادی بهت میگم
تعرفه مطرح نيست.
ولی تا وقتی که به صورت عمده وارد نشه ... تا وقتی که همه جا به صورت خيلی زياد پخش نشه(منظورم جاهايی هست که ايرانی ها گوشی رو از اونجا وارد ميکنند) و تا وقتی که قيمت دلاريش پايين نياد گوشی قيمت بالّايی خواهد داااشت.

ولی اگه دوست داری دليل هات رو بگو:)

این tv mobile ها 2 تا سیم کارت میخورن؟! قیمتشون چنده؟

آره 2 تا ميخوره.البته من شنيدم 3 تايی هم داره.
قيمتم بينه 250 تا 300.
توصيه هم ميکنم هر کی خواست بخره با قدرت جلوش رو بگيری
!!!!!!!!1

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
این tv mobile ها 2 تا سیم کارت میخورن؟! قیمتشون چنده؟

از 180 تا 280 بستگی به مدل , ...

در ضمن من که این همه در روز گوشی وارد میکنم قیمت تایین نمیکنم در ضمن قیمت w960 و کلا امکاناتش از K850 بهتر خواهد بود و قیمت k850 در بدو ورود بیشتر از 600 تومان نخواهد بود 25 روز دیگه نسخه آزمایشی رو برام میفرستن n95 چیز خاصی نداره و نهایتا 500 قیمت میخوره اما k850 از آخرین تکنیک شات لنز سونی Cyber Shot 2 بهره میبره و از فروش بیشتری بر خودار هست اما متاسفانه به خاطر اسم نوکیا برای رقابت با n95 نهایت به قیمت 600 توامن حتی کمتر عرضه میشه

فعلا!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر