موبايل!

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
من موندم چی بگیرم من 250 تومن تا اخرش 300 تومن می خوام پول بدم هم وایرلس داشته باشه نظرتون درباره Nokia X6 8GB چیه ....فقط دوست داشتم سیستم عامل Android روش باشه و پشتیبانی کنه که X6 نمیکنه :( من چه کار کنم

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,082
نام
بهنام
سلام
کسی میتونه این دوتا گوشی رو یه مقایسه بکنه و به من بگه کدوما بهتره؟!؟!؟!
1.ViVAZ
2.Xeperia X2
خواهشآ توضیح بدید
با تشکر....
ارسلان چطوری خوبی ؟؟؟ ببین این دوتا تاچشون خوب نیست مقاومتی و از اونور LCD هم TFT هست اگه پول داری C7 نوکیا بگیرن :xHTC هم که سالاره :x
من موندم چی بگیرم من 250 تومن تا اخرش 300 تومن می خوام پول بدم هم وایرلس داشته باشه نظرتون درباره Nokia X6 8GB چیه ....فقط دوست داشتم سیستم عامل Android روش باشه و پشتیبانی کنه که X6 نمیکنه :( من چه کار کنم
وایلد فایر HTC خوبه

LoadPicture.aspx

دوستان یه نصصیحت فقط گوشی با سیستم عامل اندوریید بگیرید واقعا زندگی هست

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
عزیزاصلا فکر شو نکن چیزی بگیرکه اندرود داشته باشه HTC هم چند تا مدل داره

h6z.86.1s1

کاربر سایت
Nov 8, 2010
61
سلام
کسی میتونه این دوتا گوشی رو یه مقایسه بکنه و به من بگه کدوما بهتره؟!؟!؟!
1.ViVAZ
2.Xeperia X2
خواهشآ توضیح بدید
با تشکر....
سلام,یه مقایسه ی کلی:

vivaz سیمبین هست,x2 ویندوز موبایل هست.
vivaz سرعت پردازنده اش 720 مگاهرتز هست ولی x2 سرعتش 528 هست ولی کلا vivaz سرعتش بیشتره و شتاب دهنده ی گرافیکی جدا هم داره.

از نظر جنس بدنه X2 بهتره و vivaz پلاستیکی که ازش استفاده شده در همه جای گوشی اصلا جالب نیست و اثر انگشت خیلی روش میمونه و کثیف میشه و خط هم روش میفته راحت ولی راحت هم میشه لکه هارو پاک کرد.X2 قسمت پشتیش یه چیزی مثل همین vivaz هست ولی جلوی گوشی و بقل هاش و قسمت بالایی پشت گوشی از پلاستیک نیست.(به نظرم اگه vivaz رو میگیری حتما رنگ نقره ایش رو بگیر که به چشم نیاد وگرنه بعد یه مدت بد جور میره رو اعصاب)
دوربین هر دو 8 هست ولی فیلم برداری vivaz اچ دی هست و بهتره.
vivaz وزنش 97 گرم هست ولی x2 وزنش 155 هست.ولی X2 صفحه کلید qwerty هم داره.
و x2 خروجی tv هم داره.

نظر شخصیم هم بین این دوتا گوشی vivaz هست اونم حتما رنگ نقره ایش.;)

در کنار این چیز ها هم اگه انتخابت فقط بین این دو نیست منم نظرم اینه آندروید بگیر...کلا آندروید و ios از باقی سیستم عامل ها خیلی بهترن.;)

آخرین ویرایش:

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
کار با این, htc چه طوری هست منظورم منو ش هست برنامه ...دوربین. خودم که دیگه این رو میگیرم الان چند هست ؟ من تو سایت موبایل رفتم میگند کیفیت تصویرش پایین هست می خواستم بدونم حقیقت داره؟

آخرین ویرایش:

h6z.86.1s1

کاربر سایت
Nov 8, 2010
61
کار با این, htc چه طوری هست منظورم منو ش هست برنامه ...دوربین. خودم که دیگه این رو میگیرم الان چند هست ؟ من تو سایت موبایل رفتم میگند کیفیت تصویرش پایین هست می خواستم بدونم حقیقت داره؟
htc برند خوبیه...گوشی هاش هم خوبه و مشکلی نداره...منوش هم با یکم کار کردن عادت میکنی,چیز خاصی نیست که ازش سر در نیاری...;)
خب دیگه تو این رده قیمت دیگه همینطوری هستن ولی بازم مشکلی نداره...

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
من منظورم اینه که 300 تومن دارم پول میدم بعد میبینیم گرافیگ صفحه در حد گوشی 200 تومنی هم نیسنت میگم افتزاح نباشه راستی نظرتون درباره x6 نوکیا چیه ؟؟؟تو سایت ذی جی کالا همش 10 گرفته ولی بازدید کنده ها از سایت این امتیاز رو دادند ....

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من منظورم اینه که 300 تومن دارم پول میدم بعد میبینیم گرافیگ صفحه در حد گوشی 200 تومنی هم نیسنت میگم افتزاح نباشه راستی نظرتون درباره x6 نوکیا چیه ؟؟؟تو سایت ذی جی کالا همش 10 گرفته ولی بازدید کنده ها از سایت این امتیاز رو دادند ....

اگر قرار هست X6 بخری که پولت رو جمع کن Nokia C7 بخر.سیستم عاملش هم به روز تر هست

h6z.86.1s1

کاربر سایت
Nov 8, 2010
61
نه آقا,صفحش خوبه...حتما با نکسوس یا گلکسی مقایسه کردن که گوشیو له کردن.
wildfire تو این رده قیمتی گوشی خیلی خوبیه.;)

h6z.86.1s1

کاربر سایت
Nov 8, 2010
61
wildfire رو چشه خودم گرفته چون htc هم هست دیگه نمیشه نظرم رو عوض کنم ......راستی تو بازار چند هست
قیمتش 315 بدون گارانتی دیدم.ولی بازم بالا پایین داره دیگه..بگردی گرونتر ارزونتر گیر میاد.
فک نکنم رم داشته باشه..اگه نداشت داری رم میگیری سعی کن بالای 4 گیگ نگیری..یه جا خوندم ممکنه یخورده هنگ کنه.اگه خیلی برنامه باز نیستی 2 بگیر خودش هم 512 مگ داره,ولی بازم مشکل خاصی پیدا نمیکنی,ولی حالا هر جور خودت میدونی همون کارو بکن.;)

ALPAY

کاربر سایت
Feb 11, 2010
16
سلام دوستان می خواستم بدونم گ.شی های موتورلا رو تو تهران از کجا میشه خرید که تمام مدلارو داشته باشه مخصوصا این مدل xt806

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,432
دوستان کسی با اچ دی2 کار کرده کسیداشته؟
چه جوره خوبه ؟ دوستانیکه دارند روش اندروئید نصب کردن؟ هنگ منگ در کارش هست؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر