موارد امنیتی جدید در آپدیت پاییزی 2010 اضافه شده است؟

ashkan1374

کاربر سایت
Aug 16, 2009
80
من خودمم شک نداشتم که بن شدم ولی XVAL میگه SECDATA IS CLEAN
G:%5Cdcim%5C100MEDIA

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
البته اگر شما وصل شی به لایو و پیغام بن رو بگیری قابلیت کپی کردن بازی روی هارد رو هم از دست می دی.
اینجوری هارد رسمآ پر میشه؟
یا دیگه اصلآ رو کنسول نمیشه هاردی وصل کرد؟
چطوری میشه؟

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
اینجوری هارد رسمآ پر میشه؟
یا دیگه اصلآ رو کنسول نمیشه هاردی وصل کرد؟
چطوری میشه؟

نه اصلا دیگه اینجوری نیست این Blockشدن هارد مال بن ویو سال پیش بود که بعد از چند وقت مایکروسافت یه آپدیت داد وکنسول های بن شده هارد هاشون رو از Block درآورد امسال معلوم نیست بعد از بن شدن کدوم قابلیت دستگاه غیرفعال کنه ...

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
دقیقاً می شه بگی کدوم آپدیت همچین کاری می کرد؟
بفرمایید آقا اشکان
جزئیات آپدیت 2010 06 April ورژن 2.0.9199.0

Allows up to two USB flash drives to be used for storing profiles, game saves, demos and more up to 16 GB each, 32GB combined.
Allows content transfer to another attached storage device. Content transfer does not copy installed games
Brings back to banned consoles the option to install games to hard drive in order to decrease load times and to make the hardware quieter

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
بفرمایید آقا اشکان
جزئیات آپدیت 2010 06 April ورژن 2.0.9199.0

Allows up to two USB flash drives to be used for storing profiles, game saves, demos and more up to 16 GB each, 32GB combined.
Allows content transfer to another attached storage device. Content transfer does not copy installed games
Brings back to banned consoles the option to install games to hard drive in order to decrease load times and to make the hardware quieter
اینو نمی دونستم؛ چون کنسول بن شده هم ندارم برای همین تست نکرده بودم تا حالا.

ممنون

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
دوستان من که به اشتباه آپ کردم راهی هست داشبور قبلیو نصب کنم؟؟ یه شوت مغزی به من گفت برای اجرای ونکوییش باید آپ کنی الان راهی هست؟؟ البته COD اجرا میشه در ضمن من فیبل نمیخوام بازی کنم بن هم شدم قبلا...

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
سلام
اقا از کجا بفهمیم که بازی AP25 داره
راهی هست؟
یا لیستی هستش؟
س
MW2 FIFA 11 پشتیبانی میکنن؟

آخرین ویرایش:

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
حالا مثلآ اساسین AP 2.5 باشه
اجرا کردنش روی داشبورد قدیمی که مشکل ایجاد نمیکنه؟
کلآ این سیستم AP چیه؟
یه قسمت جدید از دیسک چک میشه...
معلوم نیست هنوز ممکنه آپدیت داشبورد روی دیسک بازی باشه و شما مجبور باشید آپدیت کنید ولی اگه آپدیت نباشه که من فکر نمیکنم آپدیتی روی دیسک باشه میتونید بادشبورد قبلی اجراش کنید

دوستان من که به اشتباه آپ کردم راهی هست داشبور قبلیو نصب کنم؟؟ یه شوت مغزی به من گفت برای اجرای ونکوییش باید آپ کنی الان راهی هست؟؟ البته COD اجرا میشه در ضمن من فیبل نمیخوام بازی کنم بن هم شدم قبلا...

خوب دیگه مشگلی نیست که بن هم شدید Fable IIIهم نمیخواید بازی کنید
نه نمیتونید ورژن داشبورد رو Downgradeکنید

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
خوب دیگه مشگلی نیست که بن هم شدید Fable IIIهم نمیخواید بازی کنید
نه نمیتونید ورژن داشبورد رو Downgradeکنید
خوب بازی های جدید چی اجرا نمیشه... اگه من کنسولو ریست کنم چی به تنظیمات اولیه...

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
نه نمیتونید بازی هایی که AP2.5هستن رو اجرا کنی از الان به بعد برای اینکه بفهمید بازیای های جدیدAP2.5هستن یا یه سرچ بکنید یا بیاید BC چون اگه بازیتون AP2.5 باشه هم اجرا نمیشه هم فلگ میشید(رو داشبورد جدید)

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
این Flag شدن در حالت آفلاین که خاص داشبورد جدید هست آیا فقط در مورد fable 3 و بازیهای جدید صادق هست و یا اینکه در مورد بازیهای قدیمی که ap2.5 رو آنها فعال هست هم برقراره؟

به عبارت دیگر آیا تا به حال با آپدیت جدید گزارشی مبنی بر flag شدن با انجام بازی غیر از fable 3 شده است؟

ممنون

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر