موارد امنیتی جدید در آپدیت پاییزی 2010 اضافه شده است؟

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
این Flag شدن در حالت آفلاین که خاص داشبورد جدید هست آیا فقط در مورد fable 3 و بازیهای جدید صادق هست و یا اینکه در مورد بازیهای قدیمی که ap2.5 رو آنها فعال هست هم برقراره؟

ممنون
تنها بازی که AP2.5هست تا الان فقط Fable III هست

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
شما با برنامه xval چک کن کنسولتو اگر نوشت Failed AP25 Challenge و اگر بر این مبنا بگذاریم که c4eva 100% درست گفته! متاسفانه یعنی شما شناسایی شدی/می شی.
/QUOTE]

دوستان یک‌بار برای همیشه این مسئله رو روشن کنید و فلگ شدن رو با بن قاطی نفرمایید. متاسفانه ضعف ما اینه که یکبار یه مورد رو تعریف می‌کنیم ولی برداشت‌های بعدی ما اون تعریف اولیه رو در بیشتر موارد نقض می‌کنه.

برنامه Xval بیشتر برای اینکه شما یه کنسول رو تست کنی ببینی بن شده هست یا نه مثلاً می خوای یک کنسول دست دوم بخری. وقتی این برنامه پیغام clean می ده به این معنی هست که کنسول بن نشده.
/QUOTE]

در ضمن این جمله شما بود که برنامه Xval تنها کنسول‌های بن شده رو نشون میده نه فلگ شده ولی متاسفانه داریم می‌بینیم که همه چی عوض شده. مگه غیر از این بود که تنها راه حل برای تشخیص فلگ شدن این مورد هست.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
چیزی که برای من جالبـــه اینه که ، کسانی که تاحالا یکبار هم به لایو وصل نشدن ( و مطمئنم در آینده هم وصل نمیشن) برای چی اینقدر دنبال داشبورد جدید و قدیم ان که ببینن بالاخره بن میشن یا نه؟ خـــب وقتی اصلاً وصل نمیشی لایو عین حالتی میمونه که بن شدی دیگه.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
چیزی که برای من جالبـــه اینه که ، کسانی که تاحالا یکبار هم به لایو وصل نشدن ( و مطمئنم در آینده هم وصل نمیشن) برای چی اینقدر دنبال داشبورد جدید و قدیم ان که ببینن بالاخره بن میشن یا نه؟ خـــب وقتی اصلاً وصل نمیشی لایو عین حالتی میمونه که بن شدی دیگه.
خو بازی هایی مثل FABLE 3رو با اپدیت جدید نمیتونن اجرا کنن!ولی سر قضیه بن شدن حرفت درسته:D(جدا چرا پیگیراً؟:D)

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
دوستان یک‌بار برای همیشه این مسئله رو روشن کنید و فلگ شدن رو با بن قاطی نفرمایید. متاسفانه ضعف ما اینه که یکبار یه مورد رو تعریف می‌کنیم ولی برداشت‌های بعدی ما اون تعریف اولیه رو در بیشتر موارد نقض می‌کنه.
انقدر اینجا اطلاعات غلط و اشتباه نوشته می شه که آدم اصلاً حوصلش نمیاد به سوالات جواب بده. اینایی هم که نوشته بودم برای یسری عده خاص بود که ازم سوال کرده بودن.
جالب اینکه وقتی یه چیزی رو جواب می دی دوباره کاربرا همون سوال رو می پرسن و در جواب نفر دیگه یه جواب اشتباه می ده.
ولی حالا در مورد این چیزایی که شما نوشتی:
من چیزی برداشت اصلاً نکردم که بخواد حرفامو نقض کنه یا تایید کنه.
فرق فلگ با بن چیه؟
فلگ وفتی می شی یعنی توی لیست بن مایکروسافت قرار گرفتی و در اولین فرصت که banwave شروع بشه بن می شی.
بن یعنی اینکه کنسول شما دستریسش به محیط لایو قطع شده که بعد از فلگ شدن رخ می ده.
در ضمن این جمله شما بود که برنامه Xval تنها کنسول‌های بن شده رو نشون میده نه فلگ شده ولی متاسفانه داریم می‌بینیم که همه چی عوض شده. مگه غیر از این بود که تنها راه حل برای تشخیص فلگ شدن این مورد هست.
خوب بهتر بود پس این پست منم نقل قول می کردی قبلش:
درسته، ببین وحید جان ایراد این برنامه می دونی چیه؟ این برنامه میاد 8 بایت از اطلاعات داخل secdata.bin رو می خونه که در واقع وضعیت کنسول رو در زمینه وصل شدن به لایو و بن مشخص می کنه، وقتی هم کنسول بن می شه محتویات این فایل تغییر می کنه. حالا موضوع اینکه این برنامه وقتی پیغامی رو به شما می ده، اون پیغام واقعاً وضعیت فعلی کنسول شماست و مشکلی در این زمینه وجود نداره ولی این برنامه هیچ دسترسی به سرور های blacklist مایکروسافت نداره.
جناب capitanrayan عزیز به اشتباه دارن می گن که کسایی که flag می شن همون موقع بن می شن ولی اینطوری نیست. شما ممکنه 3 ماه پیش سریال کنسولت توی لیست flagged قرار گرفته باشه ولی این هیچ تغییری در secdata.bin کنسول شما ایجاد نمی کنه چون از طرف سرور خود مایکروسافت هست.
من نگفتم فقط کنسول های بن شده رو نشون می ده. اگر این برنامه بنویسه کنسول شما بن شده یعنی 100% بن شدی. اگر هم بنویسه Failed AP25 Challenge یعنی اینکه این کنسول بازی با چک ap25 رو اجرا کرده که موقع چک failed شده. وقتی یک برنامه ساده می تونه اینو نمایش بده پس خیلی راحت می تونه در اولین فرصت که کنسول به لایو وصل می شه هم برای مایکروسافت نمایش داده بشه یعنی شناسایی می شی. البته این برنامه جملات مختلفی رو ممکنه بنویسه در حالات مختلف که کاری بهشون نداریم اینجا.

اینجا خیلی از دوستان این اطلاعات غلط رو جا انداختن که اگر این برنامه بنویسه secdata is clean پس یعنی کنسول بن و شناسایی نشده در صورتی که اصلاً اینطوری نیست. به طور خلاصه تنها برداشت 100%ی که می شه از جمله secdata is clean کرد اینکه این کنسول در حال حاضر بن نشده است.
منم صحبتم در پست های قبلی در مورد این جمله بود فقط.
تنها راه حل برای تشخیص فلگ شدن این مورد هست.
این روش هم دقیق نیست و خیلی ها همون پارسال گزارش دادن که کمکی بهشون نکرده این روش.

hps

کاربر سایت
Jul 15, 2008
168
نام
حسین
پس من فعلا هم باید اپدیت نکنم .. همم اینکه بازی fable3 رو انجام ندم. درسته ؟ در ضمن کار دیگه اگه لازمه بگین چون من تازه لایوی شدم زیاد از موارد امنیتی سر در نمیارم ...:-s

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
پس من فعلا هم باید اپدیت نکنم .. همم اینکه بازی fable3 رو انجام ندم. درسته ؟ در ضمن کار دیگه اگه لازمه بگین چون من تازه لایوی شدم زیاد از موارد امنیتی سر در نمیارم ...:-s

شما ابدیتو نکنی تقریبا هیچ کار نمیتونی کنی که بخوای فلگ شی
فیبلم میتونی بازی کنی راحت

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن
اصلاً کسی نخواد لایو بازی کنه چه نیازی به آپدیت هست ؟
اگر خواست با کینکت بازی کنه اون موقع آپدیت میکنه !
درسته ؟!

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
اصلاً کسی نخواد لایو بازی کنه چه نیازی به آپدیت هست ؟
اگر خواست با کینکت بازی کنه اون موقع آپدیت میکنه !
درسته ؟!

اره درسته
کلا تو چنتا تاپیک پر بازدید بخش لایو 360 همه زور میزنن همینو بگن ولی هیچکی متوجه نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر