موارد امنیتی جدید در آپدیت پاییزی 2010 اضافه شده است؟

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
من اپدیت جدید رو از سایت ماروسافت دانلود کردم و نصب کردم و بازی COD BO رو اجرا کردم Fable3 رو هم برای من بدون مشکل بالا اورد

MForce

کاربر سایت
Mar 10, 2007
313
نام
محمد مهدی
سلام
من الان میخواستم fable 3 رو افلاین بازی کنم که این پیغامو میده و نمیزاره بازیو لود کنم

cannot load save game.this save game was created with a more up-to-date version of the game

دوستان هیچ راهی نداره که من سیوای قبلیه خودمو بازی کنم ؟

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
شما چرا اینجوری می کنید؟!هر چی گفتین جز جواب سوال من!می گم الان ما این آپدیت کنیم اگه نه چرا؟در ضمن الان lt 1.1 واسه مایکروسافت شناسایی شده؟چجوری از طریق fable شناسایی میشیم؟یعنی fable بازی نکنیم؟
تو سایت پیناتا هم اینو نوشته:
[FONT=&quot] تا عرضه شدن[/FONT] Ixtreme LT+ ''NEW[FONT=&quot] از اتصال به شبکه [/FONT] LIVE[FONT=&quot] و نصب آپدیت جدید [/FONT] Dashboard[FONT=&quot] جدا پرهیز کنید[/FONT]

آخرین ویرایش:

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
آقا يه سوال ساده اين آپديت مشكلي نداره كه دوستمون گذاشته بود؟؟؟
http://download.microsoft.com/downlo...stemupdate.zip
Microsoft server
در ضمن با خيال راحت آپديت كنم يا نه؟؟؟؟
من فقط آفلاين بازي ميكنم و اصلا لايو نميرم
لطفا با بياني شيوا و ساده جواب بدييد ممنون>:d<
من تا قبل از دیدن این پست به شما میگفتم : خیر ، مشکلی پیش نمیاد ، فقط F III رو نمیتونید بازی کنید ؛ اما با دیدن این :
من اپدیت جدید رو از سایت ماروسافت دانلود کردم و نصب کردم و بازی COD BO رو اجرا کردم Fable3 رو هم برای من بدون مشکل بالا اورد...
نمیدونم چی بگم ! یکی از آقایون اهل فن اگه میشه جواب بدن ( ترجیحا" خود آقا خلیل ، نه حمید :D ) که این نقل قول دومی امکان پذیر هست ؟!

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
من یه چیزی رو متوجه نشدم کسی هم درست جواب نمیده

آقا من بازی قدیمی بازی نمی کنم فقط COD MW2 رو انلاین بازی می کنم بازیهای جدید رو هم اصلا تمایل ندارم بازی کنم و در دستگام بگذارم ورژن lt1.1 هست و داشبورد هم قدیمی
آنلاین بشم یا نه؟

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
من یه چیزی رو متوجه نشدم کسی هم درست جواب نمیده

آقا من بازی قدیمی بازی نمی کنم فقط COD MW2 رو انلاین بازی می کنم بازیهای جدید رو هم اصلا تمایل ندارم بازی کنم و در دستگام بگذارم ورژن lt1.1 هست و داشبورد هم قدیمی
آنلاین بشم یا نه؟
میتونید آنلاین بشید(ولی من هیچ تضمینی نمیکنم ) فریمور LTهنوز شناسایی نشده و با بازی های قدیمی فعلا مشکلی نداشته کسی...

آخرین ویرایش:

Farzadreza

کاربر سایت
Jul 11, 2009
75
نام
farzadreza
دوستان من آپدیت کردم و فعلا انلاین هستم و بازی هم کردم فیفا 10 و 11 رو....و...آپدیتش خیلی باحاله و فضای داشبورد ساده تر و خوشگلتر شده! (دلتون آب) اگر هم احیانا اتفاقی افتاد که امیدوارم نیفته! :) بهتون خبر میدم من باب بن شدگی و سوختگی(دماغ!) و اینها!!! البته خیلی خوشگل نشده هااا...دلتون خیلی هم نسوزه...

امیدوارم بن نشم! من کلا 2 ماه نمیشه به لایو وصل شدم! :)

راستی یه سوال از اهل فن! سال های قبل بعد آپدیت عدد X یا Z کنسول ها بلافاصله تغییر می کرد؟ یعنی الان واسه من بعد آپدیت عدد X ثابت مونده یعنی فلگ نشدم و تا به حال تو لیست نیستم؟

آخرین ویرایش:

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
شما چرا اینجوری می کنید؟!هر چی گفتین جز جواب سوال من!می گم الان ما این آپدیت کنیم اگه نه چرا؟در ضمن الان lt 1.1 واسه مایکروسافت شناسایی شده؟چجوری از طریق fable شناسایی میشیم؟یعنی fable بازی نکنیم؟
تو سایت پیناتا هم اینو نوشته:
[FONT=&quot] تا عرضه شدن[/FONT] Ixtreme LT+ ''NEW[FONT=&quot] از اتصال به شبکه [/FONT] LIVE[FONT=&quot] و نصب آپدیت جدید [/FONT] Dashboard[FONT=&quot] جدا پرهیز کنید[/FONT]
یکی جواب بدههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه!!!!!!!)x

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
دوستان من یک توضیحی بدم، این لیست تغییراتی هستش که با آپدیت جدید اضافه میشوند:

Adds a new Anti-Piracy Scheme 2.5 (Fable 3 doesn't work on Ixtreme LT).
Adds a visual refresh to incorporate elements of Microsoft's Metro design style.
Adds a motion menu specialized for Kinect under system settings.
Adds ESPN as an app download via Xbox Live. ESPN is only available in the US and requires an Xbox Live Gold subscription. Certain ISPs do not support the service. ESPN can be limited or blocked entirely.
Adds Kinect Functionality for Zune, Last.fm, Sky Player.
Adds Foxtel Live TV, OnDemand and catch up services in Australia at an extra monthly cost.
Updates Zune adding Zune Music and ZunePass functionality.
Updates Game Marketplace with a Metro-style redesign and easier navigation.
New codec for Xbox Live voice chat that improves communication quality.
New boot screen animation with redesigned Xbox 360 orb and ribbons.
Better connection when using a wireless network adapter.
Improved Netflix integration by enabling to search the entire Netflix catalog from within the console.
Added Netflix support for Canada.
Improved Avatars to 2.0 version with human-like proportions.
Improved HDD load time.

همونطوری که میبینید در این آپدیت مکانسیم امنیتی جدیدی به اسم AP2.5 اضافه شده که اجرای بازیهایی که چک AP2.5 را در خود دارند، که Fable III اولین آنها بوده، را بر روی فیرم ویرهای LT غیرقابل اجرا کرده.
C4Eva در IRC گفت که LT+ مثل همیشه مجانی خواهد بود و همچنین گفته که این نگارش امسال نخواهد آمد.
این به این معنی است یا به دشبورد جدید آپدیت نکنید، چون در 9199 و پایین تر چک AP2.5 وجود ندارد
دستگاههایی که درایو هیتاچی و سامسونگ دارند این بازیها را اجرا میکنند، چون آنها از iXtreme قدیمی استفاده میکنند و نه LT (البته فکر کنم برای سامسونگ هم LT آمده بود)

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
همونطوری که میبینید در این آپدیت مکانسیم امنیتی جدیدی به اسم AP2.5 اضافه شده که اجرای بازیهایی که چک AP2.5 را در خود دارند، که Fable III اولین آنها بوده، را بر روی فیرم ویرهای LT غیرقابل اجرا کرده.
C4Eva در IRC گفت که LT+ مثل همیشه مجانی خواهد بود و همچنین گفته که این نگارش امسال نخواهد آمد.
این به این معنی است یا به دشبورد جدید آپدیت نکنید، چون در 9199 و پایین تر چک AP2.5 وجود ندارد
دستگاههایی که درایو هیتاچی و سامسونگ دارند این بازیها را اجرا میکنند، چون آنها از iXtreme قدیمی استفاده میکنند و نه LT (البته فکر کنم برای سامسونگ هم LT آمده بود)

سلام

مگه شعار این جناب c4e موقع لانچ LT این نبود که LT کمترین تغییر نسبت به فرمور اصلی رو داره و برای ماکروسافت قابل شناسایی نیست؟

چطور باید یه آپدیت باعث بشه تا یه نسخه جدید از LT منتشر بشه؟ گیریم ما 3 ماه هم لایو نرفتیم و به LT+ هم آپگرید کردیم چه تضمینی وجود داره که دفعه بعد هم ماکروسافت زمان آپدیت جدیدش رو فریاد بزنه؟

یه آپدیت امنیتی که نیازی به اطلاع رسانی نداره بک گراند دانلود رو تمام کنسولا نصب میشه.

به نظر من بحث LT+ باعث میشه کلا این پروژه زیر سوال بره

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام

مگه شعار این جناب c4e موقع لانچ LT این نبود که LT کمترین تغییر نسبت به فرمور اصلی رو داره و برای ماکروسافت قابل شناسایی نیست؟

چطور باید یه آپدیت باعث بشه تا یه نسخه جدید از LT منتشر بشه؟ گیریم ما 3 ماه هم لایو نرفتیم و به LT+ هم آپگرید کردیم چه تضمینی وجود داره که دفعه بعد هم ماکروسافت زمان آپدیت جدیدش رو فریاد بزنه؟

یه آپدیت امنیتی که نیازی به اطلاع رسانی نداره بک گراند دانلود رو تمام کنسولا نصب میشه.

به نظر من بحث LT+ باعث میشه کلا این پروژه زیر سوال بره
نه اتفاقاً اين موضوع مي تونه يه جورايي اين نکته رو نشون بده که احتمالاً LT براي مايکروسافت قابل شناسايي نبوده. الان مشکل فقط فيرمور نيست خود ايميج fable هم مشکل داره براي همين اجرا نمي شه يعني LT+ هم بياد باز اين fable رو بگذاريد توش شناسايي مي شيد و بايد حتماً از ايمجي با SSV3 که AP25 رو ساپرت کنه استفاده کرد.
فيرمور هاي قديمي مي تونن روي داشبورد جديد Fable III رو اجرا کنن ولي LT نمي تونه. اين مي تونه به اين دليل باشه که فيرمور هاي ixtreme قديمي فقط محدود به چک هاي متداول بودن و کاري به ساير چک ها که همين AP25 باشه ندارن. الان چون ايميج هاي fable خودش مشکل داره یعنی خواص یک دیسک اورجینال رو نداره لود نمی شه. به همین دلیله که Fable III اورجینال بدون مشکل برروی LT اجرا می شه.

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
نه اتفاقاً اين موضوع مي تونه يه جورايي اين نکته رو نشون بده که احتمالاً LT براي مايکروسافت قابل شناسايي نبوده. الان مشکل فقط فيرمور نيست خود ايميج fable هم مشکل داره براي همين اجرا نمي شه يعني LT+ هم بياد باز اين fable رو بگذاريد توش شناسايي مي شيد و بايد حتماً از ايمجي با SSV3 که AP25 رو ساپرت کنه استفاده کرد.
فيرمور هاي قديمي مي تونن روي داشبورد جديد Fable III رو اجرا کنن ولي LT نمي تونه. اين مي تونه به اين دليل باشه که فيرمور هاي ixtreme قديمي فقط محدود به چک هاي متداول بودن و کاري به ساير چک ها که همين AP25 باشه ندارن. الان چون ايميج هاي fable خودش مشکل داره یعنی خواص یک دیسک اورجینال رو نداره لود نمی شه. به همین دلیله که Fable III اورجینال بدون مشکل برروی LT اجرا می شه.

اشکان اگر بنا را بذاریم به صحت نظریه شما پس بجای یه LT دیگه نباید دنبال یه روش جدید (پچ جدید) از ایمیج گرفتن از دیسک اورجینال باشیم ؟

یه سوال دیگه یعنی الان بدون مشکل میتونم آپدیت کنم و به طور مثال FIFA11 آنلاین بشم؟

در مجموع اگر توی 2-3 خط دلیل انتشار LT+ رو توضیح بدید ممنون میشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر