معرفی بزرگ در ارتباط با Crysis

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
crysis.jpg

پروموِ پخش شده از اپیزود بعدی برنامه ی GTTV ، خبر از یک رونمایی بزرگ از سوی تیم Crytek می دهد.
در انتهای پرومو اعلام شد که در این هفته از برنامه ی GTTV "منتظر یک رونمایی و خبر بزرگ در ارتباط با فرنچایز Crysis باشید ، رونمایی که نباید آن را از دست بدهید".

چند ماه پیش شایعات زیادی پیرامون پورت Crysis 1 برای کنسول ها بوجود اومد.
علاوه بر این ممکن است شاهد عرضه ی یک Expansions Pack برای Crysis 2 باشیم.

اپیزود بعدی برنامه ی GTTV ، پنج شنبه شب بر روی ایر خواهد رفت.

Source

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
Crysis 1 اصا گیم پلیش آخه کنسولی نبود چطور میخواد بیاد ؟ از همه دکمه های کیبورد کار می کشید بد مصب . اصا تهه PC Exclusive بود فک نکنم بیاد :D
چرا که نه؟؟؟کنترولر 360 12 تا دکمه داره!!!!منم کرایسیس 1 رو بازی کردم...از 12 تا دکمه که بیشتر نبود؟!
15 16 تا بود قشنگ .

آخرین ویرایش:

sadrakiller

کاربر سایت
Jan 20, 2011
16
Crysis 1 اصا گیم پلیش آخه کنسولی نبود چطور میخواد بیاد ؟ از همه دکمه های کیبورد کار می کشید بد مصب . اصا تهه PC Exclusive بود فک نکنم بیاد :D
چرا که نه؟؟؟کنترولر 360 12 تا دکمه داره!!!!منم کرایسیس 1 رو بازی کردم...از 12 تا دکمه که بیشتر نبود؟!

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
Crysis 1 اصا گیم پلیش آخه کنسولی نبود چطور میخواد بیاد ؟ از همه دکمه های کیبورد کار می کشید بد مصب .

ببند بابا ! مثه اینکه کرایسیس واسه pc زائیده شده :d
ولی این کاره پورت کردن خیلی مزخرفه ! کاش نباشه اینجوری !

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955

15 16 تا بود قشنگ .
از این لحاظ که خیت کردی برادر :D کرایسیس 1 اصلا خودش کنترلر 360 رو ساپورت میکرد

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
از این لحاظ که خیت کردی برادر :D کرایسیس 1 اصلا خودش کنترلر 360 رو ساپورت میکرد
من هیچ وقت حرمت شکنی نکردم دسته 360 وصل کنم به PC ـیم :D واقعا ؟ :D ای چه ضایع شدیم :-s
نه خداوکیل اما یه جوری بود اصا روح ِ PC توش همچی می چرخید :D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
وقتی Crysis 2 برای کنسول با اون گرافیک اومده یکی بیاد به من بگه Crysis 1 سیری چند...!؟
کیفیت تکسچر های کرایسیس 1 دوبرابر کرایسیس 2 بود به گفته DF . به علاوه محیطاشم بزرگتر بود . فیزیکشم از اون فیزیک کنسولی کرایسیس 2 خیلی بهتر وبد . البته فیزیک کرایسیس 2 روی pC بد نبود اما تخریب پذیری ِ نسخه اول فک کنم بیشتر بود .

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
وقتی Crysis 2 برای کنسول با اون گرافیک اومده یکی بیاد به من بگه Crysis 1 سیری چند...!؟
احتمالا شما Crysis بازی نکردی مگرنه متوجه میشدی اون محیط عظیم رو کنسول اومدنش محاله
همون 2یی هم که با کلی اختلاف روی کنسول اومد

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
احتمالا شما Crysis بازی نکردی مگرنه متوجه میشدی اون محیط عظیم رو کنسول اومدنش محاله
همون 2یی هم که با کلی اختلاف روی کنسول اومد

اگر نسخه 1 برای کنسولها تایید شد چی..؟
البته تنظیمات نرمال..

کیفیت تکسچر های کرایسیس 1 دوبرابر کرایسیس 2 بود به گفته DF . به علاوه محیطاشم بزرگتر بود . فیزیکشم از اون فیزیک کنسولی کرایسیس 2 خیلی بهتر وبد . البته فیزیک کرایسیس 2 روی pC بد نبود اما تخریب پذیری ِ نسخه اول فک کنم بیشتر بود .

عمراً..!

شوخی کردی دیگه..!

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
اگر نسخه 1 برای کنسولها تایید شد چی..؟
البته تنظیمات نرمال..

عمراً..!

شوخی کردی دیگه..!
هیچی راهی نیست بین من و شما ! هستم خدمتت
آها! پس شرطی شد اومدنش! ملالی نیست همون اومدنش کافیه!
ضمن این که من ندیده بودم نسخه ی 1 یه بازی بعد از 2ش بیاد!!!

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
چرا که نه شاید کرایسیس 1 برای کنسول اومد!!!

ولی از نظر من با این کار ابهت کرایسیس رو کم میکنند چون تا الان همه کرایسیس رو به اون عظمتش میشناسن و هنوز هم قدرت کارت گرافیک و سیستم ها رو باهاش میسنجند اگه روی کنسول بیاد (که 100% ضعیف تر میشه اما نه خیلی) اون ابهت از بین میره (اینم نه خیلی اما دیگه اونجوری به کراسیس نگاه نمیشه) و شاید بشه مثل کرایسیس 2 که اصلا مثل زمان اومدن کرایسیس سر و صدا راه ننداخت....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر