معرفی بزرگ در ارتباط با Crysis

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
crysis.jpg

پروموِ پخش شده از اپیزود بعدی برنامه ی GTTV ، خبر از یک رونمایی بزرگ از سوی تیم Crytek می دهد.
در انتهای پرومو اعلام شد که در این هفته از برنامه ی GTTV "منتظر یک رونمایی و خبر بزرگ در ارتباط با فرنچایز Crysis باشید ، رونمایی که نباید آن را از دست بدهید".

چند ماه پیش شایعات زیادی پیرامون پورت Crysis 1 برای کنسول ها بوجود اومد.
علاوه بر این ممکن است شاهد عرضه ی یک Expansions Pack برای Crysis 2 باشیم.

اپیزود بعدی برنامه ی GTTV ، پنج شنبه شب بر روی ایر خواهد رفت.

Source

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
حسین حالا اینجا جا نیست.ولی طرف بیاد فلان قد هزینه کنه برای اینکه بشینه 2 یا 3 تا در سال بازی مولتی با گرافیک بالا بازی کنه.چون همین PC تا اونجایی که ما میدونیم عنوان انحصاری شاخی نداره.:d
این حرفتو کاملا قبول دارم
واقعا لذت بعضی از بازی های کنسول ها رو هیچ بازی pc ای نداره
بعدشم تا کی میخواید منتظر بازی های انحصاری pc باشید؟:d
راستی جنگای صلیبی 3 یه ماه دیگه میاد بشینید اون رو بازی کنید:))
آخه انحصاریه:))=))

• Like
Reactions: гадюка

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
شما مثل اینکه اصلا star craft , diablo ,wow و کلی بازی adventure که فقط واسه pc میاد رو نمیبینید.

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
دوست عزیز صحرای کربلا از بازیسنتر نمیگذره ، مسیر رو اشتباه اومدید !

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
شما مثل اینکه اصلا star craft , diablo ,wow و کلی بازی adventure که فقط واسه pc میاد رو نمیبینید.
دوست عزیز با احترام به شما تنوع سبک بازی ها رو ی کنسول و بازی های انحصاری برای فروش کنسول ها و بازی های آرکد انحصاری و بازی های ورزشی که بر روی پی سی نیستن یه حقیقت آشکاره دوران مکس پین و هالف لایف و مافیا رو یادت هست پی سی واقعا در اون زمان بازی های با کیفیت و انحصاری عالی داشت در این که یک پی سی قوی گرافیک بهتری هم میده درش شکی نیست ولی واقعا فقر بازی های انحصاری رنج میبره .

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,976
نام
رضا
دیبالو که مولتی شد رفت.استار کرافت هم که قبلا عرضه شده.وار کرافت که بحثش جداست.شما بیا به من بگو تو این مدت چه بازی انحصاری گردن کلفتی قراره برای PC عرضه بشه.البته چرا یه بازی هستش اونم به نام Hard Reset که به نظرم کمتر سیستمی بتونه اجراش کنه.:d
دوست عزیز صحرای کربلا از بازیسنتر نمیگذره ، مسیر رو اشتباه اومدید !
حرف برای گفتن نداری کسی مجبورت نکرده حرف خنده دار بزنی.

• Like
Reactions: Polaris

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,562
نام
حسین
قیقا باهات موافق هستم این جمله را باید طلا گرفت

خسته شدن معنی نمیده برای pcگیمر چون باز یهای که روی pcمی ایند از نظر گرافیکی جذاب تر هستند
دسخوش حسین بنازمت که کم نمیاری ببینمت تا کجا پیش میری دمت گرم:d

خو کاری نداره.چرا ارتقاع سیستم.رو کنسول هم میتونی بازی کنی.
خو همون بازی نکنم سنگین تره میرم میشینم درس می خونم کنکور در بیام عمو کنسول فقط بدرد فوتبال +انحصاری میخوره ببخشید بدرد همون فوتبالم نمی خوره دیروز pc رو زدم به 40 اینچ fifa خدا فریم رو اخرین تنظیمات گرفتم با دسته x360 دیگه تا اخرشو بخون

یه PC Gamer همیشه سیستمش به روز خواهد بود.
بابا من یه ماهه سیستم گرفتم فردا میگه برا c3 باید برا 60 فریم حداقل 2 تا 580 داشته باشی و گرنه خودتو بکش وقتی بابا پول نداره منم به زور یه 560 گرفتم چی کنم خو به نظر خودت
بعدشم تا کی میخواید منتظر بازی های انحصاری pc باشید؟
راستی جنگای صلیبی 3 یه ماه دیگه میاد بشینید اون رو بازی کنید
دسخوش جنگای صلیبی از کی تا الان شده مسخره ؟؟اون موقع که همه جنگ های صلیبی و کانتر می زدن هیچکس نمی دونست کنسول چیه اصلا
بله طبق گفته بر و بکس bc جنگهای صلیبی هم باید بره دله اشغالی
خو کسی هم مجبورت نکرده بری بشینی با کنسول بازی کنی.این یه پیشنهاد بودش.دایی اگر اینطوری باشه که به نظر من PC فقط بدرد این میخوره که بشینی باهاش اهنگ گوش کنی و تو اینترنت وب گردی کنی.البته برای فیلم دیدن هم بدرد میخوره.
خو منم در جواب پیشنهاد بود بابا بزرگ خو لا اقل اهنگو با کیفیتو فیلم رو رو 120 :dفریم ببینی سگش شرف نداره xbox و ps که بزور 2 تا فرمت پشتیبانی میکنن لا اقل pc تمام فرمت ها رو پشتیبانی میکنه حال کردی جوابو:d

خو منم یه نتیجه گیری کلی در مورد کار با PC کردم دیگه مادر بزرگ.الان مثلا اگر فیلم بزاری تو کنسول رو فریم 2 برات اجرا میکنه.اینم از اون حرفا بودشا.
نتیجه گیری:برو بشین درس بخون که کنکور قبول شی کسی هم مجبورت نکرده بری بشینی کنسول بازی کنی که از درسات عقب بمونی.
من رو pc داداشم میزارم فریم پایین تر میده تا رو pc خودم :)):))
کلاشوخی بود ولی جمله بالا درسته
چشم میشنم درس میخونم خاله:d

دلم میخواد کرایتک برگرده روی پلتفورم اصلیش !!!!!
کوروش مثل اینکه پیش کنسولا بوی پول میاد مگه نه ؟؟؟

نتیجه کلی تمام پست های بالا: برو عین بچه ادم درسا کنکورتو بخون بازی هم نخواستیم جنگای صلیبی رو هم بازی نمیکنیم میخریم میندازیم دله اشغالی:d

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,997
نام
محمد امین
امین،مشکل اصلی تو تکسچر و افکت و رزولوشن و اینا نیست!مشکل اصلی،محیط بسیار وسیع Crysis هست که رم خیلی بالایی میطلبه که واقعا 512 و 256 کفایت نمیکنه.اگه بخواد بیاد فکر میکنم هر 10 متر باید شاهد یه لودینگ 10 ثانیه ای باشیم!

CRYSIS 2 هم محیطش بزرگ بود و جزئیات وحشتناکی داشت مثلا کل شهر رو با اون ساختمان های عظیم خراب کرده بودن و همه جزئیات هم کامل بود..بعد الان خیلی وقته که تکنیکی رو موتورهای گرافیکی استفاده میکنن که محیط ها رو قسمت به قسمت لود میکنه و کل محیط رو لود نمیکنه که برای سیستم سنگین باشه..

:|شوخی بود یا جدی گفتی:|

از کدوم ور..؟

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,976
نام
رضا
خو همون بازی نکنم سنگین تره میرم میشینم درس می خونم کنکور در بیام عمو کنسول فقط بدرد فوتبال +انحصاری میخوره ببخشید بدرد همون فوتبالم نمی خوره دیروز pc رو زدم به 40 اینچ fifa خدا فریم رو اخرین تنظیمات گرفتم با دسته x360 دیگه تا اخرشو بخون
خو کسی هم مجبورت نکرده بری بشینی با کنسول بازی کنی.این یه پیشنهاد بودش.:dدایی اگر اینطوری باشه که به نظر من PC فقط بدرد این میخوره که بشینی باهاش اهنگ گوش کنی و تو اینترنت وب گردی کنی.:dالبته برای فیلم دیدن هم بدرد میخوره.
خو منم در جواب پیشنهاد بود بابا بزرگ خو لا اقل اهنگو با کیفیتو فیلم رو رو 120
yahoo_4.gif
فریم ببینی سگش شرف نداره xbox و ps که بزور 2 تا فرمت پشتیبانی میکنن لا اقل pc تمام فرمت ها رو پشتیبانی میکنه حال کردی جوابو
yahoo_4.gif

نتیجه: برو عین بچه ادم درسا کنکورتو بخون بازی هم نخواستیم جنگای صلیبی رو هم بازی نمیکنیم میخریم میندازیم دله اشغالی
yahoo_4.gif
خو منم یه نتیجه گیری کلی در مورد کار با PC کردم دیگه مادر بزرگ.الان مثلا اگر فیلم بزاری تو کنسول رو فریم 2 برات اجرا میکنه.اینم از اون حرفا بودشا.:d
نتیجه گیری:برو بشین درس بخون که کنکور قبول شی کسی هم مجبورت نکرده بری بشینی کنسول بازی کنی که از درسات عقب بمونی.:d

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
CRYSIS 2 هم محیطش بزرگ بود و جزئیات وحشتناکی داشت مثلا کل شهر رو با اون ساختمان های عظیم خراب کرده بودن و همه جزئیات هم کامل بود..بعد الان خیلی وقته که تکنیکی رو موتورهای گرافیکی استفاده میکنن که محیط ها رو قسمت به قسمت لود میکنه و کل محیط رو لود نمیکنه که برای سیستم سنگین باشه..
مشکل اینه محیطای Crysis خیلی خیلی بزرگتر از محیطای Crysis 2 هست.و این محیط خیلی بزرگ هم یهو لود میشد!:D البته بعضی جاها وسط گیم پلی هم لودینگ داشت ولی فاصله هاشون به اندازه ی مثلا دو تا مرحله ی کامل Crysis 2 بود:D
البته مگه اینکه این مشکل با همین لودینگ های پیاپی حل بشه.وگرنه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر