معرفی بزرگ در ارتباط با Crysis

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
crysis.jpg

پروموِ پخش شده از اپیزود بعدی برنامه ی GTTV ، خبر از یک رونمایی بزرگ از سوی تیم Crytek می دهد.
در انتهای پرومو اعلام شد که در این هفته از برنامه ی GTTV "منتظر یک رونمایی و خبر بزرگ در ارتباط با فرنچایز Crysis باشید ، رونمایی که نباید آن را از دست بدهید".

چند ماه پیش شایعات زیادی پیرامون پورت Crysis 1 برای کنسول ها بوجود اومد.
علاوه بر این ممکن است شاهد عرضه ی یک Expansions Pack برای Crysis 2 باشیم.

اپیزود بعدی برنامه ی GTTV ، پنج شنبه شب بر روی ایر خواهد رفت.

Source

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
والا ما هم رو PS3 و هم رو X360 کرایسیس رو یکدور تموم کردیم ، عارضم به حظورتون کیفیتشون که خب خیلی عالی بود ... اما من نمیدونم رو چه حسابی میگید فریم ریت بازی بد هست !
یکی مث امیر میگه که خب میذارم رو حساب این که اساسا PC Gamer هست و با 60 فریم و ده هشتاد پی سرو کار داره ؛ اما اونایی که روی کنسول بازی میکنن دیگه ازین حرفا نزنن تا اسباب روفل دیگران نشن . جوری میگید که انگار تو عمرتون رو کنسول افت فریم ندیدید ! کرایسیس 2 روی کنسول ، بسیار عالی بود ... فریم ریتش هم خیلی مناسب بود و مثل خیلی از بازی های دیگه در لحظاتی افت میکرد .

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
والا هر چی میخوان معرفی کنند . فقط گیم پلی داغون مثل 2 تحویل ندن. گیم پلی بازی رو مثل شماره 1 بکنند خیلی خوب میشه. توی کرایسیس2 صرفا از نقطه a باید میرسیدی نقطه b و توی راه هم چندتا موجود فضایی میکشتی و دوباره همین جوری پای پیاده تکرار میشد

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
... بازی از نظر ویژوالی خوب بود ... اما از نظر فریم فاجعه بود!
برو همین پست کیوان بخون فکر کنم برات کافی باشه
هر چند که ..................
والا ما هم رو PS3 و هم رو X360 کرایسیس رو یکدور تموم کردیم ، عارضم به حظورتون کیفیتشون که خب خیلی عالی بود ... اما من نمیدونم رو چه حسابی میگید فریم ریت بازی بد هست !
یکی مث امیر میگه که خب میذارم رو حساب این که اساسا PC Gamer هست و با 60 فریم و ده هشتاد پی سرو کار داره ؛ اما اونایی که روی کنسول بازی میکنن دیگه ازین حرفا نزنن تا اسباب روفل دیگران نشن . جوری میگید که انگار تو عمرتون رو کنسول افت فریم ندیدید ! کرایسیس 2 روی کنسول ، بسیار عالی بود ... فریم ریتش هم خیلی مناسب بود و مثل خیلی از بازی های دیگه در لحظاتی افت میکرد .
دقیقا کیوان باهات موافق هستم حالا هی بیا بگو اگه متوجه شدند !!!
والا هر چی میخوان معرفی کنند . فقط گیم پلی داغون مثل 2 تحویل ندن. گیم پلی بازی رو مثل شماره 1 بکنند خیلی خوب میشه. توی کرایسیس2 صرفا از نقطه a باید میرسیدی نقطه b و توی راه هم چندتا موجود فضایی میکشتی و دوباره همین جوری پای پیاده تکرار میشد
شما 1 که فکر کنم دیگه تکرار نشدنی باشه یعنی به نظرت می خواهند دوباره بازی را ببرند تو جنگل !!!!!ا فکر نکنم این کار شدنی باشه !!!!چون 1 بار تکرار شده و 2بار کاری می شود
باید یک طرح نو و تازه ای درست کنند به نظر من تلفیقی از هر 2 فکر کنم خوب باشه نمیا

lion king

کاربر سایت
Jul 24, 2011
49

اینی که اسم بردی چه ربطی به تاپیک داشت ! در ضمن اگه منظورت ازش این طرفه باید بگم شما سر کار رفتی !
1080 کجا بود ! 60 فریم کجا بود !!!!! :)) . اساسا pc gamer!!! استغفر ال........=;
بیا : فعلا همینی که اسم بردی شده اسباب روفل شما و بقیه !
ازش بپرس همین کرایسیس 2 رو اصلا با pc تونسته بازی کنه ! فریم هاش هم بپرس !
نظر خودتو بگو ! درضمن اینجا مسئله و بحث کنسول نیست ! ادامه کرایسیس2 روی pc هست !

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
کرایسی 1 رو من روی نهایت تنظیمات فریمم روی سیستمم به زور به 40 میرسید !!
اما کرایسیس 2 فریمم زیر 60 نمیومد (بدون پچ 11)
دیگه خودت کلاهت رو قاضی کن ببین کدوم خفن تره !!!!
شماره اول عمرا زور کنسول بهش برسه !!!
مگر به نابود کردن بازی !!!
فیزیک، تکسپر، نورپردازی ... درا دیستنس ..
همه رو حذف کنن میشه، چرا نشه ؟ :d

دو تا بحث هست
اول اینکه اون زمان نتونسته بودن سیستم ها رو برای اجرای درست Crysis 1 بهینه کنن و یک جورایی بیخودی از سیستم کار میکشید.. الان بعد از 4 سال قطعا بهینه شده
بحث دوم هم سر نوع تنظیماتی هستی که قراره برای کنسول بیاد و ما باید تنظیمات نرمال رو در نظر بگیریم..

از تو بعدید بود امین این حرف 1 با 2 تفاوتشون از زمین تا اسمان هست

یعنی میخوای بگی بعد از 4 سال Crysis از زمین تا آسمان از نسخه قبلش ضعیفتر شد..

شما قابلیتهای DX11 رو یک نگاهی بنداز اون موقع این قابلیت ها بود..؟

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
با توجه به سایت زیر که نوشته Crysis 1 قراره ماه بعد برای دو کنسول منتشر بشه, من حدس میزنم که قضیه همین باشه:

البته نمیگم که این سایت %100 درست میگه ولی چون چند ماهه که با این سایت سر و کار دارم و اکثر مواقع اطلاعاتش درست بوده (%95 مواقع), برای همین نتیجه میگیرم که Crysis 1 قراره کنسولی بشه...

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
به این سرعت ؟
عمرا !!!
------------------
احتمالا یک اضافه شونده به شماره دوم باشه !!
--------------------------------------------------------
terova
کرایسی 1 رو من روی نهایت تنظیمات فریمم روی سیستمم به زور به 40 میرسید !!
اما کرایسیس 2 فریمم زیر 60 نمیومد (بدون پچ 11)
دیگه خودت کلاهت رو قاضی کن ببین کدوم خفن تره !!!!
شماره اول عمرا زور کنسول بهش برسه !!!
مگر به نابود کردن بازی !!!
فیزیک، تکسپر، نورپردازی ... درا دیستنس ..
همه رو حذف کنن میشه، چرا نشه ؟ :d

---------- نوشته در 03:36 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:34 AM ارسال شده بود ----------

هه هه :d

چرا دقیقا ؟
کرایسیس 2 از هط نظر بهتر از شماره اول بود !!
به خصوص گیم پلی !
گرافیک هم که عالی بود !! با عرضه پچ عالی تر هم شد !!
نمیدونم چرا اینطوری در موردش میگی !!
توقع چی داشتین که نشد؟؟؟
کوروش فک نکنم کنسول دیگه از یه 9500 gt ضعیف تر باشه
من با همین کرایسیس 1 رو حدود 30 فریم رو تنظیملت نرمال تموم کردم
منتها شیدر رو low گذاشتم
رزولوشن 1024*768
راحت تمومش کردم!
خداییش رو کنسول خوب بود گرافیکش!
اصلا مگه بازی فقط گرافیکه؟
راستش منم تمومش کردم رو 360 از نظر بصری یکی از بهترین بازیهای کنسول بود
-------------------------
آقا حال میده کرایسیس 1 برای کنسولهای نسل بعد بیاد:d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
به نظرم گیم پلی دو خیلی بهتر از یک بود !!
شماره اول اگر جذابیت گرافیکی محیط و جنگل و غیره رو نداشت بسی خسته کننده میشد گیم پلیش در دراز مدت !!
روند مبارزات کند و مقطعی بود !
سوییت خنگ بود در استفاده از قابلیت ها :d
کمتر گیم پلی رو میتونم مثل شماره دوم مثال بزنم !!
سوییت کارآمد تر ، جنگ ها سریعتر !!
به نظرم ایراد گرفتن از گیم پلی در مقایسه با نسخه ی اول اشتباهه !

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
خب دوستان ببينيد من دلم ميخواد نسخه سوم بازي درست مثل نسخه اول بشه.
همون گيم پلي،همون،همون صداگزاري،همون شخصيت پردازي،فقط توي يه محيط جنگلي جديد باشه.
درباره بحثي هم كه دوستان سر نسخه 1 و 2 اين بازي دارن بايد بگم كه اگه شما يه pc قدرتمند داشته باشيد
و نسخه 1 رو با بالاترين تنظيمات انجام داده باشيد و بعدش هم نسخه 2 رو اونوقت به عمق فاجعه پي ميبريد و
متوجه ميشيد كه چقدر نسخه دوم افتضاح بودش.
اميدوارم اگه قرار باشه نسخه اول رو براي كنسولها بسازن بهش گند نزنن.

• Like
Reactions: bluestar

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
کوروش فک نکنم کنسول دیگه از یه 9500 gt ضعیف تر باشه
من با همین کرایسیس 1 رو حدود 30 فریم رو تنظیملت نرمال تموم کردم
منتها شیدر رو low گذاشتم
رزولوشن 1024*768
راحت تمومش کردم!
اره علی جون
من این نکته رو دقت نکرده بودم !!
فکر کنم به هر ترتیبیک ه باز ی پورت بشه برای کنسول گیمر ها قابل قبول باشه
من از دید خودم به ماجرا نگاه کردم :)

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
به نظرم گیم پلی دو خیلی بهتر از یک بود !! شماره اول اگر جذابیت گرافیکی محیط و جنگل و غیره رو نداشت بسی خسته کننده میشد گیم پلیش در دراز مدت !! روند مبارزات کند و مقطعی بود ! سوییت خنگ بود در استفاده از قابلیت ها :d کمتر گیم پلی رو میتونم مثل شماره دوم مثال بزنم !! سوییت کارآمد تر ، جنگ ها سریعتر !! به نظرم ایراد گرفتن از گیم پلی در مقایسه با نسخه ی اول اشتباهه !
جان!!! میشه بگی گیم پلی 2 چی داشت ؟!! شماره اول بازی از لحاظ تنوع گیم پلی اصلا قابل قیاس با شماره دوم که از هر نظر محدود شده بود نیست . ربطی هم به جنگل و ... نداره . قابلیت ها کاملا تو شماره اول روی نحوه بازی کردن بازیکن تاثیر میذاشت . کل یه مرحله رو میشد با مخفی کاری رد کرد یا مثلا میشد یه ماشین رو با باک اتش گرفته از روی کوه دقیق پرت کرد وسط base دشمن و خلاص! یا مرحله تانک سواری یا هواپیما و... احتمالا شما خیلی سر سری شکاره اول رو بازی کرده . اگه تو محیط میچرخیدی متوجه منظور من میشدی والا به شخصه هیچ تنوعی تو گیم پلی شماره دوم ندیدم

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین

امین زده تو جاده خاکی شما داشتی راجب کنسول بحث می کردی چه ربطی داره به دایرکس 11 که برا PCهست :d
بعد در ثانی بابا همه چی که دیرکس 11 نمیشه قبول دارم تو ضمینه دایرکس 11 خوب 2 جلوتر هست چون اصلا 1 ندره 11 را ولی همه چیز که افکت دایرکس 11 نمیشه
برو شماره 1 را بزار رو 1080 همه چی را تا اخر ببر بالا حرف منو متوجه میشی
به نظرم گیم پلی دو خیلی بهتر از یک بود !!
شماره اول اگر جذابیت گرافیکی محیط و جنگل و غیره رو نداشت بسی خسته کننده میشد گیم پلیش در دراز مدت !!
روند مبارزات کند و مقطعی بود !
سوییت خنگ بود در استفاده از قابلیت ها :d
کمتر گیم پلی رو میتونم مثل شماره دوم مثال بزنم !!
سوییت کارآمد تر ، جنگ ها سریعتر !!
به نظرم ایراد گرفتن از گیم پلی در مقایسه با نسخه ی اول اشتباهه !
کوروش بابا کجا خسته کننده میشد فقط همون گرافیک بازی و جذابت های محیط می تونست قفلت کنه و جلو نری برا خودت بگردی تو بازی انصافا گیم پلی خوبی هم داشت کلا شماره 2 مشکل اصلیش نسبت به یک محدود بودن بازی بود به شکلی که از یک قسمت به اونور نمی تونستی بری چیزی که تو شماره 1 اصلا معنی نمی داد :dمی تونسته مثل اسنیک بخری بری جلو یا بری پشت درخت ها یا هزار تا جور دیگه
جان!!! میشه بگی گیم پلی 2 چی داشت ؟!! شماره اول بازی از لحاظ تنوع گیم پلی اصلا قابل قیاس با شماره دوم که از هر نظر محدود شده بود نیست . ربطی هم به جنگل و ... نداره . قابلیت ها کاملا تو شماره اول روی نحوه بازی کردن بازیکن تاثیر میذاشت . کل یه مرحله رو میشد با مخفی کاری رد کرد یا مثلا میشد یه ماشین رو با باک اتش گرفته از روی کوه دقیق پرت کرد وسط base دشمن و خلاص! یا مرحله تانک سواری یا هواپیما و... احتمالا شما خیلی سر سری شکاره اول رو بازی کرده . اگه تو محیط میچرخیدی متوجه منظور من میشدی والا به شخصه هیچ تنوعی تو گیم پلی شماره دوم ندیدم
شماره 1 باید اعتراف کنم که شاهکار تکرار نشدی بود و تا سالها در روس سیستم ها قابل ستایش هست

• Like
Reactions: bluestar

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
دو تا بحث هست
اول اینکه اون زمان نتونسته بودن سیستم ها رو برای اجرای درست Crysis 1 بهینه کنن و یک جورایی بیخودی از سیستم کار میکشید.. الان بعد از 4 سال قطعا بهینه شده
بحث دوم هم سر نوع تنظیماتی هستی که قراره برای کنسول بیاد و ما باید تنظیمات نرمال رو در نظر بگیریم..

پسر خوب با یه pom دقیق هزار بار بهتر میشه کیفیت تکسچرها رو نسبت به اون تسلاشن در اورد برای درک بهتر این موضوع یه سر به ماد wolfen تو doom 3 بزن همه چی دستت میاد.نکته جالب اینجاست که خود کرایتک بعد به روز رسانی یه تکسچر پک با کیفیت 512*512 داد بیرون که بازم دو سوم کیفیت شماره اول رو داشت با این حال سیستمهای سنگین هم جلوش زار میزدن. حالا تازه اخیرا یه ماد دارن براش توسعه میدن که تکسچرهاش با کیفیت 1024*1024 هست و تازه رسیده به کیفیت crysis1 ! اونچیزی که من دارم از cryengine3 میبینم در کنار بهبود خیلی از چیزا، بعضی از چیزهاش هم دچار افت شده مثل طبیعت واقع گرایانه نسبت به cryengine2 برا همین معمولا ماد سازایی که میخوان رو طبیعت تمرکز کننن برای توسعه ترجیح میدن با همون cryengine2 کار کنن.
اینو من مطمئنم که اگه قرار باشه crysis1 روی کنسول بیاد، به کلی نسبت با نسخه pc فرق خواهد کرد یعنی شما باید شاهد اون درختهای بی کیفیت crysis2 توی crysis1 باشید...

خب دوستان ببينيد من دلم ميخواد نسخه سوم بازي درست مثل نسخه اول بشه.
همون گيم پلي،همون،همون صداگزاري،همون شخصيت پردازي،فقط توي يه محيط جنگلي جديد باشه.
درباره بحثي هم كه دوستان سر نسخه 1 و 2 اين بازي دارن بايد بگم كه اگه شما يه pc قدرتمند داشته باشيد
و نسخه 1 رو با بالاترين تنظيمات انجام داده باشيد و بعدش هم نسخه 2 رو اونوقت به عمق فاجعه پي ميبريد و
متوجه ميشيد كه چقدر نسخه دوم افتضاح بودش.
اميدوارم اگه قرار باشه نسخه اول رو براي كنسولها بسازن بهش گند نزنن.
اگه منتظر چنین چیزی هستی من بهت قول میدم که کرایتک ناامیدت میکنه.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
امین زده تو جاده خاکی شما داشتی راجب کنسول بحث می کردی چه ربطی داره به دایرکس 11 که برا PCهست :d
بعد در ثانی بابا همه چی که دیرکس 11 نمیشه قبول دارم تو ضمینه دایرکس 11 خوب 2 جلوتر هست چون اصلا 1 ندره 11 را ولی همه چیز که افکت دایرکس 11 نمیشه
برو شماره 1 را بزار رو 1080 همه چی را تا اخر ببر بالا حرف منو متوجه میشی

آره اولش داشتیم در مورد نسخه کنسولی حرف میزدیم ولی نمیشه که نسخه کنسولی رو با تنظیمات اولترا PC مقایسه کنیم..
اگر هم قرار باشه Crysis 1 برای کنسول بیاد از تنظیمات نرمال بالاتر نمیره و منظور من هم همین هست..
حالا به نظر خودت گرافیک نسخه کنسولی Crysis2 برابر با تنظیمات نرمال Crysis 1 هست یا نه..؟

• Like
Reactions: hosein me

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر