معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

eeeeee

کاربر سایت
Mar 10, 2008
144
نام
EHSAN
سلام آیا میشه سیو هامو از روی سوییچی که کپیخوره منتقل کنم روی سوییچی که ارجیناله؟ 😁
مثلا سیو زلدا رو میتونم؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
سلام آیا میشه سیو هامو از روی سوییچی که کپیخوره منتقل کنم روی سوییچی که ارجیناله؟ 😁
مثلا سیو زلدا رو میتونم؟

سلام
تا اونجایی که من میدونم خیر امکانش نیست و به فرضم سیو رو تو یه اکانت انلاین بکاب بگیری تو سرور ابری و ذخیره کنی و انلاین با همون اکانت روی سوییچ اورجینال دانلود کنی و هر دو دستگاه چون نت وصل شدن و سیو هم مال بازی هکی و مد شده بود احتمال بن هر دو باهم یه جورایی 100 درصده و خلاصه چیزی هست که کسی اینجا تست نزده و توصیه میشه دنبالشم نباشی و حتی برای انلاین بازی کردن با سوییچ هکی هم فقط میشه بازیهای اورجینال رو یه جورایی بازی کرد بن نشه دستگاه نه اینکه بازی هکی رو انلاین بری بزنی و نینتندو تشخیص میده عاقبت بن میشی.

• Like
Reactions: eeeeee

faridsarvar

کاربر سایت
Jan 22, 2013
165
سلام داداش
دو سایت زیر بگردی هست و هر دو یه ثبت نام اولیه نیاز داره برای دانلود فایلها و لینک سوم من خودم برات سیو بازی از مدیا فایر گذاشتم.

Game Saves

https://www.thetechgame.com/Downloads/id=204262/splatoon-2-100-game-save.html

لینک دانلود سیو بازی splatoon 2

بعد بعضی بازیهای معروف به غیر از چیت سیو ادیتور هم دارن که حالا یا برنامه مجزا هست مثل همین بازی این لینک برو تهش لینک دانلود هست یا اون بازی سیو ادیتور انلاین داره که یه سایت هست میری توش کافیه سیو بازی اپلود میکنی و بعد ادیت میکنی مثل Zelda Breath of the Wild و بعضی برنامه های قدیمی هم قابلیت مد کردن سیو داشتن مثل edizon .
سلام
علی آقا بابت این سیو و سایت دستت درد نکنه که گذاشتی
این سیوی که شما گذاشتی پسوندش .dat بود و رفتم داخل jksv زدم یک بکاپ از سیو بازی اسپلاتون ۲ بگیره و بعد رفتم این سیو رو جایگزینش کردم و بعد ریستور کردم اوکی شد دستت درد نکنه

فقط یک سوال سیو دیتاهایی که پسوندشون
.sav
.save
.bin

هست رو چجوری باید منتقل کنم
.dat یک فایل بچد و مشخص و راحت ولی بعضی از این سیو دیتاها با پسوندهایی که گفتم ۱۰ تا ۲۰ فایل هستن
چجوری و با چه نرم افزاری منتقلشون کنم

مثل این فایل که گذاشتم

Attachments

• Mario Rabbids Sparks of Hope 100% Save with Tower of Doom.zip
    625 KB · مشاهده: 0
  • Mario Rabbids Sparks of Hope 100% Save with Tower of Doom.zip
    625 KB · مشاهده: 0

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
سلام
علی آقا بابت این سیو و سایت دستت درد نکنه که گذاشتی
این سیوی که شما گذاشتی پسوندش .dat بود و رفتم داخل jksv زدم یک بکاپ از سیو بازی اسپلاتون ۲ بگیره و بعد رفتم این سیو رو جایگزینش کردم و بعد ریستور کردم اوکی شد دستت درد نکنه

فقط یک سوال سیو دیتاهایی که پسوندشون
.sav
.save
.bin

هست رو چجوری باید منتقل کنم
.dat یک فایل بچد و مشخص و راحت ولی بعضی از این سیو دیتاها با پسوندهایی که گفتم ۱۰ تا ۲۰ فایل هستن
چجوری و با چه نرم افزاری منتقلشون کنم

مثل این فایل که گذاشتم

سلام.قابلی نداشت داداش و سیو مهم نیست پسوندش چی باشه و چندتا فایل باشه و شما از سیو خودت میتونی با برنامه ای مثل چک پوینت بکاب بگیری از همه برنامه ها راحت تر هست ولی jksv بعضی بازیهای معدودی که چک پوینت نمیتونه بکاب بگیره مثل انیمال کراسینگ هم میتونه بکاب بگیره و البته برنامه های دیگم هستن میتونن بکاب بگیرن و در کل راحت ترین کار اینه از سیو خودت اول بکاب بگیر و ترجیحا با برنامه چک پوینت بگیر و برو تو پوشه بکاب یه کپی از فولدر سیوت بزن تو همونجا که سیو خودت هم داشته باشی اگه برات مهمه و داخل فولدر میتونی همه فایلهای سیو دانلودی بریزی جایگزین فایلهای قبلی بشه و اموزش ریختن سیو با چک پوینت هم این پست گفتم.

سلام سویچ کپیخور بازیهای Wii را هم اجرا میکنه؟بازی Call of Duty MW3 TECHNICAL PRO.wbfsبا فرمت wbfs.​

سلام.روی لاکا و اندروید و لینوکس قابل اجرا هستن بازیهای گیم کیوب و wii و بهتر از همه روی اندروید و لیونکس اجرا میشه و روی لاکا wii لگ داره و لاکا که همون retroarch بر پایه لینوکس هست البته ریختن و نصبش راحت تر هست و نیازی به پارتیشن بندی مموری هم نداره برخلاف اندروید و لینوکس نداره میتونی تست کنی ببینی چه جوری اجرا میکنه.

لینک دانلود لاکا برای سوییچ

ریختنش هم راحته و کافیه بعد دانلود از حالت فشرده در بیاری جای پوشه ها مشخصه همینجوری میتونی بریزی تو روت مموری جانبی و از طریق هکاته گزینه more بری مشخصه میتونی اجرا کنی و دیدی اونجور که میخواستی بدون لگ و فریم کم بود و حرفه ای با بهترین حالت میخوای دیگه لینوکس و اندروید نصب کن شبیه سازها روی اینها خیلی بهتره و ویدیو اموزش نصب هم کافیه تو یوتیوب ببینی طبق اموزش میشه نصب کرد و سعی کن اگه اولین بارت هست روی یه مموری جدا غیر از اصلی نصب کن اگه مشکلی پیش اومد حین پارتیشن بندی فایلهات نپره یا اگه یه مموری داری از فایلهای روی مموری بکاب بگیر اول بریز تو کامپیوتر خصوصا پوشه نینتندو.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
سلام علی آقا
من بازی زلدا Botw رو بهمراه آخرین آپدیت و بسته های الحاقی رو کنسول سوئیچ کپی خور نصب کردم، بازی بدون مشکل اجرا میشه، فقط هنگام نصب DLC گزینه فروشگاه نینتیندو فعال هست که می‌گه باید خریداری بشه،
عذرخواهی میکنم تو این بخش این پرسش رو مطرح میکنم، چون دیدم شما با صبر و حوصله و راهنمایی مفید تون خیلی از مشکلات دوستان رو حل و فصل کردین ممنون میشم پیشنهاد شما رو بشنوم
سلام داداش
احتمال زیاد فایلهای dlc خرابه از جای دیگه دانلود و از نو نصب کن و اپدیت هم چک کن اخرین اپدیت باشه و لینک زیر میتونی بگیری مطمئن هست و اول dlc ها رو فقط بگیر نصب کن درست نشد اپدیت هم بگیر.

https://nsw2u.com/the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild-switch-xci-nsp-nsz-8

عکس منوی بازی هم باید این شکلی بشه بعد نصب صحیح

2024051923070100_F1C11A22FAEE3B82F21B330E1B786A39.jpg

2024051923071100_F1C11A22FAEE3B82F21B330E1B786A39.jpg

آخرین ویرایش:

babakxz3

کاربر سایت
Aug 8, 2023
9
سلام داداش
احتمال زیاد فایلهای dlc خرابه از جای دیگه دانلود و از نو نصب کن و اپدیت هم چک کن اخرین اپدیت باشه و لینک زیر میتونی بگیری مطمئن هست و اول dlc ها رو فقط بگیر نصب کن درست نشد اپدیت هم بگیر.

https://nsw2u.com/the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild-switch-xci-nsp-nsz-8

عکس منوی بازی هم باید این شکلی بشه بعد نصب صحیح

2024051923070100_F1C11A22FAEE3B82F21B330E1B786A39.jpg

2024051923071100_F1C11A22FAEE3B82F21B330E1B786A39.jpg
سلام
یه سوال ساختار دیتا سویچ چطوریه میخوام چنتازیرنویس بازیps4یاpc را پورت کنم رو سویچ برای کنسول ps4زیاد انجام دادم ولی سویچ نه

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
سلام
یه سوال ساختار دیتا سویچ چطوریه میخوام چنتازیرنویس بازیps4یاpc را پورت کنم رو سویچ برای کنسول ps4زیاد انجام دادم ولی سویچ نه
سلام

تابیک زیر ببینی پست اول متوجه میشی و این پست هم من مختصر توضیح دادم و بازیها باید تست کنی بعضی ها سازگار هست ولی بعضیها یا مشکلاتی داره یا کلا نمیشه و در کل باید تست کنی.

زیرنویس فارسی و دوبله بازیهای نینتندو سویئچ

saw007

کاربر سایت
May 24, 2021
34
سلام
بازیهایی که بشه مولتی پلیر تو قسمت وایرلس با 2 تا کنسول بازی کرد رو میشه معرفی کنید مثل بازی worms

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر