زیرنویس فارسی و دوبله بازیهای نینتندو سویئچ

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان

دانلود زیرنویس فارسی بازی The Sinking City برای Nintendo Switch​

https://s18.picofile.com/file/8440975026/The_Sinking_City_FARSI.jpg

۱- آنتی ویروستان خاموش شود.
۲- فایل دانلود شده را با برنامه WINRAR از حالت فشرده خارج نمایید.
۳- پوشه ۰۱۰۰۲۸D00BA1A000 رو در داخل پوشه contents اتمسفر کپی کنید
۴- اگه از کاستوم فرمویر دیگری استفاده میکنید در داخل پوشه contents یا titles آن کپی کنید.
(داخل اس دی کارت شما بسته به کاستوم فرمویر شما پوشه‌ای به نام atmospher یا Reinx یا … وجود دارد.)
ویژگی های نسخه فشرده زیرنویس

زیرنویس بازی شامل منو/قسمت داستانی/نامه ها، مجلات و قسمت انتخاب ها می باشد.

Sinking City_Persian gholghole.ir

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان

دانلود زیرنویس فارسی بازی Blair Witch برای Nintendo Switch​

https://s18.picofile.com/file/8440975384/Blair_Witch.jpg

۱- آنتی ویروستان خاموش شود.
۲- فایل را از حالت فشرده خارج نمایید.
۳- فارسی ساز را در پوشه دلخواه نصب کنید.
۴- فایل ۰۱۰۰۶CC01182C000 را در مسیر مربوط به LayeredFS جایگزین نمایید
نکته: اگه از کاستوم فرمویر اتمسفر استفاده میکنید، باید در پوشه contents اتمسفر کپی نمایید.

نامه ، آموزش ها …فارسی شده است
داستان اصلی فارسی شده است.
منوی بازی فارسی شده است.

Blairwitch-Persian-Nintendo.Switch-gholghole.ir

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
دانلود دوبله فارسی مترو 2033 - METRO 2033

capsule_616x353.jpg

برای نصب دوبله فارسی مترو ۲۰۳۳ ، این فایل رو دانلود کنید و پوشه 0100D4900E82C000 رو درون پوشه contents اتمسفر یا هر کاستوم رام دیگری دارید کپی کنید.

Metro Dubbed for Switch

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
دانلود دوبله فارسی مترو 2033 - METRO 2033

View attachment 228729

برای نصب دوبله فارسی مترو ۲۰۳۳ ، این فایل رو دانلود کنید و پوشه 0100D4900E82C000 رو درون پوشه contents اتمسفر یا هر کاستوم رام دیگری دارید کپی کنید.

Metro Dubbed for Switch
بازی که اجرا میکنم بعد از حدود یک دقیقه فریز میشه . راه حلی هست براش ؟

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
بازی که اجرا میکنم بعد از حدود یک دقیقه فریز میشه . راه حلی هست براش ؟
دوست عزیز چون تمام زیرنویس ها و دوبله ها برای کنسول های دیگه بوده و مخصوص سوییچ نیست بعضی مواقع همخوانی نداره و باید اون قسمت ها رو زبان بازی رو عوض کنی و بعد از رد شدن قسمتی که گیر داره دوباره به فارسی تغییر بدی / اما در مورد مشکل شما من خودم نصب کردم و اوایل بازی رو کامل رد کردم و مشکلی نداشت شاید آپدیت بازی رو نصب نکردی اونو نصب کن تست کن باز علی آقا حرفه ای تره اونم میاد میبینه شاید راه حلی داشت
@alitriple

• Like
Reactions: mehran

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
دوست عزیز چون تمام زیرنویس ها و دوبله ها برای کنسول های دیگه بوده و مخصوص سوییچ نیست بعضی مواقع همخوانی نداره و باید اون قسمت ها رو زبان بازی رو عوض کنی و بعد از رد شدن قسمتی که گیر داره دوباره به فارسی تغییر بدی / اما در مورد مشکل شما من خودم نصب کردم و اوایل بازی رو کامل رد کردم و مشکلی نداشت شاید آپدیت بازی رو نصب نکردی اونو نصب کن تست کن باز علی آقا حرفه ای تره اونم میاد میبینه شاید راه حلی داشت
@alitriple
چک کردم . برای بازی اصلا اپدیتی نیومده

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
@alitriple

سلام
امکان تست بازی رو ندارم ولی روش همونه که گفتی و اگه خودت تست کردی درست بوده پس مشکلی نداره و تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه سیو بازی بکاب بگیره و بعد پاک کنه ببینه درست میشه یا نه.

Aminem22

کاربر سایت
Aug 7, 2023
71
سلام
دوستان کسی سایتی،آموزشی داره که چجوری باید زیرنویس فارسی بازیای کنسول و pc رو به نینتندوسوییچ تبدیل کرد؟ یکی از دوستان فقط اشاره کرده بود به سایت zenhax و xentax ولی متوجه نشدم کجای سایت آموزشش هست،اگه این انجام بشه خیلی از زیرنویس هارو میتونیم پورت کنیم که عالیه

omidjaberi

کاربر سایت
Jan 24, 2022
47
چند وقته درگیر نصب فارسی ساز Skyrim روی نینتندو سوییچ هستم، کسی از دوستان تاحالا اینکار کرده و یا میتونه راهنمایی کنه چطوری فارسی ساز نصب کنم؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
چند وقته درگیر نصب فارسی ساز Skyrim روی نینتندو سوییچ هستم، کسی از دوستان تاحالا اینکار کرده و یا میتونه راهنمایی کنه چطوری فارسی ساز نصب کنم؟
سلام

این پست رو ببینید.

• Like
Reactions: omidjaberi

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
تونستی نصب کنی همینجا هم اعلام کن باقی دوستان استفاده کنن ممنون

omidjaberi

کاربر سایت
Jan 24, 2022
47
حتما ولی مسئله ای که هست نسخه کنسولی که کلا با فرمت .pkg باید نصب کنی روی کنسول که بدرد کار ما نمیخوره ، برای کامپیوتر هم باید اول کامل کل بازی بگیریم نصب کنم روی سیستم تا بشه فارسی ساز نصب کرد.
حالا باید کامل نسخه کامپیوتر بگیرم نصب کنم ببینم فایلاشو میشه جایگزین کرد یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر