معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
سلام علی اقا من هکم sxos هست با سیم دسته ps4 وصل میکردم بازی میکردم الان که دیدم بیسیم هم میشه فایل ها رو ریختم پیلوت زدم ولی کار نمیکنه نمیشناسه دسته هم نگه میدارم چراغش روشن شه به صورت چشمک زن که بخواد کانفیگ بشه ولی اتفاقی نمیوفته وقتی ال 1 ار 1 میزنم اون 2 تا پوشه فایلی هم که گذاشتی هم تو sxos title ریختم هم تو کانتنت هم تو روت که اذیت نکنه ولی بازم نشده جای خاصی باید بریزم ؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام علی اقا من هکم sxos هست با سیم دسته ps4 وصل میکردم بازی میکردم الان که دیدم بیسیم هم میشه فایل ها رو ریختم پیلوت زدم ولی کار نمیکنه نمیشناسه دسته هم نگه میدارم چراغش روشن شه به صورت چشمک زن که بخواد کانفیگ بشه ولی اتفاقی نمیوفته وقتی ال 1 ار 1 میزنم اون 2 تا پوشه فایلی هم که گذاشتی هم تو sxos title ریختم هم تو کانتنت هم تو روت که اذیت نکنه ولی بازم نشده جای خاصی باید بریزم ؟
سلام
فعلا فقط مختص اتمسفر اومده
اگه بخواد کار بده باید فایلهای پوشه content بریزی تو مسیر sxos\titles و پوشه دومی exefs_patches هم مسیر sxos\exefs_patches\bluetooth_patches باید باشه و یه بارم ریستارت باید کنی و بعد تست کنی.

• Like
Reactions: saw8 and dishdish

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
سلام
فعلا فقط مختص اتمسفر اومده
اگه بخواد کار بده باید فایلهای پوشه content بریزی تو مسیر sxos\titles و پوشه دومی exefs_patches هم مسیر sxos\exefs_patches\bluetooth_patches باید باشه و یه بارم ریستارت باید کنی و بعد تست کنی.

به 36 روش سامورایی رفتم بازم نشد ~X(اگه سرچی زدی پیدا شد مارو بی نصیب نکن :((=((

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
من دسته xbox 360 رو تست کردم با دانگل PC کار میکنه ولی هرکاری کردم Xbox One رو نمیشناسه . نمیدونم علتش چیه؟
سعی کن اتمسفر 14.1 بدون فایلهای اضافه حتما نصب کنی و فقط فایل MissionControl بریز ببین چه جوره و ریستارت هم سوییچ بکن و بعد دسته xboxone در حالت بلوتوث ببر و پیر کن طبق همون اموزش که گذاشتم.

Download Atmosphere_v0.14.1_AliTriple.zip

https://github.com/ndeadly/MissionControl/releases/download/v0.1.0/MissionControl-0.1.0.zip

• Like
Reactions: saw8

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام
قبلا یه بازی بود به اسم neverhood شبیه سازی هم هست که بشه این بازی رو روی سوییچ نصب کنم؟
اگه ورژن ps1 رو میخوای بازی کنی RetroArch میتونه اجرا کنه

لینک اخرین ورژن RetroArch

اموزش نصب امولاتور Retroarch

بصورت فول رم هم برنامه ها اجرا کن و بعد امولاتور اجرا کن تا ارور نده(گرفتن دکمه R و همزمان اجرای یک بازی)

• Like
Reactions: pakravan

pakravan

کاربر سایت
May 20, 2011
38

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
سلام
بازی Mortal Kombat 11 Aftermatch رو دانلود کردم هم اپدیت و هم کل dlc ...نصب کردم اجرا میشه اپدیت گیم دیتا میاد... هنگم نیست تا 1 ساعت صبر کردم ولی رد نشد چکار باید بکنم

abo3bsa20

کاربر سایت
Dec 7, 2017
81
سلام دوستان..
من کاپیتن سوباسا دانلود کردم ولی حین اجرا میگه دستگاه باید اوبدیت بشه..!
راه حلی هست که نیاز با اوپدیت دستگاه نشه و بازی اجرا بشه..!؟

s3000

کاربر سایت
Jul 3, 2015
311
سلام
بازی Mortal Kombat 11 Aftermatch رو دانلود کردم هم اپدیت و هم کل dlc ...نصب کردم اجرا میشه اپدیت گیم دیتا میاد... هنگم نیست تا 1 ساعت صبر کردم ولی رد نشد چکار باید بکنم
با برنامه dbi آپدیت بازی رو پاک کن بعد بازی رو کلن پاک و از اول نصب کن ولی این بار تا آپدیت 1.0.2 بیشتر نرو آپدیتای بالاتر جواب نمیده

s3000

کاربر سایت
Jul 3, 2015
311
سلام دوستان..
من کاپیتن سوباسا دانلود کردم ولی حین اجرا میگه دستگاه باید اوبدیت بشه..!
راه حلی هست که نیاز با اوپدیت دستگاه نشه و بازی اجرا بشه..!؟
باید حتمی آپدیت کنی وفایرم ویر رش رو بریزی وگرنه اجرا نمیشه
اینا رو دانلود کن
314.19 MB file on MEGA
بعدشم این رو کامل بخون
آموزش آپدیت کردن سوییچ هکی بدون نیاز به جیگ
اگرم باز مشکلی بود از این دوستمون کمک بگیر توی همون تایپیک
alitriple

• Like
Reactions: abo3bsa20

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
اینا رو دانلود کن
314.19 MB file on MEGA
بعدشم این رو کامل بخون
اگرم باز مشکلی بود از این دوستمون کمک بگیر توی همون تایپیک
alitriple
با برنامه dbi آپدیت بازی رو پاک کن بعد بازی رو کلن پاک و از اول نصب کن ولی این بار تا آپدیت 1.0.2 بیشتر نرو آپدیتای بالاتر جواب نمیده
اگر منظورتون اپدیت UPDATE v1.0.20 منم همینو دانلود کردم از اینجا وارد بازی هم میشه کادر باز میشه اپدیت دیتا گیم میزنه خارجم نمیشه

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
اینا رو دانلود کن
314.19 MB file on MEGA
بعدشم این رو کامل بخون