معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
آقا جیگم زدم اتو rmcهم فعال کردم الان ستا گزینه تو قسمت لانچ هست که دوتاشونcfw میزنم هیچ اتفاقی نمی افته کنسولم خاموش میکنم روشن نمیشه.ابنجا دیگه چیکار کنم؟ ~X(
اگه اتمسفر داری کنسول خاموش بزار بشه کابلم بکش و بعد یه بار دکمه پاور فشار بده و بعد با تگراrcm مستقیم پیلود Fusee Primary.bin رو بفرست بالا میاد

• Like
Reactions: porfesor

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,486
نام
Farhad
اگه اتمسفر داری کنسول خاموش بزار بشه کابلم بکش و بعد یه بار دکمه پاور فشار بده و بعد با تگراrcm مستقیم پیلود Fusee Primary.bin رو بفرست بالا میاد
ممنون دمتگرم بابت توضیحات.
یه مشکل دیگه هنوز کامپیتر سوییچ نمیخونه که بخوام بازی روش بزارم با برنامه zadigهم میزنم اوکی میده ولی هیچ درایوی نمیاد؟

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
ممنون دمتگرم بابت توضیحات.
یه مشکل دیگه هنوز کامپیتر سوییچ نمیخونه که بخوام بازی روش بزارم با برنامه zadigهم میزنم اوکی میده ولی هیچ درایوی نمیاد؟
شما وقتی tinfoil بازه بزن به کامپیوتر ببین تو zadig چی اضافه میشه بعد رو اون درایور libusbk نصب کنید

• Like

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,486
نام
Farhad
شما وقتی tinfoil بازه بزن به کامپیوتر ببین تو zadig چی اضافه میشه بعد رو اون درایور libusbk نصب کنید
الان من نرم افزارtinfoil ورژن مد شده که چذاشتین نصب کنم با اخرین ورژن نصب کنم؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
الان من نرم افزارtinfoil ورژن مد شده که چذاشتین نصب کنم با اخرین ورژن نصب کنم؟
ببین هر کدوم نصب کنی کار میده و ورژن 7 هم خودم تست کردم خیلی هم خوبه و اون مد شده رو جوری ساختن فایلهاش کمتره یعنی همون فولدر فقط بریزی تو پوشه سوییچ در مموری کار میده ولی ورژنهای اصلی باید چندتا فایلم تو پوشه اتسمفر بریزی و لیتیوم هم میتونی نصب کنی که همون در اصل تاینفوله ولی سبکتره و تک فایلم هم هست با همونم میشه با pc بازی نصب کرد و قسمت برنامه هم بصورت فول رم اجرا کن یعنی دکمه R بگیر و همزمان روی یک بازی تاچ کن تا بری قسمت برنامه ها و از قسمت البوم عکس باز نکن برنامه هات

آخرین ویرایش:
  • Like

wolfx990

کاربر سایت
Mar 25, 2010
76
بهترین روش واسه وصل کردن دسته به سوییچ هکی اینه که فایلهای مربوط به syscon رو تو رم بریزیم بعد یه دانگل usb دسته ایکس باکس ۳۶۰ به کنسول وصل کنیم و تا ۴ تا دسته ایکس باکس ۳۶۰ بصورت بیسیم به کنسول وصل میشه. من خودم تست کردم و اوکی بود.البته
دیگه لازم نیست هزینه خرید پرو کنترلر بدیم
البته امیدوارم ساپورت وایرلس دسته ps3 و ps4 هم واسش بیاد.
ولی در حال حاظر این بهترین روشه.

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,486
نام
Farhad
ببین هر کدوم نصب کنی کار میده و ورژن 7 هم خودم تست کردم خیلی هم خوبه و اون مد شده رو جوری ساختن فایلهاش کمتره یعنی همون فولدر فقط بریزی تو پوشه سوییچ در مموری کار میده ولی ورژنهای اصلی باید چندتا فایلم تو پوشه اتسمفر بریزی و لیتیوم هم میتونی نصب کنی که همون در اصل تاینفوله ولی سبکتره و تک فایلم هم هست با همونم میشه با pc بازی نصب کرد و قسمت برنامه هم بصورت فول رم اجرا کن یعنی دکمه R بگیر و همزمان روی یک بازی تاچ کن تا بری قسمت برنامه ها و از قسمت البوم عکس باز نکن برنامه هات
آقا علی بابا من هرکاری‌ میکنم کامپیتر‌ سوییچ نمیشناسه.میگی چیکار کنم؟

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
آقا علی بابا من هرکاری‌ میکنم کامپیتر‌ سوییچ نمیشناسه.میگی چیکار کنم؟
با چه کابلی وصل می کنی؟
مطمینی کابلت دیتا داره فقط شارژ نیست ؟؟؟
بعدم چجوری نمی شناسه تو zadig هیچ فرقی رخ نمی ده قبل و بعد اتصال؟

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,486
نام
Farhad
با چه کابلی وصل می کنی؟
مطمینی کابلت دیتا داره فقط شارژ نیست ؟؟؟
بعدم چجوری نمی شناسه تو zadig هیچ فرقی رخ نمی ده قبل و بعد اتصال؟
با کابل گوشب میزنم.
وقتی وصلش میکنم اسم سوییچ میاد طبق راه حلم هم جلو میرم همچی اوکی میده ولی درایوی نمیاد

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
با کابل گوشب میزنم.
وقتی وصلش میکنم اسم سوییچ میاد طبق راه حلم هم جلو میرم همچی اوکی میده ولی درایوی نمیاد
درایوی نباید سمت کامپیوتر بیاد باید nut رو باز کنید و ببینید تو usbfs تاینفویل چیزی میاد یا نه
منم مشکل داشتم با درایور بعد فهمیدم موقعی که tinfoil بازه میزنم یه دیوایس دیگه میاد که اسم اون switch نیست من رو اون نصب کردم مشکل حل شد

آقا اصلا میتونم این کارا نکنم رم در بیارم بازی بریزم روش؟
بله ولی اول سیستم رو باید خاموش کنید بعد در بیارید
بعدم وقتی روشن کردین دوباره باید مراحل tegrarcm رو برید

• Like

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
با سلام ویندوز رو عوض کردم این درایوه رو نصب کردم هی میگی نصب نیست میتونید کمک کنید
دیگه در این مورد زیاد بحث کردیم دوست گرامی و پستهای بالا هم در همین مورده و پست اصلی و همین پست رو بخون و من یه ویدیو جدید از نصب این درایور با گلدلیف هم میزارم که اگه اون رو نصب کنی برای nut هم جواب میده و ببین میتونی با همین روش نصب کنی یا نه و ورژنهای جدید برنامه nut هم برای ویندوز 64 بیت از این به بعد میاد بهتره 32 بیت ویندوزتون اگه هست ارتقاع بدید و این نکته هم بگم برای ویدیو زیر برنامه Quark.jar نیاز به راه اندازه جاوا 9 به بالا داره که این راه اندازم فقط نسخه های 64 بیتیش موجوده

R.M.G.S

کاربر سایت
Sep 7, 2015
106
دیگه در این مورد زیاد بحث کردیم دوست گرامی و پستهای بالا هم در همین مورده و پست اصلی و همین پست رو بخون و من یه ویدیو جدید از نصب این درایور با گلدلیف هم میزارم که اگه اون رو نصب کنی برای nut هم جواب میده و ببین میتونی با همین روش نصب کنی یا نه و ورژنهای جدید برنامه nut هم برای ویندوز 64 بیت از این به بعد میاد بهتره 32 بیت ویندوزتون اگه هست ارتقاع بدید و این نکته هم بگم برای ویدیو زیر برنامه Quark.jar نیاز به راه اندازه جاوا 9 به بالا داره که این راه اندازم فقط نسخه های 64 بیتیش موجوده

دو هفتس مشکل پیدا کرده قبلا درست بود

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
دو هفتس مشکل پیدا کرده قبلا درست بود
برای خودم هم همینجور بود یه بار که با نصب مجدد درایور درست شد و شما ببین میتونی از نو نصب کنی با همون اموزش و راه اندازهایی مثل net faramework اخرین ورژنش یا Microsoft Visual C نصب کن شاید کمک کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر