معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
ماژول استفاده از دسته های کنسول xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی متصل به داک
با استفاده از ماژول زیر میتونید از دسته های بالا فعلا بصورت سیمی استفاده کنید و البته در اپدیتهای اینده احتمالا دسته ps4 و قابلیت وایرلس نیز اضاف میشه و لینک صحفه اصلیش رو میزارم همواره از اخرین نسخش استفاده کنید.
نصبش راحته کافیه فایل زیر رو دانلود و در مسیر پوشه titles کاستوم فریمور مورد استفادتون بریزید(برای مثال atmosphere\titles ) و دستگاه رو یه بار ریستارت کنید و گزینه زیر هم طبق عکس فعال کنید.
(نکته: این ماژول فریمور 8 تا 9 رو ساپورت میکنه ولی سازنده فریمور 8 رو بیشتر پیشنهاد داده در صورت کرش کردن موقع اجرای بازی و ماژولهای امبیو و sys ftpd هم غیر فعال کنید در صورت کار ندادن البته اگه از اینها استفاده میکنید و دسته ها رو هم بصورت سیمی وصل کنید به داک و دسته xbox360 هم مدل کاملا سیمی رو وصل کنید نه با استفاده از تبدیل که اونایی که 360 دارن میدونن چی میگم و احیانا اگه براتون کار نداد صبر کنید تا اپدیتهای بعدی ماژول بیاد به مرور مشکلاتش رفع میشه )

sys_con.jpg

لینک دانلود از پیج رسمی که اخرین ورژن رو همیشه بگیرید

لینک ویدیو اموزشی در youtube برای بهتر فهمیدن
چی شد این وایرلس نمیاد؟

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
نه هنوز نیومده ولی گفته بود که میاد و دیگه زمانش دست سازندشه
علی اقا من دانگل ایکس باکس 360 گرفتم و باهاش وصل شدم به کنسول خیلی راحت وصل شد و دسته ایکس باکس 360 راحت وصل شد به دانگل .... من قبلا دسته پرو نینتندو هم داشتم احساس کردم دسته 360 راوانتر از پرو کار میکنه پیشنهاد میکنم به علت ارزونی دانگل 360 و دسته ایکس باکس 360 از همین مدل استفاده کنید اگر دانگل دسته ایکس باکس وان ندارید منتظر نباشید به 2 دلیل 1-قیمت دانگلش 800 تا 900 اگر گیر بیارین 2-قیمت دسته ایکس باکس وان هست... در صورتی که دانگل و دسته ایکس باکس 360 با هم 250 کارکرده گیر میاد یعنی 100 دانگل 150 دسته و تا 4 دسته هم ساپورت میکنه که میشه هر دسته اضافی 150 تهیه کنید و از بازهای 4 نفره به صورت بی سیم لذت ببرید.(البته من دانگل اصلی گیر اوردم چون این دانگلها دو مدل هست یکی که روی تمام ویندوزها کار میکنه و یکی که روی ویندوز 10 کار نمیکنه من اصلی امتحان کردم از عملکرد اون یکی اطلاعی ندارم)

• Like
Reactions: alitriple

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
علی اقا من دانگل ایکس باکس 360 گرفتم و باهاش وصل شدم به کنسول خیلی راحت وصل شد و دسته ایکس باکس 360 راحت وصل شد به دانگل .... من قبلا دسته پرو نینتندو هم داشتم احساس کردم دسته 360 راوانتر از پرو کار میکنه پیشنهاد میکنم به علت ارزونی دانگل 360 و دسته ایکس باکس 360 از همین مدل استفاده کنید اگر دانگل دسته ایکس باکس وان ندارید منتظر نباشید به 2 دلیل 1-قیمت دانگلش 800 تا 900 اگر گیر بیارین 2-قیمت دسته ایکس باکس وان هست... در صورتی که دانگل و دسته ایکس باکس 360 با هم 250 کارکرده گیر میاد یعنی 100 دانگل 150 دسته و تا 4 دسته هم ساپورت میکنه که میشه هر دسته اضافی 150 تهیه کنید و از بازهای 4 نفره به صورت بی سیم لذت ببرید.(البته من دانگل اصلی گیر اوردم چون این دانگلها دو مدل هست یکی که روی تمام ویندوزها کار میکنه و یکی که روی ویندوز 10 کار نمیکنه من اصلی امتحان کردم از عملکرد اون یکی اطلاعی ندارم)
به غیر از این بعضی دسته های بلوتوثی دانگل دار هم میشه استفاده کرد به گفته دوستان و عاقبت این برنامه بصورت بی سیم بدون این کارها هم میاد و من با دسته ps4 و xbox one و ps3 خیلی بهتر بازی میکنم تا دسته پرو و چون دانگل MAGIC NS هم دارم بصورت بیسیم هم میتونم با این دسته ها بازی کنم.

• Like
Reactions: saw8

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
به غیر از این بعضی دسته های بلوتوثی دانگل دار هم میشه استفاده کرد به گفته دوستان و عاقبت این برنامه بصورت بی سیم بدون این کارها هم میاد و من با دسته ps4 و xbox one و ps3 خیلی بهتر بازی میکنم تا دسته پرو و چون دانگل MAGIC NS هم دارم بصورت بیسیم هم میتونم با این دسته ها بازی کنم.
البته بنظرم بعید هست بدون سیم بشه چون فرکانس دسته ها با فرکانس کنسول فرق داره.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
ببین چیزی معلوم نیست ولی در همین حد ساده بگم شما اندروید روی سویچ نصب کنی میتونی مثل گوشی دسته ps4 رو بصورت وایرلس استفاده کنی پس شدنی هست

• Like

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
فرکانس دسته که پروتکل های مشخصی واسشون وجود داره
پروتکل جویکان و دسته ps بلوتوثه پس اینا بیسیم راحت میشن
دسته xbox one s بلوتوث داره پس اونم میشه یه کاریش کرد
ولی سایر دسته های ایکس باکس که بلوتوثی نیست حتما یه دانگل لازمه

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
ببین چیزی معلوم نیست ولی در همین حد ساده بگم شما اندروید روی سویچ نصب کنی میتونی مثل گوشی دسته ps4 رو بصورت وایرلس استفاده کنی پس شدنی هست
الان خوب شد اینو گفتین واسه آموزش نصب اندروید رو سوییچ تاپیک نداریم !؟ بزنم براش؟
استقبال میشه یعنی؟

• Like

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
الان خوب شد اینو گفتین واسه آموزش نصب اندروید رو سوییچ تاپیک نداریم !؟ بزنم براش؟
استقبال میشه یعنی؟

سلام.تو همین تابیک قبلا ویدیو اموزشی معرفی کردم به درخواست دوستان و خیلی اموزش پیچیده ای نداره نصبش و فقط بهتره روی مموری جدا نصب بشه چون فرمت میشه مموری و البته متدی هم هست هم بشه روی یه مموری نصب کرد و هم بازیهای سوییچ موردی براش پیش نیاد
در کل میشه باهاش بازیهای اندروید نصب کرد مثلا همین اسفالت 9 که مال خود سوییچ حتما باید انلاین زد و نصب امولاتورهای مختلف و البته باگ هم داره اندرویدش که طبیعیه و دوست داری بزن تابیکش و اخرین روشهای نصبش رو از سایت مشهور xda دنبال میتونی بکنی.

• Like
Reactions: saw8 and abo3bsa20

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
درود فرمت NSZ فرقی داره با NSP?
نیاز به تبدیل یا کار خاصی داره برای نصب و اجرا؟
فشرده شده فایل بازیهای nsp میشه nsz که حجم کمتری داره و همینطور فشرده شده xci میشه xcz و با اخرین ورژنهای تاینفول و لیتیوم و چندتا از برنامه های دیگه قابل نصبه و حتی تو نصب کمی سریعتر هم نصب میشه

• Love
Reactions: Doctor Splinter

R.M.G.S

کاربر سایت
Sep 7, 2015
106
بب
فشرده شده فایل بازیهای nsp میشه nsz که حجم کمتری داره و همینطور فشرده شده xci میشه xcz و با اخرین ورژنهای تاینفول و لیتیوم و چندتا از برنامه های دیگه قابل نصبه و حتی تو نصب کمی سریعتر هم نصب میشه

سلام و ببخشید این کد tinfoil چیه؟
instal unisighed code

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
اگه cfw اتمسفر داشته باشی و دکمه پیش فرض رو تغییر نداده باشی با گرفتن R باید و اجرای بازی وارد برنامه ها میشی و تانیفول مد شده هم که گذاشتم دان کن حتما اون اخرین ورژنشه و بعد دانلود با همون پوشه بریز داخل پوشه Switch
چون معلوم نیست مشکلت واقعا از کجاست میتونی یه بار از نو مراحل هکت رو انجام بدی و فایلهای هکت رو از نو بگیری ( همین الان اتمسفر اخرین ورنش 10.1 داد بیرون) و تنها هم کافیه تاینفول مد شده که گذاشتم برنامش رو بگیری و با همون حالت فول رم اجرا کن برنامه ها رو(اگه فایلهات از نو بگیری حالت پیش فرض میشه همون R و تاچ کردن) و اگه همه چی درست باشه بازیت نصب میشه و این مراحل رو هم کامل انجام بده مثلا میخوای اتمسفر اخرین ورژن نصب کنی باید کامل انجام بدی و پیلودش هم fusee-primary.bin از نو دان کنی و همون رو بفرستی و سیگ پچم نصب کن جدیدش و از هک قبلیت روی مموری هم بکاب بگیر و یه جا کپی کن بعد فولدرها رو کامل پاک کن روی مموری به غیر از پوشه nintendo یا هر پوشه ای که خودت نمیخوای پاک بشه و بعد برنامه ها تو پوشه Switch قبلیت هم میتونی استفاده کنی ولی سعی کن با سرچ گوگل اخرین نسخه هاش رو پیدا و دانلود کنی یا sdset up بگیری و دیگه من تا اونجایی که بلد بودم گفتم همه نکات رو.
اتمسفر اخرین ورژن

سیگ پچ 9.1

Tinfoil Mod v5.0.0

hekate با ساپورت 9.1 در صورت نیاز

سلام و خسته نباشید ویژه خدمت شما عزیز گرامی
تمام این برنامه های مورد نیاز رو دانلود کردم!
اول دستگاه رو خاموش و بعدش fusee-primary v رو اینجکت می کنم
هک قبلیم هم رینیکس هست که محتویات اون رو از از اس دی پاک می کنم!
پوشه atmoshphere رو باید بریزم تو روت حافظه خب ولی فایلی داخلی پوشه سوییچش هست به نام reboot_to_payload اونو کجا بریزم؟
در ضمن محتویات پوشه سیگ پچ دقیقا کجا کپی کنم(به نظر خودم که باید داخل پوشه atmoshphere باشه)
فریم ور رسمی دستگاه هم 8.1 هست و رینکیس 2.4 روش نصبه فعلا
ببخشید که وقت شما رو می گیرم با این سوالات ولی می ترسم اشتباهی کنم و کلی سیو و دیتا از دست بدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر