معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
مشکل اتصالم به pc هنوز برطرف نشده اما در مورد فایل های بالای 4 گیگ یه راه حلی توی نت دیدم بنظرم واقعا خنده دار اومد ولی تست کردم و در عین ناباوری جواب داد. خیلی ساده بود اسم فایل nsp رو کوتاه کن !! الان links awakening و luigis mansion 3 بلافاصله اوکی شد !!!
اره وقتی بازیها دانلود میکنی اسمهای طولانی دارن مخصوصا از نمادها و اعداد هم استفاده میکنن برای نشون دادن ایدی بازی و بعضی از برنامه از نامها و حروفهای مختلف و طولانی پشتیبانی نمیکنن و این مشکل رو زیاد تو برنامه های مختلف تو خود ویندوز داشتم و بهتره همیشه اسم بازی رو تغییر به اسم کوتاه و مفید بدید و خودم چون وسواس دارم همیشه اینکار رو میکنم و دسته بندی میکنم و مثلا همین بازی لویجی من اسم بازی Luigis Mansion 3 و اپدیت هم Luigis Mansion 3 UPD v1.1.0 گذاشتم و حروف فارسی و نمادهایی مثل پرانتز و غیره هم اصلا بکار نبرید.

R.M.G.S

کاربر سایت
Sep 7, 2015
106
سلام من فریمور دستگام 9.0.1 هست اتمسفر هم آخرینه با همون نرم افزارایی که خودتون گذاشتید من با کامپیوتر میخوام از طریق tinfol بازی نصب کنم تا الان دو تا از بازی ها این ارور رو میدن وقتی میخواد نصب شه
instal failed see console for more details

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام من فریمور دستگام 9.0.1 هست اتمسفر هم آخرینه با همون نرم افزارایی که خودتون گذاشتید من با کامپیوتر میخوام از طریق tinfol بازی نصب کنم تا الان دو تا از بازی ها این ارور رو میدن وقتی میخواد نصب شه
instal failed see console for more details
این ارور میتونیه کلی باشه و باید مواردی مثل همین پست بالا که طولانی بودن نام بازی و درست بودن فایل دانلودی و جا داشتن مموری و موارد دیگه چک بشه و اگرم مموریتون xfat هست میتونی بازی رو بریزی روی مموریت و نصب کنی و البته باید فضای خالی برای نصبش هم بزاری

R.M.G.S

کاربر سایت
Sep 7, 2015
106
این ارور میتونیه کلی باشه و باید مواردی مثل همین پست بالا که طولانی بودن نام بازی و درست بودن فایل دانلودی و جا داشتن مموری و موارد دیگه چک بشه و اگرم مموریتون xfat هست میتونی بازی رو بریزی روی مموریت و نصب کنی و البته باید فضای خالی برای نصبش هم بزاری
با tinfol و lithium این ارور رو میدهfailed to read nspmetadata

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
با tinfol و lithium این ارور رو میدهfailed to read nspmetadata
ببین یه مشکلی هست که این ارور میده و اگه با همه اینها نصب نشه از قبیل گلدلیف و غیره شاید فایل ایراد داره و مشکلی هست که باید خودت پیدا کنی و یه برنامه جدید هم اومده برای نصب میتونی تست کنی

Awoo Installer

atabaei

کاربر سایت
Oct 31, 2007
6
با عرض سلام، من یه sd 1tera گرفتم ولی میزنم بهش میگه اپدیت کن و نمیشناسه sd رو! چکار کنم که بشناسه؟
یه ۱۲۸ داشتم روش که پرشده میشه فایلهاشو رو اینیکی کپی کنم با ایمیج گرفتن میشه ؟ لطفا راهنمایی کنید، ممنون

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
با عرض سلام، من یه sd 1tera گرفتم ولی میزنم بهش میگه اپدیت کن و نمیشناسه sd رو! چکار کنم که بشناسه؟
یه ۱۲۸ داشتم روش که پرشده میشه فایلهاشو رو اینیکی کپی کنم با ایمیج گرفتن میشه ؟ لطفا راهنمایی کنید، ممنون
سلام
ببین فرمت مموری قبلیت هر چی هست همون جدیده رو فرمت کن و فایلهای قبلی مموریت رو عینا روی این جدیده کپی کن و سوییچ دو فرمت میخونه یکی fat 32 هست و یکی xfat که برای فرمت دوم شما باید دستگاه رو اپدیت برای این فرمت کنید که اگه دستگاهتون هکی هست طبق پست اول تابیک "اپدیت بدون نیاز به جیگ " دستگاتون رو اپدیت کنید.(نکته در مورد تابیک اپدیت بدون نیاز به جیگ اینکه اگه نخوای اپدیت بالاتر کنی هر اپدیتی هستید میتونید همون رو دانلود کنید و فقط تو مرحله انتخاب فرمت هر کدوم خواستید انتخاب کنید مثلا xfat و بعد از اپدیت شدن دستگاه رو خاموش و مموریتون رو در بیارید به همون فرمت تغییر بدید و دوباره بالا بیارید و قبلش هم فایلهای مموری یه جا کپی کنید)

برای فرمت کردن مموری به xfat کافیه از ویندوز اینکار رو انجام بدید و برای fat32 هم یا از طریق منوی cmd اگه بلدی انجام بده یا یک برنامه پارتیشن بندی مثل EaseUS Partition Master یا برنامه کم حجم زیر رو دان کن.

لینک دانلود

• Like
Reactions: atabaei

R.M.G.S

کاربر سایت
Sep 7, 2015
106
با کدوم نرم افزار میشه بازی های فایل nsz رو از داخل رم نصب کنم
با tinfoil و lithium و goldbreak و goldleaf و Awoo امتحان کردم توی tinfoil و lithium کلا فایله رو نمیشناخت
Awoo هم نصب میشد بازیش کلا اجرا نمیشد
goldbreak و goldleaf با اینام نشد نصب کنم

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
با کدوم نرم افزار میشه بازی های فایل nsz رو از داخل رم نصب کنم
با tinfoil و lithium و goldbreak و goldleaf و Awoo امتحان کردم توی tinfoil و lithium کلا فایله رو نمیشناخت
Awoo هم نصب میشد بازیش کلا اجرا نمیشد
goldbreak و goldleaf با اینام نشد نصب کنم
باید مشکل رو خودت پیدا کنی وگرنه قبلا هم گفتم خود من مشکلی ندارم با نصب این فرمت با برنامه های بالا و اسم فایل رو کلا کوتاه کن مثلا هر اسمی داره بزار a.nsz و از خراب نبودن فایلت هم باید مطمئن باشی و حداقل چندتا بازی با این فرمت دانلود کن و تست کن یا خودت تبدیل کن و تست کن و بعد از درست بودن مموریت هم مطمئن شو یا حداقل با یه مموری دیگه تست کن اگه داری.

• Like
Reactions: abo3bsa20

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
بهترین و ساده ترین برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz و این برنامه کارهای دیگه مثل فرمت کردن مموری به فت 32 و کارهای دیگه هم انجام میده که در تصویر زیر میتونید ببینید.

knife.jpg

برای کارکرد درست برنامه نیاز به کلیدهای سوییچ دارید که باید اسم کلید رو به keys.dat تغییر بدید و در پوشه bin بزارید و من یک کلید پابلیک شده سوییچ رو برای دانلود براتون میزارم ولی خودتون همواره اپدیت ترین کلید رو از سوییچ خودتون با پیلود Lockpick RCM.bin دربیارید و به برنامه بدید.

لینک دانلود برنامه نسخه 32bit

لینک دانلود برنامه نسخه 64bit

لینک دانلود کلید سوییچ

آخرین ویرایش:

R.M.G.S

کاربر سایت
Sep 7, 2015
106
باید مشکل رو خودت پیدا کنی وگرنه قبلا هم گفتم خود من مشکلی ندارم با نصب این فرمت با برنامه های بالا و اسم فایل رو کلا کوتاه کن مثلا هر اسمی داره بزار a.nsz و از خراب نبودن فایلت هم باید مطمئن باشی و حداقل چندتا بازی با این فرمت دانلود کن و تست کن یا خودت تبدیل کن و تست کن و بعد از درست بودن مموریت هم مطمئن شو یا حداقل با یه مموری دیگه تست کن اگه داری.
15760969173365894813481435719474.jpg
یه سری برنامه داستی به اسمnsp nsz xci اینا رو ریختم کل همون اول ارور میدن

Attachments

• 1576096880446900319081429504638.jpg
    1576096880446900319081429504638.jpg
    691.3 KB · مشاهده: 13
  • 15760974559067025443174445863435.jpg
    15760974559067025443174445863435.jpg
    652.3 KB · مشاهده: 11

R.M.G.S

کاربر سایت
Sep 7, 2015
106
من
بهترین و ساده ترین برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz و این برنامه کارهای دیگه مثل فرمت کردن مموری به فت 32 و کارهای دیگه هم انجام میده که در تصویر زیر میتونید ببینید.

knife.jpg

برای کارکرد درست برنامه نیاز به کلیدهای سوییچ دارید که باید اسم کلید رو به keys.dat تغییر بدید و در پوشه bin بزارید و من یک کلید پابلیک شده سوییچ رو برای دانلود براتون میزارم ولی خودتون همواره اپدیت ترین کلید رو از سوییچ خودتون با پیلود Lockpick RCM.bin دربیارید و به برنامه بدید.

لینک دانلود برنامه نسخه 32bit

لینک دانلود برنامه نسخه 64bit

لینک دانلود کلید سوییچ
من بعضی از بازی هامو ازshateland.com میگیرم تازگیا nsz میزاره خودم فشردشون نمیکنم

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
View attachment 124609
یه سری برنامه داستی به اسمnsp nsz xci اینا رو ریختم کل همون اول ارور میدن

داداش شما اصلا برنامه رو در حالت فول رم اجرا نمیکنی و اون ارور کم اوردن رم برای اینه و دکمه R رو بگیر و همزمان روی یک بازی(هر بازی) تاچ کن تا بری قسمت برنامه ها و شما روی البوم میرفتی میزدی که ارور میده موقع نصب
و برنامه ها جدیدا همه روی حالت فول رم اجرا میشن و چندین مرتبه گفتم روی این حالت اجرا کنید و مثل ثابق روی البوم نزنید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: abo3bsa20

R.M.G.S

کاربر سایت
Sep 7, 2015
106
داداش شما اصلا برنامه رو در حالت فول رم اجرا نمیکنی و اون ارور کم اوردن رم برای اینه و دکمه R رو بگیر و همزمان روی یک بازی(هر بازی) تاچ کن تا بری قسمت برنامه ها و شما روی البوم میرفتی میزدی که ارور میده موقع نصب و برنامه ها جدیدا همه روی حالت فول رم اجرا میشن و چندین مرتبه گفتم روی این حالت اجرا کنید و مثل ثابق روی البوم نزنید.
با r نمیتونم برم داخلش باید zr رو بزم
الان اون ارور قبلی رو نمیده
داداش شما اصلا برنامه رو در حالت فول رم اجرا نمیکنی و اون ارور کم اوردن رم برای اینه و دکمه R رو بگیر و همزمان روی یک بازی(هر بازی) تاچ کن تا بری قسمت برنامه ها و شما روی البوم میرفتی میزدی که ارور میده موقع نصب
و برنامه ها جدیدا همه روی حالت فول رم اجرا میشن و چندین مرتبه گفتم روی این حالت اجرا کنید و مثل ثابق روی البوم نزنید.
تو ورژن جدید برام باr برام نمیاد وقتیzr رو زدم باز شد ولی ارورش همچنان بود

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
با r نمیتونم برم داخلش باید zr رو بزم
الان اون ارور قبلی رو نمیده

تو ورژن جدید برام باr برام نمیاد وقتیzr رو زدم باز شد ولی ارورش همچنان بود

اگه cfw اتمسفر داشته باشی و دکمه پیش فرض رو تغییر نداده باشی با گرفتن R باید و اجرای بازی وارد برنامه ها میشی و تانیفول مد شده هم که گذاشتم دان کن حتما اون اخرین ورژنشه و بعد دانلود با همون پوشه بریز داخل پوشه Switch
چون معلوم نیست مشکلت واقعا از کجاست میتونی یه بار از نو مراحل هکت رو انجام بدی و فایلهای هکت رو از نو بگیری ( همین الان اتمسفر اخرین ورنش 10.1 داد بیرون) و تنها هم کافیه تاینفول مد شده که گذاشتم برنامش رو بگیری و با همون حالت فول رم اجرا کن برنامه ها رو(اگه فایلهات از نو بگیری حالت پیش فرض میشه همون R و تاچ کردن) و اگه همه چی درست باشه بازیت نصب میشه و این مراحل رو هم کامل انجام بده مثلا میخوای اتمسفر اخرین ورژن نصب کنی باید کامل انجام بدی و پیلودش هم fusee-primary.bin از نو دان کنی و همون رو بفرستی و سیگ پچم نصب کن جدیدش و از هک قبلیت روی مموری هم بکاب بگیر و یه جا کپی کن بعد فولدرها رو کامل پاک کن روی مموری به غیر از پوشه nintendo یا هر پوشه ای که خودت نمیخوای پاک بشه و بعد برنامه ها تو پوشه Switch قبلیت هم میتونی استفاده کنی ولی سعی کن با سرچ گوگل اخرین نسخه هاش رو پیدا و دانلود کنی یا sdset up بگیری و دیگه من تا اونجایی که بلد بودم گفتم همه نکات رو.

اتمسفر اخرین ورژن

سیگ پچ 9.1

Tinfoil Mod v5.0.0

hekate با ساپورت 9.1 در صورت نیاز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر