معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:
سلام داداش

کارتریج بازی با برنامه nxdumptool دامپ بگیری بهتره و بعد دامپ هم میره تو پوشه خود برنامه و برنامه nxdumptool از لینک زیر دانلود کن و بعد فایل nxdumptool.nro یه پوشه به اسم nxdumptool بساز بنداز داخلش و پوشه رو بریز تو پوشه switch در مموریت و بعد با برنامه اقدام به دامپ بازی از کارتریج کن و بعد دامپ هم برو همون مسیر برنامه nxdumptool در مموری بازیت تو همونه و هنگام دامپ هم دقت کن بازی مورد نظرت حجمش چقدره همونقدر فضا یا حتی بیشتر داخل مموریت جا داشته باشی در اخر برای تست اقدام به نصب کن و اگه باز همون پیام داد مال اینه فریمورت پایینه باید اپدیت کنی و اولم تست کن بازی با همون کارتریج در منو اجرا میشه و معدود بازیهایی باید اپدیت هم نصب باشه تا بازی اجرا بشه و الان اخرین فریمور 15.0.1 هست و لینک عکس 90dns هم اصلاح شد.

لینک دانلود nxdumptool
nintendo submission package (nsp) dump میزنم پایین برنامه میزنه keys file unavailable at sdmc/switch/prod.keys.option disabled و اتفاقی نمی افته

nintendo submission package (nsp) dump میزنم پایین برنامه میزنه keys file unavailable at sdmc/switch/prod.keys.option disabled و اتفاقی نمی افته

کلیدهای سوییچ با پیلود Lockpick RCM.bin اخرین ورژن دامپ بزن بشه اوتومات میریزه فایل کلیدها به اسم prod.keys تو همون مسیر پوشه switch بعد دوباره تست کن با برنامه nx dump و در اوردین کلید هم در این تابیک با این پیلود توضیح دادم و فقط همون قسمت دراوردن کلید بخون و پیلود هم که اخرین ورژنش همون اول همین پست گذاشتم.

• Like
Reactions: saw007
کلیدهای سوییچ با پیلود Lockpick RCM.bin اخرین ورژن دامپ بزن بشه اوتومات میریزه فایل کلیدها به اسم prod.keys تو همون مسیر پوشه switch بعد دوباره تست کن با برنامه nx dump و در اوردین کلید هم در این تابیک با این پیلود توضیح دادم و فقط همون قسمت دراوردن کلید بخون و پیلود هم که اخرین ورژنش همون اول همین پست گذاشتم.
علی اقا منظورتون اینه کنسول خاموش کنم با برنامه TegraRcmGU این پیلود رو بزنم برای بالا اومدن کنسول

علی اقا منظورتون اینه کنسول خاموش کنم با برنامه TegraRcmGU این پیلود رو بزنم برای بالا اومدن کنسول

اره اینکار میتونی بکنی یا پیلود بریزی تو مسیر bootloader\payloads و با یه برنامه مثل پیلود لانچر اجراش کنی از قسمت برنامه ها و فرقی نمیکنه میتونی کنسول خاموش هم کنی در کل و داشتن کلیدهای سوییچ برای بعضی برنامه ها و کارها لازمه.

• Like
Reactions: saw007
سلام وقت بخیر علی اقا حالتون خوبه علی اقاجان ببخشید بازم شرمنده میدونم جاش اینجا نیست اما میخاستم بدونم من PSP دارم ورژنش 6.61PRO-C
هست دنبال یک برنامه ای فایل چیت کد بودم که همه بازی هارو داشته باشه مخصوصا خدای جنگا شاهزاده ایرانی و همه یدونه چت کد دارم روش تو پوشه seplugins ریختم
cwcheat هست تو یوتیوب اموزششو دیدم تنظیماتشو انجام دادم اما داخل بازی خدای جنگ ها که میرن دکمه SELECT رونگه میداری ENABLE CHEAT میکنی میخای چت انتخاب کنی صفحه نوشته هاش مشکی میشن ولی مثلا رو بازی شاهزاده ایرانی 3 امتحان کردم اوکی بودم خواستم بدونم شما فایلی چیزی پیشنهاد میکنین یا دارین ازتون بگیرم ممنونم ازتون

سلام وقت بخیر علی اقا حالتون خوبه علی اقاجان ببخشید بازم شرمنده میدونم جاش اینجا نیست اما میخاستم بدونم من PSP دارم ورژنش 6.61PRO-C
هست دنبال یک برنامه ای فایل چیت کد بودم که همه بازی هارو داشته باشه مخصوصا خدای جنگا شاهزاده ایرانی و همه یدونه چت کد دارم روش تو پوشه seplugins ریختم
cwcheat هست تو یوتیوب اموزششو دیدم تنظیماتشو انجام دادم اما داخل بازی خدای جنگ ها که میرن دکمه SELECT رونگه میداری ENABLE CHEAT میکنی میخای چت انتخاب کنی صفحه نوشته هاش مشکی میشن ولی مثلا رو بازی شاهزاده ایرانی 3 امتحان کردم اوکی بودم خواستم بدونم شما فایلی چیزی پیشنهاد میکنین یا دارین ازتون بگیرم ممنونم ازتون

سلام داداش ممنون شما خوبی

معمولا موقعی چیت اون بازی تو دیتابیس نباشه اونجوری مشکی و نامفهوم میشه و شایدم کلا چیتی برای اون بازی نباشه و من اخرین فایل دیتابیس چیت این پلاگین برات میزارم یه تستی بزن و فایل رو پس از دانلود از حالت فشرده در بیار و بریز تو پوشه CWCHEAT تو مسیر پلاگینها که مسیر کلی در مموری میشه SEPLUGINS\CWCHEAT

لینک دانلود

سلام داداش ممنون شما خوبی

معمولا موقعی چیت اون بازی تو دیتابیس نباشه اونجوری مشکی و نامفهوم میشه و شایدم کلا چیتی برای اون بازی نباشه و من اخرین فایل دیتابیس چیت این پلاگین برات میزارم یه تستی بزن و فایل رو پس از دانلود از حالت فشرده در بیار و بریز تو پوشه CWCHEAT تو مسیر پلاگینها که مسیر کلی در مموری میشه SEPLUGINS\CWCHEAT

لینک دانلود
دستت درد نکنه علی اقا عالی بود درست برا خدای جنگ هم کارت مثل همیشه بیسته بیسته

• Smile
Reactions: alitriple
سلام علی اقا وقت بخیر خسته نباشین اموزش اتصال دسته PS4 رو میخاستم برا نینتندو سوییچ فایل میشن کنترل هم ریختم داخل پوشه هر چی دکمه پی اس شیر با هم میزنم تو فایند کنترلر نمیاره چیز جدیدی اموزشی نیومده که انجام بدم؟ قبلا چندماه پیش یه بار وصل شدم نمیدونم چرا الان وصل نمیشه

سلام علی اقا وقت بخیر خسته نباشین اموزش اتصال دسته PS4 رو میخاستم برا نینتندو سوییچ فایل میشن کنترل هم ریختم داخل پوشه هر چی دکمه پی اس شیر با هم میزنم تو فایند کنترلر نمیاره چیز جدیدی اموزشی نیومده که انجام بدم؟ قبلا چندماه پیش یه بار وصل شدم نمیدونم چرا الان وصل نمیشه

سلام داداش ارادت داریم

اموزش که فرقی نکرده فقط همیشه باید اخرین اپدیت میشن کنترل بریزی چون کلیدها برای فریمورهای بالاتر عوض میشه و الان اخرین ورژن 0.8.0 هست و اتمسفر و سیگ پچم حتما باهاش به روز کن به اخرین ورژن و دکمه ps و شرر هم باید بگیری 5 تا 10 ثانیه که چراغ led دسته شروع به چشمک زدن پشت هم کنه بعد بری سراغ کنسول ببینی شناسایی میشه یا نه و حالت ایرپلن هم موقتا غیر فعال کن اگه فعاله تا بلوتوث فعال بشه یا دستی برو از تنظیمات فقط بلوتوث فعال کن.

نکته اخر اگه دیدی باز وصل نشد یه برنامه قدیمی مال همین میشن کنترل هست برات میزارم(اگه اجرا بشه روی فریمورهای جدید) این برنامه اجراش که کنی میزنه هر کنترلی قبلا pair و ثبت شده پاک میکنه حتی کنترل پرو و غیره و اینو دیدی موفق نشدی اجرا کن و پاک کن کنترلها و مجدادا تست کن و یه بارم دسته ps4 ریست کن از همون سوراخ ریز پشت دسته که باید با سوزن یا پین باز کردن جای سیم کارت موبایل و غیره با چند ثانیه گرفتن میتونی ریستش کنی.

لینک دانلود برنامه

سلام داداش ارادت داریم

اموزش که فرقی نکرده فقط همیشه باید اخرین اپدیت میشن کنترل بریزی چون کلیدها برای فریمورهای بالاتر عوض میشه و الان اخرین ورژن 0.8.0 هست و اتمسفر و سیگ پچم حتما باهاش به روز کن به اخرین ورژن و دکمه ps و شرر هم باید بگیری 5 تا 10 ثانیه که چراغ led دسته شروع به چشمک زدن پشت هم کنه بعد بری سراغ کنسول ببینی شناسایی میشه یا نه و حالت ایرپلن هم موقتا غیر فعال کن اگه فعاله تا بلوتوث فعال بشه یا دستی برو از تنظیمات فقط بلوتوث فعال کن.

نکته اخر اگه دیدی باز وصل نشد یه برنامه قدیمی مال همین میشن کنترل هست برات میزارم(اگه اجرا بشه روی فریمورهای جدید) این برنامه اجراش که کنی میزنه هر کنترلی قبلا pair و ثبت شده پاک میکنه حتی کنترل پرو و غیره و اینو دیدی موفق نشدی اجرا کن و پاک کن کنترلها و مجدادا تست کن و یه بارم دسته ps4 ریست کن از همون سوراخ ریز پشت دسته که باید با سوزن یا پین باز کردن جای سیم کارت موبایل و غیره با چند ثانیه گرفتن میتونی ریستش کنی.

لینک دانلود برنامه

شناسایی نشد بیزحمت برای این ورژن 15.0.0AMS 1.4.0 S سیگ پچ و اتمسفر هم بدین

اینو که قبلا بهم دادین دانلود کردم والا قبلا با همین دسته مچ شده یبار دسته دیگه ندارم حالت بلوتوث چجور فعال میشه ؟ من ایر پلن خاموش کردم بلوتوث ان کردم

دیگه اخرین ورژن اتمسفر و سیگ پچ و غیره داخل همین پکه بالاتر نداریم فعلا و بلوتوث از همون تنظیمات قسمت ایرپلن روشن کن بقیه کارها هم که گفتم در بالا و اموزشی که لینک دادم قسمت زیر هم باید انجام بدی و دیگه نمیشه من نمیدونم مشکل از چیه باید خودت با دستگاه ور بری ببینی مشکل از کجاست وگرنه برای خود من چندتا دسته دارم حتی دسته فیک راحت همه وصل میشن و بازم میگم شاید مشکل از دسته باشه و با یه دسته دیگه مال یکی بگیر اگه راحت وصل شد اشکال از دسته خودته.

برای فعال کردن بلوتوث و حالت بی سیم دسته ها فایل زیر را دانلود و در مسیرهای گفته شده بریزید و دستگاه ریستارت کنید سپس ضمن روشن بودن قسمت بلوتوث به قسمت کنترلر برید در و change Grip/order رو بزنید و برای مثال دسته ps4 دکمه های Share + PS همزمان بگیرید تا حالت بلوتوث فعال بشه و دکمه های R1 و L1 همزمان بزنید تا دسته فعال بشه.

سلام علی جان
من سوییچ رو خواستم اپدیت کنم پچ شما رو ریختم تو مموری .
اپدیت 15.01 هم دانلود کردم تو مموری ریختم ( این فایل رو دانلود کردم Firmware 15.0.1 (Rebootless Update) ). با برنامه Daybreak نصب کردم بعد از ریبوت دستگاه ری استارت میشه و این پیغام میاد :
فقط اشتباهم این بود که دستگاه از قبل روشن بود اجرا کردم Daybreak رو . و با پیلود شما نزدم
الان چکار کنم ؟

Attachments

• photo_2023-01-21_13-53-57.jpg
    photo_2023-01-21_13-53-57.jpg
    71.5 KB · مشاهده: 4
آخرین ویرایش:
سلام علی جان
من سوییچ رو خواستم اپدیت کنم پچ شما رو ریختم تو مموری .
اپدیت 15.01 هم دانلود کردم تو مموری ریختم ( این فایل رو دانلود کردم Firmware 15.0.1 (Rebootless Update) ). با برنامه Daybreak نصب کردم بعد از ریبوت دستگاه ری استارت میشه و این پیغام میاد :
فقط اشتباهم این بود که دستگاه از قبل روشن بود اجرا کردم Daybreak رو . و با پیلود شما نزدم
الان چکار کنم ؟

سلام مهران عزیز

اون ارور مال اپدیت نبودن میشن کنترل هست و یا میشن کنترل اپدیت کن یا اگه نمیخوای فولدر 01000000000bd00 حذف کن و دوباره پیلود بزن درست میشه.

اخرین ورژن 0.8.0 میشن کنترل

• Like
Reactions: mehran

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or