معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

ببخشید برای نینتندو سوییچ OLED اخرین فریمور - بازی ظرفیت افلاین گرفتم - برای دانلودشون دردسر دارم - نت همراه اول یه بازی رو جواب میده . یه بازی دیگه ارور میده - نت شاتل هم اذیت میکنه بدون وی پی ان -- راهی هست با سیستم دانلود کنم و انتقال بدم به کنسول " مثل PS4"
ممنون

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
درود

ببخشید برای نینتندو سوییچ OLED اخرین فریمور - بازی ظرفیت افلاین گرفتم - برای دانلودشون دردسر دارم - نت همراه اول یه بازی رو جواب میده . یه بازی دیگه ارور میده - نت شاتل هم اذیت میکنه بدون وی پی ان -- راهی هست با سیستم دانلود کنم و انتقال بدم به کنسول " مثل PS4"
ممنون

سلام داداش
من زیاد تو بخش انلاین نینتندو وارد نیستم ولی تا اونجایی که دیدم مثل ps4 نمیشه با psx و غیره اینکار انجام و با pc ریخت و باید با همون نت و خود کنسول دانلود کنی و تابیک زیر ببین شاید کمکت کنه و یه مودم بگیری بشه vpn توش شرر کرد کارت راحت میشه و البته باید ببینی vpn که میخری و استفاده میکنی هم به اون مودم میخوره یا نه و بعضی مودمها محدود به همون vpn معمولی هست و بعضی بیشتر مثل open vpn و با گوشی هم میشه شرر کرد با vpn بصورت هات اسپات و روشهاش سرچ کنی تو نت هست و حتی تابیک زیر.

آموزش وصل کردن Nintendo Switch به VPN از طریق شیر هات اسپات

• Like
Reactions: trainer

N.Shadow

کاربر سایت
Sep 7, 2011
4
سلام دوستان. من خیلی وقت بود از سویچ استفاده نکرده بودم اما الان دوباره میخوام برم سمتش. هیچ کدوم سایتایی که قبلا ازشون بازی دانلود میکردم جواب نمیدن. ممنون میشم اگه سایتی سراغ دارید معرفی کنید.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
سلام دوستان. من خیلی وقت بود از سویچ استفاده نکرده بودم اما الان دوباره میخوام برم سمتش. هیچ کدوم سایتایی که قبلا ازشون بازی دانلود میکردم جواب نمیدن. ممنون میشم اگه سایتی سراغ دارید معرفی کنید.

سلام
سایتهای زیر خوبن

1.لینک مستقیم میده درجا

2.تنوع بازیها زیاده خودم از همین دان میکنم لینکهای دانلودش مگا اپ بگیر مستقیمه و قابلیت رزیوم داره

3.اینم شبیه همون شماره 2 هست خوبه

4.اینم خوبه

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
دمت گرم علی جان این بازی واقعا حیفه چون یه ماشین بازی خوب مثه این واسه سوییچ نیست واقغا

سه سالی طول کشید ولی عاقبت یه سیو افلاین توسط چینیها برای بازی Asphalt 9 اومد:)) و بازی با این سیو افلاین میشه و سیو زیر روی سیو بازی خودت با چک پوینت یا برنامه دیگه ریستور کن افلاین میشه و خودم هم تست کردم و نکاتی هم میگم رعایت بشه وگرنه افلاین نمیشه.

بازی حتما اپدیت بشه به ورژن 3.1.2b و میتونید از این لینک بازی و اپدیتش و dlcها بگیرید.

لینک دانلود سیو افلاین بازی Asphalt 9

ویرایش: سیو منو انگلیسی و کامپلیت شده بازی اضاف شد.

آخرین ویرایش:

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
سه سالی طول کشید ولی عاقبت یه سیو افلاین توسط چینیها برای بازی Asphalt 9 اومد:)) و بازی با این سیو افلاین میشه ولی بدیش اینه زبان بازی چینی میشه و تغییرش هم بدی چون باید انلاین سیو بشه باز بر میگرده به زبان چینی و سیو زیر روی سیو بازی خودت با چک پوینت یا برنامه دیگه ریستور کن افلاین میشه و خودم هم تست کردم و نکاتی هم میگم رعایت بشه وگرنه افلاین نمیشه.

بازی حتما اپدیت بشه به ورژن 3.1.2b و میتونید از این لینک بازی و اپدیتش و dlcها بگیرید.

لینک دانلود سیو افلاین بازی Asphalt 9
علی جان یدونه ای :*

• Smile
Reactions: alitriple

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
سلام دوستان
من تاحالا نینتندو نداشتم بغیر از بچگی که داشتیم و میگفتیم میکرو
الان یه سوییچ OLED دوماه کارکرد با چندتا بازی پیدا کردم میگه ۱۱۵۰۰
گفت که اشتراکی داره به اسم نینتندو لایو که عین گیم پسه
راست میگفت؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
سلام وقتتون بخیر.
علی آقا راهی هست که فیلم با زیر نویس پلی کنیم رو سوییچ؟

سلام دادش.

با پلیر Pplay میشه ولی خیلی هم توقع ازش نداشته باش همه فرتمها برات درست پخش کنه خصوصا رزولوشنهای بالا تیک میزنه یا گیر میکنه کلا ولی 720 و فول اچدی با کداک معمولی mp4 و mkv خوب جواب میده و حتما نسخه زیر دانلود کن که فونت فارسی اضاف شده بهش برای نمایش درست زیرنوس فارسی و بعد از دانلود از حالت فشرده در بیار و با پوشه بریز تو مموری جانبی پوشه switch و بعد برو قسمت برنامه ها اجراش کن.

Pplay
سلام دوستان
من تاحالا نینتندو نداشتم بغیر از بچگی که داشتیم و میگفتیم میکرو
الان یه سوییچ OLED دوماه کارکرد با چندتا بازی پیدا کردم میگه ۱۱۵۰۰
گفت که اشتراکی داره به اسم نینتندو لایو که عین گیم پسه
راست میگفت؟

سلام داداش

من زیاد تو قسمت انلاین سوییچ وارد نیستم تو این تابیک مطرح کنید بهتر جواب میدن دوستان.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SleepyTurtel

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
دمت گرم ولی نشد من همه اون کارا رو انجام دادم نشد بازم از خیرش گذشتم :)) تا الان سه بار دانلود کردم در کل پاک کردم
=))=)) چرا میشه باید اپدیت و بیس بازی و dlc از همونجا که گفتم با همون ورژن اپدیت بگیری و سیو قبلیت هم کلا پاک کن از خود منوی تنظیمات خود سوییچ و یه بار برو داخل بازی سیو ذخیر بشه و بعد بکاب بگیر و بعد با کامپیوتر فایلهای دانلود شده بریز جای همون و دقیق بریز و یه عکس میزارم بهتر بفهمی فایلها دقیق کجا ریخته بشه تو چک پوینت و بعد ریستور کن و با اخرین ورژن چک پویت هم انجام بده و برای من که راحت شد همه مراحل هم بازه.

Untitled.jpg

• Like
Reactions: ashkan_saremi

saw007

کاربر سایت
May 24, 2021
31
سلام علی اقا بازی با برنامه DBI از کارت اصلی بازی گیم ریختم تو مموری کارت ولی اجرا نمیشه پیغام unable to start software
return to teh home menu and try again میده علتش چی
علی اقا این پست هم عکسهای مربوط به شماره های تنظیمات dns هم پاک شده اینم بی زحمت اصلاح میکنید
با تشکر

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
سلام علی اقا بازی با برنامه DBI از کارت اصلی بازی گیم ریختم تو مموری کارت ولی اجرا نمیشه پیغام unable to start software
return to teh home menu and try again میده علتش چی
علی اقا این پست هم عکسهای مربوط به شماره های تنظیمات dns هم پاک شده اینم بی زحمت اصلاح میکنید
با تشکر

سلام داداش

کارتریج بازی با برنامه nxdumptool دامپ بگیری بهتره و بعد دامپ هم میره تو پوشه خود برنامه و برنامه nxdumptool از لینک زیر دانلود کن و بعد فایل nxdumptool.nro یه پوشه به اسم nxdumptool بساز بنداز داخلش و پوشه رو بریز تو پوشه switch در مموریت و بعد با برنامه اقدام به دامپ بازی از کارتریج کن و بعد دامپ هم برو همون مسیر برنامه nxdumptool در مموری بازیت تو همونه و هنگام دامپ هم دقت کن بازی مورد نظرت حجمش چقدره همونقدر فضا یا حتی بیشتر داخل مموریت جا داشته باشی در اخر برای تست اقدام به نصب کن و اگه باز همون پیام داد مال اینه فریمورت پایینه باید اپدیت کنی و اولم تست کن بازی با همون کارتریج در منو اجرا میشه و معدود بازیهایی باید اپدیت هم نصب باشه تا بازی اجرا بشه و الان اخرین فریمور 15.0.1 هست و لینک عکس 90dns هم اصلاح شد.

لینک دانلود nxdumptool

• Like
Reactions: saw007

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر